Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειχαν δικιο οταν ελεγαν οτι θα κοπουν τα δωρεαν λεπτα μεταξυ των συνδρομητων της ιδιας εταιριας.

Τα εκοψαν και ξεκινησαν τα δωρεαν λεπτα προς ολους. Ακομα καλυτερα.

Και τεζα τα παπαγαλακια των εταιριων που προτειναν συνδεσεις και καρτοπρογραμματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τόσους λίγους συνδρομητές ήταν λογικό και αναμενόμενο να ξεκινήσουν να δίνουν προς όλους... Άντε να κάνουν και τίποτα για τα συμβόλαια τώρα.. :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Με τόσους λίγους συνδρομητές ήταν λογικό και αναμενόμενο να ξεκινήσουν να δίνουν προς όλους... Άντε να κάνουν και τίποτα για τα συμβόλαια τώρα.. :)

 

και η βονταφον που εχει πολλους συνδρομητες δινει λεπτα προς ολους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και η βονταφον που εχει πολλους συνδρομητες δινει λεπτα προς ολους

60 λεπτά όμως... και αυτή έχει θέμα γιατί το whatsup είναι παντροκρατορία σαν συνδρομητική βάση...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε δεύτερο μήνυμα τριπλασιασμού.

Το ένα στις 5/3 και το άλλο σήμερα 7/3.

Ανεξάρτητα με τη διάρκεια του τριπλασιασμού(πιστεύω ότι θα μείνει στο υπόλοιπο και δεν θα πειραχθεί), αν κάνω 2 ανανεώσεις θα μου τις τριπλασιάσει και τις 2?

Θεωρητικά πρέπει να μου τις τριπλασιάσει, έτσι δεν είναι; Στην πράξη βέβαια μένει να δούμε τι πραγματικά θα γίνει, κι αν χρειαστεί καλώ στο cc για να διεκδικήσω.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε δεύτερο μήνυμα τριπλασιασμού.

Το ένα στις 5/3 και το άλλο σήμερα 7/3.

Ανεξάρτητα με τη διάρκεια του τριπλασιασμού(πιστεύω ότι θα μείνει στο υπόλοιπο και δεν θα πειραχθεί), αν κάνω 2 ανανεώσεις θα μου τις τριπλασιάσει και τις 2?

Θεωρητικά πρέπει να μου τις τριπλασιάσει, έτσι δεν είναι; Στην πράξη βέβαια μένει να δούμε τι πραγματικά θα γίνει, κι αν χρειαστεί καλώ στο cc για να διεκδικήσω.

κι εμενα 3ο!!

(1ο διπλασιασμου και αλλα 2 τριπλασιασμου)

ή με αγαπαει η γουιντ(και εχω ανανεωσει προσφατα)

ή πανε για πωληση και θελουν να προσελκυσουν κοσμο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα συνολικά 3 μηνύματα έχει στείλει, 1 διπλασιασμού και 2 τριπλασιασμού.

Το θέμα είναι ότι στα 2 μηνύματα τριπλασιασμού δεν ανανέωσα, αν κάνω 2 ανανεώσεις, θα μου τις τριπλασιάσει και τις 2?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα συνολικά 3 μηνύματα έχει στείλει, 1 διπλασιασμού και 2 τριπλασιασμού.

Το θέμα είναι ότι στα 2 μηνύματα τριπλασιασμού δεν ανανέωσα, αν κάνω 2 ανανεώσεις, θα μου τις τριπλασιάσει και τις 2?

 

Μαλλον οχι!!! Αλλα καντο και μετα παρε τηλεφωνο και πες οτι αφου στο εστειλαν 2 φορες επρεπε να τους παρεις και θα στο τριπλασιασουν μετα απο 2-3 μερες μαλλον αφου το επεξεργαστουν. Γιατι δεν βαζεις κατευθειαν το ποσο με μια ανανεωση?

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον οχι!!! Αλλα καντο και μετα παρε τηλεφωνο και πες οτι αφου στο εστειλαν 2 φορες επρεπε να τους παρεις και θα στο τριπλασιασουν μετα απο 2-3 μερες μαλλον αφου το επεξεργαστουν. Γιατι δεν βαζεις κατευθειαν το ποσο με μια ανανεωση?

Σκέφτομαι να βάλω 2 10άρες. Αν βάλω μια 20άρα θα πάρω ναι μεν τον τριπλασιασμό αλλά θα χάσω το δεύτερο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα βάλε 20 μια και καλή .

Δεν είναι σίγουρο ότι θα σου διπλασιάσει 2 φορές.

