Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού δεν έλαβες το μήνυμα παράτασης μέχρι αργά το βράδυ, έπρεπε να ανανεώσεις και να μην το αφήσεις στην τύχη.
Link to comment
Share on other sites

Θα το άφηνα να λήξει έτσι κι αλλιώς αφού έχω δεύτερο νούμερο προνομιακο κοσμοτε.. Απλά το αναφέρω σαν γεγονός οτι το κάνει επιλεκτικά η wind. Λάθος πιστεύω γιατί δεν είναι μια προσφορά γενικά αλλά είναι κάτι που έχει σχέση με τον covid οπότε αφού το κάνει πρέπει να το κάνει σε όλους.
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα βρε φορουμιτη εσυ και μερικοι αλλοι απο οτι καταλαβα δεν ξερετε τι γραφετε.

Τι σας νοιαζει πως θα καταναλωσει καποιος τα δεδομενα η τα φωνητικα?

Καλα τελικα οσο μπαινετε σε αυτο το νημα ειστε απο εταιριες κινητης?

 

Τι σημασια εχει εαν καποιος παρει και 50 giga ?

Οτι θελει θα τα κανει αν θελει ας τα φαει για μεσημεριανο κιολας.:p

Εαν καποιος παιρνει και αγοραζει οτι θελει ,και τα πληρωνει απο την τσεπη του προβλημα του .Εαν στο App της wind του εμφανιστουν δωρα γουστο του και καπελο του να τα παρει εφοσον του εμφανιζονται.

 

Δεν εχει ομως κανενα δικαιωμα μια εταιρια ενω καποιος εχει αγορασει πακετα να του τα μπλοκαρει ημερολογιακα πριν ληξουν και να τρεχει ενα δωρο το οποιο ακουσον-ακουσον "Ληγει αργοτερα"απο τα πακετα που ειδη εχει αγορασει και ληγουν νωριτερα.

 

Η Wind το εκανε αυτο σε εκατονταδες κατοχους καρτοκινητης για τον μηνα μαρτιο με προεκταση εως τελος απριλιου..

Η Wind μπλοκαρε τα αγορασμενα πακετα εκατονταδων κατοχων και με το δωρο οσοι το απεκτησαν στην ουσια τους εφαγε ολα τα αγορασμενα πακετα .Αρα δεν ηταν ποτε δωρο στην τελικη.

 

Ειναι Ντροπη και αισχος απο μια εταιρια που εκατονταδες συνδρομητες τοσα χρονια την υποστηριζουν και αυτη απο μερους της ακομα και μεσα στην δινη μας πολυς σοβαρης καταστασης οπως η Πανδημια του Κορωνοιου να βαφτιζει δηθεν δωρο για τους πολιτες μιας χωρας ενα πακετο το οποιο μολις το ενεργοποιησεις μπλοκαρει και τρωει τα αγορασμενα πακετα που εχει καποιος .

Ποση ξεφτιλα ειλικρινα.

:lol::lol::lol:

 

Να μου πεις και σε ποια εταιρεία δουλεύω, για να ζητήσω έναν επιπλέον μισθό! :rotfl: :lol: Δε θα με χάλαγε καθόλου ένας 2ος!

 

Όπως έκρινα αυτούς που stockάρουν GB, χωρίς να χρησιμοποιούν στην εταιρεία του άλλου χρώματος, δημιουργώντας ψεύτικη ζήτηση και ανεβάζοντας τις τιμές (μάντεψε τον ένα από τους λόγους που ανέβηκαν σε τέτοιο επίπεδο οι ανανεώσεις υπολοίπου), έτσι θα κρίνω όλους αυτούς που stockάρουν, ανεξαρτήτως χρώματος εταιρείας.

 

Επίσης, πιστεύετε ότι οι εταιρείες είναι άνθρωποι και πρέπει να συμπεριφέρονται ανάλογα, ενώ μας δείχνουν το αντίθετο.

 

Τέλος, ποτέ δεν υπάρχει ο όρος "ξεφτίλα" για τις εταιρείες, αν όντως αυτό που κάνουν δουλεύει υπέρ τους.

 

Συνεχίστε τα stockαρίσματα, για να βάζουμε 50 το μήνα στα καρτοκινητά σε λίγο καιρό....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ξανά διαθέσιμη η προσφορα των 15GB για τριαντα ημερες!

Ενεργοποιηση μεχρι 12 Απριλιου.

Link to comment
Share on other sites

Ξανά διαθέσιμη η προσφορα των 15GB για τριαντα ημερες!

Ενεργοποιηση μεχρι 12 Απριλιου.

Μπράβο, ωραία κίνηση.

Εμφανίστηκαν στην εφαρμογή;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μην την πάρετε. Θα σας μπλοκάρει τα ΜΒ

:) :lol:

Βασίλειε, σωστός και to the point που λένε και οι νεοέλληνες! :) :lol:

Στην εφαρμογή ακόμη δεν φαίνεται, γνωρίζουμε κάτι;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, ωραία κίνηση.

