Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις τώρα με πήραν από την vodafone για να ανανεώσω σε τιμή ποιο ακριβή από αυτή που είχα.....

Όταν τους είπα ότι θα το κάνω f2g γιατί τις ίδιες παροχές θα τις έχω με το μισό κόστος προσπάθησαν να με πείσουν ότι οι προσφορές αυτές είναι παροδικές και ότι σε λίγο καιρό δεν θα ισχύουν........έχουν πού γέλιο

Link to comment
Share on other sites

Οταν λένε online ανανέωση 10 € εννοούνε να βάλω πακετο των 10 € ή απλως 10€ να υπάρχουν στην κάρτα για οποιαδήποτε χρήση ?
Link to comment
Share on other sites

εχεις κανεις χρησιμοποιησει αυτο σε f2g?

 

http://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/periagogi/hreoseis-periagogis/prosfores/data-roamer-nea-upiresia-kinisis-dedomenon-gia-periagogi-stis-hores-tis-ee/

 

δεν βλεπω να αναφερει το f2g στα πακετα καρτοκινητης

 

Δεν ισχύει για καρτοκινητή

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Οταν λένε online ανανέωση 10 € εννοούνε να βάλω πακετο των 10 € ή απλως 10€ να υπάρχουν στην κάρτα για οποιαδήποτε χρήση ?

 

Το δεύτερο. Απλά "φορτώνεις" στο κινητό σου 10 ευρώ, είτε on-line είτε σε κάποιο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει για καρτοκινητή

έτσι είναι παίδες.....

η διατύπωση είναι λίγο μπερδεμένη και είπα να ρωτήσω μήπως....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα ότι με 10 ευρώ σου δίνει δώρο 1GB και bonus 300 mb κάθε εβδομάδα, για άλλη μια φορά τα σπάσανε

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις τώρα με πήραν από την vodafone για να ανανεώσω σε τιμή ποιο ακριβή από αυτή που είχα.....

Όταν τους είπα ότι θα το κάνω f2g γιατί τις ίδιες παροχές θα τις έχω με το μισό κόστος προσπάθησαν να με πείσουν ότι οι προσφορές αυτές είναι παροδικές και ότι σε λίγο καιρό δεν θα ισχύουν........έχουν πού γέλιο

 

Κλασική τακτική, φύγε για F2G έχει απίστευτες παροχές!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα ότι με 10 ευρώ σου δίνει δώρο 1GB και bonus 300 mb κάθε εβδομάδα, για άλλη μια φορά τα σπάσανε

 

!

τι σπασανε?κοψανε το bonus των 2€ με paypal...αχρηστη εταιρια,ουστ απο εδω!

σαν δεν ντρεπονται λεω εγω!αν να χαθουν απο κει...ου ρε!

 

το πηρα και εγω...χα!:)

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εχει χρησιμοποιησει κανεις το πακετο data 'mega pack' προσφάτως, να μου πει εμπειρίες;

Αν χρειάζεσαι 3-5 GB ίντερνετ για 1 μήνα στο κινητό σου απλά το παίρνεις. Για λιγότερα δε συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο. Απλά "φορτώνεις" στο κινητό σου 10 ευρώ, είτε on-line είτε σε κάποιο κατάστημα.

Κι εγώ αυτή την απορία είχα, αλλά με κάλυψες

 

Σήμερα είδα ότι με 10 ευρώ σου δίνει δώρο 1GB και bonus 300 mb κάθε εβδομάδα, για άλλη μια φορά τα σπάσανε

 

Ρε συ είναι πολύ καλό το bonus καλοκαιριάτικα! Μπορεις να κάνεις tethering σε tablet και να κατεβάζεις χάρτες, ταξιδιωτικούς οδηγούς, να βρίσκεις παραλίες στο google earth, τα πάντα

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ είναι πολύ καλό το bonus καλοκαιριάτικα! Μπορεις να κάνεις tethering σε tablet και να κατεβάζεις χάρτες, ταξιδιωτικούς οδηγούς, να βρίσκεις παραλίες στο google earth, τα πάντα

ας ρίξω ένα τρολάρισμα :) ( έχω 2 γραμμές wind στην κατοχή μου)

αρκεί να έχεις 3g εκεί που είσαι για όλα τα παραπάνω :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

To F2G Lucky Day αυτής της εβδομάδας σού χαρίζει 100 SMS προς όλους, με ισχύ 15 ημέρες, με κάθε ενεργοποίηση του βασικού πακέτου Talk To All, το οποίο αποδίδει 200’ ομιλίας προς όλους με κόστος ενεργοποίησης 5€ και διάρκεια 30 ημέρες.

Η προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές που θα ενεργοποιήσουν το βασικό πακέτο Talk To All (5€/200’) MONO μέσα από το http://www.f2g.gr & myF2G App

Κεντρική ημέρα προσφοράς είναι η Πέμπτη 31 Ιουλίου 2014 ενώ η προσφορά θα βρίσκεται σε ισχύ από 30/7 (15:00) έως 1/8 (09:00).

Τα δωρεάν SMS ισχύουν για 15 ημέρες από την αγορά του Πακέτου.

Τα δωρεάν SMS αφορούν αποστολή προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα.

Τα δωρεάν SMS δεν μπορούν να καταναλωθούν σε καθεστώς περιαγωγής και προς υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας.

Ενημέρωση υπολοίπου πραγματοποιείται μέσω του μενού 1265, του μενού 1269 καθώς και από την σελίδα http://www.f2g.gr και το myF2G Αpp.

