Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα μου το τσίμπησαν το ταλαράκι πάντως :p

Και χωρίς καμία ενημέρωση

 

http://i.imgur.com/b5hWX5R.jpg

 

Περαστικά... ενημερώνουν με το γνωστό SMS αφού το πληρώσεις! H νέα πολιτική της WIND :(

 

H δικιά μου εμπειρία: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6629826#post6629826

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θυμίστε μου λιγο ποια είναι η πιο συμφέρουσα ανανέωση για κάποιον που έρχεται τώρα στο f2g.

Εννοώ το καλύτερο είναι ανανέωση ηλεκτρονικά 20 ευρώ και θα παίρνει κατευθείαν 300 λεπτά προς όλους,1 gb και 4χ20 sms και αυτά που θα μένουν πακέτα?

Προσπαθώ να πείσω συγγενικό μου πρόσωπο που μιλάει σχετικά πολύ και μάλλον θα έρθει.

Επίσης ποια είναι η διαδικασία μετατροπής και ποιο το κόστος από συμβόλαιο wind σε f2g?

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 5 δώρα έπαιρνα πάντα, από τότε που πρωτοβγήκαν τα log n win.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι, δεν το υπολογίζεις σωστά. Το πρώτο την ημέρα της ανανέωσης, το δεύτερο την 8η, το τρίτο την 16η, το τέταρτο την 24η και πέμπτο δεν έχει (την 32η κάηκες!).

 

Κι εγώ 5 δώρα πάντα έπαιρνα.;)

 

Μάλλον σωστά το υπολογίζω...:blink:

Το πρώτο την ημέρα της ανανέωσης (ημέρες 1,2,3,4,5,6,7), το δεύτερο την 8η (ημέρες 8,9,10,11,12,13,14), το τρίτο την 15η (ημέρες 15,16,17,18,19,20,21), το τέταρτο την 22η (ημέρες 22,23,24,25,26,27,28) και πέμπτο έχει έως τώρα την 29η ημέρα.

 

Τα Log n win δώρα ξεκλειδώνουν για 30 μέρες από την ημέρα που κάνεις ανανέωση χρόνου ομιλίας.

 

Εφόσον δίνονται 1 κάθε 7 ημέρες, αν τα ενεργοποιείς έγκαιρα μέσα στις 30 μέρες που ισχύουν μπορείς να κερδίσεις 5.

Τουλάχιστον έτσι ισχύει έως τώρα.;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ 5 δώρα πάντα έπαιρνα.;)

 

Μάλλον σωστά το υπολογίζω...:blink:

Το πρώτο την ημέρα της ανανέωσης (ημέρες 1,2,3,4,5,6,7), το δεύτερο την 8η (ημέρες 8,9,10,11,12,13,14), το τρίτο την 15η (ημέρες 15,16,17,18,19,20,21), το τέταρτο την 22η (ημέρες 22,23,24,25,26,27,28) και πέμπτο έχει έως τώρα την 29η ημέρα.

 

Τα Log n win δώρα ξεκλειδώνουν για 30 μέρες από την ημέρα που κάνεις ανανέωση χρόνου ομιλίας.

 

Εφόσον δίνονται 1 κάθε 7 ημέρες, αν τα ενεργοποιείς έγκαιρα μέσα στις 30 μέρες που ισχύουν μπορείς να κερδίσεις 5.

Τουλάχιστον έτσι ισχύει έως τώρα.;)

 

εγω ρε παιδια εβαλα χρονο ομιλιας πριν 15 μερες και σημερα που εληξε η δευτερη βδομαδα δεν μου ανοιγει αλλο

 

μηπως φταιει οτι εβαλα μονο 5 ευρω και οχι 10

Link to comment
Share on other sites

Επειδη διαβαζω για γκρινιες για το 5€ επειδη εχετε την προσφορα των 300' με 10€ ανανεωση θεωρω οτι αξιζει γιατι:

 

Πληρωνεις μια φορα τον χρονο

 

Δικαιωμα αποδοσης του bonus 2 φορες/μηνα που σημαινει 600' με 20 καρτα τον μηνα και με τα 11€ που μενουν μεσα και μπορειτε να βαλετε 1GB ακομα δεδομενα και 200' με το πακετο Turbo.Επισης και 100' με το More.