Εμφανίστηκαν στην εφαρμογή;

 

στις προσωπικες προσφορες και οχι σε ολα τα νουμερα. Σε μενα το εμφανισε σε νουμερο το οποιο εχει μηδενικο υπολοιπο απο Οκτώβρη. Στο βασικο μου αριθμο δεν το πηρα ως 31/3 (καλυπτομαι με wifi) και τωρα δεν το δειχνει. Δεν ξερω τι θα γινει απο αυριο που ληγουν οι τρεχουσες προσωπικες προσφορες.

Link to comment
Share on other sites

στις προσωπικες προσφορες και οχι σε ολα τα νουμερα. Σε μενα το εμφανισε σε νουμερο το οποιο εχει μηδενικο υπολοιπο απο Οκτώβρη. Στο βασικο μου αριθμο δεν το πηρα ως 31/3 (καλυπτομαι με wifi) και τωρα δεν το δειχνει. Δεν ξερω τι θα γινει απο αυριο που ληγουν οι τρεχουσες προσωπικες προσφορες.

Οπότε μένει να δούμε αν θα δοθεί σε ορισμένους ως προσωπική προσφορά ή σε όλους, όπως εγινε με τα προηγούμενα 15 gb.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

να διευκρινησω οτι τον προηγουμενο μηνα δε την ειχα παρει την προσφορα(οπως και καθε προσφορα με δωρεαν GB διοτι χρησιμοποιούσα την simplefi καρτα)
Link to comment
Share on other sites

Ξανά διαθέσιμη η προσφορα των 15GB για τριαντα ημερες!

Ενεργοποιηση μεχρι 12 Απριλιου.

 

Ειναι δωρεαν; Γιατι εμενα μου δινουν 15GB με 10,4 ευρω (μεχρι 9 Απριλιου)

Link to comment
Share on other sites

5 λογαριασμούς F2G διαχειρίζομαι σε Κανένα ΔΕΝ ήρθε ανανέωση του μένουμε Σπίτι...
Link to comment
Share on other sites

Που είσαι ρε Wind!!! Άντε δώσε τίποτα!!! Edited by Vasileios
άλλη εταιρεια

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Σε δυο ηρθαν χθες 17.5ε 30giga για 30 μερες.Στο App δεξια επανω δωρο.
Link to comment
Share on other sites

H WIND EINAI KONTA ΣAΣ KAI ΠAPATEINEI ΓIA 2 AKOMH MHNEΣ TO YΠOΛOIΠO TOY ΔIAΘEΣIMOY XPONOY OMIΛIAΣ ΣAΣ ΣE EYPΩ! MENOYME ΣΠITI, MENOYME AΣΦAΛEIΣ!

clap.gif

Tεραστια WIND. Γλυτωσα την ανανεωση που ηταν 9 Απριλιου.

 

Φαίνεται να είναι επιλεκτική προσφορά. Εμένα σήμερα μου έστειλε μήνυμα ειδοποίησης η Wind ότι το υπόλοιπό μου λήγει σε 15 μέρες (και καλά θα κάνω να ανανεώσω), οπότε δεν βλέπω επέκταση! :lol:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ναι αν δεν ε΄χει παρέλθει εξάμηνο δικαιούσε να το πάρεις πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ .Μην πας σε κατάστημα Wind .θα σου πουν δεν γίνεται. Πάρε τηλέφωνο στη Wind στο τμήμα καρτοκινητής στην αρχή Θα σου πουν δεν γίνεται άμα τους πιέσεις λίγο θα κάνεις τη δουλειά σου και θα σου πουν εντάξει. Βασική προϋπόθεση είναι να έχει σημειώσει το όνομα του υπαλλήλου που μίλησες μετά θα πας σε κατάστημα Wind Θα τους πεις ότι μίλησες με τα κεντρικά με τον τάδε υπάλληλο και θα σου δώσουν μία καινούργια κάρτα με το παλιό νούμερο που είχες άμα θες ανανεώνεις επιτόπου. Εγώ δεν πλήρωσα κάτι επιπλέον την πήρα την καινούργια κάρτα δωρεάν. Μόλις γυρίσεις σπίτι βαλε την κάρτα σε ένα κινητό κάνε μία κλήση και η γραμμή έχει ενεργοποιηθεί πάλι Έτσι τουλάχιστον έγινε σε μένα κάρτα έβαλα μετά από τρεις μέρες Αν θυμάμαι καλά.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Νέο bonus χρόνου ανανέωσης 10gb για 14 μέρες με κάθε ανανέωση. Μέσα από την εφαρμογή και είναι για όλους.

 

καλύτερο από το adsl μερικές φορές... τις περισσότερες

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

καλύτερο από το adsl μερικές φορές... τις περισσότερες

Πάντα καλύτερο και πιο γρήγορο, σωστός.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έβαλα πριν 1 μήνα vdsl 50αρα που μου δίνει και 120 λεπτά προς όλους στο καρτοκινητό μου κάθε μήνα.Το θέμα είναι ότι χτες τελειώσανε τα λεπτά και ενώ έπρεπε να δοθούν άλλα 120 αφου μπήκα στο δεύτερο μήνα δεν έχουν έρθει ακόμα,ξέρετε τι γίνεται και γιατί;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...