Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η διαδικασία περιγράφεται στο ποστ

8122953

 

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8122953

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ ενεργοποίησα το 3€ πακέτο more πρίν περίπου 15 μέρες. Το πήρε κανονικά μου έδωσε και παράταση υπόλοιπου 30 μερών χωρίς ποτέ να έχω πάρει κάποιο άλλο πακέτο. Δεν ξέρω αν μετράει το log n win που έπαιρνα δωρεάν μετά από κάθε ανανέωση 10€.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διευκρινίση μη μπερδέψω κανένα. Το πακέτο more των 3€ το πήρα βάζοντας το στα αγαπημένα με το κόλπο με την καρδιά που την κάνουμε μπλέ. Όχι απλά από το μενού more της εφαρμογής. Εκεί πραγματικά δεν σε αφήνει.

Σε εμένα πάντως αυτό το κολπάκι όσες φορές προσπάθησα δεν πετυχαίνει με τίποτα!!! Απλά μου βάζει το more στα αγαπημένα χωρίς όμως να γίνεται μπλε η ενεργοποίηση...

Link to comment
Share on other sites

Να βοηθήσω όσο μπορώ. Στην αρχική σελίδα του app κάτω δεξιά έχει τα πακέτα. Πατάμε εκεί και εμφανίζονται πρώτα τα αγαπημένα που πιθανόν να είναι κενά. Αρχίζουμε να ρολαρουμε προς τα δεξιά και φτάνουμε στη τελευταία επιλογή που λέει more. Λογικά εκεί θα βρούμε το 3€ πακέτο 200 λεπτά 200 mb 100 SMS που είναι ανενεργό. Πατάμε πάνω δεξιά την άσπρη καρδιά και την κάνουμε μπλέ. Και πάλι είναι ανενεργό. Γυρίζοντας όμως πίσω ρολαροντας αριστερά στα αγαπημένα θα βρούμε το πακέτο διαθέσιμο για ενεργοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Να βοηθήσω όσο μπορώ. Στην αρχική σελίδα του app κάτω δεξιά έχει τα πακέτα. Πατάμε εκεί και εμφανίζονται πρώτα τα αγαπημένα που πιθανόν να είναι κενά. Αρχίζουμε να ρολαρουμε προς τα δεξιά και φτάνουμε στη τελευταία επιλογή που λέει more. Λογικά εκεί θα βρούμε το 3€ πακέτο 200 λεπτά 200 mb 100 SMS που είναι ανενεργό. Πατάμε πάνω δεξιά την άσπρη καρδιά και την κάνουμε μπλέ. Και πάλι είναι ανενεργό. Γυρίζοντας όμως πίσω ρολαροντας αριστερά στα αγαπημένα θα βρούμε το πακέτο διαθέσιμο για ενεργοποίηση.

 

Το βλέπω να κόβεται και αυτό το κολπάκι σιγά σιγά

(το οποίο έχει καταβολέψει)

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω να κόβεται και αυτό το κολπάκι σιγά σιγά

(το οποίο έχει καταβολέψει)

 

Για να καταλάβω, ενεργοποιείς έτσι more εκτός χρονικής διάρκειας, όποτε θες δηλαδή ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έτσι φαίνεται, πόσο θα διαρκέσει άγνωστο.

 

Όπως έλεγε και ο παππούς μου, περιπέτεια είναι η ζωή :)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω,οι διαγωνισμοί με τα flames είναι αλήθεια ή μουφα;και που βλέπεις τους νικητές;

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω, ενεργοποιείς έτσι more εκτός χρονικής διάρκειας, όποτε θες δηλαδή ?

 

Ναι, σωστά

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω,οι διαγωνισμοί με τα flames είναι αλήθεια ή μουφα;και που βλέπεις τους νικητές;

https://www.wind.gr/gr/f2g/flames/winners/

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Το δωρακι πανω δεξιά στο app

15 GB για 30 ημέρες με 10,40 δίνει παράταση για 30 μέρες το συγκεκριμένο...???

Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω να κόβεται και αυτό το κολπάκι σιγά σιγά

(το οποίο έχει καταβολέψει)

 

Εθχές προσπάθησα να ενεργοποιήσω για 2η συνεχή φορά το εν λόγω πακέτο σε αριθμό που έληγε το υπόλοιπό του σε ~1 μήνα. Δεν μου επέτρεπε (ούτε από το myg2g app ούτε μέσω browser), παρά μόνο μετά από την ανανέωση 12€ που έκανα "ξεκλείδωσε" και πάλι:blink:...