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλω τώρα 20 σε κατάστημα, χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το 1300, θα πάρω τα 300' προ όλους που έπαιρνα μέχρι τώρα από το 1242, ή εκεί καταργήθηκε εντελώς και έμειναν μόνο τα 300+300 προς wind και 120'όλους+120ΜΒ??
Link to comment
Share on other sites

Σας δουλεύει το 1274;

Στέλνω το νούμερο κανονικά με τα δέκα ψηφία και μου απαντάει λάθος εντολή! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Σας δουλεύει το 1274;

Στέλνω το νούμερο κανονικά με τα δέκα ψηφία και μου απαντάει λάθος εντολή! :mad:

 

και σε μενα το ιδιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν βάλω τώρα 20 σε κατάστημα, χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το 1300, θα πάρω τα 300' προ όλους που έπαιρνα μέχρι τώρα από το 1242, ή εκεί καταργήθηκε εντελώς και έμειναν μόνο τα 300+300 προς wind και 120'όλους+120ΜΒ??

 

καταργηθηκαν τα 300 προς ολους,ισχυουν τα αλλα προς wind

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε δεύτερο μήνυμα τριπλασιασμού.

Το ένα στις 5/3 και το άλλο σήμερα 7/3.

Ανεξάρτητα με τη διάρκεια του τριπλασιασμού(πιστεύω ότι θα μείνει στο υπόλοιπο και δεν θα πειραχθεί), αν κάνω 2 ανανεώσεις θα μου τις τριπλασιάσει και τις 2?

Θεωρητικά πρέπει να μου τις τριπλασιάσει, έτσι δεν είναι; Στην πράξη βέβαια μένει να δούμε τι πραγματικά θα γίνει, κι αν χρειαστεί καλώ στο cc για να διεκδικήσω.

 

Στη wind card μου είχε έρθει μηνυμα για τριπλασιασμό. Σε παρένθεση αυτό για τις 30 μέρες.

Εβαλα 10αρα και τη διπλασίασε. Αυτα μπήκαν στο κανονικό υπόλοιπο. Επίσης μου έδωσε άλλα 10 ευρω με ισχύ για 30 μέρες. Είναι πιθανόν κάτι τέτοιο να γίνεται και στο f2g

Link to comment
Share on other sites

ή πανε για πωληση και θελουν να προσελκυσουν κοσμο

 

ή πανε για κανονι (απομειωση χρεους στην καλυτερη; ) τωρα που δεν βγηκε η συγχωνευση..

Link to comment
Share on other sites

ή πανε για κανονι (απομειωση χρεους στην καλυτερη; ) τωρα που δεν βγηκε η συγχωνευση..

 

To κανόνι της WIND έχει βαρέσει ως γνωστόν, Η εταιρεία ανήκει πλέον στους δανιστές της .....

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια γιατι κατι δεν παει καλα με εμενα.

ενω μου ηρθε μηνυμα τριπλασιασμου χτες ,ανανεωσα σημερα με 10ευρω και δεν τριπλασιαστηκε.

καμμια ιδεα κανεις τι να κανω?

που να παρω τηλ. να τους το πω?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια γιατι κατι δεν παει καλα με εμενα.

ενω μου ηρθε μηνυμα τριπλασιασμου χτες ,ανανεωσα σημερα με 10ευρω και δεν τριπλασιαστηκε.

καμμια ιδεα κανεις τι να κανω?

που να παρω τηλ. να τους το πω?

ευχαριστω

 

Στο 210 5100100, για να μην χρεώνεσαι κιόλας..... ;)

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία μια ερώτηση επειδή ή έιμαι εντελώς βλάκας ή εντελώς στραβός....:worry:

Από το site της wind δε γίνεται μεταφορά από Q σε F2G???

Γιατί εγώ βλέπω επιλογή μόνο για νούμερο Vodafone ή Cosmote.....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία μια ερώτηση επειδή ή έιμαι εντελώς βλάκας ή εντελώς στραβός....:worry:

Από το site της wind δε γίνεται μεταφορά από Q σε F2G???

Γιατί εγώ βλέπω επιλογή μόνο για νούμερο Vodafone ή Cosmote.....

 

Δεν γινεται μονο μεσω τηλεφωνου ή σε καταστημα wind

Link to comment
Share on other sites

Q καρτοκινητή ή Q συμβόλαιο;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Q καρτοκινητή ή Q συμβόλαιο;

 

θά το κρίνεις εσύ ανάλογα με με τις ανάγκες σου . Εγώ θά επελέγa το καρτοκινητό για να το ελενχω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

τελικα ο τριπλασιασμος ισχυει για 30 μερες ή μενουν στην καρτα?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...