Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα στην παρέα. Σας παρακαλώ τα φώτα σας.... Θέλω να κάνω αλλαγή ονόματος σε ένα f2g του πατέρα μου και να το πάρω στο όνομα μου. Ο πατέρας ανήκει στις ευπαθείς ομάδες και δεν μπορεί να βγει από το σπίτι. Έχει κάνει υπεύθυνη δήλωση θεωρημενη από αστυνομία, εξουσιοδότηση θεωρημενη από αστυνομία και την ταυτότητα του. Είναι δυνατόν να μην μου κάνουν την αλλαγή? Το 13800 μου λέει πήγαινε σε κατάστημα, το κατάστημα μου λέει θέλω email από το 13800.....τι κάνω???

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μη κάνεις τπτ. Βάλε την εφαρμογή F2G και μπορείς να βάζεις λεφτά σε όποιο άλλο F2G θέλεις.

Αυτή την περίοδο θα πάρεις και το Bonus των 10GB

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή βρίσκομαι εξωτερικό, εάν με μια ανανέωση ίσχυε η κάρτα για χρόνο δε θα με πείραζε να την κρατήσω.

Αλλά το να ανανεώνω κάθε τόσο και ουσιαστικά να πετάω 12άρικα δε νομίζω πως είναι ότι καλύτερο.

 

Η κάρτα αχρηστεύεται στους 13 μήνες. Μην ανησυχείς. Όποτε έρχεσαι Ελλάδα της κάνεις μια ανανέωση για να τη χρησιμοποιήσεις κι όλας.

Αν κάνεις να έρθεις πάνω από 13 μήνες βάζεις ένα 10€υρο από εκεί που είσαι.

Ακόμα και να σου λήξει μη σκας. Όποτε έρθεις με 10 ευρώ αγοράζεις μια καινούργια.

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα αχρηστεύεται στους 13 μήνες. Μην ανησυχείς. Όποτε έρχεσαι Ελλάδα της κάνεις μια ανανέωση για να τη χρησιμοποιήσεις κι όλας.

Αν κάνεις να έρθεις πάνω από 13 μήνες βάζεις ένα 10€υρο από εκεί που είσαι.

Ακόμα και να σου λήξει μη σκας. Όποτε έρθεις με 10 ευρώ αγοράζεις μια καινούργια.

 

Αν όντως αχρειστεύεται στους 13 μήνες και ανανεώνω όταν έρχομαι, τότε είναι σούπερ.

Ίσως βάλω ένα 10άρικο και να σημειώσω κάπου ημερομηνία να ξέρω πότε έγινε.

 

Σε ευχαριστώ όπως και τον @p_k

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως αχρειστεύεται στους 13 μήνες και ανανεώνω όταν έρχομαι, τότε είναι σούπερ.

Ίσως βάλω ένα 10άρικο και να σημειώσω κάπου ημερομηνία να ξέρω πότε έγινε.

 

Σε ευχαριστώ όπως και τον @p_k

Παρακαλώ φίλε,

εύχομαι να είσαι καλά όπου κι αν βρίσκεσαι!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, που μπορώ να βρω τι σου προσφέρει η f2g με την ανανέωση π.χ. 12 ευρώ; ενδιαφέρεται φίλος να φύγει από συμβόλαιο κοσμοτε και θέλω να δω τι παροχές έχεις σύνολο μαζί με log n win κτλ. εγώ έχω φοιτητικό και μπορεί να διαφέρει από το απλό f2g
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, που μπορώ να βρω τι σου προσφέρει η f2g με την ανανέωση π.χ. 12 ευρώ; ενδιαφέρεται φίλος να φύγει από συμβόλαιο κοσμοτε και θέλω να δω τι παροχές έχεις σύνολο μαζί με log n win κτλ. εγώ έχω φοιτητικό και μπορεί να διαφέρει από το απλό f2g
Η κόρη προσφέρει περισσότερα από την μαμά, εκτός από τα magic numbers.

Επίσης δίνει δώρο για φορητοτητα επίσης.

Δυστυχώς δεν κάνει φορητότητα σε φοιτητικά νούμερα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν παιρνει και ο φιλος σου φοιτητικο?

 

γιατί θέλει να κρατήσει τον ίδιο αριθμό. π.χ. εγω με φοιτητικό εβαλα μια 12αρα προχθές και μου έδωσε 300 λεπτα για όλους και 1 gb Ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, που μπορώ να βρω τι σου προσφέρει η f2g με την ανανέωση π.χ. 12 ευρώ; ενδιαφέρεται φίλος να φύγει από συμβόλαιο κοσμοτε και θέλω να δω τι παροχές έχεις σύνολο μαζί με log n win κτλ. εγώ έχω φοιτητικό και μπορεί να διαφέρει από το απλό f2g

 

Λοιπον το free to go σου δινει καθε εβδομαδα την επιλογη log and win δηλαδη να μπαινεις να διαλεγεις το δωρο σου καθε εβδομαδα για 4 εβδομαδες απο την τελευταια ανανεωση. Οι παροχες θα τις δεις εδω .

