Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 ΣΚ με απεριοριστα data με 4,5€ στο flash offer. Όποιος το πάρει ξέρει τι πρέπει να μας πει...αν και για 2 μηνες επέκταση χλωμό το κόβω

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, belial said:

Μόλις έκλεισε το τρίμηνο χωρίς ανανέωση ήρθε το απεριόριστο Ίντερνετ και τα 1000 λεπτά προς όλους με 7 € πλέον. Λήξη 20/07. 

Και λογικά στον αριθμό που έβαλα κάρτα πριν δυο εβδομάδες κάρτα σταμάτησαν τις πρόσοποποιμενες προσφορές..

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, belial said:

Μόλις έκλεισε το τρίμηνο χωρίς ανανέωση ήρθε το απεριόριστο Ίντερνετ και τα 1000 λεπτά προς όλους με 7 € πλέον. Λήξη 20/07. 

Αυτό αν το βάλεις, μετά σου έρχεται και τους υπόλοιπους μήνες; 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kapoios mallon said:

Και λογικά στον αριθμό που έβαλα κάρτα πριν δυο εβδομάδες κάρτα σταμάτησαν τις πρόσοποποιμενες προσφορές..

Πόσο έβαλες? Εγω με 8 απο καταστημα δεν εχω θέμα ακόμα,την ανανέωσε.

9 minutes ago, dasnowy said:

Αυτό αν το βάλεις, μετά σου έρχεται και τους υπόλοιπους μήνες; 

Παίζει ρολο η κίνηση ανανεώσεων που κάνεις. Όσο δεν βάζεις κάρτα τοσο πιθανότερο να ανανεωνεται.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kmpatra said:

Πόσο έβαλες? Εγω με 8 απο καταστημα δεν εχω θέμα ακόμα,την ανανέωσε.

Παίζει ρολο η κίνηση ανανεώσεων που κάνεις. Όσο δεν βάζεις κάρτα τοσο πιθανότερο να ανανεωνεται.

13 έβαλα, μου είπαν με 8 δεν γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Είναι παλιο f2g?

Just now, Kapoios mallon said:

13 έβαλα, μου είπαν με 8 δεν γίνεται

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, kmpatra said:

8 ΣΚ με απεριοριστα data με 4,5€ στο flash offer. Όποιος το πάρει ξέρει τι πρέπει να μας πει...αν και για 2 μηνες επέκταση χλωμό το κόβω

Έχει γραφτεί εδώ ότι δίνει. Δεν διαβάζεις, δύσκολα θα περάσεις την τάξη, σε βλέπω για τον Σεπτέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

2μηνες??? Εγω θυμάμαι το αλλο με τα 4 ΣΚ οτι έδινε ενα μήνα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, damianos said:

Τα 50 γίγα έγιναν 100 κ στην συνέχεια 150... Κ στο Free2Go 

Screenshot_2024-07-10-12-52-20-713_co.trebbble.android.wind.q.jpg

Με ποσό στο Free2go;;;;Στο Vodafone CU δίνει:

•12,70 ευρώ 50 GB

•14,50 ευρώ 150 GB

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aektzhs 1 said:

Με ποσό στο Free2go;;;;Στο Vodafone CU δίνει:

•12,70 ευρώ 50 GB

•14,50 ευρώ 150 GB

13,30 ευρώ τα 150gb σε Free2Go 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, damianos said:

13,30 ευρώ τα 150gb σε Free2Go 

Και εδώ 11 και κάτι ψιλά 14 με το χαράτσι και τον φόρο.

Screenshot_20240710-134747_myQ.jpg

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

13,5€ η φρογκ!

Να πω ότι δεν είναι φθηνό  Δεν είναι προς όφελος μας, όταν τα αλλά πακέτα μεταφέρονται στον επόμενο μήνα

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, hercoulis said:

13,5€ η φρογκ!

Να πω ότι δεν είναι φθηνό  Δεν είναι προς όφελος μας, όταν τα αλλά πακέτα μεταφέρονται στον επόμενο μήνα

 

15€ με τους φόρους βγαίνει στην Frog. 
Να σημειωθεί ότι για όσους έχουν βάτραχοκινητή υπάρχει και η κάρτα των 20€ unlimited data και 1200 λεπτά ομιλίας προς όλους (+1200 προς frog) που επανήλθε και στο wifigreece.gr. Ισχύει μέχρι 30/08, Ανανεώνει για ένα μήνα μόνο και όχι για δύο οπως έχει γραφτεί εδώ. Όταν είχε πρωτοβγεί και την έβαλα μετά το Πάσχα μου ανανέωσε για 2 μήνες. 
Μόνο κακό ότι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις ηδη τα ευρώ που έχεις μαζέψει στην frog από ανανεώσεις υπολοίπου. Αγοράζεις από εξωτερικό συνεργάτη.

