Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε android συσκευές που δουλεύω έχει στρώσει πάντως...

 

Υπαρχει καποιος με αππλε να μας πει αν στην εφαρμογη του εμφανιζεται το λογκιν και τα ματζικ κτλπ εμενα μου εχει μονο πακετακαι ανανεωση

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας, μετά την τελευταία ανακοίνωση της wind για αλλαγή του τιμοκαταλόγου της (31/7/2020),μπορώ να ζητήσω την διακοπή του f2g και την επιστροφή του υπόλοιπου μου σε τραπεζικό λογαριασμό μου?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

iPhone user,same here.....

 

μισο γιατι θα τρελαθουμε...δηλαδη στην κεντρικη οθονη της εφαρμογης πως βλεπεις τα ματζικ και το λογκιν ; εμενα δεν εχει αλλη οθονη κανοντας swipe δεξια αριστερα και αναποδα...οποτε; IPHONE 7 εχω...

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εννοώ το ίδιο δείχνει και σε μένα σε iPhone.

 

χααχαχαχαχχα χχαχαχα καλα οκ ημαρτον η μπλε ΠΧΙΑ..απο αστοχια σε αστοχια το παει...και κλεβει ασυτστολα και τσουζει κοστολογικα και που να πας;.....αργα ή γρηγορα ολοι γινονται τα ΙΔΙΑ χάλια! μαλλον δεν εχουν τα κοτσια να καταργησουν τα καρτοκινητα! πλεον ειναι ξεφτιλα η εννοια του καρτοκινητου!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας, μετά την τελευταία ανακοίνωση της wind για αλλαγή του τιμοκαταλόγου της (31/7/2020),μπορώ να ζητήσω την διακοπή του f2g και την επιστροφή του υπόλοιπου μου σε τραπεζικό λογαριασμό μου?

ευχαριστω

 

Η προθεσμία είναι δύο (edit 3) μήνες από την έναρξη εφαρμογής της αλλαγής. Αν μιλάμε για αλλαγές που ξεκινάνε 31/7 τότε όχι έχει λήξει η προθεσμία

Edited by kmpatra
διορθωση προθεσμιας
Link to comment
Share on other sites

Η προθεσμία είναι δύο μήνες από την έναρξη εφαρμογής της αλλαγής. Αν μιλάμε για αλλαγές που ξεκινάνε 31/7 τότε όχι έχει λήξει η προθεσμία
Είναι 3 μήνες από την ανακοινωση, άρα μέχρι τέλος Οκτωβρίου

 

AΓAΠHTE ΠEΛATH, ΓIA AKYPΩΣH TOY KAPTOKINHTOY ΧΧΧΧΧΧΧΧ KAI EΠIΣTPOΦH ΣE TPAΠEZIKO ΛOΓAPIAΣMO ΘA ΠPEΠEI NA AΠEYΘYNΘEITE ΣE KATAΣTHMA WIND ,ENTOΣ 3 MHNΩN AΠO THN ANAKOINΩΣH TΩN TIMOΛOΓIAKΩN AΛΛAΓΩN. EYXAPIΣTOYME

 

Καλού κακού ο ενδιαφερόμενος πρέπει να ρωτήσει διότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα οι αλλαγές να μην τον επηρεάζουν και να ταλαιπωρηθεί

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις τώρα εβαλα πακέτο More με 3€.

 

Και μαντεψτε.. ότι αγόρασα λήγει σήμερα!

200λεπτα προς όλους και 200MB για μια μέρα?

 

Bug ή έτσι το έκαναν πλέον?

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ από το πρωί να αγοράσω πακέτο. Έχω μέσα 10,42 ευρώ. Το πακέτο κάνει 10,40 και μου βγάζει σφάλμα: "Ουπς,

κάτι πήγε στραβά. Please try again later". Και από το app στο κινητό και από το site μέσω υπολογιστή. Έστειλα παράπονο στο messenger και μου είπε κάποια Ιωάννα θα προωθήσω το πρόβλημα. Λέτε να θέλει πιο πολλά λεφτά επειδή είναι οριακά; :( :mad:

Οκ, επανήλθαν όλα. Έκανα και την δουλειά μου. Μάλλον ήθελε επανεκίνηση ο σέρβερ τους. :lol::lol::p

Εγώ προσπάθησα εχθές (6/10) να ενεργοποιήσω πακέτο data από προσφορά μόνο για εμένα (λήγει 8/10) και έβγαζε το "ουπς" από το παλιό app, το νέο app και από το site και όταν προσπάθησα να το ενεργοποιήσω με SMS έλαβα απάντηση πως η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη! Στην διάρκεια της χθεσινής ημέρας (απόγευμα προς βράδυ) μάλιστα εξαφανίστηκαν οι προσφορές μόνο για εμένα!