 

Συνολο 900' προς ολους και 2GB Internet.

 

Not really bad και οι παροχες ειναι αντιστοιχες του φοιτητικου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια εβαλα χρονο ομιλιας πριν 15 μερες και σημερα που εληξε η δευτερη βδομαδα δεν μου ανοιγει αλλο

 

μηπως φταιει οτι εβαλα μονο 5 ευρω και οχι 10

 

Δοκιμασε απο PC να δεις αν μπορεις, οχι απο το app του κινητου γιατι εχει προβλημα τις τελευταιες μερες, αυτο μου ειπαν απο την εξ. πελατων, εχω το ιδιο προβλημα και ακρη δεν βρηκα.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε απο PC να δεις αν μπορεις, οχι απο το app του κινητου γιατι εχει προβλημα τις τελευταιες μερες, αυτο μου ειπαν απο την εξ. πελατων, εχω το ιδιο προβλημα και ακρη δεν βρηκα.

Τα δοκιμασα όλα φίλε μου δεν είναι αυτό

 

Πήρα και τηλ εξ πελ και μου είπαν το θεϊκό ότι άμα σου στειλει κάποιος άλλος δεν μπορείς να βάλεις το δικό σου η να το στείλετε εντελώς άσχετα είναι τα παιδιά εκεί :)

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και τηλ εξ πελ και μου είπαν το θεϊκό ότι άμα σου στειλει κάποιος άλλος δεν μπορείς να βάλεις το δικό σου η να το στείλετε εντελώς άσχετα είναι τα παιδιά εκεί :)

 

Καλά δε παίζει με την καμία αυτό. Εκτός αν άλλαξε ξαφνικά τώρα.

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Εδώ φαίνεται ότι δεν ισχύει αυτό που σου είπαν..

https://www.wind.gr/gr/f2g/upostirixi/faq/

 

"Τι συμβαίνει αφού χρησιμοποιήσω ή δεχτώ Log n Win;

Μετά την αποστολή του δώρου, ο συνδρομητής που την κάνει βλέπει τα δώρα κλειδωμένα για 6 ημέρες & μπορεί μονάχα να δεχτεί δώρα από άλλους συνδρομητές, ενώ αυτός που δέχτηκε τη δωρεά μπορεί να δεχτεί επιπλέον δώρα, να δωρίσει το δικό του Log n Win ή να το ενεργοποιήσει για τον εαυτό του."

Link to comment
Share on other sites

Καλά δε παίζει με την καμία αυτό. Εκτός αν άλλαξε ξαφνικά τώρα.

 

Εγω ως τωρα επερνα το νεο Log n Win την ημερα που εληγε το παλιο, τωρα μου ειπαν οτι θα βαζω το καινουριο την επομενη ημερα :confused: και ρωταω τι θα γινει σε περιπτωση που δεν θα ειμαι σπιτι, γιατι εγω βαζω τα 150ΜΒ, θα με χρεωσουν 1€

Link to comment
Share on other sites

Εδώ φαίνεται ότι δεν ισχύει αυτό που σου είπαν..

https://www.wind.gr/gr/f2g/upostirixi/faq/

 

"Τι συμβαίνει αφού χρησιμοποιήσω ή δεχτώ Log n Win;

Μετά την αποστολή του δώρου, ο συνδρομητής που την κάνει βλέπει τα δώρα κλειδωμένα για 6 ημέρες & μπορεί μονάχα να δεχτεί δώρα από άλλους συνδρομητές, ενώ αυτός που δέχτηκε τη δωρεά μπορεί να δεχτεί επιπλέον δώρα, να δωρίσει το δικό του Log n Win ή να το ενεργοποιήσει για τον εαυτό του."

