Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα ο τριπλασιασμος ισχυει για 30 μερες ή μενουν στην καρτα?

Mέχρι τώρα επιβεβαιωμένα ίσχυε κανονικά οσο και η διαρκεια του καρτοκινητου έμπαινε στο 1269 δηλαδή! Κάποιοι λένε οτι πλέον λήγει στις 30 ημερες κι οτι απο λαθος του συστηματος μπηκε στο κανονικο υπολοιπο και στους καινουργιους θα μπαινει σε ξεχωριστο bonus λογαριασμο, το θεμα ειναι οτι δεν εχει ανανεωσει κανένας ακομα απο χθες να ενημερωσει τι γινεται

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

τελικα ο τριπλασιασμος ισχυει για 30 μερες ή μενουν στην καρτα?

 

κανενας μα κανενας, δεν μπορει να σου απαντησει με σιγουρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανενας μα κανενας, δεν μπορει να σου απαντησει με σιγουρια.

Ας πει τι γίνεται πλέον αν βάλει κάποιος κάρτα. Εμένα μου ξανάστειλε τριπλασιασμό αλλά με αυτα που διαβασα δε το ρισκάρω πήρα 55€ απο τη πρώτη 20αρα που εβαλα μη το ρισκάρω και γίνει καμιά στραβη και μου γινει bonus το καινουργιο και λήγει σε 30 ημερες. Αν κι εγώ πιστεύω οτι μαλλον ετσι θα ναι ακόμα αποκλειεται ξαφνικά να αρχισαν να λήγουν τοσο καιρο συστημικο προβλημα πια δε γίνεται...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

το σπαστικο ειναι οτι η γουιντ οτι και να κανει τελικα ειναι καλυμενη. Δεν την πιανεις πουθενα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ας πει τι γίνεται πλέον αν βάλει κάποιος κάρτα. Εμένα μου ξανάστειλε τριπλασιασμό αλλά με αυτα που διαβασα δε το ρισκάρω πήρα 55€ απο τη πρώτη 20αρα που εβαλα μη το ρισκάρω και γίνει καμιά στραβη και μου γινει bonus το καινουργιο και λήγει σε 30 ημερες. Αν κι εγώ πιστεύω οτι μαλλον ετσι θα ναι ακόμα αποκλειεται ξαφνικά να αρχισαν να λήγουν τοσο καιρο συστημικο προβλημα πια δε γίνεται...

 

Εγω προχθες εβαλα 5 ευρω καρτα και μου τα εκανε 15.Ειχα υπολοιπο 1 λεπτο του ευρω.Απο το cc μου ειπαν οτι εχει αφαιρεθει η επεκταση υπολοιπου και το κοστος χρησης της υπηρεσιας και ο φορος καρτοκινητης απο τα 5 ευρω.Αρα θα επρεπε να εχω 1.61.Ομως μπηκαν 15 ευρω.Με ρωτησαν απο το cc μηπως ειναι τριπλασιασμος αλλα εγω τους ειπα μου ηρθε μηνυμα για ανανεωση απο 10 ευρω και ανω.Μπορεσα και εβαλα 120 λεπτα προς σταθερα με 5 ευρω.Αρα τα 15 ευρω μαλλον ισχυουν μεχρι να τελειωσουν οι μοναδες.Δεν ηξεραν απο το cc να μου πουν πως μπηκαν τα χρηματα στο f2g2 μου.Παντως μπραβο στην wind.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν ισχύει ακόμα η δωρεάν πρόσβαση στην ιστοσελίδα Facebook μέσω του 0.facebook.com?

προσπάθησα να εισέλθω χθες, αλλά μετά την εισαγωγή των στοιχείων μου, αντί να μου εμφανίσει την αρχική σελίδα, ο φυλλομετρητής του κινητού μου μου έβγαλε ειδοποίηση πως θα προχωρήσει στο φόρτωμα της ιστοσελίδας με επιβάρυνση του λογαριασμού μου.

 

:worry::blink:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν ισχύει ακόμα η δωρεάν πρόσβαση στην ιστοσελίδα Facebook μέσω του 0.facebook.com?

προσπάθησα να εισέλθω χθες, αλλά μετά την εισαγωγή των στοιχείων μου, αντί να μου εμφανίσει την αρχική σελίδα, ο φυλλομετρητής του κινητού μου μου έβγαλε ειδοποίηση πως θα προχωρήσει στο φόρτωμα της ιστοσελίδας με επιβάρυνση του λογαριασμού μου.

