Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως επίσης υπάρχει και η υπηρεσία Wind SOS για επέκταση του υπολοίπου κατά 2,5€.

 

αυτην την υπηρεσια ενοουσα λεγοντας επεκταση υπολοιπου,απλα δεν μπορουσα να θυμηθω το ακριβες ονομα της υπηρεσιας.σωστος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα. μου ήρθε σήμερα αυτό το μήνυμα: ξύσε μια κάρτα ανανέωσης μέχρι αύριο και θα λάβεις δωρεάν 100 λεπτά & sms προς όλη τη f2g παρέα την 1η μαρτίου με ισχύ όλο το μήνα.

 

Το θέμα είναι ότι εγώ έχω ήδη βάλει μια φορά κάρτα μέσα στο Φλεβάρη... Ωστε να ισχύουν τα λεπτά και για τα Μάρτη.. Τι παίζει τώρα? Πρέπει να ξαναβάλω μέχρι αύριο ή δε θα χαθούν διαφορετικά?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα. μου ήρθε σήμερα αυτό το μήνυμα: ξύσε μια κάρτα ανανέωσης μέχρι αύριο και θα λάβεις δωρεάν 100 λεπτά & sms προς όλη τη f2g παρέα την 1η μαρτίου με ισχύ όλο το μήνα.

 

Το θέμα είναι ότι εγώ έχω ήδη βάλει μια φορά κάρτα μέσα στο Φλεβάρη... Ωστε να ισχύουν τα λεπτά και για τα Μάρτη.. Τι παίζει τώρα? Πρέπει να ξαναβάλω μέχρι αύριο ή δε θα χαθούν διαφορετικά?

 

μπα. δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.κι εμένα μου ήρθε το μήνυμα. απλά το στέλνουν χωρίς να ελέγχουν πρώτα...

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

και μενα μου ηρθε το αντιστοιχο αλλα με 1000'+1000 sms..μαλλον ειναι απο την προσφορα με το 1€ ε?
Link to comment
Share on other sites

και μενα μου ηρθε το αντιστοιχο αλλα με 1000'+1000 sms..μαλλον ειναι απο την προσφορα με το 1€ ε?

 

Ναι, σου υπενθυμιζει οτι ληγει ο μηνας ωστε αν δεν εχεις κανει αναννεωση να προλαβεις για να εχεις την προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για το Bonus.

Αν κάποιος έχει κάνει ανανέωση κάρτας €30 και έχει Bonus 50+50 για 30 ημέρες,

και ανανεώσει μέσα σε αυτό το διάστημα άλλη κάρτα, είτε των €3 χωρίς bonus, είτε άνω των €10 με bonus,

χάνει τα 50+50 της προηγούμενης ανανέωσης ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για το Bonus.

Αν κάποιος έχει κάνει ανανέωση κάρτας €30 και έχει Bonus 50+50 για 30 ημέρες,

και ανανεώσει μέσα σε αυτό το διάστημα άλλη κάρτα, είτε των €3 χωρίς bonus, είτε άνω των €10 με bonus,

χάνει τα 50+50 της προηγούμενης ανανέωσης ;

 

μάλλον όχι

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για το Bonus.

Αν κάποιος έχει κάνει ανανέωση κάρτας €30 και έχει Bonus 50+50 για 30 ημέρες,

και ανανεώσει μέσα σε αυτό το διάστημα άλλη κάρτα, είτε των €3 χωρίς bonus, είτε άνω των €10 με bonus,

χάνει τα 50+50 της προηγούμενης ανανέωσης ;

 

Δεν χάνεται. Αν κάνεις ανανέωση & κερδίσεις επιπλέον μπόνους σου προστίθενται. Τα αρχικά λεπτά & μηνύματα λήγουν οπότε θα έληγαν κανονικά & δεν μετατίθεται ο χρόνος λήξης τους ως το τέλος των επόμενων 50+50.

Δεν είμαι εδώ για κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, σου υπενθυμιζει οτι ληγει ο μηνας ωστε αν δεν εχεις κανει αναννεωση να προλαβεις για να εχεις την προσφορα.

 

εν το μεταξυ ανανεωση εκανα την τριτη..κ τοτε ενεργοποιησα κ την υπηρεσια..δεν πιανεται?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν καρτούλες €3 σε περίπτερα; Γιατί υποτίθεται ότι σήμερα λήγει η προσφορά για το Μάρτη με τα 1000+1000. Δεν έχω βάλει, αλλά δεν καίγομαι κιόλας.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν καρτούλες €3 σε περίπτερα; Γιατί υποτίθεται ότι σήμερα λήγει η προσφορά για το Μάρτη με τα 1000+1000. Δεν έχω βάλει, αλλά δεν καίγομαι κιόλας.

 

Υπάρχουν κάρτες 3€

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν καρτούλες €3 σε περίπτερα; Γιατί υποτίθεται ότι σήμερα λήγει η προσφορά για το Μάρτη με τα 1000+1000. Δεν έχω βάλει, αλλά δεν καίγομαι κιόλας.

 

Έχω την εντύπωση ότι υπάρχουν αλλά μόνο στα περίπτερα με το μηχάνημα και το χαρτάκι στυλ απόδειξης (ελπίζω να έγινα κατανοητός)!

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι υπάρχουν αλλά μόνο στα περίπτερα με το μηχάνημα και το χαρτάκι στυλ απόδειξης (ελπίζω να έγινα κατανοητός)!

