Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

TO F2G ΣAΣ EYXAPIΣTEI ΓIA TO PEKOP ONLINE ANANEΩΣEΩN TON IOYNIO. MOΛIΣ EΛABEΣ ΔΩPO 60Λ ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 7 HMEPEΣ

με πρασινο-γαλαζια ματια :P

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εμένα τίποτα ακόμα! Λέτε να φταίει η καράφλα; Πάντως λίγο από δω λίγο από κει όλο κάτι δίνει η Wind και μας κρατάει!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα τίποτα ακόμα! Λέτε να φταίει η καράφλα; Πάντως λίγο από δω λίγο από κει όλο κάτι δίνει η Wind και μας κρατάει!

 

Εκανες ονλαιν ανανέωση τον Ιούνιο?

Προφανώς μόνο σε αυτούς θα δώσει δώρο που βοήθησαν να σπάσει το ρεκορ

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Στη βονταφονε πάντως τίποτα. Δώσανε δωρεάν κλήσεις το ΣΚ αλλά με 7 ευρώ τα 80 λεπτά και 3 ευρώ τα 60 μηνύματα αν δε κάνω λάθος τι να λέει
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις

Vodafone μάλλον πρέπει να αλλάξεις εταιρία.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι και χθες οταν ανανέωνες Online ή μεσω καταστήματος έδιναν 120 λεπτά προς wind/q και αντίστοιχα sms

 

Πλεον θα δίνουν δώρο 1gb

http://i.imgur.com/uZ4pHmo.png

Λινκ

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Για να καταφέρεις με 2g να χρησιμοποιήσεις 1γιγα δεδομένα,θα πρεπει να εχεις 2αιωνες ζωή μπροστά σου,που στο ευχομαι

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Για να καταφέρεις με 2g να χρησιμοποιήσεις 1γιγα δεδομένα,θα πρεπει να εχεις 2αιωνες ζωή μπροστά σου,που στο ευχομαι

 

 

 

Χαχα. Σωστός ...

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι και χθες οταν ανανέωνες Online ή μεσω καταστήματος έδιναν 120 λεπτά προς wind/q και αντίστοιχα sms

 

Πλεον θα δίνουν δώρο 1gb

http://i.imgur.com/uZ4pHmo.png

Λινκ

Εντάξει αυτό αν το κρατήσουν είναι κορυφαίο!

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιο τηλ για εξυπηρετηση πελατων χωρις χρεωση?

εχω φαει ολη τη καρτα να τους παιρνω τηλ...ολες οι εταιριες ετσι ειναι?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Για να καταφέρεις με 2g να χρησιμοποιήσεις 1γιγα δεδομένα,θα πρεπει να εχεις 2αιωνες ζωή μπροστά σου,που στο ευχομαι

 

Ούτε καν θα το χρησιμοποιήσω αυτό το bonus. Περιόρισα το F2G μόνο για κλήσεις, κι αυτό επειδή έχω την προσφορά με τα 300 λεπτά κάθε 10αρα ανανέωση. Είναι μαρτύριο το σερφάρισμα με 2G. Πήρα κάρτα άλλης εταιρίας αποκλειστικά για ιντερνετ και ηρέμησα.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν θα το χρησιμοποιήσω αυτό το bonus. Περιόρισα το F2G μόνο για κλήσεις, κι αυτό επειδή έχω την προσφορά με τα 300 λεπτά κάθε 10αρα ανανέωση. Είναι μαρτύριο το σερφάρισμα με 2G. Πήρα κάρτα άλλης εταιρίας αποκλειστικά για ιντερνετ και ηρέμησα.

 

Let me guess

Vodafone?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, δεν εχω κανενα προβλημα με το δίκτυο της wind. Είτε σε ομιλία, είτε σε data. Με έδρα Θεσσαλονίκη και δραστηριότητα και σε όμορους νομούς. Το οτι δεν εχει 4g, δεν με απασχολεί καθόλου, μα καθόλου. Η δουλειά μου γίνεται εξαιρετικά και με το 3G. Και ειμαι και επαγγελματιας και χρησιμοποιώ αρκετά και τα δεδομένα και τις κλήσεις.
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Let me guess

Vodafone?

 

Ούτε η vodafone έχει καλό σήμα εδώ. Μάλιστα κάρτα vodafone έκανα φορητότητα για να πάω σε κοσμοκάρτα και είχε και το πακέτο με τα 600+600 της P&G κάθε μήνα δωρεάν. Τι να το κάνεις όμως αν χάνεις τις μισές κλήσεις; Δυστυχώς μόνο η κοσμοτέ έχει καλό σήμα εδώ (Πτολεμαΐδα). Θα προτιμούσα την vodafone πάντως, επειδή στην κοσμοτέ πρέπει να πληρώνεις ακόμη και τον αέρα που αναπνέεις την ώρα που μιλάς, αλλά έκατσα στην περιοχή που η vodafone δεν έχει καθόλου καλό σήμα.