 

:worry::blink:

 

ναι ισχύει κανονικά απο όσο ξέρω πρόσεχε το προφίλ που συνδέεσαι νομίζω οτι με wind ίντερνετ προφίλ σε χρεώνει κανονικά ενώ με wind plus δεν σε χρεώνει . Ρώτησε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών για αυτο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα της Γουίντ!

 

Λοιπόν, αν και διάβασα καμιά 20αριά σελίδες, δεν έχω καταλάβει τελικά.

Αν κάποιος εγγεγραμένος στο 1242 (και όχι στο καινούριο 1300) κάνει ανανέωση με 10 ευρώ ή 20 ευρώ τί κερδίζει τελικά;

Και από κατάστημα παίρνει κάτι παραπάνω;

 

Με το 1300 τελικά, αν γραφτώ, θα παίρνω μόνο 100' ή 200' και τίποτα άλλο;

 

Όποιος μπορεί να δώσει μια αναλυτική και έγκυρη απάντηση θα το εκτιμούσα πολυ (σημειωτέον, διπλασιασμοί- τριπλασιασμοί δυστυχως δε με αφορούν γιατι δε μου έχει έρθει μήνυμα)

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα της Γουίντ!

 

Λοιπόν, αν και διάβασα καμιά 20αριά σελίδες, δεν έχω καταλάβει τελικά.

Αν κάποιος εγγεγραμένος στο 1242 (και όχι στο καινούριο 1300) κάνει ανανέωση με 10 ευρώ ή 20 ευρώ τί κερδίζει τελικά;

Και από κατάστημα παίρνει κάτι παραπάνω;

 

Με το 1300 τελικά, αν γραφτώ, θα παίρνω μόνο 100' ή 200' και τίποτα άλλο;

 

Όποιος μπορεί να δώσει μια αναλυτική και έγκυρη απάντηση θα το εκτιμούσα πολυ (σημειωτέον, διπλασιασμοί- τριπλασιασμοί δυστυχως δε με αφορούν γιατι δε μου έχει έρθει μήνυμα)

 

Ευχαριστώ!

 

σελιδα 978, post 14669

συμφορουμιτης gm45

 

Τα πραγματα ξεκαθαρισαν για το τι ισχυει απο τωρα μεσω των απαντησεων στο fb.

 

Με 10€ ανανεωση και bonus απο (1242) παιρνεις απο εδω και στο εξης:

 

100' προς WIND/Q +

20 Mb Internet +

100' + 100 sms προς WIND/Q (σε καταστημα) +

100' + 100 sms προς WIND/Q (σε καταστημα 12:00 – 15:00 & 17:00 – 20:00)

 

 

Με 10€ ανανεωση και bonus απο (1300) παιρνεις απο εδω και στο εξης:

 

100' προς όλους+

100' + 100 sms προς WIND/Q (σε καταστημα) +

100' + 100 sms προς WIND/Q (σε καταστημα 12:00 – 15:00 & 17:00 – 20:00)

 

 

Με 20€ ανανεωση και bonus απο (1242) παιρνεις απο εδω και στο εξης:

 

120' προς WIND/Q +

120 Mb Internet +

300' + 300 sms προς WIND/Q (σε καταστημα) +

300' + 300 sms προς WIND/Q (σε καταστημα 12:00 – 15:00 & 17:00 – 20:00)

 

 

Με 20€ ανανεωση και bonus απο (1300) παιρνεις απο εδω και στο εξης:

 

200' προς όλους (Βonus ανανεωσης)+

100' προς όλους (Βonus καταστηματος μεχρι τις 31/05/2012)+

300' + 300 sms προς WIND/Q (σε καταστημα) +

300' + 300 sms προς WIND/Q (σε καταστημα 12:00 – 15:00 & 17:00 – 20:00)

 

 

Τα 300' προς όλους ισχυουν απο εδω και στο εξης με ανανεωση σε καταστημα απο 20€ και πανω (200' +100')

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα ο τριπλασιασμος ισχυει για 30 μερες ή μενουν στην καρτα?

 

Εβαλα σημερα καρτα και μπηκε στο 1269.Το ποσο του τριπλασιασμου δεν ληγει σε 30 ημερες!!!Εχει δωσει διευκρινιση και η wind μεσω fb και cc. Τωρα οσοι λενε οτι η wind μπορει να το αφερεσει τελικα απο το 1269 δεν ισχυει επειδη στην ενημερωση υπολοιπου λεει ξεκαθαρα οτι ισχυει μεχρι του χρονου οποτε ακομα και αν λαθος αν ηταν ειναι υποχρεωμενοι να στο πιστωσουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω από συμβόλαιο wind να πάω σε f2g αλλά μου είπαν ότι θα γίνει τέλος του μηνός γιατί πρέπει να γίνει τιμολόγηση (;!).

