Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως έχεις την προσφορά με τα 300'?

 

βαζοντας 10 ευρω εχω 300' προς ολους και αφου τελειωσει αυτο το πακετο βαζω τα 1500' και 1,5 GB με 8 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα προβλήματα εισόδου στο app.

 

Μπήκα κανονικά σήμερα, διαφορετικές ώρες μέσα στη μέρα, ενεργοποίησα και πακέτο.

 

Android 5.1 aosp η συσκευή.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

5 ευρω ετησιο τέλος για την προσφορά 300' με 10 ευρώ ανανέωση που προφανώς εχεις. Ανακοινώθηκε το Γενάρη,αρχισε να εφαρμόζεται στις 10ευρες ανανεωσεις που γίνονταν τελη Φεβρουαρίου και μετά.

 

Αααα!!! ναι???δεν το ηξερα,τι βλακεια ειναι παλι αυτο!!!δεν ξερουν απο που να τα παρουν

ευχαριστω και τους 2

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν χρεώνεται η ενεργοπόιηση του iMessage σε iphone με 0,19€. Μίλησα με live chat αλλά οι άνθρωποι είναι αξιολύπητοι. Θαυμάστε!

 

Giota Mon, 04/04/16 03:50:23 pm Europe/Athens

Γεια σου spikou. Πώς μπορώ να σε βοηθήσω;

Καλησπέρα! Μπορώ να βοηθήσω σε κάτι;

 

spikou 03:52 pm

μια χρέωση 0,19€ οφείλεται σε ενεργοποίηση imessage στο iphone και αν ναι από πότε ισχύει αυτό;

 

Giota 03:53 pm

0.19€/ ανά sms είναι το κόστος αποστολής σε ξένα δίκτυα. Μπορώ να έχω τον αριθμό του κινητού σου παρακαλώ για να το ελέγξω;

 

spikou 03:53 pm

693.......

 

Giota 03:54 pm

Tο imessage λειτουργεί με ενεργή χρήση των δεδομένων σου, Μήπως χρεώθηκες για daily Internet; Εχεις λάβει sms ενημέρωσης ; Στην κίνηση του αριθμού στις 03/04 13:34' μας εμφανίζεται χρέωση προς ξένο δίκτυο σε αποστολή sms, 03:55 pm

σε αυτή την χρέωση αναφέρεσαι ;

 

spikou 03:57 pm

χθες έγινε αυτή η χρέωση. εκτός από ενεργοποίηση imessage στο iphone δεν έχω στείλει κανένα sms. Μήπως αυτή είναι η χρέωση;

 

Giota 03:58 pm

H πρόσβαση στην ανάλυση δεν είναι επαρκής για λόγους διασφάλισης των προσωπικών σου δεδομένων,μας εμφανίζεται η ώρα χρέωσης και ως προορισμός προς ξένο δίκτυο σε αποστολή sms.

 

spikou 04:00 pm

εκείνη περίπου την ώρα έγινε η ενεργοποίηση του imessage στο iphone. παρακαλώ ελέγξτε το αν οφείλεται εκεί η χρέωση που μέχρι πριν λιγο καιρό ήταν χωρίς χρέωση.

 

Giota 04:00 pm

Εκτός και ο παραλήπτης του i message που έστειλες εκείνη την ώρα δεν είχε σήμα και το έλαβε ως απλό sms.Μπορείς αυτό να το επιβεβαιώσεις με τον παραλήπτη;

Ως τι το έχεις λάβει;

 

spikou 04:01 pm

μιλάω για ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ της υπηρεσίας imessage στο iphone

 

Giota 04:02 pm

Το γνωρίζω.Φυσικά και με ενεργά τα δεδομένα σου τo imessage υποστηρίζεται στην κοινή όμως χρήση αποστολής imessage με τον παραλήπτη. Ο παραλήπτης του imessage πως το έλαβε το μήνυμα σου; Μπορείς αυτό να το επιβεβαιώσεις με τον παραλήπτη;

 

spikou 04:04 pm

ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ IMESSAGE ΣΤΗΝ APPLE. ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΝΥΜΑ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ?

