Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν καποιες μερες ρωτούσα γιατί δεν ερχονται sms με προσφορές. τελικα αρκεί η ρύθμιση μεσα απο το app για να ξανα ξεκινήσουν. Πλέον σκάνε αραιά και που. Είχα χρόνια να δω.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Πριν καποιες μερες ρωτούσα γιατί δεν ερχονται sms με προσφορές. τελικα αρκεί η ρύθμιση μεσα απο το app για να ξανα ξεκινήσουν. Πλέον σκάνε αραιά και που. Είχα χρόνια να δω.

 

πως σταματάνε? και πως ξανά ενεργοποίουνται ?. μπορούμε και μέσω του browser του υπολογιστή να το κάνουμε ? η μόνο μέσω τις εφαρμογής?

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Και στα 2,στις ρυθμίσεις επικοινωνίας εχει τις επιλογές.
Link to comment
Share on other sites

το υπόλοιπο ποσό χάνεται άμα δεν ανανεώσω ;

άμα βάλω 10€ πόσους μήνες έχω καιρό; πάει ανάλογα με το ποσό που βάζω ;

Είμαι καινούριος οπότε καταλαβαίνετε ..

Link to comment
Share on other sites

Δυο μηνες διαρκει το υπολοιπο.

 

Στάλθηκε από το Doogee Y6 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το υπόλοιπο ποσό χάνεται άμα δεν ανανεώσω ;

άμα βάλω 10€ πόσους μήνες έχω καιρό; πάει ανάλογα με το ποσό που βάζω ;

Είμαι καινούριος οπότε καταλαβαίνετε ..

2 μήνες όπως σου είπε και παραπάνω και αν δεν βάλεις κάρτα, δεν είναι δικά σου λεφτά...είναι δικά τους...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Όχι, γιατί δεν είναι λεφτά. Είναι υπηρεσία που αγοράζεις εφόσον το επιθυμείς, και σου έχουν γνωστοποιήσει από πριν πως έχεις περιθώριο 2 μήνες να την χρησιμοποιήσεις.

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα προχθές 15GB για 60 ημέρες για χρήση στο εξωτερικό γιατί τα GB που ήδη είχα ήταν από bonus... και μαντέψτε δεν ισχύει τίποτα στο εξωτερικό και με χρέωσε!!

 

Αίσχος και απαράδεκτο πάω άμεσα για καταγγελία!

 

MOΛIΣ KATANAΛΩΣEΣ TA 50MB THΣ YΠHPEΣIAΣ MOBILE INTERNET DAILY. ΓIA MEΓIΣTH OIKONOMIA ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO DATA ΠOY ΣOY TAIPIAZEI ΣTO http://WWW.F2G.GR

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα προχθές 15GB για 60 ημέρες για χρήση στο εξωτερικό γιατί τα GB που ήδη είχα ήταν από bonus... και μαντέψτε δεν ισχύει τίποτα στο εξωτερικό και με χρέωσε!!

 

Αίσχος και απαράδεκτο πάω άμεσα για καταγγελία!

 

MOΛIΣ KATANAΛΩΣEΣ TA 50MB THΣ YΠHPEΣIAΣ MOBILE INTERNET DAILY. ΓIA MEΓIΣTH OIKONOMIA ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO DATA ΠOY ΣOY TAIPIAZEI ΣTO http://WWW.F2G.GR

 

Δεν ξέρω αν προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις αλλά η εταιρεία είναι ξεκάθαρη για το πακέτο που αγόρασες.

ΑΝ πατούσες στους όρους που ήταν πάνω δεξιά στην σελίδα που το αγόρασες θα έβλεπες αυτό :https://www.wind.gr/gr/f2g/offers/

Επίσης αν στο μέλλον έχεις αμφιβολίες για την ισχύ των πακέτων σου σε περιαγωγή , μπορείς να ρωτάς το 1285

Φιλικά panoss

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις αλλά η εταιρεία είναι ξεκάθαρη για το πακέτο που αγόρασες.

ΑΝ πατούσες στους όρους που ήταν πάνω δεξιά στην σελίδα που το αγόρασες θα έβλεπες αυτό :https://www.wind.gr/gr/f2g/offers/

Επίσης αν στο μέλλον έχεις αμφιβολίες για την ισχύ των πακέτων σου σε περιαγωγή , μπορείς να ρωτάς το 1285

Φιλικά panoss

ok επαναδιατυπώνω το θέμα που μου δημιουργήθηκε:

 

αγόρασα την προσφορά 15GB για 60 με σκοπό να τα χρησιμοποιήσω στο εξωτερικό αφού τα 1,2 GB περίπου που είχα ήταν από bonus και δεν ίσχυαν σύμφωνα με το 1285

 

δεν πρόσεξα όμως τους όρους της προσφοράς όμως και όχι μόνο ξόδεψα τα ευρώ μου αλλά και δεν έχω και MB διαθέσιμο στο εξωτερικό.

συνεπώς χρειάζεται μεγάλη προσοχή στις αγορές πακέτων F2G.

 

καλύτερα τώρα;

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Στην wind είμαστε , πρέπει να μάθουμε να είμαστε προσεκτικοί στο τι αγοράζουμε .

