Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε κάθε περίπτωση μίλησέ τους (πρόσεξε να είναι δωρεάν :) , τα δίνουν σε πολλούς είναι το λιγότερο πονηρή χρέωση και το ξέρουν.

 

Έχουν τσατ στο Facebook όπως η βοντα; η έχει κάποιο νούμερο;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έχουν τσατ στο Facebook όπως η βοντα; η έχει κάποιο νούμερο;

Ευχαριστώ

Έχουν και απαντούν γρήγορα.

 

WIND F2G ψάξε

και ρώτα στο messenger.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οσο υπάρχει συμβολαιο σε ισχύ δεν μπορούν να αλλάξουν τίποτα στις παροχές και στο πάγιο. Το μόνο που μπορούν να αλλάξουν είναι οι χρεώσεις μετά τον δωρεάν χρόνο, και αν γίνει τέτοια αλλαγή δίνεται η δυνατότητα να το σπάσεις χωρίς να πληρώσεις την ρητρα.

Δεν μιλαμε για συμβόλαιο εδώ όμως,απλά ο φίλος απο πάνω είπε ότι το νέο πακέτο είναι σαν συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Με απλά λόγια.. αν εγγραφουμε σε αυτή την υπηρεσία χάνουμε το παλιό bonus f2g talk/f2g surf;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με απλά λόγια.. αν εγγραφουμε σε αυτή την υπηρεσία χάνουμε το παλιό bonus f2g talk/f2g surf;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

από ότι καταλαβαίνω Ναι

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

λιγο περιεργο αν ισχυει για τα συγκεκριμενα μπονους,μιας και η διατηρηση τουλαχιστον του free2talk χρεωνεται κατα περιοδους οποτε δεν εχει νοημα να εχεις ηδη χρεωθει και μετα να καταργειται...το αλλο κακο ειναι οτι στους καινουργιους συνδρομητες το εχει ενεργοποιημενο εξ΄αρχης και δεν φαινεται να υπαρχει απενεργοποιηση (π.χ. με sms) παρα μονο μεσα απο την εφαρμογη
Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώνεται η από 10 Ιουνίου 2019 εμπορική διάθεση νέας υπηρεσίας αυτόματης ενεργοποίησης πακέτου, η οποία θα είναι διαθέσιμη σε υφιστάμενους κ νέους συνδρομητές F2G:

 

Πιο συγκεκριμένα, οι εγγεγραμμένοι συνδρομητές της υπηρεσίας θα λαμβάνουν αυτόματα το πακέτο που προσφέρει 350 λεπτά και 35 SMS προς όλους, 350 λεπτά προς WIND/Q και 500 MB με διάρκεια 30 ημέρες και χρέωση 10€ και επιπλέον bonus 50 λεπτά και 5 SMS προς όλους, 50 λεπτά και 400 SMS προς WIND/Q και 250 ΜΒ για 30 ημέρες το οποίο θα αποδίδεται για ενεργοποιήσεις έως 30 Ιουνίου 2019.

 

Πολύ καλό το πακέτο αν και θα μπορούσε να είναι πιο οικονομικό (δηλαδή 8.5€).

Αυτό που είναι παράλογο είναι ότι δεν προσφέρει δωρεάν sms προς Wind/Q, παρά μόνο ως προσωρινό bonus για ενεργοποιήσεις από 10-30/6/2019...:X:blink:

Link to comment
Share on other sites

Με απλά λόγια.. αν εγγραφουμε σε αυτή την υπηρεσία χάνουμε το παλιό bonus f2g talk/f2g surf;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από που προκύπτει αυτό;

Άλλο είναι το μη εμπορικά διαθέσιμο προγράμμα WIND Card που χάνετε.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν και απαντούν γρήγορα.

 

WIND F2G ψάξε

και ρώτα στο messenger.

