Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις εκανα και εγω online ανανεωση με paypal 5ευρω και πηρα :

- 120 λεπτα προς WIND

- 90λεπτα προς ολους απο προσφορα που μου ειχε ερθει με SMS

 

Αρα φαινεται οτι ισχυουν ολα τα bonus κανονικα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα και εγω online ανανεωση με paypal 5ευρω και πηρα :

- 120 λεπτα προς WIND

- 90λεπτα προς ολους απο προσφορα που μου ειχε ερθει με SMS

 

Αρα φαινεται οτι ισχυουν ολα τα bonus κανονικα!

 

Στο paypal χρεώθηκες κάποια προμήθεια ή χρεώθηκες ακριβώς τα 5 ευρώ και μπήκαν τα 4,46 στην κάρτα (δηλαδή την προμήθεια του paypal την χρεώθηκε η wind) ?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6, Apple iPhone 5, Apple iPhone 4, Apple iPhone 3GS, Samsung Galaxy S, Apple iPhone 3GS, Nokia 5530, Sony Ericsson G900, O2 XDA Ignito, HTC P3300, Nokia E51, Nokia N70, Nokia 6131, Sony Ericsson W800i, Samsung SGH-D500, Qtek 8020, Nokia 6230i, Samsung SGH-E700, Sony Ericsson T630, Nokia 7210, Nokia 8210, Panasonic GD90, Ericsson GF 768, Ericsson GA 628
Link to comment
Share on other sites

Στο paypal χρεώθηκες κάποια προμήθεια ή χρεώθηκες ακριβώς τα 5 ευρώ και μπήκαν τα 4,46 στην κάρτα (δηλαδή την προμήθεια του paypal την χρεώθηκε η wind) ?

 

οχι καμια προμηθεια. 5 με χρεωσε και μπηκαν 4.46

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο paypal χρεώθηκες κάποια προμήθεια ή χρεώθηκες ακριβώς τα 5 ευρώ και μπήκαν τα 4,46 στην κάρτα (δηλαδή την προμήθεια του paypal την χρεώθηκε η wind) ?

 

 

οχι καμια προμηθεια. 5 με χρεωσε και μπηκαν 4.46

 

Αν είναι έτσι και συμφέρει τελικώς μέσω PayPal αλλα και χαμένοι δεν βγαίνουν έτσι;

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι και συμφέρει τελικώς μέσω PayPal αλλα και χαμένοι δεν βγαίνουν έτσι;

 

 

κερδισμένοι βγαίνουν, γιατί πληρώνουν προμήθεια στα μαγαζιά περισσότερο από το πει παλ.

 

 

 

 

Δε θα με χάλαγε να μπορούσα να αγοράσω κάρτα και μέσα απο την εφαρμογή F2G πάντως!

Δύσκολο τεχνικά και δεν εξυπηρετεί και πολύ.

Μπες από τον browser.

Link to comment
Share on other sites

εκανα και εγω ανανεωση 5€ στο f2g σε καταστημα wind

(αφου ειχε προηγηθει μηνυμα διπλασιασμου για 30μερες) και μετα απο λιγο ηρθε μηνυμα :

 

Ανανεωνοντας σε καταστημα με 20€ και ανω κερδιζεις αυτοματα διπλασιο χρονο ομιλιας και 5 ωρες bonus προς w/q για 30 ημερες.

 

Δεν παιζει να κραταει για παντα ο διπλασιασμος με 20€ ετσι ;

Link to comment
Share on other sites

Τι να γράφει, τα υπόλοιπά μου όπως είναι διαμορφωμένα με τα πακέτα μου. Το θέμα είναι γιατί μου αφαιρεί τα λεπτά από λάθος πακέτο. Έτσι χάνω 100-150 λεπτά προς Wind κάθε μήνα.

[ATTACH]40363[/ATTACH]

Όπως βλέπετε έχω 242' που λήγουν στις 22/02 (ήταν αρχικά 300') ενώ τα 50' που λήγουν 26/01 είναι ανέπαφα.

 

Κανείς που να έχει μια απάντηση και για μένα βρε παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

Κανείς που να έχει μια απάντηση και για μένα βρε παιδιά;

 

δεν υπάρχει κάποιο λαθος. τι εννοεις ακριβώς?

Link to comment
Share on other sites

Στο username του myf2g έγραψα ένα λανθασμένο ψηφίο από τα τρία τελευταία του κινητού μου και θέλω να το διορθώσω.

Είδα ότι στο MyQ υπάρχει δυνατότητα αλλαγής του username ενώ στο myf2g όχι.

 

Υπάρχει τρόπος να διορθώσω το username;

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι στο MyQ υπάρχει δυνατότητα αλλαγής του username ενώ στο myf2g όχι.

που είναι η δυνατότητα αλλαγής username στο myq? αλλαγή email και κωδικού βλέπω μόνο.:confused:

Link to comment
Share on other sites

που είναι η δυνατότητα αλλαγής username στο myq? αλλαγή email και κωδικού βλέπω μόνο.:confused:

 

Πουθενά δεν επιτρέπεται η αλλαγή user name. Τεχνικό θέμα.

Να διαγράψεις τον λογαριασμό και να φτιάξεις καινούργιο.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει κάποιο λαθος. τι εννοεις ακριβώς?