 

Giota 04:05 pm

Tην γνωρίζω την υπηρεσία. την κάνω και εγώ χρήση,αλλά εάν ο παραλήπτης την στιγμή αποστολής του imessage σου δεν είχε σήμα από το δίκτυο του δεν το έλαβε ως imessage στο κινητό του. Αυτό σου ζητώ να ελέγξεις με τον παραλήπτη

Mπορείς αυτή την στιγμή να το επιβεβαιώσεις με τον παραλήπτη;

04:06 pm

 

spikou 04:08 pm

Ο ΠΑΡΑΛΗΠΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Η APPLE. TI NA ΕΛΕΓΞΩ? Η EΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ: ΧΡΕΩΝΕΤΑΙ Η ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ IMESSAGE ΣΤΗΝ APPLE ΩΣ ΜΗΝΥΜΑ SMS ΠΡΟΣ ΞΕΝΟ ΔΙΚΤΥΟ?

 

Giota 04:12 pm

Μόνο όταν δεν υπάρχει επαρκές σήμα χρήσης και από εσένα τον αποστολέα και από τον παραλήπτη.Το μήνυμα αποστολής είναι μπλε ή πράσινο;

 

spikou 04:13pm

Ότι νάναι...

 

Duration: 26m 58s

[/i]

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και χρεώνεται διότι στέλνεις μήνυμα σε αριθμό κινητού στην Αγγλία. Αυτό που λές ότι πρόσφατα δεν χρεώνόσουν είναι λάθος.

Πάντα χρεωνόμουνα και εχω iphone 3 χρόνια τώρα. διότι πάντα η επιβεβαίωση γίνεται και γινόταν με SMS . Δεν μπορει να επιβεβαιωθεί ο αριθμός μέσω DATA.

Εξάλου το Iphone σε προειδοποιεί , σου βγάζει ένα παράθυρο ότι ενδέχεται να υπάρξουν χρεώσεις.

 

Η υπηρεσία δεν αφορά την WIND. Οπότε δεν μπορώ να το καταλογίσω ως λάθος του υπαλλήλου. Γιατί να πρέπει να σε ενημερώσει η WIND για το αν χρεώνεται η ενεργοποίηση imessage ; Δεν είναι υπηρεσία δικτύου.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν χρεώνεται η ενεργοπόιηση του iMessage σε iphone με 0,19€. Μίλησα με live chat αλλά οι άνθρωποι είναι αξιολύπητοι. Θαυμάστε![...]

Ισχύει ακριβώς ότι σου είπε ο Βασίλειος. Η ενεργοποίηση γίνεται με αποστολή sms στο εξωτερικο, οπότε χρεωνόσουν, χρεώνεσαι και πάντα θα χρεώνεσαι ως ενα απλό sms προς εξωτερικό. Πάντως η Γιώτα στο live chat όντως είναι για κλάμματα...

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ακόμα ότι μπορώ δωρεάν να πάρω έναν καινούριο αριθμό F2G?Πρόκειται για ηλικιωμένο που θα του δώσουμε κινητό επειδή μένει μόνος και θέλω να του βάλω και αριθμό.
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ακριβώς ότι σου είπε ο Βασίλειος. Η ενεργοποίηση γίνεται με αποστολή sms στο εξωτερικο, οπότε χρεωνόσουν, χρεώνεσαι και πάντα θα χρεώνεσαι ως ενα απλό sms προς εξωτερικό. Πάντως η Γιώτα στο live chat όντως είναι για κλάμματα...

