Jump to content

Κάλυψη δικτύου & αναφορές προβλημάτων [2.5G/3G]


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λέτε με τον καιρό να ανέβουν οι ταχύτητες? Αυτό θυμίζει ένα πολύ καλό 3G πάρα 4G... :/

 

Συγνώμη για τα αγγλικά. Τώρα εγκατέστησα στο τηλέφωνο. Το παραπάνω ήταν τεστ hsdpa DC. Lte έχει περίπου 57mbps. Good enough :)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λέτε με τον καιρό να ανέβουν οι ταχύτητες? Αυτό θυμίζει ένα πολύ καλό 3G πάρα 4G... :/

 

Με τέτοιες ταχύτητες 3g ούτε οι άλλες δεν έχουν !!! Μια χαρά είναι τα 25mbps. Έτσι και αλλιώς για download δεν τα χρησιμοποιούμε.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Σύβοτα. Πανέμορφα και ταχύτατα. Η+.

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1391407301

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σύβοτα. Πανέμορφα και ταχύτατα. Η+.

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1391407301

Κερατεα:wind:5,72 cosmote:19,2.Ολα ειναι download.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Το μαρτυριο μου με την "μπιπ" αυτην εταιρια κραταει 1 χρονο τωρα. Δεν ειναι μονο το σημα της το οποιο σταδιακα μειωνεται αισθητα τα τελευταια χρονια αλλα κυριως το απελπιστικα αργο με εκνευριστικα σκαμπανεβασματα ιντερνετ της. Μεγαλη ειρωνια να βλεπω να διαφημιζουνε το 4G τους οταν παλευω καθημερινα για λιγο μετριο 3G. Η περιοχη ειναι στην Λαρισα. Σε εντελως ανοικτο μερος χωρις εμποδια. Για οποιον εχει απορια γιατι δεν αλλαζω εταιρια θα απαντησω οτι μενω μονο για τα διπλασια mb που δινει με 5 ευρω (1gb +1gb δωρο με ηλεκτρονικη ανανεωση 10+ ευρω καθε μηνα). Ισως για ολο αυτο δεν θα πρεπει να κατηγορω τον εμφανη ενοχο (Wind) αλλα τους ******* που διοικουνε τις αλλες 2 ανταγωνιστριες εταιριες Cosmote+Vodafone που δεν προχωρουνε σε διπλασιασμο των mb σε 1gb απο τα 500mb που δινουνε τωρα για να την εξαφανισουνε απο τον χαρτη των τηλεπικοινωνιων. Edited by impreza_sti
Ασκούμε κριτική σε ιδέες και όχι σε ανθρώπους
F@## Apple ----- F@## Fashion Victims
Link to comment
Share on other sites

Το μαρτυριο μου με την "μπιπ" αυτην εταιρια κραταει 1 χρονο τωρα. Δεν ειναι μονο το σημα της το οποιο σταδιακα μειωνεται αισθητα τα τελευταια χρονια αλλα κυριως το απελπιστικα αργο με εκνευριστικα σκαμπανεβασματα ιντερνετ της. Μεγαλη ειρωνια να βλεπω να διαφημιζουνε το 4G τους οταν παλευω καθημερινα για λιγο μετριο 3G. Η περιοχη ειναι στην Λαρισα. Σε εντελως ανοικτο μερος χωρις εμποδια. Για οποιον εχει απορια γιατι δεν αλλαζω εταιρια θα απαντησω οτι μενω μονο για τα διπλασια mb που δινει με 5 ευρω (1gb +1gb δωρο με ηλεκτρονικη ανανεωση 10+ ευρω καθε μηνα). Ισως για ολο αυτο δεν θα πρεπει να κατηγορω τον εμφανη ενοχο (Wind) αλλα τους ******* που διοικουνε τις αλλες 2 ανταγωνιστριες εταιριες Cosmote+Vodafone που δεν προχωρουνε σε διπλασιασμο των mb σε 1gb απο τα 500mb που δινουνε τωρα για να την εξαφανισουνε απο τον χαρτη των τηλεπικοινωνιων.

