Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H wind με προκαλεί... δε πάνε δέκα μερες που μου ειχε στειλει μηνυμα για τριπλασιασμο αν βαλω 10€ τις επόμενες 6 ημέρες τώρα σκάει πάλι το ιδιο μηνυμα για τριπλασιασμο αν βαλω 20€ ομως τις επόμενες 6 ημερες και ηρθε και δυο φορες το μηνυμα μαλιστα...

 

Ακριβώς το ίδιο συνέβει και σε μένα.Έλαβα τον τρίτο 3πλασιασμό και αυτήν την φορά για 20ευρώ ανανέωση.Εννοείτε οτι θα τον τιμήσω μιας και είναι για 1 ολόκληρο χρόνο.:pΤελικά συμφέρει να ενταχθώ στην νέα προσφορά στο 1300 ή να παραμείνω στο 1242;Εδώ έχω μπερδευτεί λίγο...:wacko:

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αρε γουιντ με τα ωραια σου,σε μας καμια και σε αλλους 3 φορες την τριπλη..:worry::blink:

Τεσπα εχε χαρη που εχω τα 120...Αλλα αμα δεν σταματισει αυτο το

παραπληγικο-επιλεκτικο δεν θα μαζεψεις ποτε κοσμο.....:X:ninja::wacko::X

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και σε μενα συνεβη ακριβως το ιδιο. 18,1 ευρω εξαφανιστηκαν σε μια νυχτα και ειχα κλειστο το κινητο1!!!! ΑΙΣΧΟΣ??? Μετα απο επικοινωνια μου ελεγξαν την γραμμη μου και μου απαντησαν οτι δεν βρηκαν λαθος!!~! Ας μου πει ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ....

 

 

 

Μετά απο 2 mail μου το cc της wind μου πιστωσαν τα χρήματα στο λογαριασμό μου. Όπως και να έχει ειμαι πολύ Ικανοποιημένος απο αυτη την εξέλιξη, και τους εστειλα και μαιλ για να τους ευχαριστήσω. Τα λάθη αυτά να μην γινοντουσαν και τόσα χρονια στο f2g2 δεν έχω το παραμικρό παραπονο. ΜΙΛΑΜΕ για την τέλεια καρτοκινητη....

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

H wind με προκαλεί... δε πάνε δέκα μερες που μου ειχε στειλει μηνυμα για τριπλασιασμο αν βαλω 10€ τις επόμενες 6 ημέρες τώρα σκάει πάλι το ιδιο μηνυμα για τριπλασιασμο αν βαλω 20€ ομως τις επόμενες 6 ημερες και ηρθε και δυο φορες το μηνυμα μαλιστα...

 

:blink::blink:

Πολυ καλο!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

επειδη μου ηρθε και εμενα για τριπλασιασμο με 10 ευρω ειναι στανταρ για 1 χρονο?γιατι ελεγε 30 μερες:cool:
Link to comment
Share on other sites

Τι συμφέρει τελικά η παραμονή στην προσφορά από το 1242 ή η μεταφορά στο 1300 ? Τι λέτε ? ( Μιλάω για ανανεώσεις πάντα μέσω καταστήματος)
Link to comment
Share on other sites

Τι συμφέρει τελικά η παραμονή στην προσφορά από το 1242 ή η μεταφορά στο 1300 ? Τι λέτε ? ( Μιλάω για ανανεώσεις πάντα μέσω καταστήματος)

Από το 1242 πλέον δε παίρνεις 300 λεπτά προς όλους με ανανέωση 20€ οπότε νομίζω δεν υπάρχει θεμα συγκρισης εκτός αν σε καιει το ιντερνετ οπότε αντι για τα 300 παίρνεις 120MB

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θα ελεγα οτι σε προκαλει.

Θα ελεγα οτι σε συμπαθει

 

:lol: Σωστό. Μάλλον το ίδιο συμβαίνει με όλους μας... Μακράν οι καλύτερες προσφορές στην καρτοκινητή :)

Link to comment
Share on other sites

Kι εμένα μετά τον διπλασιασμό στα 5€ μου ήρθε σήμερα για τριπλασιασμό στα 10€.

Τελικά ξέρει κάποιος με σιγουριά για τη διάρκεια?:confused:

 

Μην δώσω άσκοπα τα 10€ αν πρόκειται σε 30 ημέρες να χαθεί ο τριπλασιασμός...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πολύ μου την έσπασε που δεν μου έστειλε μηνυμα ενώ σε άλλους ήρθε δύο και τρεις φορές!:mad:

 

Αυτα τα "επιλεκτικά" να μην ειχε η wind! :p

Θα ήθελα να ξέρω με ποιο κριτηριο επιλέγουν πάντως. Είδα οτι το πήραν και άτομα που ανανενώνουν μια φορά το τρίμηνο, αλλά και άτομα που βάζουν 20 ευρω τον μηνα το λιγότερο. Λέτε να ειναι εντελώς στην τύχη;

Link to comment
Share on other sites

Δε φαίνεται να υπάρχει κάποια λογική,ίσως απλά να στέλνουν σε όλους αλλά όχι μαζικά..