 

Μίλησα μαζί τους. Και μογ είπαν ότι λόγο των προσωπικών δεδομένων δεν μπορούν να κάνουν κάτι από το τσατ. Να συμπληρώσω την φόρμα επικοινωνίας της Wind η οποία θέλει τα στοιχεία μου και το αφμ. Η αλλι8να καλεσω6στο 13800 αν δεν κάνω λάθος το οποίο είναι με χρεώση

Link to comment
Share on other sites

Λογικα μπορεις αλλα δεν θα μπορεις να τα χρησιμοποιησεις. Εννοείται οτι δεν μιλάμε για μηδενικο υπολοιπο λόγω μη ανανέωσης διοτι σε αυτην την περίπτωση δεν μπορεις να λάβεις log'n'win
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, θα παω πορτογαλια και ισπανια τι προγραμμα πρεπει να βαλω ; Πρπει να μιλησω με εξυπηρετηση πελατων για να ενεργοποιησω ροαμινγκ κτλπ; Πρπει να αλλαξω κατι στις ρυθμισεις της συσκευης; Πρωτη φορα εξω και δε ξερω τιποτα ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

δεν εξαρταται απο το πακετο αλλα απο το αν θα βαλεις μεσα χρηματα. 13 μηνες και 5 μερες απο την τελευταια ανανεωση ειναι η διαρκεια του αριθμου. Η διαρκεια που μπορεις να δεχεσαι κλησεις χωρις να εχεις ανανεωσει ειναι 4 μηνες,αν και στην πραξη η wind δεν το εχει εφαρμοσει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, θα παω πορτογαλια και ισπανια τι προγραμμα πρεπει να βαλω ; Πρπει να μιλησω με εξυπηρετηση πελατων για να ενεργοποιησω ροαμινγκ κτλπ; Πρπει να αλλαξω κατι στις ρυθμισεις της συσκευης; Πρωτη φορα εξω και δε ξερω τιποτα ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια

 

 

Ενεργοποίησε το roaming δεδομένων στις ρυθμίσεις του κινητού σου (κανονικά είναι απενεργοποιημένα τα δεδομένα σε roaming)

 

Γενικά τα προγράμματα ισχύουν και στις χωρες ΕΕ κανονικά, τα μπόνους δεν ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω ΕΝΕΡΓΩ log k win και ΑΝΑΝΕΩΣΩ σήμερα, πρέπει να περιμένω 7 ημέρες, η μηνενιζεται και μπορω να ξαναενεργοποιησω σήμερα?
Link to comment
Share on other sites

Η επέκταση χρόνου ομιλίας είναι κατά 2,5 € και όχι 1€ από όσο ξέρω, εκτός αν έχει αλλάξει κάτι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

...εχει η μητερα μου ενα νουμερο που ειχα εγω με 300 λεπτα προς ολους (f2g talk) και αυτο τον μηνα που εβαλα εγω την καρτα συνειδητοποιησα οτι δεν μπηκε καρτα!!! μετα την επικοινωνια μου ανεφεραν οτι 3 φορεσ τον χρονο κρατανε 10 ευρω για την προσφορα!!!!! αρα τι προσφορα???αναζητηση νεου παροχου λοιπον με επικρατεστερο wu...καμμια προταση? Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

...εχει η μητερα μου ενα νουμερο που ειχα εγω με 300 λεπτα προς ολους (f2g talk) και αυτο τον μηνα που εβαλα εγω την καρτα συνειδητοποιησα οτι δεν μπηκε καρτα!!! μετα την επικοινωνια μου ανεφεραν οτι 3 φορεσ τον χρονο κρατανε 10 ευρω για την προσφορα!!!!! αρα τι προσφορα???αναζητηση νεου παροχου λοιπον με επικρατεστερο wu...καμμια προταση?

λυπάμαι που το κατάλαβες τώρα αλλά πάνε οι παλιές καλές εποχές, το κινητό πλέον κοστίζει όπου και να πας...

Edited by Vasileios
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

...εχει η μητερα μου ενα νουμερο που ειχα εγω με 300 λεπτα προς ολους (f2g talk) και αυτο τον μηνα που εβαλα εγω την καρτα συνειδητοποιησα οτι δεν μπηκε καρτα!!! μετα την επικοινωνια μου ανεφεραν οτι 3 φορεσ τον χρονο κρατανε 10 ευρω για την προσφορα!!!!! αρα τι προσφορα???αναζητηση νεου παροχου λοιπον με επικρατεστερο wu...καμμια προταση?

Δηλαδή ,αυτό τώρα έγινε για πρώτη φορά ;

 

Απλά να ξέρεις : Όπου και να πας μπορεί να μην σου κρατάν τετραμηνιαία συνδρομή, αλλά 300 δωρεάν λεπτά τον μήνα δεν δίνουν.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...