Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

 

1 νούμερο F2go με τα 300 λεπτά δωρεάν και τα 500 mb με ανανέωση 10 ευρώ (τα ευρώ στην κάρτα) και ένα 2ο που παίρνει τα mb μόνο. Τι ανανέωση θα χρειαστούν από αυτόν τον μήνα (αν δεν κάνω λάθος) για να πάρουν τα δωρεάν mb ? 12 ευρώ το καθένα ?

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλαγές για το μπόνους των mb ισχύουν για τις ανανεώσεις στα καταστήματα και εκεί χρειαζονται 12€ κατ'ελαχιστο για να πάρεις μπονους mb με διάρκεια 15 μέρες ομως. Για τις online ανανεώσεις δεν αναφέρεται αλλαγή,μάλλον μένει το μπονους ως έχει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

1 νούμερο F2go με τα 300 λεπτά δωρεάν και τα 500 mb με ανανέωση 10 ευρώ (τα ευρώ στην κάρτα) και ένα 2ο που παίρνει τα mb μόνο. Τι ανανέωση θα χρειαστούν από αυτόν τον μήνα (αν δεν κάνω λάθος) για να πάρουν τα δωρεάν mb ? 12 ευρώ το καθένα ?

 

άμα θέλεις να χαρίζεις mb internet από το log and win εκεί χρειάζεται να βάλεις μια κάρτα των 5ευρώ και στα δυο νούμερα και να χαρίζεις τα 150 mb internet και εβδομάδα από ένα νούμερο στο άλλο. για κερδίζεις περισσότερα mb θα πρέπει να βάλεις καρτα δέκα ευρώ. ή να αγοράσεις κάποιο πακέτο ίντερνετ.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλαγές για το μπόνους των mb ισχύουν για τις ανανεώσεις στα καταστήματα και εκεί χρειαζονται 12€ κατ'ελαχιστο για να πάρεις μπονους mb με διάρκεια 15 μέρες ομως. Για τις online ανανεώσεις δεν αναφέρεται αλλαγή,μάλλον μένει το μπονους ως έχει.

Σήμερα το βράδυ θα κάνω την ανανέωση και ας ελπίσουμε ότι όντως δεν έχει αλλάξει κάτι και δεν είναι στα 'ψιλά γράμματα'.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έκανα online ανανέωση με πιστωτική, 10 ευρώ και πήρα κανονικά 500 mb με διάρκεια 30 ημέρες.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

μην ψαχνετε τωρα οτι αλλαγη ειναι θα γινει απο τις 15 του μηνα και μετα
Link to comment
Share on other sites

μην ψαχνετε τωρα οτι αλλαγη ειναι θα γινει απο τις 15 του μηνα και μετα
Το ξέρω, απάντησα επειδή αναρωτήθηκε ο συμφορουμίτης.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κάρτα τελευταία φορά στις 14/12/2017.

Με ενδιαφέρει να μπορούν να με πάρουν τηλέφωνο, να μη γίνει δηλαδή φραγή στις εισερχόμενες.

Ως πότε με παίρνει να το τραβήξω χωρίς να βάλω κάρτα αλλά και χωρίς να χάσω τις εισερχόμενες μου; Ή: πότε να ξαναβάλω κάρτα για να μην υπάρξει ο κίνδυνος φραγής εισερχομένων; Τι περιθώριο έχω;

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 13/4 στα σίγουρα. Απο εκεί και περα δεν μπορεί να σου εγγυηθεί κάτι. Αν το νούμερο ειναι ανοιχτό γενικώς και χρησιμοποιείται για εισερχομενες,θα κρατήσει. Το για πόσο εξαρτάται από την εταιρεία. Επίσημα στους 4 μήνες μπαίνει φραγή. Κάποιοι οπως θα διαβάσεις και πιο πίσω το έχουν ανοιχτό για πολύ περισσότερο καιρό χωρίς πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κάρτα τελευταία φορά στις 14/12/2017.

Με ενδιαφέρει να μπορούν να με πάρουν τηλέφωνο, να μη γίνει δηλαδή φραγή στις εισερχόμενες.

Ως πότε με παίρνει να το τραβήξω χωρίς να βάλω κάρτα αλλά και χωρίς να χάσω τις εισερχόμενες μου; Ή: πότε να ξαναβάλω κάρτα για να μην υπάρξει ο κίνδυνος φραγής εισερχομένων; Τι περιθώριο έχω;

 

Η φραγή κίνησης πραγματοποιείται μετά από 4 μήνες, από την τελευταία ανανέωση.

