Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λίγη βοήθεια παιδιά.

 

 

 

Σήμερα ενεργοποιήθηκε η γραμμή,και δίχως να έχουμε κάνει κανένα τηλέφωνο,πήρα το 1269 να δω το υπόλοιπο.Και μου λέει πώς έχει 19,36 ευρώ.Πώς γίνεται αυτό,που πήγαν τα υπόλοιπα.:confused:

 

Έτσι γίνεται στον 1ο λογαριασμό πάντα. Επειδή ο λογαριασμός αυτός θα εκδοθεί σε λιγότερο απο 30μέρες, το υπολοίπο χρήσης δίνεται αναλογικά για τις μέρες μέχρι την έκδοση.

Οπότε, αρκεί να πάρεις τηλ στο 1260 και να ρωτήσεις ποια θα είναι η ημερομηνία έκδοσης κάθε λογαριασμού. Από την επόμενη φορά, θα έχεις όλο το υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά "Wind XL Special Edition" συνεχίζεται; Συνεχώς παίζουν διαφημίσεις που δείχνουν τη συγκεκριμένη προσφορά, αλλά στα μικρά γράμματα συνεχίζει να γράφει:"Ισχύει ως 31/12 ή έως εξαντλήσεως των αποθεμάτων". Μήπως τους έμειναν πολλά Wii και δεν έχουν τι να τα κάνουν; :p
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε πόσο στοιχίζει η αποστολή sms προς κινητό Τουρκίας; Είναι τουρκικός αριθμός. Το πρόγραμμά μου είναι το flexy 25.
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά "Wind XL Special Edition" συνεχίζεται; Συνεχώς παίζουν διαφημίσεις που δείχνουν τη συγκεκριμένη προσφορά, αλλά στα μικρά γράμματα συνεχίζει να γράφει:"Ισχύει ως 31/12 ή έως εξαντλήσεως των αποθεμάτων". Μήπως τους έμειναν πολλά Wii και δεν έχουν τι να τα κάνουν; :p

 

αφου λεει αναλογα τα αποθεματα πολυ πιθανο να εχουν εξαντληθει σε καποιο καταστημα και σε καποιο αλλο να υπαρχει ακομα αποθεμα. παντως η διαφημιση παιζει αρκετα συχνα. μαλλον τα πραγματα δεν πηγαν οπως υπολογιζαν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο αριθμούς wind συμβόλαια , ξεχωριστά το καθένα ( όχι οικογενειακά πακέτα κτλ ) στο ένα έιμαι 6 χρόνια και στο άλλο περιπού 8-9 .οι επιδοτήσεις ήτανε αρχικά 65 και 85 και ύστερα απο αίτηση πήγανε 85 και 120 αντίστοιχα . Φυσικά και δεν έμεινα ευχαριστημένος και αναζήτησα μια καλύτερη προσφορά στο πακέτο που με ενδιέφεραι στη vodafone με επιδότηση γύρω στα 200. Πηγαίνω σε ένα υποκατάστημα wind και ζητώ να μάθω τις ενέργειες που απαιτούνται για να λύσω τη συνεργασία μου ( το 12μήνο έχει περάσει ) . Μου απαντήσανε να καλέσω το 1216 και να πάρω ένα κωδικό και στη συνέχια να επισκεφτώ ξανά το κατάστημα wind. Παίρνω στο 1216 και ως δια-μαγείας μου έβγαζε ηχογραφημένο μήνυμα που με καλούσε να αναβαθμίσω τη συσκευή μου ( προσπάθεια ξανά + ξανά αλλά η ίδια κασετούλα... ) Καλώ 1260 τους ζητάω σύνδεση με 1216 μου λένε μόνο από το κινητό σου, τις αναφέρω τα παραπάνω και μόνο τρελό δεν με έβγαλε .... λέγοντας ότι απο το δικό της δουλεύει κανονικά. Όλοι έχουμε καταλάβει τι έχει συμβεί , ούτε είναι πρόβλημα αυτό θα πάω στο κατάστημα και θα ζητήσω να μου το καλέσουνε αυτοί απλά το θέμα είναι το όλο δούλεμα που μου ρίχνουνε . Πείτε τι πρέπει να κάνω για να μου το σηκώσει το 1216 από το δικό μου τηλέφωνο με έχουνε τρελάνει αν δεν μου το σηκώσει και συνεχίζουνε να με βγάζουνε τρελό δεν ξέρω ... Φυσικά όπως και να έχει θα αποχωρήσω καθώς δεν σέβονται τον πελάτη εκτός και αν επανορθώσουνε :mad:
gi ayto 8a zw me ena oneiro trelo o 8rylos na shkwsei to Eyrwpaiko ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το 1216 δεν έχει σχέση με τις αναβαθμίσεις. Αν άκουσες τέτοιο μήνυμα, πολύ πιθανόν να οφείλεται σε προσωρινό συστεμικό πρόβλημα. Το 1216 είναι ένα τμήμα που ασχολείται με τους πελάτες που θέλουν να ακυρώσουν. Καλά θα κάνεις να ξανακαλέσεις. Πέραν τούτου όμως, αν εσύ ενδιαφερεσαι να κάνει φορητότητα τον αριθμό σου στο άλλο δίκτυο, δεν πρέπει να προχωρήσεις σε ακύρωση της γραμμής σου. Πριν όμως κάνεις οτιδήποτε, πάρε 1216, γιατί μπορεί να σου δώσουν και καμία πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά.
Τους εχθρούς μου τους ξέρω..τους φίλους μου φοβάμαι!:pig:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το 1216 δεν έχει σχέση με τις αναβαθμίσεις. Αν άκουσες τέτοιο μήνυμα, πολύ πιθανόν να οφείλεται σε προσωρινό συστεμικό πρόβλημα. Το 1216 είναι ένα τμήμα που ασχολείται με τους πελάτες που θέλουν να ακυρώσουν. Καλά θα κάνεις να ξανακαλέσεις. Πέραν τούτου όμως, αν εσύ ενδιαφερεσαι να κάνει φορητότητα τον αριθμό σου στο άλλο δίκτυο, δεν πρέπει να προχωρήσεις σε ακύρωση της γραμμής σου. Πριν όμως κάνεις οτιδήποτε, πάρε 1216, γιατί μπορεί να σου δώσουν και καμία πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά.