Σήμερα (7/10) προσπαθώ και πάλι τα ίδια! Αντιμετωπίζει άλλος παρόμοιο θέμα;

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/cauthnp/ είναι το link για σύνδεση με αριθμό κινητού.

Έχω διαπιστώσει πως αν προσπαθήσω να μπω απευθείας από το url: https://www.wind.gr/gr/f2g/cauthnp/#/credentials δεν δέχεται τα credentials (όπως και αν εισαχθούν)! Πρέπει να πατήσω "με αριθμό κινητού" και αμέσως μετά να πατήσω "με κωδικούς πρόσβασης" και τότε θα δεχθεί τα credentials και θα συνδεθεί! Τι διάολο του φταίει;

 

Λοιπόν μόλις τώρα εβαλα πακέτο More με 3€.

 

Και μαντεψτε.. ότι αγόρασα λήγει σήμερα!

200λεπτα προς όλους και 200MB για μια μέρα?

 

Bug ή έτσι το έκαναν πλέον?

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μάλλον είναι bug: Τα δωρεάν λεπτά & SMS από το online bonus ισχύουν για 15 ημέρες από την ενεργοποίηση του πακέτου. https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/details/#/?bundleurl=more-talk-to-all Edited by GraveDigger
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Είχε μια προσφορά στην εφαρμογή πριν λίγες μέρες για πακέτο 10GB νομιζω που ισχύει για ενεργοποιήσεις μέχρι 08/10. Μπαίνω σήμερα και δεν υπάρχει πουθενά!! Μας δουλεύουν εκεί στη WIND;

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τελικά αυτό το πακέτο ή κάποιον άλλο τρόπο ενεργοποίησης με SMS πχ;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτού του είδους οι προσφορές με το δωράκι ενεργοποιούνται μόνο μέσω της εφαρμογής.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είχε μια προσφορά στην εφαρμογή πριν λίγες μέρες για πακέτο 10GB νομιζω που ισχύει για ενεργοποιήσεις μέχρι 08/10. Μπαίνω σήμερα και δεν υπάρχει πουθενά!! Μας δουλεύουν εκεί στη WIND;

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τελικά αυτό το πακέτο ή κάποιον άλλο τρόπο ενεργοποίησης με SMS πχ;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ίδιο ακριβώς πακέτο έλεγα κι εγώ. Επικοινώνησα με την Wind και μου ζήτησαν screenshots, τους τα έστειλα και απάντηση δεν πήρα!

Εχθές εμφανίστηκε ξανά το πακέτο στις προσφορές μόνο για εμένα, αλλά δεν δοκίμασα να ενεργοποιήσω το συγκεκριμένο καθώς επέλεξα άλλο πακέτο με χαμηλότερη τιμή.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Σου ζήτησαν screenshots ??? Τους είπες οτι η εφαρμογή δεν βγάζει ???

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σου ζήτησαν screenshots ??? Τους είπες οτι η εφαρμογή δεν βγάζει ???

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Δεν το θυμήθηκα! Βασικά το νέο app δεν το έχω στην δική μου συσκευή. Για την ακρίβεια αρχικά μου ζήτησαν screenshots από τα SMS διότι δεν ήξεραν τι προσφορές μου έχουν σταλεί! Δεχόντουσαν και φωτογραφία της οθόνης (από άλλη συσκευή δηλαδή). Επειδή δεν μου ήταν άμεσα εφικτό να τους στείλω οτιδήποτε από το κινητό μου, τελικά συμφωνήσαμε να τους στείλω screenshots από το site (μέσω PC).
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Χειρίζομαι ένα f2g που κάθε μήνα βάζω 12€ και ενεργοποιώ πακέτο των 10,4€ κάθε φορά. Δεν μου ερχόταν ποτέ προσφορά μόνο για μένα μέσω της εφαρμογής όπως σε άλλα νούμερα που έχω στην εταιρία. Εννοώ το δωράκι πάνω δεξιά. Χθες ξέχασα να κάνω ανανέωση πρίν λήξει το πακέτο ώστε να γίνει roll over στα data (περίπου 900mb) οπότε και μηδένισαν όλα.Το πρωί κάνω ανανέωση 12€ και ακόμη δεν έχω αγοράσει πακέτο και είμαι με τα bonus ανανέωσης. Μπαίνω τώρα στην εφαρμογή και βλέπω ενεργό το δωράκι με 2 προσφορές!!! Τελικά πιστεύω ότι αν σταματήσεις να βάζεις χρήματα και μηδενίσουν πακέτα κτλ τότε ενεργοποιείται η αποστολή προσφορών. Όσο είσαι τυπικός στις ανανεώσεις χρημάτων και πακέτων δεν παίρνεις τίποτε. Με λίγα λόγια η wind τιμωρεί τους πιστούς πελάτες της αντί να τους επιβραβεύει. Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθούν να βάλουν στην πρίζα ανθρώπους που χρησιμοποιούν λίγο το κινητό, αν και το παραπάνω δεν είναι απόλυτο εμένα μου φαίνεται λογικο

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πάντα δεδομένο ότι δουλεύει έτσι το σύστημα.