 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Παρεμπιπτόντως άλλη μια φορά που είχα μιλήσει μαζί της για άλλο θέμα, πάλι δεν έβγαλα άκρη και ξεκαθάρισα το πρόβλημα σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα στο 1260 (με τη γνωστή χρέωση βέβαια)...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Παρεμπιπτόντως άλλη μια φορά που είχα μιλήσει μαζί της για άλλο θέμα, πάλι δεν έβγαλα άκρη και ξεκαθάρισα το πρόβλημα σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα στο 1260 (με τη γνωστή χρέωση βέβαια)...

 

Τώρα, θα είμαι καχύποπτος, αν πω ότι σκόπιμα δεν εξυπηρετούν στο live chat, για τη χρέωση στο 1260;... :rolleyes:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τώρα, θα είμαι καχύποπτος, αν πω ότι σκόπιμα δεν εξυπηρετούν στο live chat, για τη χρέωση στο 1260;... :rolleyes:

 

 

Ειμαι κοντα στα 10 χρονια στην wind τα τελευταια χρονια σε ολα τα επιπεδα...chat... 1260 ....8005000200 η εξ πελατων ειναι για κλωτσες .οχι οτι παλια ηταν super αλλα τουλαχιστον ηταν σε πιο καλο επιπεδο!!! Μια μερα ρωταω επιτηδες εαν η αντικατασταση καρτας 4G ειναι δωρεαν και η τυπισα μου ειπε κυριε εχει χρεωση 5 ευρο ενω της ελεγα οτι η ιδια η wind στην σελιδα λεει δωρεαν με ενα λογο ουτε τα βασικα δεν ηξερε ....φαντασου τι τρελα θα λενε σε δυσκολες καταστασης... υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα λιγες!!!

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μα η αντικατάσταση κάρτας 4G στοιχίζει πράγματι 5 ευρώ .(προσέχω πολύ καλά τι γράφω, και πως χρησιμοποιώ την γλώσσα) Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Λύθηκε το πρόβλημα με το log n win. Ενώ το προηγούμενο δώρο μου λήγει σήμερα (5 Απριλίου), με άφησε και ενεργοποίησα κι'όλας κανονικά το επόμενο. Μάλλον θα ήταν συστημικό λάθος, εξ'αιτίας του γεγονότος, ότι το 2016 είναι δίσεκτο, όπως είχε γράψει κάποιος φίλος εδώ τις προάλλες.
Link to comment
Share on other sites

Μα η αντικατάσταση κάρτας 4G στοιχίζει πράγματι 5 ευρώ .(προσέχω πολύ καλά τι γράφω, και πως χρησιμοποιώ την γλώσσα)

 

Τι εκανε λεει...

 

Σε συνδεση ναι !!! οχι σε καρτοκινητο 4G SIM Κάρτα

 

Πελάτες Καρτοκινητής / Mobile Broadband με κάρτα: Για ΟΛΟΥΣ τους πελάτες καρτοκινητής ή Mobile Broadband με κάρτα, θα πρέπει να γίνει αντικατάσταση SIM κάρτας η οποία θα γίνεται χωρίς χρέωση.

 

Πελάτες Συμβολαίου / ΚαρτοΣυνδεσης: Η πλειοψηφία των καρτών SIM υποστηρίζουν το 4G δίκτυο. (όλες οι SIM περίπου από το 2004 και μετά υποστηρίζουν 4G δίκτυο ενώ οι πιο παλιές θα χρειαστούν αντικατάσταση η οποία θα γίνεται με χρέωση).

 

 

 

 

https://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/kalupsi/diktuo-prosvasis-kinitis/4g/

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Παρεμπιπτόντως άλλη μια φορά που είχα μιλήσει μαζί της για άλλο θέμα, πάλι δεν έβγαλα άκρη και ξεκαθάρισα το πρόβλημα σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα στο 1260 (με τη γνωστή χρέωση βέβαια)...