 

φαντασου η Λαρισα δεν εχει καλα καλα 3G ποσο ακομη θα αργησει να ερθει στο Κιλκις,2015 περιπου 10 χρονια κλεινουμε με την καλυψη 3G σε δραματικό σημειο,κλειστε το μαγαζι μην εκτιθεστε αλλο..

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Το μαρτυριο μου με την "μπιπ" αυτην εταιρια κραταει 1 χρονο τωρα. Δεν ειναι μονο το σημα της το οποιο σταδιακα μειωνεται αισθητα τα τελευταια χρονια αλλα κυριως το απελπιστικα αργο με εκνευριστικα σκαμπανεβασματα ιντερνετ της. Μεγαλη ειρωνια να βλεπω να διαφημιζουνε το 4G τους οταν παλευω καθημερινα για λιγο μετριο 3G. Η περιοχη ειναι στην Λαρισα. Σε εντελως ανοικτο μερος χωρις εμποδια. Για οποιον εχει απορια γιατι δεν αλλαζω εταιρια θα απαντησω οτι μενω μονο για τα διπλασια mb που δινει με 5 ευρω (1gb +1gb δωρο με ηλεκτρονικη ανανεωση 10+ ευρω καθε μηνα). Ισως για ολο αυτο δεν θα πρεπει να κατηγορω τον εμφανη ενοχο (Wind) αλλα τους ******* που διοικουνε τις αλλες 2 ανταγωνιστριες εταιριες Cosmote+Vodafone που δεν προχωρουνε σε διπλασιασμο των mb σε 1gb απο τα 500mb που δινουνε τωρα για να την εξαφανισουνε απο τον χαρτη των τηλεπικοινωνιων.

 

Συγνώμη αλλά ακριβώς τόσα δίνει και το CU

α) Με ηλεκτρονική ανανέωση 500 + 250 ΜΒ

β) Με το αυτόματα μηνιαία ανανεούμενο πακέτο πέρνεις 1GB με 5 ευρώ.

Ταυτόχρονα 3 φίλοι σου θα πάρουν 100 ΜΒ με την ανανέωση και αν το έχεις οργανώσει καλά θα πάρεις και εσύ 300 ΜΒ από 3 φίλους.

Σύνολο 2050 ΜΒ με φίλους ή 1750 ΜΒ χωρίς φίλους.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά ακριβώς τόσα δίνει και το CU

α) Με ηλεκτρονική ανανέωση 500 + 250 ΜΒ

β) Με το αυτόματα μηνιαία ανανεούμενο πακέτο πέρνεις 1GB με 5 ευρώ.

Ταυτόχρονα 3 φίλοι σου θα πάρουν 100 ΜΒ με την ανανέωση και αν το έχεις οργανώσει καλά θα πάρεις και εσύ 300 ΜΒ από 3 φίλους.

Σύνολο 2050 ΜΒ με φίλους ή 1750 ΜΒ χωρίς φίλους.

 

Καθε μηνα βαζω ηλεκτρονικα 11 ευρω. Με αυτα εχω:

1- 1GB Δωρο λογω ηλεκτρονικης ανανεωσης

2- 500MB Δωρο λογω ανανεωσης ανω των 10 ευρω

3- 2GB (2x5=10 ευρω) αγορασμενα με τα υπολοιπα χρηματα της καρτας

=Αρα με τα 11 ευρω το μηνα εχω 3.5GB αργου και εκνευριστικου ιντερνετ.

Μακαρι τα οικονομικα μου να ητανε καλυτερα και να μην αναγκαζομουν να υπομενω την αδιαφορια κ την ασυνεπεια της σιχαμερης αυτης εταιριας προς τους πελατες της.