Edited by opmgls
Link to comment
Share on other sites

Μέτρηστε με πόσους μίλησα κ άλλους δύο πού ΔΕΝ κράτησα την συνομιλία, που κανένας Δεν είπε ότι το Buy More 15gb ΔΕΝ μπαίνει σε Q telecom 🤬

Screenshot_2024-07-10-19-13-54-479_gr.wind.mywind.jpg

 

 

 

 

IMG_20240711_211148.jpg

Screenshot_2024-07-11-20-26-43-656_com.facebook.orca.jpg

Edited by damianos
Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2024 at 7:43 ΜΜ, spoukos said:

Εγώ τους έστειλα πάντως μύνημα και τους είπα για αυτό το σφάλμα που μου βγάζει και μου λένε είναι γενικό πρόβλημα και θα το φτιάξουν σύντομα. Δεν ξέρω τώρα αν γίνεται η όχι. Όταν το φτιάξουν θα το ξαναδώ

Προσπαθησα και όπως περιμέναμε όλοι δεν γίνεται φορητότητα. Αναγκάστηκα ενεργοποίησα τον νέο αριθμό. Όταν πάω για φορητότητα και υπογραφω (τώρα που το έφτιαξαν) μου λέει σφάλμα επικοινωνήστε με την νόβα. Όταν ενεργοποίησα τον νέο αριθμό ενεργοποιήθηκε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2024 at 9:56 ΜΜ, HEO said:

καλα μιλαμε εκει στην νοβα παιζουν το παπαγαλακι τους.....και μαλιστα πολυ ασχημα το εχουν κανει λαστιχενιο.....

μολις τους πηρα τηλεφωνο, στην αρχη δεν εβρισκαν την αιτηση φορητοτητας, μετα μου ειπαν οτι προωθειται και να κανω υπομονη (ακομα).....

κακος μπελας

τελικα το λαστιχενιο παπαγαλακι μαλλον το ειχα εγω 😞

το λαθος μου ηταν οτι δεν ξαναπηγα στο καταστημα που εκανα την φορητοτητα οπως μου ειπε ο υπαλληλος εκει,

περιμενα οτι οταν χαθει το σημα στο παλιο τηλεφωνο θα βαλω την νεα σιμ και ολα καλα (ετσι ειχα κανει οταν εκανα φορητοτητα απο F2G σε CU)

οχι, επρεπε να παω στο καταστημα μετα απο μια εγρασιμη μερα και το ενεργοποιει ο υπαλληλος του καταστηματος

το κακο ειναι οτι μιλησα με 3 ατομα στην εξυπηρετηση πελατων για να μου η τεταρτη υπαλληλος τι επρεπε να κανω

τωρα ολα καλα

μαλιστα ο υπαλληλος του καταστηματος (της γειτονια μου τελικα, πετρουπολη) δεν με υποχρεωσε να βαλω καρτα, εχουν 0.01 λεπτα και προθυμοποιηθηκε χωρις καμμια γκρινα να μου βαλει στο ενα τα 1000 λεπτα και τα 15 γιγα απο σταθερο. εξυπηρετηση αριστη θα ελεγα. 🙂

 

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2024 at 4:31 ΠΜ, belial said:

Μόλις έκλεισε το τρίμηνο χωρίς ανανέωση ήρθε το απεριόριστο Ίντερνετ και τα 1000 λεπτά προς όλους με 7 € πλέον. Λήξη 20/07. 

Αυτό ήρθε και σ'εμένα. Η ενεργοποίησή του επιφέρει και επέκταση λήξης του υπολοίπου;

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, T-mobile said:

Αυτό ήρθε και σ'εμένα. Η ενεργοποίησή του επιφέρει και επέκταση λήξης του υπολοίπου;

Αν το υπόλοιπο σε € λήγει πριν την λήξη του πακέτου, ναι.

Μέχρι την λήξη του πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hercoulis said:

Με €8 ανανέωση καλύπτεται το δώρο των €7;

Ναι 7,14€ θα μείνουν καθαρά σε νέο Free2Go 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο sms όπως το ΥΠ στο 1285 να βλέπουμε το υπόλοιπο στα δεδομένα της υπηρεσίας Buy More 15gb & 1000? 😜

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...