 

Έχω 300' που λήγουν στις 22/02 και 50' που λήγουν στις 26/01. Παίρνω ένα τηλέφωνο Wind. Από που πρέπει να αφαιρεθούν τα λεπτά ομιλίας; Δεν πρέπει να αφαιρέσει από τα 50; Εμένα μου τρώει από τα 300 (έχουν ήδη γίνει 242' όπως φαίνεται στη φωτογραφία). Δεν είναι λάθος αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Έχω 300' που λήγουν στις 22/02 και 50' που λήγουν στις 26/01. Παίρνω ένα τηλέφωνο Wind. Από που πρέπει να αφαιρεθούν τα λεπτά ομιλίας; Δεν πρέπει να αφαιρέσει από τα 50; Εμένα μου τρώει από τα 300 (έχουν ήδη γίνει 242' όπως φαίνεται στη φωτογραφία). Δεν είναι λάθος αυτό;

Κανονικα λαθος ειναι.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Πουθενά δεν επιτρέπεται η αλλαγή user name. Τεχνικό θέμα.

Να διαγράψεις τον λογαριασμό και να φτιάξεις καινούργιο.

 

Πως διαγράφεται ο λογαριασμός;

Έψαξα στα FAQ αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς που να έχει μια απάντηση και για μένα βρε παιδιά;

 

Έχεις δίκιο, θα έπρεπε να σου αφαιρεί από αυτό που τελειώνει πρώτο. Απευθύνσου σε κατάστημα...

Link to comment
Share on other sites

Έχω 300' που λήγουν στις 22/02 και 50' που λήγουν στις 26/01. Παίρνω ένα τηλέφωνο Wind. Από που πρέπει να αφαιρεθούν τα λεπτά ομιλίας; Δεν πρέπει να αφαιρέσει από τα 50; Εμένα μου τρώει από τα 300 (έχουν ήδη γίνει 242' όπως φαίνεται στη φωτογραφία). Δεν είναι λάθος αυτό;

 

Συγνώμη αλλά δεν έχεις δει ότι πάνω από το 50 γράφει 150. Δεν βλέπω κάτι λάθος. Τρώει το πακέτο που λήγει πιο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα με το f2g αλλα με το σημα γτ δεν κανουν κατι?? Εκει που βοντα κ κοτε εχουν καλο 3g εγω παλευω να πιασω... Οταν δε βγαινω κ εκτος Αθηνων τα πραγματα γινονται χειροτερα... :( :mad:
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα με το f2g αλλα με το σημα γτ δεν κανουν κατι?? Εκει που βοντα κ κοτε εχουν καλο 3g εγω παλευω να πιασω... Οταν δε βγαινω κ εκτος Αθηνων τα πραγματα γινονται χειροτερα... :( :mad:

 

Είναι σχετικό αυτο που αναφέρεις...Υπάρχουν και περιοχές-σημεία που συμβαίνει το αντίστοιχο.

Ειδικά με το σήμα της εχει "ανέβει" αρκετά η Wind.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά δεν έχεις δει ότι πάνω από το 50 γράφει 150. Δεν βλέπω κάτι λάθος. Τρώει το πακέτο που λήγει πιο γρήγορα.

 

Μια χαρά τα έχω δει. Έχω 242' από πακέτο, 100' από bonus που λήγουν 22/02 και 50' από bonus που λήγουν 26/01. Το περίεργο είναι πως και στην κοπέλα μου (επίσης με f2g) πάλι λάθος τα αφαιρεί. Γι'αυτό ρωτάω μήπως τελικά συμβαίνει σε όλους σας και δεν το έχετε παρατηρήσει;

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχετικό αυτο που αναφέρεις...Υπάρχουν και περιοχές-σημεία που συμβαίνει το αντίστοιχο.

Ειδικά με το σήμα της εχει "ανέβει" αρκετά η Wind.

 

 

Ναι.ναι..

Ειδικά το 4G. !! :)

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα έχω δει. Έχω 242' από πακέτο, 100' από bonus που λήγουν 22/02 και 50' από bonus που λήγουν 26/01. Το περίεργο είναι πως και στην κοπέλα μου (επίσης με f2g) πάλι λάθος τα αφαιρεί. Γι'αυτό ρωτάω μήπως τελικά συμβαίνει σε όλους σας και δεν το έχετε παρατηρήσει;

 

Είχα 93' απο bonus που έληγαν 29/1.Εβαλα ενα πακέτο των 200' χθες και τώρα εχω 180' προς ολους και 93' που λήγουν 29/1.Αν ειναι δυνατόν αυτο...θα πάνε χαμένα 93' δηλαδή.Και νομισα οτι γίνεται μονο σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι.ναι..

Ειδικά το 4G. !! :)

Στα σημεία που κινούμε εγώ η wind είναι πολύ καλύτερη σε 3,5G σε σχέση με τις άλλες. Τώρα το 4G δεν με καίει γιατί το θεωρώ αέρα κοπανιστό λες και θα κατεβάσω καμιά ταινία από το κινητό μου. Με 3,5G μια χαρά κάνω την δουλειά μου! Ας ανοίξει μια σελίδα σε 2'' αντί για 1,5''.:X Μπορώ να κάνω υπομονή. Άσε που αυτοί που έχουν κινητό 4G είναι πολύ λίγοι.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Είχα 93' απο bonus που έληγαν 29/1.Εβαλα ενα πακέτο των 200' χθες και τώρα εχω 180' προς ολους και 93' που λήγουν 29/1.Αν ειναι δυνατόν αυτο...θα πάνε χαμένα 93' δηλαδή.Και νομισα οτι γίνεται μονο σε μένα.

 

Ε ναι, αυτό λέω κι εγώ τόσην ώρα! Καθαρή κλεψιά κάθε μήνα, απορώ που δεν έχει σχολιαστεί τόσο καιρό στο νήμα! Κάτι πρέπει να κάνουμε, στο FAQ του f2g λέει πως φεύγουν πρώτα τα λεπτά που λήγουν νωρίτερα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...