Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

500MB ΔΩPO, ME ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ, KAI EΞTPA 900MB ΔΩPO, ΓIA 15 MEPEΣ, EΓINAN ΔIKA ΣOY, AΠO THN ANANEΩΣH ΠOY ΠPAΓMATOΠOIHΣEΣ ΣTO ONLINE. ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTO MYF2G APP H' ME ΔΩPEAN KΛHΣH ΣTO 1269.

(Έβαλα 15€ μέσω του app)

Καλή περίπτωση τα 900 mb bonus.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι δώρο και επομένως ευπρόσδεκτο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ότι τσιγκουνευτηκαν αλλά 100 με ξεπερνά
Έτσι αυτές τις γυφτιες των 100mb με τρελαίνουν

 

Send by ASUS Zenfone Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ WIND ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΠΕΡΙΑΓΩΓΗΣ WIND & Q

 

29/03/2018

 

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει από 30 Μαρτίου 2018 ότι μετακινούνται οι παρακάτω χώρες σε διαφορετικές ζώνες περιαγωγής.

 

Πιο αναλυτικά για τη WIND:

 

O Λίβανος μετακινείται από τη ζώνη 3 στη ζώνη 4

H Σαουδική Αραβία μετακινείται από τη ζώνη 3 στη ζώνη 5

Η Ιορδανία μετακινείται από τη ζώνη 5 στη ζώνη 6

 

Άρα οι ζώνες για τους όλους τους πελάτες WIND διαμορφώνονται ως εξής:

 

ΖΩΝΗ 3: Αίγυπτος, Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα, Ηνωμένες Πολιτείες, Καναδάς, Κίνα, Λευκορωσία, Μαυροβούνιο, ΠΓΔΜ.

 

ΖΩΝΗ 4: Αυστραλία, Βραζιλία, Λίβανος, Μπαρμπάντος, Ουκρανία, Σερβία & Κόσσοβο, Σιγκαπούρη, Ταϊλάνδη.

 

ΖΩΝΗ 5: Ακτή Ελεφαντοστού, Αλγερία, Βερμούδες, Βιετνάμ, Γκάνα, Δομιν. Δημοκρατία, Ιαπωνία, Ιράκ, Ιράν, Ισραήλ, Κορέα (Βόρεια), Κορέα (Νότια), Κόστα Ρίκα, Κουβέιτ, Μαλδίβες, Μαρόκο, Μαυρίκιος, Μπαγκλαντές, Μπαχρέιν, Νέα Ζηλανδία, Νιγηρία, Νότιος Αφρική, Ομάν, Πακιστάν, Παλαιστίνη, Πουέρτο Ρίκο, Ρωσία, Σαουδική Αραβία, Σεϋχέλλες, Συρία, Ταιβάν, Τζαμάικα, Τυνησία, Φιλιππίνες, Χονγκ Κονγκ.

 

ΖΩΝΗ 6: Αζερμπαϊτζάν, Αφγανιστάν, Βενεζουέλα, Γεωργία, Γκάμπια, Ιορδανία, Καζακστάν, Καμερούν, Καμπότζη, Κατάρ, Κένυα, Κούβα, Μακάο, Μαλαισία, Μαλί, Ουζμπεκιστάν, Ουρουγουάη, Περού, Σενεγάλη, Σιέρα Λεόνε, Σουδάν, Νότιο Σουδάν, Τανζανία, Υεμένη, Χιλή.

 

Επίσης, πιο αναλυτικά για την Q:

 

O Λίβανος μετακινείται από τη ζώνη 3 στη ζώνη 4

H Σαουδική Αραβία μετακινείται από τη ζώνη 3 στη ζώνη 5

Η Ιορδανία μετακινείται από τη ζώνη 4 στη ζώνη 6

 

Άρα οι ζώνες για τους όλους τους πελάτες Q διαμορφώνονται ως εξής:

 

ΖΩΝΗ 3: Αίγυπτος, Αντίγκουα, Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα, Ηνωμένες Πολιτείες, Καναδάς, Κίνα, Λευκορωσία, Μαυροβούνιο, Μπαγκλαντές, Ουκρανία, ΠΓΔΜ, Φιλιππίνες.