Αν αυτα τα 3.5GB με 11 ευρω μου τα εδινε αλλη εταιρια θα εφευγα στο λεπτο. Το να μην εχω σημα και ταχυτητα σε καποιο βουνο η σε κλειστη κοιλαδα η σε νησι το ψιλο-καταλαβαινω. Αλλα αυτα τα χαλια ακριβως στο κεντρο της χωρας σε πεδινη ανεμποδιστη περιοχη ειναι αδιανοητα. Για να μην αναφερω τους δεκαδες γνωστους-φιλους-γειτονες που εχουνε ταλαιπωρηθει στο παρελθον ειτε ταλαιπωρουνται ακομα απο τα προβληματα σε σταθερο ιντερνετ και σταθερη τηλεφωνια της φτου-Wind και μου παρει 10 σελιδες Α4.

F@## Apple ----- F@## Fashion Victims
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μπορείς εσύ να εκμεταλλευεσαι τα gb...1000 φορές να έχω 1 gb λιγότερο & να έχω 3G/4G σχεδόν όπου έχω 2G,παρά να κάθομαι να υπομένω άθλια κάλυψη...

 

Εκτός & αν σε βολεύουν μόνο τόσα gb

Link to comment
Share on other sites

Για να μην αναφερω τους δεκαδες γνωστους-φιλους-γειτονες που εχουνε ταλαιπωρηθει στο παρελθον ειτε ταλαιπωρουνται ακομα απο τα προβληματα σε σταθερο ιντερνετ και σταθερη τηλεφωνια της φτου-Wind και μου παρει 10 σελιδες Α4.

οπως μπορεις να γραψεις εσυ για την φτου-Χ εταιρεια, μπορουν δεκαδες γνωστοι-φιλοι-γειτονες να γραψουν για την καθε φτου-ψ, φτου-δ, φτου-λ εταιρεια τα προβληματα τους.

Δεν υπαρχει εταιρεια διχως προβληματα. Ουτε σταθερη ουτε κινητη. στο 2015 ειμαστε, ελιωσε η καραμελα.

Αν υπηρχε θα ειμασταν ολοι σε μια απροβληματιστη εταιρεια. το οποιο ακουγεται σαν ουτοπια. :)

Link to comment
Share on other sites

Blue lagoon, Σύβοτα. Πολύ δύναμη η wind. Μπράβο.

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1392245675

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

η ταχύτα της wind (στα καλύτερα της ) σήμερα στην πόλη της Πτολεμαΐδας μ σήμα φουλ Η !!!

DOWNLOAD 0.76 MBPS UPLOAD 0.90 MBPS

χελώνα πληρώνουμε χελώνα παίρνουμε!

Edited by soulis
Link to comment
Share on other sites

Καθε μηνα βαζω ηλεκτρονικα 11 ευρω. Με αυτα εχω:

1- 1GB Δωρο λογω ηλεκτρονικης ανανεωσης

2- 500MB Δωρο λογω ανανεωσης ανω των 10 ευρω

3- 2GB (2x5=10 ευρω) αγορασμενα με τα υπολοιπα χρηματα της καρτας

=Αρα με τα 11 ευρω το μηνα εχω 3.5GB αργου και εκνευριστικου ιντερνετ.

Μακαρι τα οικονομικα μου να ητανε καλυτερα και να μην αναγκαζομουν να υπομενω την αδιαφορια κ την ασυνεπεια της σιχαμερης αυτης εταιριας προς τους πελατες της.

Αν αυτα τα 3.5GB με 11 ευρω μου τα εδινε αλλη εταιρια θα εφευγα στο λεπτο. Το να μην εχω σημα και ταχυτητα σε καποιο βουνο η σε κλειστη κοιλαδα η σε νησι το ψιλο-καταλαβαινω. Αλλα αυτα τα χαλια ακριβως στο κεντρο της χωρας σε πεδινη ανεμποδιστη περιοχη ειναι αδιανοητα. Για να μην αναφερω τους δεκαδες γνωστους-φιλους-γειτονες που εχουνε ταλαιπωρηθει στο παρελθον ειτε ταλαιπωρουνται ακομα απο τα προβληματα σε σταθερο ιντερνετ και σταθερη τηλεφωνια της φτου-Wind και μου παρει 10 σελιδες Α4.