Το ξέρω φίλε μου λέω τ μου είπαν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω, έχει τύχει σε άλλον να τον χρεώσουν 10€ για να πάρει φοιτητικό/ειδικό πακέτο wind χωρίς να του βάλουν κάρτα; γιατί ο υπάλληλος του καταστήματος της Δάφνης μου είπε ότι αυτό ξεκίνησε από τον Φεβρουάριο. Εντωμεταξύ η απόδειξη πάνω γράφει 10€ για χρόνο ομιλίας ο οποίος δεν μπήκε στην κάρτα παρόλα αυτά

Μιλάμε ότι πήρες φοιτητικό/ειδικό πακέτο χωρίς πάσο από κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Εγω ως τωρα επερνα το νεο Log n Win την ημερα που εληγε το παλιο, τωρα μου ειπαν οτι θα βαζω το καινουριο την επομενη ημερα :confused: και ρωταω τι θα γινει σε περιπτωση που δεν θα ειμαι σπιτι, γιατι εγω βαζω τα 150ΜΒ, θα με χρεωσουν 1€

 

Το ιδιο και εγώ,πέρναγα το δώρο την ίδια μέρα που ερχόταν το sms ότι λήγει το δώρο.Ετσι για μια μέρα είχα και το υπόλοιπο απο το πρώτο δώρο αλλά και το νέο.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το log'n'win έληγε 31/3 και ενώ στα τελευταία που είχα ενεργοποιήσει γινόταν κόκκινο την ημέρα λήξης του προηγούμενου αυτή την φορά μου έδινε δικαίωμα να το πάρω από σήμερα 1/4.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε το μήνυμα ότι λήγει σήμερα το log and Win και προσπάθησα να το πάρω αλλά δεν... Ούτε από το app ούτε από τη σελίδα. Η υπάλληλος στο Chat μάλλον ήξερε λιγοτερα και από μένα
Link to comment
Share on other sites

μιλάμε για νέο αριθμό έτσι? Εδω

https://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/timokatalogos/vasikes-hreoseis/

στις σημειώσεις είναι ξεκάθαρο και δεν έχει αλλάξει.

 

θα σου πρότεινα να στείλεις μήνυμα από την φόρμα επικοινωνίας επισυνάπτοντας το λινκ αλλά και την απόδειξη. Όφειλαν να έχουν ενημερώσει με σχετική ανακοίνωση,για την αλλαγή. Ανάλογα με την απάντηση,κινείσαι και προς εεττ (η οποία βέβαια όντας και ακέφαλη τόσο καιρό τώρα αμφιβάλλω αν μπορεί να τραβήξει αυτιά,δεν το έκανε τον καλό καιρό,πόσο μάλλον τώρα). Πιθανόν να σου πιστώσουν 10 ευρώ και μια συγγνώμη για την ταλαιπωρία :O

Μου φαίνεται αρκετά περίεργο οτι αναγράφει η απόδειξη ανανέωση χρόνου ομιλίας και όχι νέο πακέτο σύνδεσης.Αν και το 0% στο φπα θολώνει λίγο τα νερά. Ίσως βρήκαν μεσοβέζικη λύση μέχρι να ενημερώσουν το ηλεκτρονικό σύστημα.Κάνε και ενα τηλ. στο 8005000200 που είναι δωρεάν μήπως πέσεις σε πιο σχετικό άτομο.Μερικές φορές στην εξυπηρέτηση λένε ότι ναναι...Από τη φόρμα επικοινωνίας ή και το fb λαμβάνεις νομίζω πιο υπεύθυνες απαντήσεις.

μόλις είδα οτι στην ίδια σελίδα του τιμοκαταλόγου,ανεξαρτητα απο αυτο που γραφει στις σημειώσεις,στην τελευταία γραμμή λέει:

Κόστος ενεργοποίησης καρτοκινητού

(εξαιρούνται οι νέοι αριθμοί, έως 31/01/16)

10€

οτι ναναι πάντως το site και η εταιρία γενικώς...10 ευρώ ενεργοποίηση + 5 ευρώ ελάχιστη ανανέωση,γυρίσαμε 15 χρόνια πίσω.