Link to comment
Share on other sites

Το είχες βάλει στα αγαπημένα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει κουράσει αυτό πλέον με το αγαπημένο το οποίο έχω βρει και εγώ χωρίς να διαβάσω το φόρουμ αλλά όσο πιο γνωστό γίνεται καταλάβαινετε τις συνέπειες...
MI4C
Link to comment
Share on other sites

για ακομη μια φορα δε μπορω να μπω στο λογαριασμου μου ειτε απο το site ειτε απο το app.

ποσες φορες πρεπει να ενεργοποιησω τον ιδιο λογαριασμο με το ιδιο mail και το ιδιο username τοσα χρονια :mad:

Link to comment
Share on other sites

Έχει κουράσει αυτό πλέον με το αγαπημένο το οποίο έχω βρει και εγώ χωρίς να διαβάσω το φόρουμ αλλά όσο πιο γνωστό γίνεται καταλάβαινετε τις συνέπειες...

 

να μας συγχωρεις που σε κουρασαμε, δεν θα το ξανακανουμε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να μας συγχωρεις που σε κουρασαμε, δεν θα το ξανακανουμε
Επειδή το έχω ξαναδεί το έργο σε κενά ασφαλείας είτε εφαρμογών είτε των δικτύων τους μόνο You tube δεν το έχει βάλει κάποιος...μάθε μπαλίτσα και άσε τις ειρωνείες
MI4C
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω ξαναδεί το έργο σε κενά ασφαλείας είτε εφαρμογών είτε των δικτύων τους μόνο You tube δεν το έχει βάλει κάποιος...μάθε μπαλίτσα και άσε τις ειρωνείες

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Απορώ και με μερικούς που μόνο την εξυπηρέτηση δεν έχουν καλέσει ώστε να το διορθώσουν κιόλας. Σε τέτοιες περιπτώσεις απλά κάνεις την πάπια. Δεν γίνεσαι ντελάλης.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο καθένας κάνει ότι νομίζει σωστό άλλοι τα κρατάνε για πάρτυ τούς άλλοι τα μοιράζουν

 

Εμένα μου έμαθαν το δεύτερο και αυτό κάνω

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο καθένας κάνει ότι νομίζει σωστό άλλοι τα κρατάνε για πάρτυ τούς άλλοι τα μοιράζουν

 

Εμένα μου έμαθαν το δεύτερο και αυτό κάνω

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Θα πρέπει να υπολογίζουμε και τις συνέπειες των πράξεών μας. Στη συγκεκριμένη περίπτωση αν γίνει ευρέως γνωστό σε όλους τους κατόχους καρτοκινητής τότε κόπηκε την άλλη μέρα. Δεν νομίζω να είναι χαζοί εκεί στη Wind. Ίσως το αφήνουν και επίτηδες ως ένα κρυφό πλεονέκτημα σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Δες τα κρυφά πακέτα πχ. Ας τελειώσει εδώ αυτό το θέμα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται φίλε μου αλλά οι συνεπείς των πράξεών στην προκειμένη περίπτωση αφορούν εμένα που το είχα ανακαλύψει.καιντο ανέφερα αρχικα

 

... οπότε εγώ να χάσω 2 δεν με ενδιαφέρει φτάνει να κερδίσουν κάποιον άλλον 100

 

Έτσι το βλέπω

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να υπολογίζουμε και τις συνέπειες των πράξεών μας. Στη συγκεκριμένη περίπτωση αν γίνει ευρέως γνωστό σε όλους τους κατόχους καρτοκινητής τότε κόπηκε την άλλη μέρα. Δεν νομίζω να είναι χαζοί εκεί στη Wind. Ίσως το αφήνουν και επίτηδες ως ένα κρυφό πλεονέκτημα σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Δες τα κρυφά πακέτα πχ. Ας τελειώσει εδώ αυτό το θέμα.

 

ας το κοψουν και το επομενο λεπτο. επωφεληθηκες εσυ και ποσοι ακομα εστω και μια φορα; αυτο ειναι το κερδος. αυτη ειναι η ουσια υπαρξης του φορουμ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...