Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 minutes ago, sou_d said:

Μήπως γνωρίζεις ποια είναι τα μη εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα που λέει;

Screenshot_2024-03-02-16-14-18-02_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Screenshot_2024-03-02-16-14-30-79_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Και αυτό τράτζικ 😂

Όχι, δεν τα γνωρίζω.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, sou_d said:

Μήπως γνωρίζεις ποια είναι τα μη εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα που λέει;

Τα Business W εννοεί. 

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο τρόπο (sms κλήση) μπορούμε να βρούμε την ημερομηνία λήξης ενός f2g; Ή έστω της τελευταίας ανανέωσης; 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, paanos said:

Αν καλέσεις 1268 στο υπόλοιπο δεν λέει πότε έληξε; 

Μου λέει να καλέσω 1265. Εκεί πατώντας το 1 μου λέει πότε έληξαν τα υπόλοιπα (06 Φεβρουαρίου). Άρα πρακτικά το νούμερο θα είναι ενεργό έως 06 Φεβρουαρίου του 2025;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, _NikitaS_ said:

Μου λέει να καλέσω 1265. Εκεί πατώντας το 1 μου λέει πότε έληξαν τα υπόλοιπα (06 Φεβρουαρίου). Άρα πρακτικά το νούμερο θα είναι ενεργό έως 06 Φεβρουαρίου του 2025;

Εαν εληξαν τα υπόλοιπα 6 Φεβρουαρίου (2μηνο) το 12μηνο θα ειναι 10 μηνες μετά. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VIPdriver said:

Εαν εληξαν τα υπόλοιπα 6 Φεβρουαρίου (2μηνο) το 12μηνο θα ειναι 10 μηνες μετά. 

Η ανανέωση όμως είχε γίνει πολύ νωρίτερα και μετά είχα βάλει εκείνο το κολπάκι για το 3μηνο. Δε θυμάμαι ακριβώς. Γι αυτό και ρώτησα αν ξέρουμε με ποιο νούμερο ενημερωνωμαστε για την λήξη της σύνδεσης. Εκτός και το κόλπο του 3μηνου με τα απεριόριστα mb πιάνετε σαν ανανέωση άρα ισχύει αυτό που λες. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, _NikitaS_ said:

Η ανανέωση όμως είχε γίνει πολύ νωρίτερα και μετά είχα βάλει εκείνο το κολπάκι για το 3μηνο. Δε θυμάμαι ακριβώς. Γι αυτό και ρώτησα αν ξέρουμε με ποιο νούμερο ενημερωνωμαστε για την λήξη της σύνδεσης. Εκτός και το κόλπο του 3μηνου με τα απεριόριστα mb πιάνετε σαν ανανέωση άρα ισχύει αυτό που λες. 

Εαν βρεις πότε έγινε η τελευταία ανανέωση, θα προσθέσεις 12 μήνες. Καποιοι εχουν γραψει οτι στους 13 μηνες χανεται ο αριθμός.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VIPdriver said:

Εαν βρεις πότε έγινε η τελευταία ανανέωση, θα προσθέσεις 12 μήνες. Καποιοι εχουν γραψει οτι στους 13 μηνες χανεται ο αριθμός.

Απλά το έχω για εισερχόμενα μηνύματα για έναν μπάρμπα (gov τράπεζες κτλ) και σε θέλω να χαθεί. Τεσπα. Ή θα του ρίξω ανανέωση ή θα το πάω vodafone να του κάνω cash back. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, _NikitaS_ said:

Απλά το έχω για εισερχόμενα μηνύματα για έναν μπάρμπα (gov τράπεζες κτλ) και σε θέλω να χαθεί. Τεσπα. Ή θα του ρίξω ανανέωση ή θα το πάω vodafone να του κάνω cash back. 

Κάποιοι λένε ότι μετά το 3μηνο όλες οι εταιρίες δέχονται σμσ μέχρι το 12μηνο. Κάποιοι έγραψαν ότι στη βόνταφον μετά το 3μηνο δεν πηγαινουν σμσ.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VIPdriver said:

Κάποιοι λένε ότι μετά το 3μηνο όλες οι εταιρίες δέχονται σμσ μέχρι το 12μηνο. Κάποιοι έγραψαν ότι στη βόνταφον μετά το 3μηνο δεν πηγαινουν σμσ.

Και στην vf δέχεται 

Τα 1000 λεπτά από το σταθερό κάθε πότε θέλουν ανανέωση;;;;Και επίσης γίνονται rollover αυτά που έχουν περισσέψει;;;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Και στην vf δέχεται 

Τα 1000 λεπτά από το σταθερό κάθε πότε θέλουν ανανέωση;;;;Και επίσης γίνονται rollover αυτά που έχουν περισσέψει;;;;

Ρολλοβερ όχι.Κάθε δύο μήνες. 