Όχι.Υπάρχουν και ώς στύλ απόδειξης αλλά και ως κανονική κάρτα.Μπορείς επίσης να βάλεις και αυλή κάρτα στα καταστήματα Wind.:)

Link to comment
Share on other sites

Όχι.Υπάρχουν και ώς στύλ απόδειξης αλλά και ως κανονική κάρτα.Μπορείς επίσης να βάλεις και αυλή κάρτα στα καταστήματα Wind.:)

 

Είσαι σίγουρος?Έχω την εντύπωση ότι τις είχαν καταργήσει τις κάρτες των 3€!

Έχω πολυυυυύ καιρό να δω...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος?Έχω την εντύπωση ότι τις είχαν καταργήσει τις κάρτες των 3€!

Έχω πολυυυυύ καιρό να δω...

Τις ξανάβγαλαν όταν τις ξανάβγαλε και η Cosmote.Είδα της προάλλες κάρτα Wind των 3€.:)

Link to comment
Share on other sites

ναι και εγω εχω δει και των δυο...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εχετε δοκιμασει αποστολη sms σε αμερικανικα δικτυα?

 

Με χρεωνει τα 2λεπτα για το sms και η αναφορα γραφει απετυχε! Πως γινεται αυτο?

Εχω δοκιμασει σε 2-3 διαφορετικα δικτυα και δεν εχει παει σε κανενα..

Απο κοσμοτε ομως εχουν παει ολα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το επίσημο site της Wind υπάρχουν κάρτες αξίας 3€, 10€, 20€ και 30€. :)

 

Σήμερα, εγώ αγόρασα και έβαλα κανονική κάρτα από περίπτερο των 3 €

Link to comment
Share on other sites

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ NON STOP ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΚΕΤΟΥ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ WIND F2G - 26/3/2009

 

 

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει ότι από τις 26/03/2009, ο συνδυασμός του Non Stop της Παρέας του οικονομικού πακέτου καρτοκινητής τηλεφωνίας WIND F2G που προσφέρει 600’ ομιλίας και βιντεοκλήσεων προς WIND F2G και σταθερά τηλέφωνα με κόστος ενεργοποίησης 7,5€ και διάρκεια ισχύος 30 ημέρες θα μεταβληθεί και εφεξής θα προσφέρει 850’ ομιλίας και βιντεοκλήσεων προς WIND F2G και 150’ ομιλίας προς σταθερά τηλέφωνα με διάρκεια ισχύος 30 ημέρες.

 

Επιπλέον, θα μεταβληθεί ο συνδυασμός του Non Stop της Παρέας που προσφέρει 600’ ομιλίας και βιντεοκλήσεων προς WIND F2G και σταθερά τηλέφωνα και 600 SMS προς WIND F2G με κόστος ενεργοποίησης 8€ και διάρκεια ισχύος 30 ημέρες, και εφ’ εξής θα προσφέρει 850’ ομιλίας και βιντεοκλήσεων προς WIND F2G και 150’ ομιλίας προς σταθερά τηλέφωνα και ακόμα 850 SMS προς WIND F2G με διάρκεια ισχύος 30 ημέρες.

 

Τα κόστη ενεργοποίησης των συνδυασμών παραμένουν ως ορίζονται στον ισχύοντα τιμοκατάλογο του οικονομικού πακέτου WIND F2G, δηλαδή 7,5€ και 8€ αντίστοιχα.

 

Οι υπόλοιπο συνδυασμοί του Non Stop της Παρέας παραμένουν αμετάβλητοι.

 

Η ενεργοποίηση πραγματοποιείται με δωρεάν κλήση στο 1265.

 

Ο μέγιστος αριθμός ενεργοποιήσεων της υπηρεσίας ανέρχεται σε 4 ανά μήνα και αφορά σε οποιονδήποτε πιθανό συνδυασμό. Η κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας γίνεται ανά 3 λεπτά.

 

Μετά τη λήξη της διάρκειας ισχύος της υπηρεσίας, δηλαδή 30 ημέρες από την εγγραφή ή την κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας και SMS, οι συνδρομητές χρεώνονται σύμφωνα με τις βασικές χρεώσεις του οικονομικού τους πακέτου.

 

Όλες οι παραπάνω τιμές συμπεριλαμβάνουν Φ.Π.Α. 19%.

 

Πηγή: Ανακοινώσεις WIND

 

Συγνώμη, αλλά εμένα αυτή η τροποποίηση με χαλάει τρελά!

Χρησιμοποιώ το συγκεκριμένο πακέτο μόνο για κλήσεις προς σταθερά και μου έρχονται πάμφθηνα οι κλήσεις, πιο φτηνά κι από τον ΟΤΕ. Είχα δηλαδή αντικαταστήσει το σταθερό με το F2G!

Τώρα... πάει το χάι... που μίλαγα με τους φίλους -που κανένας δεν έχει f2g- από το δρόμο προς το σπίτι τους πληρώνοντας ψίχουλα.

Αυτή η αλλαγή καθιστά το F2G μου εν μέρει άχρηστο. :(

Θα πρέπει να βάλω στο σπίτι Double play ή Connx talk,

αλλιώς θα χρησιμοποιώ το CU all day για όσο θα ισχύει κι αυτό.

Ευτυχώς υπάρχει ακόμα τουλάχιστον η "δέσμευση τιμής" και μιλάω προς όλους σχετικά φτηνά.

κλαψ κλαψ κλαψ, το περίμενα ότι κάποια στιγμή θα το κόψει το 600' προς σταθερά η Wind, αλλά όχι και τόσο σύντομα.

:sorry:

 

Edit:

Και αν κατάλαβα καλά, η τελευταία ημερομηνία ενεργοποίησης για τα 600' προς σταθερά είναι η 26η Μαρτίου;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...