Πολλά από τα μέλη της οικογένειας κάνουν τακτικές μηνιαίες ανανεώσεις με αγορές πακέτων και δέχονται προσφορές.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πάντα δεδομένο ότι δουλεύει έτσι το σύστημα.

 

Πολλά από τα μέλη της οικογένειας κάνουν τακτικές μηνιαίες ανανεώσεις με αγορές πακέτων και δέχονται προσφορές.

Δεν διαφωνώ, σίγουρα δεν είναι ο γενικός κανόνας αλλά νά δέχεται προσφερες αυτός που δεν χρησιμοποιεί το κινητό φαίνεται λογικό

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λεει στο 1263 οτι στο win club η απόδοση νέων πόντων Δεν είναι εφικτή εννοεί ότι Δεν αθροίζονται πλέον;;;
Link to comment
Share on other sites

Μετέφερα κάμποσα νούμερα από wind σε q. Σε ένα που ποτέ δεν είχε έρθει προσωπική προσφορά - ούτε μια φορά για δείγμα - με το που γύρισε σε q και πέρασε ένας μήνας άρχισαν προσφορές, ενεργοποίησα μια και από τότε έρχονται συνεχώς κυρίως μια βδομάδα πριν λήξει η κάρτα (μπορεί να είναι τυχαίο το χρονικό διάστημα αλλά μου έρχεται γάντι).

 

Σε άλλο που έρχονταν πολύ σποραδικά σταμάτησαν εντελώς, αλλά πια δε κάνει κλήσεις από το δίκτυο (δουλεύει ίντερνετ και VoIP). Δε νομίζω ότι παίζει ρόλο γιατί και πριν ελάχιστα δούλευε.

 

Νομίζω δεν υπάρχει λογική, ούτε οι ίδιοι ξέρουν τι έχουν ρυθμίσει.

Link to comment
Share on other sites

Μετέφερα κάμποσα νούμερα από wind σε q. Σε ένα που ποτέ δεν είχε έρθει προσωπική προσφορά - ούτε μια φορά για δείγμα - με το που γύρισε σε q και πέρασε ένας μήνας άρχισαν προσφορές, ενεργοποίησα μια και από τότε έρχονται συνεχώς κυρίως μια βδομάδα πριν λήξει η κάρτα (μπορεί να είναι τυχαίο το χρονικό διάστημα αλλά μου έρχεται γάντι).

 

 

 

Σε άλλο που έρχονταν πολύ σποραδικά σταμάτησαν εντελώς, αλλά πια δε κάνει κλήσεις από το δίκτυο (δουλεύει ίντερνετ και VoIP). Δε νομίζω ότι παίζει ρόλο γιατί και πριν ελάχιστα δούλευε.

 

 

 

Νομίζω δεν υπάρχει λογική, ούτε οι ίδιοι ξέρουν τι έχουν ρυθμίσει.

Και αυτό παίζει να μην υπάρχει καμμία λογική , εμένα στα τέσσερα νούμερα που διαχειρίζομαι οι προσφορές έρχονται στο καπάκι

 

Μόλις λήξει η μία σε λίγες ώρες έρχεται άλλη προσφορά

Άσχετα αν έχω ενεργοποιήσει την προσφορά η όχι.

 

Από τα τέσσερα νούμερα το ένα δεν το χρησιμοποιώ καθόλου και έχω να βάλω κάρτα σχεδόν χρόνο, (ανανεώθηκε από δώρο που έστειλε η wind!!)

 

Από τα άλλα τρία το δικό μου το χρησιμοποιώ λίγο η μητέρα μου περισσότερα και η αδερφή μου του πίνει το αίμα....

 

Σε όλα τα παραπάνω έρχονται προσφορές όπως είπα...

 

Αν και κάτι άλλο είχα ένα νούμερο για το συναγερμό που το ακύρωσα την προηγούμενη εβδομάδα και σε αυτό έρχονται προσφορές αλλά όχι τόσο συχνα

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...