 

Πάντα χρέωνε και το καλοκαίρι σε 5άρι και προχθές σε 6s. Πάντως, χωρίς να κάνω το δικηγόρο κανενός, δεν μπορούσε να σου πει γιατί δεν δίνουν πρόσβαση σε τέτοια στοιχεία μέσω chat/Facebook. Και πολλά σου είπε, η Cosmote μου είπε πολλά λιγότερα σε παρόμοιο θέμα. :p

 

Ειμαι κοντα στα 10 χρονια στην wind τα τελευταια χρονια σε ολα τα επιπεδα...chat... 1260 ....8005000200 η εξ πελατων ειναι για κλωτσες .οχι οτι παλια ηταν super αλλα τουλαχιστον ηταν σε πιο καλο επιπεδο!!! Μια μερα ρωταω επιτηδες εαν η αντικατασταση καρτας 4G ειναι δωρεαν και η τυπισα μου ειπε κυριε εχει χρεωση 5 ευρο ενω της ελεγα οτι η ιδια η wind στην σελιδα λεει δωρεαν με ενα λογο ουτε τα βασικα δεν ηξερε ....φαντασου τι τρελα θα λενε σε δυσκολες καταστασης... υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα λιγες!!!

 

Η αντικατάσταση της κάρτας 3G σε 4G είναι δωρεάν, η αντικατάσταση της 4G κάρτας έχει χρέωση 5€

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μα ποιος θα παει να κανει αντικατασταση καρτας 4G σε αλλη καρτα 4G και για πιο λογο!!! Μονο εαν εχει μεγαλη φθορα!!! Και μονο ... και εαν εχει προβληματα αυτο που λεω παραπανω για την τυπισα ειναι οτι ειχα παλια καρτα και ηθελα καρτα 4G και μου ελεγε οτι ειναι με χρεωση ενω δεν ειναι με χρεωση!!! Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Τι εκανε λεει...

 

Σε συνδεση ναι !!! οχι σε καρτοκινητο 4G SIM Κάρτα

 

Πελάτες Καρτοκινητής / Mobile Broadband με κάρτα: Για ΟΛΟΥΣ τους πελάτες καρτοκινητής ή Mobile Broadband με κάρτα, θα πρέπει να γίνει αντικατάσταση SIM κάρτας η οποία θα γίνεται χωρίς χρέωση.

 

Πελάτες Συμβολαίου / ΚαρτοΣυνδεσης: Η πλειοψηφία των καρτών SIM υποστηρίζουν το 4G δίκτυο. (όλες οι SIM περίπου από το 2004 και μετά υποστηρίζουν 4G δίκτυο ενώ οι πιο παλιές θα χρειαστούν αντικατάσταση η οποία θα γίνεται με χρέωση).

 

 

 

 

https://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/kalupsi/diktuo-prosvasis-kinitis/4g/

 

Ξαναδιάβασε τι γράφει ο Βασίλειος ;) Πάντα χρειάζεται προσοχή στο πως μιλαμε

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιάβασε τι γράφει ο Βασίλειος ;) Πάντα χρειάζεται προσοχή στο πως μιλαμε

 

 

Γιατι τι ειπα για της κλωτσες ..? την λεξη την λεει συχνα ο λαος μας που ειναι το κακο... απο ολα αυτα μονο αυτο προσεξες...? Για πες την γνωμη σου με την εξυπηρετηση πελατων... εγω παντως εχω την χειροτερη εντυπωση

 

Εχω και cosmote και οτι θεμα ειχα το πολυ σε 3μερες ηταν οκ στην wind τα θεματα λυμναζουν η δεν υπαρχει λυση ... στα πακετα ειναι μια χαρα και φτηνη αλλα μεχρι εκει στην εξυπηρετηση το εχει χασει το παιχνιδι εντελως!!!

 

Εχω τα 300 με ανανεωση 10 euro + 1500 προς ολους-1500MB ειδικη προσφορα στο ιδιο αριθμο αυτα με κρατανε....