 

Φυσικά θα προτιμούσα να μην μπλέξω καθόλου με 2 sim, αλλά η wind δεν λέει να φτιάξει το δίκτυο της στην επαρχία. Με το δίκτυο που έχει τώρα μόνο για κλήσεις και sms λέει. Για τίποτα παραπάνω.

 

Τα έγραφα κι εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5468036#post5468036 στο θέμα της Q.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσωπικά, δεν έχω κανένα πρόβλημα με το δίκτυο της wind. Είτε σε ομιλία, είτε σε data. Με έδρα Θεσσαλονίκη και δραστηριότητα και σε όμορους νομούς. Το ότι δεν έχει 4g, δεν με απασχολεί καθόλου, μα καθόλου. Η δουλειά μου γίνεται εξαιρετικά και με το 3G. Και είμαι και επαγγελματίας και χρησιμοποιώ αρκετά και τα δεδομένα και τις κλήσεις.

 

Ποιο 4G; Εδώ δεν έχει 3G!:p

 

Θεσσαλονίκη όντως σε αρκετές περιοχές πιάνει 2,5G ελάχιστα κάτω απο 1Mbps οπότε παλεύεται η φάση. Το ίδιο και Χαλκιδική που πηγαίνω κάθε καλοκαίρι. Όμως Ελλάδα δεν είναι μόνο η Σαλονίκη και η Αθήνα...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

Πού μπορώ να κάνω ανανέωση on-line και να κερδίσω τα 1000ΜΒ; Ευχαριστώ.

 

Στο λινκ παραπάνω μπηκες?

Εΐτε μεσω της σελίδα του f2g είτε απο κατάστημα λεει

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Στο λινκ παραπάνω μπηκες?

Εΐτε μεσω της σελίδα του f2g είτε απο κατάστημα λεει

 

Δηλαδη εγω που αγοραζω καρτα απο το περιπτερο, τους ειμαι 'περιττος';

Για μενα δεν εχει 1gb?

Σωνει και καλα ιστοσελιδα ή κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εγω που αγοραζω καρτα απο το περιπτερο, τους ειμαι 'περιττος';

Για μενα δεν εχει 1gb?

Σωνει και καλα ιστοσελιδα ή κατάστημα;

 

Αυτά προμοτάρουν τώρα, σε αυτά δίνουν το δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εγω που αγοραζω καρτα απο το περιπτερο, τους ειμαι 'περιττος';

Για μενα δεν εχει 1gb?

Σωνει και καλα ιστοσελιδα ή κατάστημα;

Promotion είναι και το δίνει σε συγκεκριμένη μερίδα κόσμου.

Αυτοί που το αγοράζουν online.

Δεν μπορείς να τους πεις άλλαξε την προωθητική ενέργεια.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να μετατρέψω την καρτοσύνδεση Wind της μητέρας μου σε F2G.

Όταν είχα κάνει το δικό μου από συμβόλαιο Wind σε F2G είχε πάρει σχεδόν 1,5 μήνα. Αντίθετα όταν μετέφερα ένα άλλο νούμερο από συμβόλαιο Voda σε F2G το κάνανε σε 3 μέρες!!!

Για να μην ξαναπεράσω την ίδια αναμονή σκέφτομαι να το κάνω πρώτα φορητότητα σε κάρτα άλλης εταιρίας, π.χ. CU και καπάκι φορητότητα σε F2G, και να ξεμπλέκω σε μία εβδομάδα.

Γίνεται αυτό που σκέπτομαι, ή υπάρχει κάποιο χρονικό διάστημα που πρέπει υποχρεωτικά να παραμείνει ως CU, πριν ξαναμεταφερθεί;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που καθυστερεί η μετατροπή από συμβόλαιο σε καρτοκινητή στην Wind είναι γιατί πρέπει να εκδοθεί ο τελευταίος λογαριασμός του συμβολαίου και στη συνέχεια να γίνει η μετατροπή (φορητότητα στην ουσία)
Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που καθυστερεί η μετατροπή από συμβόλαιο σε καρτοκινητή στην Wind είναι γιατί πρέπει να εκδοθεί ο τελευταίος λογαριασμός του συμβολαίου και στη συνέχεια να γίνει η μετατροπή (φορητότητα στην ουσία)

 

Την ημέρα έκδοσης του τελευταίου λογαριασμού (18 Μαρτίου) έκανα την αίτηση και ενεργοποιήθηκε την 1η Μαϊου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...