 

ΖΩΝΗ 4: Αλγερία, Αυστραλία, Βιετνάμ, Βραζιλία, Γκάνα, Δομιν. Δημοκρατία, Ιράκ, Ιράν, Κορέα (Βόρεια), Κορέα (Νότια), Κουβέιτ, Λίβανος, Μαρόκο, Μπαρμπάντος, Μπαχρέιν, Νότιος Αφρική, Ομάν, Πακιστάν, Παλαιστίνη, Πουέρτο Ρίκο, Σιγκαπούρη, Συρία, Ταιβάν, Ταϊλάνδη Τζαμάικα, Τυνησία.

 

ΖΩΝΗ 5: Ακτή Ελεφαντοστού, Αρμενία, Βερμούδες, Ιαπωνία, Ισραήλ, Κόστα Ρίκα, Μαλδίβες, Μαυρίκιος, Νέα Ζηλανδία, Νιγηρία, Ρωσία, Σαουδική Αραβία, Σερβία & Κόσσοβο, Σεϋχέλλες, Χονγκ Κονγκ.

 

ΖΩΝΗ 6: Αζερμπαϊτζάν, Αφγανιστάν, Βενεζουέλα, Γεωργία, Γκάμπια, Ιορδανία, Καζακστάν, Καμερούν, Καμπότζη, Κατάρ, Κένυα, Κούβα, Μακάο, Μαλαισία, Μαλί, Νότιο Σουδάν, Ουζμπεκιστάν, Ουρουγουάη, Περού, Σενεγάλη, Σιέρα Λεόνε, Σουδάν, Τανζανία, Υεμένη, Χιλή.

 

Όλες οι υπόλοιπες χρεώσεις και ζώνες παραμένουν αμετάβλητες.

 

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε το http://www.wind.gr ή καλέστε από κινητό WIND 1260 για ιδιώτες συνδρομητές (με χρέωση 0,25 €/κλήση & 0,24 €/κλήση από καρτοκινητό) ή 1277 για εταιρικούς πελάτες (δωρεάν).

 

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=489

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

πριν μια βδομαδα εκανα αναναίωση υπολοιπου online με ποσό 5€ στο καρτοκινητό της μανας μου μεσω του myg2g.

Η μανα μου εκανε ενα τηλεφωνημα, αφησε ανοιχτο το τηλεφωνο για δυο ώρες και χαθηκαν περιπου 70 λεπτα χρονου ομιλιας που ειχε και τα 4 και κατι € του λογαριασμού της. Ενταξει μεγαλη γυναικα ειναι, κανενα προβλημα. Παω σημερα να της κανω νεα αναναιωση χρονου παλι online απο την ιδια εφαρμογη και δεν με αφηνει καθως, λεει ...... "Αυτή την στιγμή δεν μπορείς να πραγματοποιήσεις online top up καθώς έχεις ξεπεράσει το συνολικό ποσό online ανανέωσης για αυτόν τον αριθμό."

Τι βλακία ειναι αυτη ; θελω να τους δωσω παλι λεφτα και δεν τα θελουν ;

 

Έκανα και εγώ μια ανανέωση 5€, και ενώ μου έγραλε μήνυμα ότι η ανανέωση έγινε κανονικά, πήρα email από το Paypal για τη χρέωση, αμέσως μετά έβγαλε το ίδιο μήνυμα, ότι έχω ξεπεράσει το ποσό online ανανέωσης γι' αυτόν τον αριθμό! Ανανέωση είχε να γίνει μήνες σε αυτόν τον αριθμό. Το paypal έχει κάνει τη χρέωση, αλλά το υπόλοιπο παραμένει μηδενικό!!

 

Τι κάνω;;;

Link to comment
Share on other sites

2GB ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ

 

Τώρα εάν είσαι συνδρομητής WIND έχεις εντελώς δωρεάν 2GB για όλη τη Μεγάλη Εβδομάδα!

