Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, ας μου πει κάποιος που ξέρει! Τα πακέτα more από πότε ισχύουν για 15 μέρες? Θυμάμαι πριν ένα μήνα πάνω κάτω, ίσχυαν για 30 μέρες! Τι άλλαξε?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ας μου πει κάποιος που ξέρει! Τα πακέτα more από πότε ισχύουν για 15 μέρες? Θυμάμαι πριν ένα μήνα πάνω κάτω, ίσχυαν για 30 μέρες! Τι άλλαξε?

 

https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526317558605/

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

 

Thanks! Δε το είχα προσέξει! Από το κακό στο χειρότερο, ειδικά για κάποιον που δε μιλάει πολύ...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αυτος που δεν μιλάει πολύ καταφεύγει σε voip telz intertelecom.... Υπάρχει ενότητα στο φόρουμ από άτομα που την βγάζουν στο τζάμπα.... Θέλει κυνηγητό όμως

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω f2g προνομιακό πολλά χρόνια....επειδή έχω και ένα whatsup με φορτωμένα λεφτά, και θέλω να το αξιοποιήσω....έχω να βάλω κάρτα στο f2g δυόμιση μήνες. Εξακολουθώ να λαμβάνω κλήσεις...υπάρχει περίπτωση να το κόψουν γενικότερα σαν αριθμό? Δεν σκοπεύω να βάλω άμεσα κάρτα μέχρι να μηδενίσω το wahtsup. Ξέρεις κάποιος σε πόσο διάστημα το κόβουν, μην βρεθώ προ εκπλήξεων...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω f2g προνομιακό πολλά χρόνια....επειδή έχω και ένα whatsup με φορτωμένα λεφτά, και θέλω να το αξιοποιήσω....έχω να βάλω κάρτα στο f2g δυόμιση μήνες. Εξακολουθώ να λαμβάνω κλήσεις...υπάρχει περίπτωση να το κόψουν γενικότερα σαν αριθμό? Δεν σκοπεύω να βάλω άμεσα κάρτα μέχρι να μηδενίσω το wahtsup. Ξέρεις κάποιος σε πόσο διάστημα το κόβουν, μην βρεθώ προ εκπλήξεων...

Θεωρητικά, κόβονται στους 3 μήνες, αλλά η Wind τα κρατάει για 12 και στο 13ο τα κόβει.

Έχω 2 σε "υπνηλία", λαμβάνουν κλήσεις και τα ανανεώνω γύρω στο χρόνο.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι έτσι.

Θεωρητικά και πρακτικά κόβεται σαν αριθμός μετά από 13 μήνες και κάτι μέρες.

Στους 3 μήνες θα μπορούσε να σου επιβάλει φραγή εισερχομένων.

Link to comment
Share on other sites

Στους 3 μήνες θα μπορούσε να σου επιβάλει φραγή εισερχομένων.

 

Θα μπορούσε αλλά δεν το κάνει, αν το κάνει θα το μάθουμε :)

 

Έχω και εγώ ένα κινητό wind σε υπνηλία και το χρησιμοποιώ κανονικά για εισερχόμενες

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι έτσι.

 

Δηλαδή, τι είναι διαφορετικό, κατά τη γνώμη σου, από όσα έχω γράψει;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, τι είναι διαφορετικό, κατά τη γνώμη σου, από όσα έχω γράψει;

 

Δεν κόβεται ο αριθμός στους 3 μήνες (ούτε θεωρητικά). Θεωρητικά μπαίνει φραγή τοτε, αλλά πρακτικά τίποτα.

Κόβεται στους13 μήνες και 5 μέρες από την τελευταία ανανέωση.

 

Δεν έγραψες κάτι λάθος, απλά ξεκαθαρίζει τη φραγή από το κόψιμο.

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν κόβεται ο αριθμός στους 3 μήνες (ούτε θεωρητικά). Θεωρητικά μπαίνει φραγή τοτε, αλλά πρακτικά τίποτα.

Κόβεται στους13 μήνες και 5 μέρες από την τελευταία ανανέωση.

 

Δεν έγραψες κάτι λάθος, απλά ξεκαθαρίζει τη φραγή από το κόψιμο.

 

Αυτό εννοούσα με το "κόψιμο".

Έχει γραφτεί εκατοντάδες φορές αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοούσα με το "κόψιμο".

Έχει γραφτεί εκατοντάδες φορές αυτό το θέμα.

 

Ο spinos ρώτησε "υπάρχει περίπτωση να το κόψουν γενικότερα σαν αριθμό?"

Αν εσύ λοιπόν άλλο εννοούσες με το "κόψιμο" δηλαδή εννοούσες στην φραγή , προφανώς δεν κατανόησες τι ρωτούσε και ακολούθησε διευκρίνησή μου.

 

Επίσης η φραγή είναι στους 4 μήνες όπως λέει ο mpkarta και όχι στους 3 που έγραψες και αναπαρήγαγα και εγώ λανθασμένα.

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

 

Μαγεία εκεί στην wind

 

όσοι πόντοι είναι ήδη διαθέσιμοι έως 31 Σεπτεμβρίου 2020, θα μπορούν να εξαργυρωθούν έως την 31 Μαΐου 2021

 

Untitled3.png

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Έχω να βάλω κάρτα από τις 11/8, μηδένησε το υπόλοιπο από τις 11/10 και όταν πάω να καλέσω, μου λέει ''η σύνδεσής σας έχει απενεργοποιηθεί, παρακαλούμε ενεργοποιήστε την ανανεώνοντας τον χρόνο ομιλίας σας.''. Παρ ' όλα αυτά δέχομαι κανονικά κλήσεις. Από τις απαντήσεις σας καταλαβαίνω ότι κάποια στιγμή ίσως μπει φραγή εισερχομένων, αλλά ο αριθμός (και το προνομιακό πακέτο των 1500 λεπτών) δεν πρόκειται να χαθεί, μέχρι 13 μήνες και 5 μέρες χωρίς ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Θα εξακολουθεί να δέχεται κλήσεις μέχρι 11/10/21 και μετά από 1 μήνα περίπου θα χαθεί ο αριθμός εάν δεν ανανεώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Θα εξακολουθεί να δέχεται κλήσεις μέχρι 11/10/21 και μετά από 1 μήνα περίπου θα χαθεί ο αριθμός εάν δεν ανανεώσεις.

 

12 + 1 μήνα μετά την τελευταία ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Το μέγιστο των προσφορών που εμφανίζονται στην αρχική σελίδα της εφαρμογής (επάνω δεξιά - δωράκι/κουτάκι) είναι 2? Δεν έχω δει ποτέ περισσότερες και μόνο όταν ενεργοποιήσω κάποια (ή προλάβει να λήξει) εμφανίζεται άλλη, αλλά πάντοτε 2 το πολύ.
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, μέχρι δύο προσφορές από τις οποίες η μία είναι πάντα μόνο ίντερνετ

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να διαγράψω από το F2go App για android ένα χρήστη (προφίλ) για ένα νούμερο το οποίο δεν ισχύει πια;:(

Linux myphone υπογραφή.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σβήσεις την εφαρμογή ή να κανεις εκκαθάριση δεδομένων και να συνδέσεις ξανα τους λογαριασμούς σου.. Ακόμα δεν έχει προστεθεί η δυνατότητα (3 χρόνια μετά) για να καταργήσεις έναν λογαριασμό.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...