 

 

Κάλεσα από άλλο κινητό και λειτουργούσε κανονικά.

Η προσφορά αυξήθηκε αρκετά θα έλεγα στο ένα μόνο όταν τους είπα για το άλλο σαν να μην καταλάβαινε... τεσπα για να δούμε:D

gi ayto 8a zw me ena oneiro trelo o 8rylos na shkwsei to Eyrwpaiko ...
Link to comment
Share on other sites

Νεα οικονομικα προγραμματα θα "σκασουν" απο βδομαδα :D ετοιμαστειτε!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Νεα οικονομικα προγραμματα θα "σκασουν" απο βδομαδα :D ετοιμαστειτε!!

 

πες μας, πες μας.....τι ξέρεις?

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

πες μας, πες μας.....τι ξέρεις?

θα τα δουμε παρεα ολοι μαζι :wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εννοείς απο Δευτέρα?

γιατί ψηνόμουν να κάνω μεταφορά απο voda. Να πάω δηλ. απο Δευτέρα?

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε ποιους απευθύνονται δεν θα μας πεις; Σε ιδιώτες ή σε επαγγελματίες;

 

Unlimited. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Unlimited. :rolleyes:

 

πας μετα χριστον προφητης θα μου πειτε, αλλα το περιμενα. ηταν η λογικη απαντηση της wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα μας πεις τώρα ποιά είναι η έκπληξη; σε μισή ώρα ξεκινάει η νέα εβδομάδα...!

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Είμαι συνδρομητής συμβολαίου στο WIND 140 και ως γνωστόν στένοντας sms στο 1212 παίρνεις πληροφορίες για τα λεπτά ομιλίας που έχεις καταναλώσει.

Όλα καλά με το sms, όμως υπάρχει ένα "πρόβλημα": στο τέλος του μηνύματος που λέει "ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΛΗΣΗ" κανονικά θα πρέπει να αναφέρει το πότε έγινε αυτή, δηλ. ημερομηνία και ώρα.

Σ' εμένα όμως το αφήνει κενό, δεν αναγράφει δηλαδή τη μέρα και ώρα της κλήσης, αλλα εμφανίζει το εξής:

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΛΗΣΗ: -

 

Προηγουμένως που ήμουν στο FLEXY 25, η τελευταία κλήση εμφανιζόταν κανονικά.

Συμβαίνει και σ' εσάς κάτι παρόμοιο; Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς;

Link to comment
Share on other sites

τελικα ξερει κανεις τι θα ειναι τα νεα προγραμματα?

πρόκειται για τα γνωστά unlimited/απεριόριστα των voda/cote σε wind μορφή!! Μια από τα ίδια λογικά αν και ας περιμένουμε λίγο να τα δούμε και επίσημα μηπως υπάρχει καμιά πρωτοτυπία, 3 μήνες τους πήρε να τα σκεφτούν και να τα βγαλουν δε θα χουν αλλάξει κάτι άραγε;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

τελικα ξερει κανεις τι θα ειναι τα νεα προγραμματα?

ε! υπομονη ντε! αυριο μαλλον θα τα ξερουμε επισημα ολοι!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. μπορειτε να μου δωσεται ενα link για να δω τις χρεωσεις για διακοπη συμβολαιου στην wind ? :)
Νeo we believe...
Link to comment
Share on other sites

Ηρθαν τα νεα οικονομικα πακετα απο την wind XXL,XL,L,M,S,XS

Μας δίνεις περισσότερες πληροφορίες (πάγια, λεπτά ομιλία, sms και άλλα ενδιαφέροντα);; :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...