Το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να στείλεις δωρεάν SMS ‘’2’’ στο 1285 για να ζήσεις την εμπειρία ενός δικτύου που δεν σταματάει να μεγαλώνει για σένα, σε όποιο σημείο της Ελλάδας κι αν βρίσκεσαι. Καλές γιορτές & καλό σερφάρισμα!

https://www.wind.gr/gr/wind/upiresies/2gb-doro/?accept=1&refer=http%253A%252F%252Fwww.insomnia.gr%252Ftopic%252F641565-wind-2gb-%2525CE%2525B4%2525CF%25258E%2525CF%252581%2525CE%2525BF-%2525CE%2525B3%2525CE%2525B9%2525CE%2525B1-%2525CF%252584%2525CE%2525B7-%2525CE%2525BC%2525CE%2525B5%2525CE%2525B3%2525CE%2525AC%2525CE%2525BB%2525CE%2525B7-%2525CE%2525B5%2525CE%2525B2%2525CE%2525B4%2525CE%2525BF%2525CE%2525BC%2525CE%2525AC%2525CE%2525B4%2525CE%2525B1-%2525CF%252583%2525CF%252585%2525CE%2525BC%2525CE%2525B2%2525CF%25258C%2525CE%2525BB%2525CE%2525B1%2525CE%2525B9%2525CE%2525B1-%2525CE%2525BA%2525CE%2525B1%2525CE%2525B9-%2525CE%2525BA%2525CE%2525B1%2525CF%252581%252F

Link to comment
Share on other sites

open-pasxa-2.jpg

 

2GB ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ

 

Τώρα εάν είσαι συνδρομητής WIND έχεις εντελώς δωρεάν 2GB για όλη τη Μεγάλη Εβδομάδα!

Το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να στείλεις δωρεάν SMS ‘’2’’ στο 1285 για να ζήσεις την εμπειρία ενός δικτύου που δεν σταματάει να μεγαλώνει για σένα, σε όποιο σημείο της Ελλάδας κι αν βρίσκεσαι. Καλές γιορτές & καλό σερφάρισμα!

 

Για ιδιώτες συνδρομητές συμβολαίου ατομικών, οικογενειακών και συνδυαστικών προγραμμάτων:

 

Η προσφορά αποδίδει συνολικά 2GB εντελώς δωρεάν.

Η προσφορά ενεργοποιείται με δωρεάν αποστολή SMS “2” στο 1285 για όλους τους ιδιώτες συνδρομητές συμβολαίου κινητής.

Τα δωρεάν 2 GB ισχύουν από Μ. Δευτέρα 02/04/2018 (00:01) έως και Κυριακή του Πάσχα 08/04/2018 (23:59).

Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση από 02/04/2018 (00:01) έως 08/04/2018 (23:59).

Οι συνδρομητές συμβολαίου θα ενημερωθούν αυτόματα με δωρεάν SMS στο 80% και 100% της κατανάλωσης της προσφοράς 2GB.

Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μία φορά ανά συνδρομητή.

Η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη για εταιρικούς συνδρομητές.

Τα δωρεάν ΜΒ έχουν ισχύ έως και τις 08/04/2018 (23:59), ανεξαρτήτως ημερομηνίας εγγραφής.

Τα δωρεάν ΜΒ καταναλώνονται ανά 1ΚΒ.

Τα δωρεάν MB της προσφοράς δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά τη διάρκεια περιαγωγής.

Τα δωρεάν ΜΒ δεν είναι διαθέσιμα για ενεργοποίηση από το εξωτερικό.

Τα δωρεάν ΜΒ καταναλώνονται με προτεραιότητα σε σχέση με τα MB της ενσωματωμένης χρήσης του προγράμματος ή από πρόσθετες υπηρεσίες Mobile Internet.

Εάν ο συνδρομητής ξεπεράσει τα δωρεάν 2GB μέσα στην περίοδο της προσφοράς (02/04/2018-08/04/2018), θα συνεχίσει να κάνει χρήση Internet με βάση την ενσωματωμένη χρήση Mobile Internet του πρόγραμματός του ή από πρόσθετες υπηρεσίες Mobile Internet ή με βάση τον ισχύοντα τιμοκατάλογο του προγράμματος.

Οι συνδρομητές συμβολαίου που έχουν ενεργοποιημένη την προσφορά θα μπορούν να ενημερωθούν για το υπόλοιπο της προσφοράς με δωρεάν κλήση στο

1268 για συνδρομητές Καρτοσύνδεσης

1270 για συνδρομητές στα προγράμματα W & W Plus, Triple Play, WIND to ALL

Μέσω του myWIND & myWIND app ή στέλνοντας SMS “ΥΠ2” στο 1285

 

Για συνδρομητές καρτοκινητής WIND:

 

Η προσφορά ενεργοποιείται με δωρεάν αποστολή SMS “2” στο 1285 για όλους τους ιδιώτες συνδρομητές καρτοκινητής WIND.