 

Γιατί πχ στο f2go της μητέρας μου που βάζει περίπου 10€ κάθε μήνα δεν έχουν στείλει ακόμα τίποτα και έστειλαν σε μένα που είχα να βάλω κάρτα από πέρσι το Μάιο..:p

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου ήρθε 3η φορά για 3πλασιασμό!!:p

 

:!:Ερώτηση!

Αν ΔΕΝ ενεργοποιήσω τώρα το 1300, δεν εξακολουθώ να παίρνω τα 300' προς όλους που έδινε το 1242 που είχα μέχρι 31/5? Γιατί εγώ έτσι είχα καταλάβει, οτι μέχρι το Μάιο ισχύει όπως ήταν το 1242, και απλά αν ενεργοποιήσεις το 1300, αλλάζει στα καινούργια και καταργείται πλέον το 1242..

Κάνω λάθος??

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Έχω την προσφορά από το 1242 ακόμα, έχω δηλ ακόμα χρόνο ομιλίας προς Wind/Q και προς όλους.

Όταν κάνω την ενεργοποίηση για το 1300 θα χάσω κάτι από τα παραπάνω;

Επίσης, στο myF2G.gr μου δίνει ένα bonus εγγραφής 300 λεπτά προς Wind/Q. Μέχρι πότε μπορώ να το ενεργοποιήσω; Επειδή ακόμα έχω χρόνο προς W/Q, γι' αυτό το ρωτάω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μήνυμα 3πλασιασμού έκανα ανανέωση 10€ και πιστώθηκαν 26,79€ Είναι σωστά;

Επίσης να πω πως πήρα 100 λεπτά προς όλους και 100 λεπτά + 100 sms προς Wind και Q (ανανέωση σε κατάστημα)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μήνυμα 3πλασιασμού έκανα ανανέωση 10€ και πιστώθηκαν 26,79€ Είναι σωστά;

Επίσης να πω πως πήρα 100 λεπτά προς όλους και 100 λεπτά + 100 sms προς Wind και Q (ανανέωση σε κατάστημα)

 

30 / 1,12 = 26,7857€ Σωστά!

Αν είχες πάει happy hours θα είχες τα διπλά... Καλά είναι κι αυτά που πήρες!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μήνυμα 3πλασιασμού έκανα ανανέωση 10€ και πιστώθηκαν 26,79€ Είναι σωστά;

Επίσης να πω πως πήρα 100 λεπτά προς όλους και 100 λεπτά + 100 sms προς Wind και Q (ανανέωση σε κατάστημα)

 

Σωστά είναι.. Πήρες (10-~1,2)*3= 26,4€. Προφανώς είχες και κάποιο υπόλοιπο στη κάρτα γύρω στα 0,39€.

Επίσης προφανώς έκανες την ανανέωση σε κατάστημα, αλλά όχι σε happy hour οπότε έχασες τα 200λεπτά+200sms έξτρα που θα παιρνες..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και τους 2! έχουμε χάσει τη μπάλα με οοοοολες αυτές τις προσφορές!!!:wacko:

Πάντως είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και με αυτά που πήρα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε μήνυμα τριπλασιασμού χθες για 10€ και πάνω.

Είναι η δεύτερη φορά που μου στέλνει ανάλογο μήνυμα η WIND.

Το πρώτο μήνυμα ήταν για διπλασιασμό.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα και παλαιότερα αλλά δεν πήρα απάντηση.

 

Έχω 3 κάρτες F2G. Πρέπει να κάνω 3 online λογαριασμούς; Δεν υπάρχει δυνατότητα να βάλω σε ένα λογαριασμό και τις 3 κάρτες;

 

Επίσης, το Wind sharing (ή κάτι παρόμοιο) μήπως επανήλθε;

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα και παλαιότερα αλλά δεν πήρα απάντηση.

 

οχι....απο οτι γνωριζω δεν γινεται αυτο...θελεις 3 λογαριασμους

 

οχι και σε αυτο...το sharing εξακολουθει να μην δουλευει.....

Edited by HEO
ορθογραφικο

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δε φαίνεται να υπάρχει κάποια λογική,ίσως απλά να στέλνουν σε όλους αλλά όχι μαζικά..

 

Γιατί πχ στο f2go της μητέρας μου που βάζει περίπου 10€ κάθε μήνα δεν έχουν στείλει ακόμα τίποτα και έστειλαν σε μένα που είχα να βάλω κάρτα από πέρσι το Μάιο..:p

 

Απαντάς μόνος σου.