Ξεφεύγουμε λίγο από το θέμα και για τον λόγο αυτό δεν θα επανέρθω .

 

H σύγκριση που έκανα ήταν: με μία ανανέωση των 10 ευρώ ( και όχι των 11 ή 12 , γιατί 11 δεν φτάνουν ) και με ένα πακέτο , για να συγκρίνω ακριβώς τα ίδια πράγματα όπως το προηγούμενο παράδειγμα και να αποδειξω ότι και άλλες εταιρείες δίνουν ανάλογα πακέτα . είπες συγκεκριμένα : Για οποιον εχει απορια γιατι δεν αλλαζω εταιρια θα απαντησω οτι μενω μονο για τα διπλασια mb που δινει με 5 ευρω (1gb +1gb δωρο με ηλεκτρονικη ανανεωση 10+ ευρω καθε μηνα

Τώρα μας λές ότι κάνεις κάτι άλλο

Εγώ σταματάω εδώ δεν έχει νόημα πλέον

 

EDIT : 2- 500MB Δωρο λογω ανανεωσης ανω των 10 ευρω δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα ,

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

η ταχύτα της wind (στα καλύτερα της ) σήμερα στην πόλη της Πτολεμαΐδας μ σήμα φουλ Η !!!

DOWNLOAD 0.76 MBPS UPLOAD 0.90 MBPS

χελώνα πληρώνουμε χελώνα παίρνουμε!

Στην Εγνατια ειχε πριν και μετα την εξοδο Πτολεμαιδα H-3G και τελος Edge/Gprs οταν ειχα περασει πριν 4 μηνες.Τα εχω γραψει στο συγκεκριμενο τοπικ απ οσο θυμαμαι.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ξεφεύγουμε λίγο από το θέμα και για τον λόγο αυτό δεν θα επανέρθω .

 

H σύγκριση που έκανα ήταν: με μία ανανέωση των 10 ευρώ ( και όχι των 11 ή 12 , γιατί 11 δεν φτάνουν ) και με ένα πακέτο , για να συγκρίνω ακριβώς τα ίδια πράγματα όπως το προηγούμενο παράδειγμα και να αποδειξω ότι και άλλες εταιρείες δίνουν ανάλογα πακέτα . είπες συγκεκριμένα : Για οποιον εχει απορια γιατι δεν αλλαζω εταιρια θα απαντησω οτι μενω μονο για τα διπλασια mb που δινει με 5 ευρω (1gb +1gb δωρο με ηλεκτρονικη ανανεωση 10+ ευρω καθε μηνα

Τώρα μας λές ότι κάνεις κάτι άλλο

Εγώ σταματάω εδώ δεν έχει νόημα πλέον

 

EDIT : 2- 500MB Δωρο λογω ανανεωσης ανω των 10 ευρω δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα ,

 

Μάλλον εννοεί την προσφορά αντί των 300 λεπτών Βασίλη (αφορά μόνο τους παλιούς συνδρομητές).