Είναι δυνατόν η φορητότητα να παίρνει 2-3 μέρες και η "φορητότητα" στο ίδιο δίκτυο να θέλει τόσο πολύ;

Τι μου προτείνετε για πιο γρήγορα; να πάω σε άλλο καρτοκινητό wu/cu και μετά f2g;

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Αυτό:

100' προς όλους (Βonus καταστηματος μεχρι τις 31/05/2012)

Είναι σίγουρο ότι ισχύει μόνο για όσους έχουν μπει στο 1300;

 

Γενικά φαίνεται συμφέρον το 1300 μόνο που δεν προσφέρει ίντερνετ (αν και νομίζω μπορείς να βάλεις πακέτο 60μβ με 3 ευρώ χρέωση)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Αυτό:

 

Είναι σίγουρο ότι ισχύει μόνο για όσους έχουν μπει στο 1300;

 

Γενικά φαίνεται συμφέρον το 1300 μόνο που δεν προσφέρει ίντερνετ (αν και νομίζω μπορείς να βάλεις πακέτο 60μβ με 3 ευρώ χρέωση)

 

ειναι σιγουρο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα σήμερα από κατάστημα με 20€ και μου τα τριπλασίασε στο κανονικό υπόλοιπο με ημερομηνία λήξης 9/3/2013.

53.58€ μπήκαν για την ακρίβεια.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα σήμερα από κατάστημα με 20€ και μου τα τριπλασίασε στο κανονικό υπόλοιπο με ημερομηνία λήξης 9/3/2013.

53.58€ μπήκαν για την ακρίβεια.

 

μαγκια τους οσοι ανανεωσαν και τελικα θα τους μεινιυν μονιμα τα λεφτα στην καρτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση. υπαρχει καποιο λινκ που να λεει οτι με την εγγραφη στο 1300 και με ανανεωση με 20 ευρω σε καταστημα παιρνεις 300 λεπτα προς ολους και οχι 200.

το μπονους του καταστηματος δηλαδη? γιατι ψαχνω και δεν βρισκω καμια αναφορα

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση. υπαρχει καποιο λινκ που να λεει οτι με την εγγραφη στο 1300 και με ανανεωση με 20 ευρω σε καταστημα παιρνεις 300 λεπτα προς ολους και οχι 200.

το μπονους του καταστηματος δηλαδη? γιατι ψαχνω και δεν βρισκω καμια αναφορα

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4021385#post4021385

Link to comment
Share on other sites

καποιο λινκ απο το επισημο σαιτ της wind?

Ποιο επίσημο από το myphone δε θα βρεις φίλε μου, αν βάλεις 20€ θα το δεις στο μηνυμα που θα σου ρθει από την ίδια τη wind τώρα κάτι πιο επίσημο για να πειστείς δυστυχώς δεν υπάρχει, μονο ενημερωσεις μεσω facebook και εδώ στο myphone μαθαινονται αυτά μιας και η wind στις προσφορες που θα επρεπε να διατυμπανιζει ειναι λίγο έως πολύ κρυψίνος

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

αλλοι κανουν ψευτοπροσφορες και μας ζαλιζουν και αλλοι τα κρυβουν. αν ειναι δυνατον
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα σήμερα από κατάστημα με 20€ και μου τα τριπλασίασε στο κανονικό υπόλοιπο με ημερομηνία λήξης 9/3/2013.

53.58€ μπήκαν για την ακρίβεια.

 

αν μπορει καποιος να εξηγήσει..

για τον τριπλασιασμο πρεπει να μας εχει ερθει σχετικο μήνυμα η να εχει γινει καποια εγγραφή σε καποιο νουμερο πχ 1242 ?

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει καποιος να εξηγήσει..

για τον τριπλασιασμο πρεπει να μας εχει ερθει σχετικο μήνυμα η να εχει γινει καποια εγγραφή σε καποιο νουμερο πχ 1242 ?

 

Πρέπει να πάρεις μήνυμα

Ρε παιδιά ζηλεύω :(

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρεις μήνυμα

Ρε παιδιά ζηλεύω :(

 

και να φανταστεις αλλοι εχουν παρει αυτο το μηνυμα 2 και 3 φορες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...