Επισης με καθε ανανεωση απο την εφαρμογη myf2g app επιλεγεις και το tap and get

επιλεγεις ενα απο τα 3 << Silver κλίμακα: 300ΜΒ για 15 ημέρες ή 500ΜΒ για 7 ημέρες ή 1.024ΜΒ για 3 ημέρες ή 10 flames >> δες εδω https://www.wind.gr/f2g/gr/upiresies/tap-get-it/ .

επισης με online ανανεωση χρονου ομιλιας αυτην την στιγμη ισχυει προσφορα που δινει 14gb για 14 ημερες μέσα από το myF2G app ή στο f2g.gr δες εδω https://www.wind.gr/f2g-menoume-spiti/.

επισης οταν πρωτοκατεβαζεις την εφαμοργη myf2g app σου δινει 2gb δωρο για 7 ημερες δες εδω https://www.wind.gr/f2g/gr/upiresies/myf2g-app/

και μπορεις να ενεργοποιησεις αυτο εδω το πακετο https://www.wind.gr/f2g/gr/paketa/smart-combo/talk-to-all-data-plus/

400 ομιλία προς όλους + 40 sms προς όλους + 400 ομιλί προς WIND/Q + 400 sms προς WIND/Q + 500MB Online Bonus+ 250 MB

Διάρκεια 30 ημέρες.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά, μια διόρθωση μόνο :

Με online ανανέωση δίνει 10 και όχι 14 gb.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επισης με καθε ανανεωση απο την εφαρμογη myf2g app επιλεγεις και το tap and get

επιλεγεις ενα απο τα 3 << Silver κλίμακα: 300ΜΒ για 15 ημέρες ή 500ΜΒ για 7 ημέρες ή 1.024ΜΒ για 3 ημέρες ή 10 flames >> δες εδω https://www.wind.gr/f2g/gr/upiresies/tap-get-it/ .

 

Προσοχή, αφορά σε ανανέωση από €12 και πάνω (όχι την ανανέωση των €10)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Έχω το βασικό μου νούμερο στην Wind από το 1996 επί Telestet.... Την δωρεάν προσφορά "Menoume spiti" με 15GB για ένα μήνα δεν μου την έδωσε σε αντίθεση με τα νούμερα τριών συγγενών μου που τους την έδωσε και για δεύτερη φορά.... Μου έχει κόψει η Wind τις προσφορές εδώ και 2 χρόνια επειδή είμαι παλιός και σίγουρος πελάτης φαίνεται... .. αλλά ήρθε η ώρα για αλλού... Και αυτή η γελοιότητα άλλοι να παίρνουν προσφορές και άλλοι όχι ειδικά όταν είναι πελάτες μακροχρόνιοι ε αυτό είναι μεγάλη αλητεία. Το δεύτερο μου νούμερο είναι Cosmote από το 1998 και οι άνθρωποι τιμούν την σταθερή πελατεία τους δίδοντας μου 450 λεπτά ομιλίας προς όλους και 200mb κάθε μήνα χωρίς να κρατούν σεντς από την κάθε ανανέωση. Αυτό δείχνει και πόσο μας σέβεται η κάθε εταιρία. Edited by Vasileios
Προσωπικοι χαρακτηρισμοι διαγράφονται
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά δεν εμφανίστηκε στην εφαρμογή ή στην ιστοσελίδα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω το βασικό μου νούμερο στην Wind από το 1996 επί Telestet.... Την δωρεάν προσφορά "Menoume spiti" με 15GB για ένα μήνα δεν μου την έδωσε σε αντίθεση με τα νούμερα τριών συγγενών μου που τους την έδωσε και για δεύτερη φορά.... Μου έχει κόψει η Wind τις προσφορές εδώ και 2 χρόνια επειδή είμαι παλιός και σίγουρος πελάτης φαίνεται... .. αλλά ήρθε η ώρα για αλλού... Και αυτή η γελοιότητα άλλοι να παίρνουν προσφορές και άλλοι όχι ειδικά όταν είναι πελάτες μακροχρόνιοι ε αυτό είναι μεγάλη αλητεία. Το δεύτερο μου νούμερο είναι Cosmote από το 1998 και οι άνθρωποι τιμούν την σταθερή πελατεία τους δίδοντας μου 450 λεπτά ομιλίας προς όλους και 200mb κάθε μήνα χωρίς να κρατούν σεντς από την κάθε ανανέωση. Αυτό δείχνει και πόσο μας σέβεται η κάθε εταιρία.
Να τους στείλεις μήνυμα στο Facebook να σου κάνουν προνομιακό το νούμερο σου και τα τους εκθέσεις και το θέμα.

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί είχε έρθει σε όλους.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί είχε έρθει σε όλους.

 

Σωστά, ήρθε ακόμη και σε μένα που είχα χρόνια να πάρω προσφορά (ίσως επειδή ανανεώνω αναγκαστικά κάθε μήνα και ενεργοποιώ πακέτο χρόνου ομιλίας, οπότε είμαι καλός πελάτης, άρα δεν δικαιούμαι προσφορές). :mad:

 

Μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση και τη βρήκα μέσα από το app.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε όλους ανεξαιρέτως. Γι αυτό μου κάνει εντύπωση ότι δεν την έλαβε ο φίλος.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, δεν ήρθε σε όλους η προσφορά των 50gb....

Αυτή ναι, δεν έχει έρθει σε όλους.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, έχει έρθει σε πολλά παλιά νούμερα, καμία σχέση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...