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως για να κάνεις επενδύσεις σε οποιοδήποτε τομέα και κατα συνέπεια στην ανάπτυξη του δικτύου χρειάζονται χρήματα. Οπότε η wind έχοντας τους λιγότερους συνδρομητές και μάλιστα οι περισσότεροι με κάρτα που δεν βάζουν πάνω απο 10 ευρώ το μήνα είναι λογικό να δυσκολεύεται σ'αυτον τον τομέα και ειδικά σε μια εποχή που όλα πρέπει να γίνουν με ίδια κεφάλαια καθότι τράπεζες και επενδυτές δεν υπάρχουν. Οπότε ότι μπορεί κάνει. Η cosmote έχει τους περισσότερους συνδρομητές,είχε εταιρείες στο εξωτερικό (Ρουμανία-Βουλγαρία) που πούλησε, έχει τον ΟΤΕ-DT, οπότε χαλαρά αμα θέλει στήνει κι αλλο καινούριο δίκτυο στην Ελλάδα απο την αρχή. Με λίγα λόγια είναι της πλάκας πράγμα να δώσει 4g και ότι άλλο θέλει ταχύτατα σε όλη τη χώρα δεδομένου και του δικτύου κορμού που έχει απ΄άκρη σ' άκρη. Η vodafone τώρα θυγατρική της Βρετανικής εταιρίας βρίσκεται κάπου στη μέση. Δεν γίνονται οι επενδύσεις που πρέπει και αφήνει την αίσθηση οτι μπαλώνει απο δω κι απο κεί προσπαθώντας να ακολουθήσει την cosmote. Η ουσία είναι οτι ο καθένας έχει την δυνατότητα να διαλέξει ότι τον καλύπτει καλλύτερα. Άλλωστε σ' αυτήν τη ζωή για να κερδίσεις κάτι πάντα θα χάνεις κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως για να κάνεις επενδύσεις σε οποιοδήποτε τομέα και κατα συνέπεια στην ανάπτυξη του δικτύου χρειάζονται χρήματα. Οπότε η wind έχοντας τους λιγότερους συνδρομητές και μάλιστα οι περισσότεροι με κάρτα που δεν βάζουν πάνω απο 10 ευρώ το μήνα είναι λογικό να δυσκολεύεται σ'αυτον τον τομέα και ειδικά σε μια εποχή που όλα πρέπει να γίνουν με ίδια κεφάλαια καθότι τράπεζες και επενδυτές δεν υπάρχουν. Οπότε ότι μπορεί κάνει. Η cosmote έχει τους περισσότερους συνδρομητές,είχε εταιρείες στο εξωτερικό (Ρουμανία-Βουλγαρία) που πούλησε, έχει τον ΟΤΕ-DT, οπότε χαλαρά αμα θέλει στήνει κι αλλο καινούριο δίκτυο στην Ελλάδα απο την αρχή. Με λίγα λόγια είναι της πλάκας πράγμα να δώσει 4g και ότι άλλο θέλει ταχύτατα σε όλη τη χώρα δεδομένου και του δικτύου κορμού που έχει απ΄άκρη σ' άκρη. Η vodafone τώρα θυγατρική της Βρετανικής εταιρίας βρίσκεται κάπου στη μέση. Δεν γίνονται οι επενδύσεις που πρέπει και αφήνει την αίσθηση οτι μπαλώνει απο δω κι απο κεί προσπαθώντας να ακολουθήσει την cosmote. Η ουσία είναι οτι ο καθένας έχει την δυνατότητα να διαλέξει ότι τον καλύπτει καλλύτερα. Άλλωστε σ' αυτήν τη ζωή για να κερδίσεις κάτι πάντα θα χάνεις κάτι άλλο.

 

Καμία σχεση για την Vodafone.

Πέφτει τρελό χρήμα απο το project spring.

Προς το παρόν ειναι εστιασμένο στο backbone και τα αποτελέσματα δεν ειναι άμεσα ορατά.

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου πα, 3G στη Βεργίνα στο χωριό υπήρχε άψογο, και στα Πλατάνια στο ποτάμι 2G επίσης άψογο. Σίγουρα υπάρχει κεραία 3G στο χωριό, είναι αδύνατον να πιάσεις 3G λειτουργικό απ' τη βέροια. Στη διαδρομή Βέροια-Βεργίνα μόνο 2G υπάρχει

Άριστο 3G στη Βεργίνα και γρήγορο;:confused:

Έχω καιρό να πάω στη Βεργίνα αλλά στη Βέροια αυτή τη στιγμή (και πάντα δλδ) οι ταχύτητες είναι περίπου 0,8Μbps download και 0,15Mbps upload.