 

Εχω ενα θεμα με το δικτυο σε 4G

mode το εγραψα στο θεμα μετο 640 lumia εχω τσεκαρη οτι δεν εχει προβλημα το τηλεφωνο τους παιρνω τηλεφωνο στο τμημα βλαβων και περα απο οτι εχω ακουσει ολα τα παλαβα λυση δεν βλεπω!!! Ουτε και το ψαχνουν

 

Στην cosmote για ενα αλλο θεμα που ειχα με καλεσαν 5 φορες απο το 697131 και το ελυσαν σε 3 μερες τι περιμενεις να πω για την wind με την εξυπηρετηση οτι ειναι super... αφου δεν ειναι!!! Δεν πρεπει να το πω!!!

 

Το πιο κακο της φασεις ειναι οτι τους λες για προβλημα δικτυου και δεν σε καλει κανενας τεχικος να του πεις τι θεμα εχεις και τι μπορει να γινει η cosmote γιατι με καλεσαν και το εφτιαξαν μηπως γιατι εχουν οργανωση

 

 

Να ξερεις οτι δεν ειμαι ατομο που θα πω υπερ της cosmote κατα καιρους εχω κραξη εντονα για της τιμες που εχει αλλα για την εξυπηρετησγ μονο καλα εχω να πω γιατι υπαρχει λυση το αντιθετο στην wind μονο σοβαροτητα δεν βλεπω!!!

 

Η wind ωρες ωρες μου φερνει στο μυαλο αυτο που ελεγαν παλια στα σταθερα παρε το 0 αν δεν ακουγες το αλλο καλα φυσικα και δεν ηταν λυση απλα ειχε περασει στο λαο ετσι!!! Εξυπηρετηση πελατων και wind το απολυτο μπαχαλο Over

Σε ολα τα επιπεδα 8005000200 -1260-chat

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τι ειπα για της κλωτσες ..? την λεξη την λεει συχνα ο λαος μας που ειναι το κακο... απο ολα αυτα μονο αυτο προσεξες...? Για πες την γνωμη σου με την εξυπηρετηση πελατων... εγω παντως εχω την χειροτερη εντυπωση

 

Εχω και cosmote και οτι θεμα ειχα το πολυ σε 3μερες ηταν οκ στην wind τα θεματα λυμναζουν η δεν υπαρχει λυση ... στα πακετα ειναι μια χαρα και φτηνη αλλα μεχρι εκει στην εξυπηρετηση το εχει χασει το παιχνιδι εντελως!!!

 

Εχω τα 300 με ανανεωση 10 euro + 1500 προς ολους-1500MB ειδικη προσφορα στο ιδιο αριθμο αυτα με κρατανε....

 

Εχω ενα θεμα με το δικτυο σε 4G

mode το εγραψα στο θεμα μετο 640 lumia εχω τσεκαρη οτι δεν εχει προβλημα το τηλεφωνο τους παιρνω τηλεφωνο στο τμημα βλαβων και περα απο οτι εχω ακουσει ολα τα παλαβα λυση δεν βλεπω!!! Ουτε και το ψαχνουν

 

Στην cosmote για ενα αλλο θεμα που ειχα με καλεσαν 5 φορες απο το 697131 και το ελυσαν σε 2 μερες τι περιμενεις να πω για την wind με την εξυπηρετηση οτι ειναι super... αφου δεν ειναι!!! Δεν πρεπει να το πω!!!

 

Ρώτησες αν χρεώνεται η αντικατάσταση 4G κάρτας.Αυτο ναι,χρεώνεται...Ο τρόπος που μιλάμε τουλάχιστον στη Wind πρεπει να είναι ακριβής μπας και έχουμε μια απάντηση για το θέμα που μας ενδιαφέρει.Όσο για την γνώμη μου και τα υπόλοιπα που μου λες,έχω ακριβώς το ίδιο πακέτο στη Wind και επίσης Cosmote.Την γνώμη μου την έχω γράψει πολλες φορές και συμφωνώ μαζί σου απόλυτα σε όλα αυτά που γράφεις.