Η προσφορά ισχύει κανονικά για συνδρομητές ΑΒ, WIND International & Momad.

Το bonus αποδίδεται σε κάθε ενεργοποίηση του πακέτου από το συνδρομητή, όχι μόνο 1 φορά.

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/?utm_source=Master+WIND+List+for+Newsletters+%28all+opt-in%29&utm_campaign=fb9372a394-F2G_Newsletter_Lucky_Day_Talktoall_30_07_2014&utm_medium=email&utm_term=0_bc08c37031-fb9372a394-294764913

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα ανανεωση ον λαιν και πηρα το 1γιγα αλλα δεν πηρα τα 300 λεπτα προς ολους .τι εγινε το εκοψαν;

Λαθος μου. Ηταν η τριτη ανανεωση αυτο τον μηνα και εχει μπονους μονο στις πρωτες δυο.

Edited by GEOKRIT21
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να μπω στο log&win μεσα απο κινητο ανδροιντ και δεν δείχνει τιποτα.Ολα τα αλλα κανονικα αλλα αυτο κενό.

Μάλλον προσωρινό πρόβλημα του συστήματος, ούτε στο δικό μου ούτε στης κοπέλας μου μπαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα ανανεωση ον λαιν και πηρα το 1γιγα αλλα δεν πηρα τα 300 λεπτα προς ολους .τι εγινε το εκοψαν;

Λαθος μου. Ηταν η τριτη ανανεωση αυτο τον μηνα και εχει μπονους μονο στις πρωτες δυο.

 

Τρίτη αυτό το μήνα;; Μπράβο... Δηλαδή στις 2 πρώτες θα παίρνεις και λεπτά και ίντερνετ μόνο για το καλοκαίρι;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη αυτό το μήνα;; Μπράβο... Δηλαδή στις 2 πρώτες θα παίρνεις και λεπτά και ίντερνετ μόνο για το καλοκαίρι;

την δουλεια του να κανει,μας δινει και δινουμε

εγω εχω 2 f2g και βαζω οσα πληρωνα σε καρτοσυμβολαιο cosmote 20 και μου δινει...και μου δινει.... και χορταση δεν εχει.

το νου σας μονο γιατι η φθηνια τρωει τον παρα!

Link to comment
Share on other sites

την δουλεια του να κανει,μας δινει και δινουμε

εγω εχω 2 f2g και βαζω οσα πληρωνα σε καρτοσυμβολαιο cosmote 20 και μου δινει...και μου δινει.... και χορταση δεν εχει.

το νου σας μονο γιατι η φθηνια τρωει τον παρα!

 

Εγώ σπάνια βάζω δύο κάρτες 10 το μήνα, έχω σωθεί πραγματικά... Πριν έδινα το λιγότερο 40 ευρώ σε συμβόλαιο στην Cosmote!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με φοιτητικό με 6€ το μήνα καθάρισα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Παιδιά καλημέρα, να σας ρωτήσω κάτι; Έκανε η μητέρα μου φορητότητα σε Wind για να παίρνει την προσφορά με τα δωρεάν GB τώρα που θα λείπει στις διακοπές. Επειδή τα data θα γίνονται tether από smartphone σε laptop και σίγουρα θα χρειαστουν αρκετά, ισχύει για κάθε ανανέωση των 10€ το 1 Gb δώρο; Ή έχει περιορισμό για δύο ανανεώσεις το μήνα; Για να ξέρω αν θα χρειαστεί να της αγοράσω και το pack των 15€ με τα 5 GB, αλλιώς όσο μπορεί να εκμεταλλευτεί την προσφορά, αφού θα της μένουν τα λεφτά από τις ανανεώσεις των 10€ στην κάρτα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, να σας ρωτήσω κάτι; Έκανε η μητέρα μου φορητότητα σε Wind για να παίρνει την προσφορά με τα δωρεάν GB τώρα που θα λείπει στις διακοπές. Επειδή τα data θα γίνονται tether από smartphone σε laptop και σίγουρα θα χρειαστουν αρκετά, ισχύει για κάθε ανανέωση των 10€ το 1 Gb δώρο; Ή έχει περιορισμό για δύο ανανεώσεις το μήνα; Για να ξέρω αν θα χρειαστεί να της αγοράσω και το pack των 15€ με τα 5 GB, αλλιώς όσο μπορεί να εκμεταλλευτεί την προσφορά, αφού θα της μένουν τα λεφτά από τις ανανεώσεις των 10€ στην κάρτα.

 

Μπορεις να αγορασεις με 5 ευρώ επισης 1GB (μεχρι 4 πακέτα το μήνα) και κάθε εδβομάδα εχεις απο το Log and win 300Mb.

 

Αν δε κατεβαζεις τορεντς και ειναι μονο για σερφ μια χαρα τη βγάζεις με 12 ευρώ ανανεωση παιρνεις 1gb+αγοραζεις 2 πακετα απο 5 ευρω + 4 λογκ εν γουιν = 4,2gb

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Μπορεις να αγορασεις με 5 ευρώ επισης 1GB (μεχρι 4 πακέτα το μήνα) και κάθε εδβομάδα εχεις απο το Log and win 300Mb.

 

 

 

Αν δε κατεβαζεις τορεντς και ειναι μονο για σερφ μια χαρα τη βγάζεις με 12 ευρώ ανανεωση παιρνεις 1gb+αγοραζεις 2 πακετα απο 5 ευρω + 4 λογκ εν γουιν = 4,2gb

 

 

Τέλεια, σ´ευχαριστώ πολύ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...