Την πάτησα κι εγώ σήμερα γιατί δεν ήξερα ότι για να ισχύει το roll over των mb πρέπει να πάρεις το ίδιο πακέτο.

Δεν θεωρώ κακό να γράφουμε τα προβλήματά - παθήματά μας , γιατί όλο και κάποιον θα προστατέψουμε .

Αν θέλεις ακόμα να αγοράσεις κάποιο πακέτο mb για περιαγωγή μπορείς να πάρεις τα 2 GB που δίνει δώρο στα πακέτα ομιλίας για Βουλγαρία - Ρουμανία με 5,30

Τα χρησιμοποίησα τον προηγούμενο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνουμε να γράφουμε τα παθήματά μας, αλλά να βάζουμε και μια δόση αυτοκριτικής, όπου έστω εκ των υστέρων φαίνεται, ότι φταίγαμε κι εμείς. Ώρες-ώρες μοιάζει πως η κακιά WIND έχει και κακούς πελάτες. Είναι πλασμένοι η μία για τους άλλους. Κι εγώ μέσα. :)
Link to comment
Share on other sites

βολεύτηκα προσωρινά με το summer data της Q

 

μήπως θυμάστε τι στέλνουμε που για Βουλγαρία κλπ;

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

μήπως θυμάστε τι στέλνουμε που για Βουλγαρία κλπ;

 

60 στο 12000. Αν θυμαμαι καλα 5,3€ κοστιζει.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή, 60 είναι για Ρουμανία!
Ναι ναι μεγάλη προσοχή στο 60 η στο 61 στο 12000 γιατί είναι ο πιο φτηνός τρόπος να πάρει κάποιος 2GB με 5. 30€

 

Βαράτε άφοβα παιδιά το πακετάκι δοκιμασμένο και σε roaming στην ΕΕ και δουλεύει μέχρι και πριν 3 μήνες λογικά και τώρα

 

 

Τα πακετάκα 60-61 είναι για όλους και F2G και Q

Edited by XP130TD
Εκτός ΟΠΧ

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι μεγάλη προσοχή στο 60 η στο 61 στο 12000 γιατί είναι ο πιο φτηνός τρόπος να πάρει κάποιος 2GB με 5. 30€

 

 

 

Βαράτε άφοβα παιδιά το πακετάκι δοκιμασμένο και σε roaming στην ΕΕ και δουλεύει μέχρι και πριν 3 μήνες λογικά και τώρα

 

 

Τα πακετάκα 60-61 είναι για όλους και F2G και Q

μπορεί, δεν ξέρω, να εννοεί ότι τα ΛΕΠΤΆ ΟΜΙΛΊΑΣ είναι προς ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΉ ΧΏΡΑ. έχει σημασία. ενώ τα δεδομένα είναι οκ σε όλες τις χώρες.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

γιατί είσαι εριστικός;; μπορεί, δεν ξέρω, να εννοεί ότι τα ΛΕΠΤΆ ΟΜΙΛΊΑΣ είναι προς ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΉ ΧΏΡΑ. έχει σημασία. ενώ τα δεδομένα είναι οκ σε όλες τις χώρες.

 

 

Περιλαμβάνεται και η Τουρκία μέσα ή όχι;

Ρωτάω γιατί είναι σημαντικά φτηνότερο από τα 9,90€ του πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

DATA WEEKEND KAI MOΛIΣ AΠEKTHΣEΣ 3GB ΓIA NA ΣEPΦAPEIΣ AΣTAMATHTA ΓIA OΛO TO ΣK! EΠIΠΛEON MONO ΓIA EΣENA ΔΩPO AΠEPIOPIΣTH EΠIKOINΩNIA ΠPOΣ W/Q TO ΣK! MHN ΞEXNAΣ NA ENHMEPΩNEΣAI ΓIA TO YΠOΛOIΠO AΠO TON ONLINE ΛOΓAPIAΣMO ΣOY!
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι μεγάλη προσοχή στο 60 η στο 61 στο 12000 γιατί είναι ο πιο φτηνός τρόπος να πάρει κάποιος 2GB με 5. 30€

 

Βαράτε άφοβα παιδιά το πακετάκι δοκιμασμένο και σε roaming στην ΕΕ και δουλεύει μέχρι και πριν 3 μήνες λογικά και τώρα

 

Τα πακετάκα 60-61 είναι για όλους και F2G και Q

 

Γνωρίζεις αν περιλαμβάνεται και η Τουρκία σ' αυτό το πακέτο;

Δεν το βρίσκω πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε από την εφαρμογή η καλοκαιρινή προσφορά των 10 gb με 10 €. Μακάρι να καθιερωθεί ως μόνιμο πακέτο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα μας χρεώνουν 1e τα 100mb που θα μας κάνουν δώρο....τι λέμε τώρα !
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε από την εφαρμογή η καλοκαιρινή προσφορά των 10 gb με 10 €. Μακάρι να καθιερωθεί ως μόνιμο πακέτο.

 

*Την εκφραση με την γλαροσουπα την ξέρεις ; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα μας χρεώνουν 1e τα 100mb που θα μας κάνουν δώρο....τι λέμε τώρα !

 

Όπως το είπες

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...