Καλημερα :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Παρεμπιπτόντως άλλη μια φορά που είχα μιλήσει μαζί της για άλλο θέμα, πάλι δεν έβγαλα άκρη και ξεκαθάρισα το πρόβλημα σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα στο 1260 (με τη γνωστή χρέωση βέβαια)...

 

800 500 0200 να παίρνεις απο το κινητό σου Wind (χωρίς χρέωση) για παράπονα και βλάβες δικτύου. Σε εξυπηρετούν άμεσα και αν είναι κάτι πιο εξειδικευμενο σε συνδέουν με το αρμόδιο τμήμα οι ίδιοι. Το chat και το FB είναι αλλά ντ' άλλων. Ότι σου τύχει...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και χρεώνεται διότι στέλνεις μήνυμα σε αριθμό κινητού στην Αγγλία. Αυτό που λές ότι πρόσφατα δεν χρεώνόσουν είναι λάθος.

Πάντα χρεωνόμουνα και εχω iphone 3 χρόνια τώρα. διότι πάντα η επιβεβαίωση γίνεται και γινόταν με SMS . Δεν μπορει να επιβεβαιωθεί ο αριθμός μέσω DATA.

Εξάλου το Iphone σε προειδοποιεί , σου βγάζει ένα παράθυρο ότι ενδέχεται να υπάρξουν χρεώσεις.

 

Η υπηρεσία δεν αφορά την WIND. Οπότε δεν μπορώ να το καταλογίσω ως λάθος του υπαλλήλου. Γιατί να πρέπει να σε ενημερώσει η WIND για το αν χρεώνεται η ενεργοποίηση imessage ; Δεν είναι υπηρεσία δικτύου.

 

Συμφωνω με τις χρεωσεις, και εγω οσες φορες ενεργοποιησα τα imessages χρεωθηκα 0,2ευρω. Ετσι ειναι. Μονο αμα ειχες προπληρωμενα sms ΙΣΩΣ να μην χρεωνοσουν.

Για το αλλο πιστευω πως η Γιωτα επρεπε να ξερει. Η δουλεια της ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τις χρεωσεις, και εγω οσες φορες ενεργοποιησα τα imessages χρεωθηκα 0,2ευρω. Ετσι ειναι. Μονο αμα ειχες προπληρωμενα sms ΙΣΩΣ να μην χρεωνοσουν.

Για το αλλο πιστευω πως η Γιωτα επρεπε να ξερει. Η δουλεια της ειναι.

Αν είχε πακέτο SMS, αυτά θα μπορούσαν να σταλούν μόνο προς εθνικούς προορισμούς, οπότε πάλι θα χρεωνόταν κανονικά, αφού τα συγκεκριμένα SMS, στέλνονται προς Αγγλία, όπως ανέφερε ο Vasileios. Μόνο το Frog έχει πακέτο μηνυμάτων προς διεθνείς προορισμούς.

Link to comment
Share on other sites

800 500 0200 να παίρνεις απο το κινητό σου Wind (χωρίς χρέωση) για παράπονα και βλάβες δικτύου. Σε εξυπηρετούν άμεσα και αν είναι κάτι πιο εξειδικευμενο σε συνδέουν με το αρμόδιο τμήμα οι ίδιοι. Το chat και το FB είναι αλλά ντ' άλλων. Ότι σου τύχει...

 

μπορούμε να καλέσουμε το 800 ... και από αριθμό wind?

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανεις το πακετο FREE2ROAM In & Out στην κυπρο ειχε κανενα περιεργο θεματακι ...? Οταν βαλουμε το πακετο ανοιγει αυτοματα το roaming η πρεπει να παρει την εξυπηρετηση πελατων να το ανοιξουν....?

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/paketo-free2roam-in-out/

 

Edit

 

Στο chat μου ειπαν οτι ειναι ενεργο σε ολα τα καρτοκινητα απλα πρεπει να τους το πεις να το τσεκαρουν δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο αυτο ..δεν εχω και την καλυτερη εντυπωση για την εξυπηρετηση πελατων

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...