ξέρει κανείς αν οι online παραγγελίες και φορητότητες υπόκεινται στην ενεργοποίηση των 10 ευρω? Γιατι βλέπω στην αντίστοιχη σελίδα οτι με το νεο πακέτο ή την φορητότητα,παραγγέλνεις κάρτα ανανέωσης τουλάχιστον 10 ευρώ.Για το κόστος ενεργοποίησης δεν λέει κάτι.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά,

Είμαι συνδρομητής σε άλλο δίκτυο (17 χρόνια Vodafone σύνδεση) και σκέφτομαι να έρθω στο free to go αλλά να κρατήσω το ίδιο νούμερο.

Επειδή είμαι άσχετος με τα πακέτα που κυκλοφορούν θα ήθελα να μου προτείνετε κάτι. Πρωτίστως με ενδιαφέρει ο χρόνος ομιλίας προς όλους, καλοδεχούμενα και κάποια λίγα μηνύματα και τελευταίο το ίντερνετ

Θα ήθελα επίσης να μου πείτε αν υπάρχουν έξοδα φορητότητας και πόσο κοστίζουν κι αν θα έχω κάποιο προνόμιο επειδή το σταθερό και το ίντερνετ στο σπίτι είναι Wind.

Το ενδιαφέρον είναι για δύο νούμερα (και της μητέρας μου).

Να είστε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά,

 

 

Είμαι συνδρομητής σε άλλο δίκτυο (17 χρόνια Vodafone σύνδεση) και σκέφτομαι να έρθω στο free to go αλλά να κρατήσω το ίδιο νούμερο.

 

 

Επειδή είμαι άσχετος με τα πακέτα που κυκλοφορούν θα ήθελα να μου προτείνετε κάτι. Πρωτίστως με ενδιαφέρει ο χρόνος ομιλίας προς όλους, καλοδεχούμενα και κάποια λίγα μηνύματα και τελευταίο το ίντερνετ

 

 

Θα ήθελα επίσης να μου πείτε αν υπάρχουν έξοδα φορητότητας και πόσο κοστίζουν κι αν θα έχω κάποιο προνόμιο επειδή το σταθερό και το ίντερνετ στο σπίτι είναι Wind.

 

 

Το ενδιαφέρον είναι για δύο νούμερα (και της μητέρας μου).

 

 

Να είστε καλά.

 

 

 

Καταρχας,απο δω και μπρος θα κανεις απιστευτη οικονομια.

 

Λοιπον:200' προς ολους με 5€ 200' με 2€(Turbo πακετο,50 sms προς ολους με 2€(More πακετο).

 

Επισης καθε βδομαδα εχεις log n win και μπορεις να βαλεις 20' ή 20 sms προς ολους.Επισης με ανανεωση 10€ και ανω παιρνεις 1GB Internet.

 

Απο το σταθερο Wind παιρνεις και αλλα 120' προς ολους στο F2G σου καθε μηνα.

Συνολο:

 

520' προς ολους

 

180' προς Wind και Q.

 

180 Sms προς Wind και Q.

 

1500 προς Magic Numbers(3 νουμερα F2G & Q ,μπορεις να βαλεις την μητερα σου και στην μητερα σου εσενα).

 

50sms προς ολους και 80sms το μηνα απο το Log n win.130 sms το μηνα.

 

Ολα αυτα με 11€ το μηνα και μενουν 9€ καθαρα στην καρτα.

Επισης 10€ τελος ενεργοποιησης(για την φορητοτητα).

Επισης μην ξεχασω κανε λογαριασμο στο F2G για να παιρνεις τα Online Bonus και ανανεωση μεσω χρεωστικης/πιστωτικης καρτας ή Paypal.

Σχετικα με την μητερα σου δες τι πακετα χρειαζεται στο site του F2G.

 

Ελπιζω να σε καλυψα στις ερωτησεις σου.

 

Με τα sms αμα θελεις,μπορεις να χρησιμοποιεις Viber που ειναι τζαμπα.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας,απο δω και μπρος θα κανεις απιστευτη οικονομια.

 

Λοιπον:300' προς ολους και 200' προς Wind/Q με 5€,200' με 2€(Turbo πακετο,50 sms προς ολους με 2€(More πακετο).