Αυτό λες άριστο; Ή μήπως έχουν αναβαθμίσει το 3G της Βεργίνας και έχουν αφήσει τη Βέροια να σέρνεται;:rolleyes:

Δεν υπάρχουν αυτά. Καλό σήμα έχει ναι, και το edge της είναι αξιοπρεπές (για edge) για να χαζέψεις στο fb μετα κόπων και βασάνων. Αλλά ως εκεί. Κάλυψη για τηλεφωνήματα είναι μια χαρά, αλλά από ταχύτητες ΣΕΡΝΕΤΑΙ.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Άριστο 3G στη Βεργίνα και γρήγορο;:confused:

Έχω καιρό να πάω στη Βεργίνα αλλά στη Βέροια αυτή τη στιγμή (και πάντα δλδ) οι ταχύτητες είναι περίπου 0,8Μbps download και 0,15Mbps upload.

Αυτό λες άριστο; Ή μήπως έχουν αναβαθμίσει το 3G της Βεργίνας και έχουν αφήσει τη Βέροια να σέρνεται;:rolleyes:

Δεν υπάρχουν αυτά. Καλό σήμα έχει ναι, και το edge της είναι αξιοπρεπές (για edge) για να χαζέψεις στο fb μετα κόπων και βασάνων. Αλλά ως εκεί. Κάλυψη για τηλεφωνήματα είναι μια χαρά, αλλά από ταχύτητες ΣΕΡΝΕΤΑΙ.:mad:

Στο Πλατυ επισης και στα γυρω χωρια; ΣΕΡΝΕΤΑΙ και εχεις Gprs.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ηγουμενίτσα στο λιμάνι. Φοβερή βελτίωση σε όλη την πόλη και στο απλό δίκτυο. Μπράβο. Go on.

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1394966357

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

http://www.speedtest.net/result/4557064672.png οριστε και απο εμενα ,παργα σημερα . το ιδιο γινετε καθε μερα ,παργα -περδικα -συβοτα και γυρο περιοχες . σημα καργα αλλα απο ταχυτητες ????????? παρτε δωρεαν mb ετσι και αλλιως δεν εχετε ταχυτητα να τα χαλασετε .παρτε κοσμε
Link to comment
Share on other sites

Πετα τη συσκευή σου. 20αρια χτυπούσα σε όλη την περιοχή εκτος από Πάργα όπου το δίκτυο είναι πολύ παλιό. Παίζει να είχε βλάβη σήμερα λόγω καταιγίδας στα Σύβοτα. Εγώ είχα LTE σε όλες τις παραλίες. Πολύ δύναμη στην περιοχή και πολύ ανώτερη από cosmote and Vodafone.

Λευκάδα. Κάθισμα. Πολύ καλά θα έλεγα... Go on wind!!!

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1395653197

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πετα τη συσκευή σου. 20αρια χτυπούσα σε όλη την περιοχή εκτος από Πάργα όπου το δίκτυο είναι πολύ παλιό. Παίζει να είχε βλάβη σήμερα λόγω καταιγίδας στα Σύβοτα. Εγώ είχα LTE σε όλες τις παραλίες. Πολύ δύναμη στην περιοχή και πολύ ανώτερη από cosmote and Vodafone.

Λευκάδα. Κάθισμα. Πολύ καλά θα έλεγα... Go on wind!!!

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1395653197

καλα αυτο με τα πεταγματα κρατατο για παρτη σου ..lenovo z2 pro εγω ..lg g3 η συζυγος ... και sony z2 tablet ...δυστηχως wind και τα 3 .. αλλα μπορει να εχεις δικιο . με ποια συσκευη λες να δουλευει καλυτερα η wind ????!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο με τα πεταγματα κρατατο για παρτη σου ..lenovo z2 pro εγω ..lg g3 η συζυγος ... και sony z2 tablet ...δυστηχως wind και τα 3 .. αλλα μπορει να εχεις δικιο . με ποια συσκευη λες να δουλευει καλυτερα η wind ????!!!!!!!!!

 

Πάργα θα αλλάξει σύντομα μου είπαν. Σύβοτα είχε βλάβη σήμερα. Πες μας από αύριο. :) το πέταγμα ήταν για πλάκα. Huawei χρησιμοποιώ.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...