Τα δωρεάν 2 GB ισχύουν από Μ. Δευτέρα 02/04/2018 (00:01) έως και Κυριακή του Πάσχα 08/04/2018 (23:59).

Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση από 02/04/2018 (00:01) έως 08/04/2018 (23:59).

Η προσφορά ενεργοποιείται με δωρεάν αποστολή SMS “2” στο 1285 από 02/4/2018 (00:01) έως 08/4/2018 (23:59).

Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μία φορά ανά συνδρομητή.

Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά ο συνδρομητής πρέπει να έχει πραγματοποιήσει τουλάχιστον μία ανανέωση χρόνου ομιλίας από την 01/02/2018 και μετά.

Τα δωρεάν MB δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά τη διάρκεια περιαγωγής.

Για την ενεργοποίηση και χρήση των δωρεάν MB της προσφοράς απαιτείται διαθέσιμο υπόλοιπο τουλάχιστον 0,01€.

Τα δωρεάν ΜΒ καταναλώνονται με προτεραιότητα από τα υπόλοιπα ΜΒ από bonus και προσφορές.

 

Πηγή: https://www.wind.gr/

 

Edit: Ισχύει και για όλα τα Q και για το Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G και για Καρτοσύνδεση WIND.

Edited by Katsaras_John

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ μια ανανέωση 5€, και ενώ μου έγραλε μήνυμα ότι η ανανέωση έγινε κανονικά, πήρα email από το Paypal για τη χρέωση, αμέσως μετά έβγαλε το ίδιο μήνυμα, ότι έχω ξεπεράσει το ποσό online ανανέωσης γι' αυτόν τον αριθμό! Ανανέωση είχε να γίνει μήνες σε αυτόν τον αριθμό. Το paypal έχει κάνει τη χρέωση, αλλά το υπόλοιπο παραμένει μηδενικό!!

 

Τι κάνω;;;

 

Τηλεφώνησα στις βλάβες 8005000200 και όλα καλά τελικά! :)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή τι όλα καλα; σου εβαλαν την καρτα..; σου εδωσαν πισω το χρημα;;;; τι αγινε πες μας να ξερουμε για το μελλον ολο απατες τα στρουφακια χαχααχχα

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή τι όλα καλα; σου εβαλαν την καρτα..; σου εδωσαν πισω το χρημα;;;; τι αγινε πες μας να ξερουμε για το μελλον ολο απατες τα στρουφακια χαχααχχα

 

Μαλλον προβληματα στο συστημα τους.Και μενα μου εχουν τυχει θεματακια αλλα μεσω του 8005000200 οσες φορες καλεσα πετυχα ανθρωπους που ειχαν γνωσεις και ηταν προθυμοι να εξυπερετησουν.

Τηλεφωνικα και μεσω του site παρατηρω καλυτερη εξυπερετηση ενω στα καταστημα ειναι σε ποιον υπαλληλο θα πεσεις.Και το λεω γιατι και στις τρεις εχει τυχει να μιλησω με εξυπερετηση πελατων.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή τι όλα καλα; σου εβαλαν την καρτα..; σου εδωσαν πισω το χρημα;;;; τι αγινε πες μας να ξερουμε για το μελλον ολο απατες τα στρουφακια χαχααχχα

 

Φάνηκαν τα χρήματα κανονικά στο υπόλοιπο...

Link to comment
Share on other sites

ΔΩPO 2GB: MOΛIΣ EΛABEΣ 2GB ENTEΛΩΣ ΔΩPEAN. ΣOY YΠENΘYMIZOYME OTI MΠOPEIΣ NA TA XPHΣIMOΠOIHΣEIΣ ENTOΣ EΛΛAΔAΣ EΩΣ KAI 08/4. ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTEIΛE YΠ2 ΣTO 1285. KAΛO ΠAΣXA!
Link to comment
Share on other sites

Στη wind τα mb δεν είναι ακριβώς δωρεάν.. Πήγα και εγώ να τα ενεργοποιήσω και μου έρχεται μήνυμα ότι το υπολοιπό μου είναι μηδενικό και δεν γίνεται ενεργοποίηση. Ψάχνω στα sms της 2ης συσκευής μου όπου έχω το f2g μου και βλέπω ότι πριν 3 ημέρες είχα την "κλασική" χρέωση της wind του 1€ για τα δεδομένα χωρίς πακέτο.. Ειχα ενεργοποιήσει την προσφορά του 12410 με τα 5gb--5€ που δεν μου ήρθε πάλι για 3ο μήνα συνεχόμενο όταν έληγε το πακέτο και έτσι δεν έκανα ανανέωση.