Link to comment
Share on other sites

Κάθε 2 ΜΗΝΕΣ μπορείς να βάζεις 8 ευρώ από καταστήματα Νόβα για περισσότερη οικονομία...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, damianos said:

Κάθε 2 ΜΗΝΕΣ μπορείς να βάζεις 8 ευρώ από καταστήματα Νόβα για περισσότερη οικονομία...

Τέλεια,άνοιξε και κατάστημα στην πόλη μου. Είχε WIND έκλεισε πριν από καμιά 4ετια και τωρα άνοιξε ξανά 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, damianos said:

Κάθε 2 ΜΗΝΕΣ μπορείς να βάζεις 8 ευρώ από καταστήματα Νόβα για περισσότερη οικονομία...

Δεν το σταματησαν το 8ευρο;

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, aektzhs 1 said:

Τέλεια,άνοιξε και κατάστημα στην πόλη μου. Είχε WIND έκλεισε πριν από καμιά 4ετια και τωρα άνοιξε ξανά 

Είδες ανάπτυξη από την United Group!;; Οι προηγούμενοι μέτοχοι την είχαν χeσμeνη την επαρχία. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, VIPdriver said:

Δεν το σταματησαν το 8ευρο;

Όχι ακόμα 

 

16 minutes ago, Chrischal1908 said:

Είδες ανάπτυξη από την United Group!;; Οι προηγούμενοι μέτοχοι την είχαν χeσμeνη την επαρχία. 

Σε αυτό της βγάζω το καπέλο 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Είδες ανάπτυξη από την United Group!;; Οι προηγούμενοι μέτοχοι την είχαν χeσμeνη την επαρχία. 

Διαφωνώ. Η Wind στην Αλεξανδρούπολη και γενικά στον Έβρο είχε κανει πολύ καλή δουλειά. 
Το θέμα των καταστημάτων είναι και λίγο θέμα μαγαζάτορα αφού τα περισσότερα της Nova είναι franchise  

Link to comment
Share on other sites

Θα μεγαλώνει  η διαρροή…

Το να επιλέγουν αυτοί σε ποιον θα δώσουν το δώρο δεν είναι σωστό. 

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, hercoulis said:

Θα μεγαλώνει  η διαρροή…

Το να επιλέγουν αυτοί σε ποιον θα δώσουν το δώρο δεν είναι σωστό. 

Τα τελευταία χρόνια που ήμουν στο F2G και σταμάτησαν να μου έρχονται δώρα είχα σπαστεί, γιατί αντί να επιβραβεύουν τους πελάτες που αφήνουν λεφτά (εγώ έβαζα κάρτα κάθε μήνα και ενεργοποιούσα πακέτο για να κάνω τη δουλειά μου) έδινε τα δώρα σε ανενεργά νούμερα ως κίνητρο (!!).

Βαρέθηκα να κάνω δοκιμές με τις ρυθμίσεις επικοινωνίας μπας και έρθει κάποιο δώρο, και την ίδια στιγμή να βλέπω φίλους με CU και Frog / What'sUp να παίρνουν δώρα GB και ομιλία σε γιορτές και τριήμερα - χωρίς να είναι προσωποποιημένες προσφορές.

Ίσως αν φύγει κόσμος από το F2G να χτυπήσει καμπανάκι και να φτιάξουν λίγο προσφορές & παροχές. Ευτυχώς η φορητότητα είναι πολύ εύκολη και όσο εύκολα φεύγεις τόσο εύκολα επιστρέφεις 🙂

Edited by geoponer
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, geoponer said:

και την ίδια στιγμή να βλέπω φίλους με CU και Frog / What'sUp να παίρνουν δώρα GB και ομιλία σε γιορτές και τριήμερα - χωρίς να είναι προσωποποιημένες προσφορές.

Εκτός των τριημέρων γενικά οι άλλες εταιρείες δίνουν πιο πολλά GB

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι μόνο όταν την αναλάβει η νέα ιδιοκτησία θα ξαναδούμε σοβαρές προσφορες. Μέχρι τότε οι άλλες 2 θα δίνουν περισσοτερα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VIPdriver said:

Πιστεύω ότι μόνο όταν την αναλάβει η νέα ιδιοκτησία θα ξαναδούμε σοβαρές προσφορες. Μέχρι τότε οι άλλες 2 θα δίνουν περισσοτερα.

Ποιά πιστεύεις ότι θα είναι αυτοί; Πολλοί μνηστήρες;;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chrischal1908 said:

Ποιά πιστεύεις ότι θα είναι αυτοί; Πολλοί μνηστήρες;;

Δεν έχω ιδέα φίλε μου. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...