Η λογική τους είναι να φέρουν πίσω αυτούς που δεν βάζουν κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου ήρθε 3η φορά για 3πλασιασμό!!:p

 

:!:Ερώτηση!

Αν ΔΕΝ ενεργοποιήσω τώρα το 1300, δεν εξακολουθώ να παίρνω τα 300' προς όλους που έδινε το 1242 που είχα μέχρι 31/5? Γιατί εγώ έτσι είχα καταλάβει, οτι μέχρι το Μάιο ισχύει όπως ήταν το 1242, και απλά αν ενεργοποιήσεις το 1300, αλλάζει στα καινούργια και καταργείται πλέον το 1242..

Κάνω λάθος??

 

Για την ακρόβεια απ'οτι βλέπω μου ρθε 4 φορές, καθώς χτές μου ήρθε 2 φορές το μήνυμα..:p

Έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει 2 κάρτες στο καπάκι, να δούμε αν τις ανανεώνει όλες??

Επίσης ξέρει κανείς τελικά αν ισχύει αυτό στο 1242 που γράφω παραπάνω?

Link to comment
Share on other sites

Απαντάς μόνος σου.

Η λογική τους είναι να φέρουν πίσω αυτούς που δεν βάζουν κάθε μήνα.

 

Ουτε αυτό ισχύει.Εχω ένα νουμερο f2g που απλά υπάρχει σαν σταθερό στο σπίτι. Ούτε εκει ήρθε τιποτα και ας εχω να βάλω κάρτα 6-7 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Απαντάς μόνος σου.

Η λογική τους είναι να φέρουν πίσω αυτούς που δεν βάζουν κάθε μήνα.

Mπα δε σχετίζεται σε μένα που χω βάλει δυο μηνες σερί 20αρικα και στη θεια που εχει βαλει 3-4 μας ηρθε και δεύτερο μηνυμα τριπλασιασμού σε αλλους δυο φίλους που χουν να βαλουν μηνες η κανά 10αρικο που και που τιποτα καμιά προσφορά οπότε δε πάει έτσι σίγουρα

 

Έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει 2 κάρτες στο καπάκι, να δούμε αν τις ανανεώνει όλες??

Γιατί να το κάνει κάποιος αυτό;; απλά θα βαλεις απο κατάστημα περίσσοτερο χρόνο εγώ αν ημουν σιγουρος 100% οτι η καρτα θα τριπλασιαζοταν για πάντα οταν μου στειλε για τα 10€ εβαλα 20 τελικά αλλά σκεφτηκα να βάλω απο το καταστημα 30€ αλλα επειδη ολα επαιζαν λεω αστο καλυτερα

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Έχω την προσφορά από το 1242 ακόμα, έχω δηλ ακόμα χρόνο ομιλίας προς Wind/Q και προς όλους.

Όταν κάνω την ενεργοποίηση για το 1300 θα χάσω κάτι από τα παραπάνω;

Επίσης, στο myF2G.gr μου δίνει ένα bonus εγγραφής 300 λεπτά προς Wind/Q. Μέχρι πότε μπορώ να το ενεργοποιήσω; Επειδή ακόμα έχω χρόνο προς W/Q, γι' αυτό το ρωτάω.

20. Κατά τη διαγραφή μου, από Bonus ανανέωσης που χαρίζει δωρεάν λεπτά προς WIND/Q και δωρεάν ΜΒ σε κάθε ανανέωση από 10€ (1242) χάνω και τα δωρεάν λεπτά προς WIND/Q και ΜΒ που έχω ήδη κατοχυρώσει/κερδίσει με βάση προηγούμενες ανανεώσεις;

 

Όχι, τα διαθέσιμα δωρεάν λεπτά που ήδη έχεις κερδίσει δε χάνονται και μπορείς ανά πάσα στιγμή να ενημερωθείς για το υπόλοιπο αυτών με μια δωρεάν κλήση στο 1242. Σου θυμίζουμε, ότι τα δωρεάν λεπτά λήγουν 30 ημέρες μετά την ημερομηνία της εκάστοτε ανανέωσης.

 

Κάτι ακόμα... Στην ερώτηση 29 στα FAQ, έχει φωτογραφία με τις επιλογές του ΝΟΝ ΣΤΟΠ, που δείχνει το ΝΟΝ ΣΤΟΠ της παρέας που έχει 1200+1200 προς όλη τη wind με 7€!! Ισχύει ακόμα αυτό?? Δεν είχε αλλάξει σε 600+600?? Γιατί αν είναι έτσι, συμφέρει πιο πολύ από το online πακέτο που με 7€ δίνει 600+600 και 100ΜΒ, για κάποιον που μιλάει περισσότερο σε wind..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...