 

Επισης καθε βδομαδα εχεις log n win και μπορεις να βαλεις 20' ή 20 sms προς ολους.Επισης με ανανεωση 10€ και ανω παιρνεις 1GB Internet.

 

Απο το σταθερο Wind παιρνεις και αλλα 120' προς ολους στο F2G σου καθε μηνα.

Συνολο:

 

 

620' προς ολους

 

380' προς Wind και Q.

 

180 Sms προς Wind και Q.

 

1500 προς Magic Numbers(3 νουμερα F2G & Q ,μπορεις να βαλεις την μητερα σου και στην μητερα σου εσενα).

 

50sms προς ολους και 80sms το μηνα απο το Log n win.130 sms το μηνα.

 

Ολα αυτα με 11€ το μηνα και μενουν 9€ καθαρα στην καρτα.

 

Επισης 10€ τελος ενεργοποιησης(για την φορητοτητα).

 

Επισης μην ξεχασω κανε λογαριασμο στο F2G για να παιρνεις τα Online Bonus και ανανεωση μεσω χρεωστικης/πιστωτικης καρτας ή Paypal.Το πακετο με 5€ το παιρνεις μονο μεσα απο το MyF2G app στο κινητο σου.

 

Σχετικα με την μητερα δες τι πακετα χρειαζεται στο site του F2G.

 

Ελπιζω να σε καλυψα στις ερωτησεις σου.

 

Με τα sms αμα θελεις,μπορεις να χρησιμοποιεις Viber που ειναι τζαμπα.

τα 300 προς όλους πως τα παίρνει με 5 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

τα 300 προς όλους πως τα παίρνει με 5 ευρώ;

 

 

 

MyF2G App

 

Super Talk το πακετο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνιμο αυτό. Μέχρι 30/4 λέει στο site.

 

 

 

Μπορει να παραταθει ;)

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δική σου πληροφόρηση ή απλά επιθυμία; Όταν σε ρωτάει κάποιος κάτι βάση του οποίου θα προγραμματίσει το πόσα θα ξοδεύει μηνιαίως, καλό είναι να του λες τι ισχύει κανονικά, και μετά να αναφέρεις τυχόν προσφορές που αποτελούν προωθητική ενέργεια (που λήγει σύντομα. Ειδικά αυτό οφείλεις να το σημειώσεις, εκτός αν έχεις πληροφόρηση εκ των έσω ότι θα παραταθεί). Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Δική σου πληροφόρηση ή απλά επιθυμία; Όταν σε ρωτάει κάποιος κάτι βάση του οποίου θα προγραμματίσει το πόσα θα ξοδεύει μηνιαίως, καλό είναι να του λες τι ισχύει κανονικά, και μετά να αναφέρεις τυχόν προσφορές που αποτελούν προωθητική ενέργεια (που λήγει σύντομα. Ειδικά αυτό οφείλεις να το σημειώσεις, εκτός αν έχεις πληροφόρηση εκ των έσω ότι θα παραταθεί).

 

 

 

Οκ,οτι πεις.Καπου εκανα λαθος.

 

Επισης τα Turbo εχουν παρει παραταση;

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δική σου πληροφόρηση ή απλά επιθυμία; Όταν σε ρωτάει κάποιος κάτι βάση του οποίου θα προγραμματίσει το πόσα θα ξοδεύει μηνιαίως, καλό είναι να του λες τι ισχύει κανονικά, και μετά να αναφέρεις τυχόν προσφορές που αποτελούν προωθητική ενέργεια (που λήγει σύντομα. Ειδικά αυτό οφείλεις να το σημειώσεις, εκτός αν έχεις πληροφόρηση εκ των έσω ότι θα παραταθεί).

Τότε να του πούμε οτι αν κάνει την ανανέωση σε καταστημα θα μπορει να έχει +120' προς σταθερά.

Αυτό είναι προσφορά τιμοκαταλογου κι όχι επιθυμία ή πληροφορία εκ των έσω ;)

 

Επισης..τα "λιγα μηνυματα" που λέει μπορεί να παιρνει κάθε βδομάδα 20 προς ολους μεσω log n win αντί να τα πληρώσει, οποτε -2€ κοστος.

Edited by Ergaleios
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...