 

Νομίζω θα σου έρθει και προειδοποιητικό μήνυμα όταν κοντεύει.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, άρα για να είμαι απολύτως σίγουρος πως δεν θα μου επιβληθεί ούτε μια μέρα φραγή εισερχομένων κλήσεων, κάνω μια ανανέωση στις 13/4, έτσι;
Link to comment
Share on other sites

ένα πακέτο που έχει 1500' προς όλους και 1,5GB μόνο για φοιτητές, αν το ενεργοποιήσω τι θα γίνει;
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Προφανως εισαι δικαιούχος της ειδικής προσφοράς με τα 8.5€. Απλα η εφαρμογή δεν το διαχωρίζει και το παρουσιάζει ως φοιτητικό. Θα γινει ο,τι γίνεται όταν ενεργοποιείς κάποιο πακέτο. Θα αφαιρεθούν 8.5€ και θα πάρεις 1500' & 1,5 gb για 25 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Προφανως εισαι δικαιούχος της ειδικής προσφοράς με τα 8.5€. Απλα η εφαρμογή δεν το διαχωρίζει και το παρουσιάζει ως φοιτητικό. Θα γινει ο,τι γίνεται όταν ενεργοποιείς κάποιο πακέτο. Θα αφαιρεθούν 8.5€ και θα πάρεις 1500' & 1,5 gb για 25 μέρες.

ευχαριστώ! :D

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Για να πάρεις την μεταφορά υπολοίπου δεδομένων στα νέα πακέτα πρέπει να αγοράσεις το ίδιο πακέτο την τελευταία μέρα τού πρώτου πακέτου ???
Link to comment
Share on other sites

Πριν λήξει το πακέτο πρέπει να το ξανααγορασεις, έτσι το έχω καταλάβει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ένα πακέτο που έχει 1500' προς όλους και 1,5GB μόνο για φοιτητές, αν το ενεργοποιήσω τι θα γίνει;

 

Και σε εμένα το εμφανίζει μερικές φορές και μόλις πάω να το βάλω δεν κάνει τίποτα μετά εξαφανίζεται και από την εφαρμογή μέχρι να το εμφανίσει πάλι κάποια στιγμή..φυσικά και δεν έχω το ειδικό πακέτο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

μπορει να μου εξηγήσει καποιος τι συμβαινει με το μπονους που δινει η εταιρια οταν βαζεις 10€ απο καταστημα ?

το κινητο ανηκει στον πατερα μου ο οποιος δεν διαμενει στην αθηνα και πρεπει να κανει μια αποσταση 10km για να βρεθει σε καταστημα wind.

 

εαν κανει αγορα τις καρτας απο περιπτερο κλπ, ποσα λεπτα ομιλιας θα παρει αντι τα 300 που δινει το μπονους ??

και τελος, εαν κανει την αγορα διαδικτυακά, το περνει το μπονους ???

Edited by geioannou
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

μπορει να μου εξηγήσει καποιος τι συμβαινει με το μπονους που δινει η εταιρια οταν βαζεις 10€ απο καταστημα ?

το κινητο ανηκει στον πατερα μου ο οποιος δεν διαμενει στην αθηνα και πρεπει να κανει μια αποσταση 10km για να βρεθει σε καταστημα wind.

 

εαν κανει αγορα τις καρτας απο περιπτερο κλπ, ποσα λεπτα ομιλιας θα παρει αντι τα 300 που δινει το μπονους ??

και τελος, εαν κανει την αγορα διαδικτυακά, το περνει το μπονους ???

 

Τα 300λ τα παίρνει απο όπου και να βάλει την κάρτα, είτε κατάστημα είτε μέσω της σελίδας της wind

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Τα 300λ τα παίρνει απο όπου και να βάλει την κάρτα, είτε κατάστημα είτε μέσω της σελίδας της wind

 

οποτε για μην τρεχει μπορει να βαλει 10€ και ιντερνετικα.

το μπονους ποιο ειναι !!!!

Edited by geioannou
Link to comment
Share on other sites

οποτε για μην τρεχει μπορει να βαλει 10€ και ιντερνετικα.

το μπονους ποιο ειναι !!!!

 

Αν πήγαινες σε περίπτερο και έπερνες 16ψήφιο τότε, δε θα έπερνε τα 500μβ δώρο, αλλά μόνο τα 300λ προς όλους.

 

Στη περίπτωση σου δεν έχει διαφορά

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Αν πήγαινες σε περίπτερο και έπερνες 16ψήφιο τότε, δε θα έπερνε τα 500μβ δώρο, αλλά μόνο τα 300λ προς όλους.

 

Στη περίπτωση σου δεν έχει διαφορά

 

δηλαδη το μπονους ειναι τα MB για το ιντερνετ και οχι εξτρα λεπτα ομιλιας ??

γιατι ο πατερας μου ενδιαφερεται μονο μονο για τα λεπτα ομιλιας και το ιντερνετ δεν τον ενδιαφερει !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...