Δε θα τους πάρω τηλ να κλαφτώ για 1€ που μου έφαγαν, απλά για εμένα τέλος η wind.. Τοσα χρόνια το ίδιο βιολί σε πολύ κόσμο και ακόμη να φτιάξουν μια ανάλογη με την κοσμοτε υπηρεσία ώστε να κόβει τα δεδομένα όταν τελειώνουν και να μην χρεώνει. Και πολύ ασχολήθηκα με τους πουθενάδες.

Στην πράσινη λόγω συστημικού λάθους ενεργοποίησαν 2 φορές ένα πακέτο που έτρεχε πριν λίγες 2€-->5gb και μετά απο 2-3 ημέρες χωρίς καμμια ενέργεια δική μου, μου επέστρεψαν τα 2€ και μου άφησαν τα gb. Αυτή είναι η διαφορά μεταξύ σοβαρής και πλακατζίδικης εταιρείας

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό ότι απαιτείται να υπάρχει υπόλοιπο τουλάχιστον 0,01 ευρώ...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ενεργοποίησα και εγώ ενώ το χρηματικό μου υπόλοιπο λήγει στις 7-4-2018,ήρθε και ενημερωτικό sms ότι θα το χάσω.

Είμαι περίεργος τι θα γίνει στις 8-4-2018 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το ενεργοποίησα και εγώ ενώ το χρηματικό μου υπόλοιπο λήγει στις 7-4-2018,ήρθε και ενημερωτικό sms ότι θα το χάσω.

Είμαι περίεργος τι θα γίνει στις 8-4-2018 :lol:

 

θα χασεις το υπολοιπο σου και θα μηδενιστει και μετα θα διαγραφουνε ολα τα πακετα , προφανως και τα 2gb απο την προσφορα θα χαθουνε.. καλυτερα να μην το ρισκαρεις.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό ότι απαιτείται να υπάρχει υπόλοιπο τουλάχιστον 0,01 ευρώ...

Ναι φυσικά είναι γνωστό αλλά βλέπεις το πράγμα απο την λάθος σκοπιά κατά την γνώμη μου.

Το θέμα είναι γιατί δεν κάνουν κάτι με τις χρεώσεις του 1€ όταν σου τελειώνει το πακέτο δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

θα χασεις το υπολοιπο σου και θα μηδενιστει και μετα θα διαγραφουνε ολα τα πακετα , προφανως και τα 2gb απο την προσφορα θα χαθουνε.. καλυτερα να μην το ρισκαρεις.

 

Δεν με νοιάζει καθώς δεν το χρησιμοποιώ πλέον για εξερχόμενες κλήσεις.Σε ένα μήνα; θα ενεργοποιηθεί και η φραγή εισερχομένων κλήσεων οπότε θα την πετάξω την sim.

Link to comment
Share on other sites

Η εγγραφή σου δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη. Κάνε κλικ στο σύνδεσμο που σου έχει αποσταλλεί με e-mail για να την ενεργοποιήσεις.

Αν αντιμετωπίζει κι άλλος αυτό το πρόβλημα όταν προσπαθεί να κάνει login, είναι συστημικό, συμβαίνει από χθες σε κάποιους λογαριασμούς, θα διορθωθεί τις επόμενες ώρες/μέρες.

Mi A3 με EvolutionX 7.5

Link to comment
Share on other sites

Και σε f2g το ίδιο. Έχω 3 λογαριασμούς αποθηκευμένους στη συσκευή. Ο ένας από τους 3 εμφανίζει αυτό το μήνυμα. Οι άλλοι 2 οκ...

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Έχω 10 λογαριασμούς στο F2G που έλεγχο σε φίλους και συγγενείς κανένας δεν παρουσιάζει το παραπάνω πρόβλημα για την ώρα.... Ευτυχώς...

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...