Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λαθος.Αυτο το μήνυμα δεν ειναι για τα δεδομένα αλλά για τα 5ψηφια μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Κλήση στο 1231 αν θυμάμαι καλά, δωρεάν.

Ενεργοποιούνται και απενεργοποιούνται κατευθείαν!

Μια επανεκκίνηση του κινητού χρειάζεται μετά.

Αν καταλαβα καλα τι ρωτας, οχι θα πρέπει να ξαναζητήσεις απο τη wind να στα ενεργοποιήσει (και πιθανό να περιμένεις 1-2 ημερες)
Link to comment
Share on other sites

Για κανδήλια είναι ΕΞ.ΠΕΛ. εκεί στην Wind 2 εβδομάδες συνεχόμενες μου κάνουν φάρσες κάθε μέρα βλέπω αναπάντητη από διαφορετικό αριθμό και όταν παίρνω πίσω είναι η wind με χαζές τις πρόσφορες , τι θα γίνει με το πάρτη τους δεν καταλαβαίνουν ότι δεν ενδιαφέρομαι λες και μιλάω κινεζικά :wacko:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Για κανδήλια είναι ΕΞ.ΠΕΛ. εκεί στην Wind 2 εβδομάδες συνεχόμενες μου κάνουν φάρσες κάθε μέρα βλέπω αναπάντητη από διαφορετικό αριθμό και όταν παίρνω πίσω είναι η wind με χαζές τις πρόσφορες , τι θα γίνει με το πάρτη τους δεν καταλαβαίνουν ότι δεν ενδιαφέρομαι λες και μιλάω κινεζικά :wacko:

 

Μα, δε φταίνε αυτοί που σε καλούν. Οι καλοί "εργοδότες", που τους πιέζουν να κάνουν συγκεκριμένες πωλήσεις, αν θέλουν να πληρωθούν....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Κλήση στο 1231 αν θυμάμαι καλά, δωρεάν.

Ενεργοποιούνται και απενεργοποιούνται κατευθείαν!

Μια επανεκκίνηση του κινητού χρειάζεται μετά.

Το έχω γράψει πάλι στο παρελθόν, πριν από έναν χρόνο περίπου που είχα παρόμοιο πρόβλημα με χρέωση 1€ για daily internet, είχα ζητήσει την απενεργοποίηση του internet στη συσκευή μου. Όμως επειδή ήθελα να εκμεταλλευτώ το 1GB της προσφοράς με την ανανέωση 10€, είχα ζητήσει πάλι, τηλεφωνικώς πάντα, την ενεργοποίηση του. Έπαιρνα για δύο συνεχόμενες ημέρες συνέχεια τηλέφωνο μέχρι να μου ενεργοποιήσουν τα δεδομένα. Δεν ξέρω εάν τώρα βελτιώθηκε η κατάσταση εκεί στο τμήμα εξυπηρέτησης και η ενεργοποίηση γίνεται άμεσα. Πάντως, όπως το έχω γράψει και πάλι, βρήκα ησυχία με το να μην μένω καθόλου χωρίς MBs, δεδομένου και το ότι, όπως ανέφερε φίλος πιο πάνω, χρεώθηκε 1€ και με αλλαγμένη την APN!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτω δεξιά βγαίνει "Συνομίλησε.."

Αλλιώς..pm στο https://www.facebook.com/WINDF2G/

Θα δοκιμασω και το chat, τους εστειλα στο fb, μου απαντησαν τυπικα καιι μετα γραψιμο.:wacko:

 

Ευχαριστω για την απαντηση.

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να βάλω την υπηρεσία buy more και μού είπαν ότι πρέπει να είναι στην wind 6 μήνες το καρτοκινητο.... Αληθεύει ???
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που βλέπετε τη χρέωση 1 ευρω στο F2G?

Είδα στην ανανέωση των 10 να μου λείπει μισό ευρώ και είχα κι άλλο μισό, σύνολο μου λείπει 1!

Που θα δω που πήγε? δε βρίσκω!

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Ανανεωση μεσω paypal δεν μπορουμε να κανουμε; εχω 10€ μεσα στο λογαριασμο μου στο paypal, και δεν με αφηνε να ανανεωσω.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωση μεσω paypal δεν μπορουμε να κανουμε; εχω 10€ μεσα στο λογαριασμο μου στο paypal, και δεν με αφηνε να ανανεωσω.

 

Εγώ μόλις έκανα!

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που βλέπετε τη χρέωση 1 ευρω στο F2G?

Είδα στην ανανέωση των 10 να μου λείπει μισό ευρώ και είχα κι άλλο μισό, σύνολο μου λείπει 1!

Που θα δω που πήγε? δε βρίσκω!

 

H Ανανέωση με 10 ευρώ , δίνει 8,93 ευρώ λόγω του φόρου κινητής τηλεφωνίας 12% (10/1,12=8,93 )

Για το ένα ευρώ από χρήση Internet έρχεται την επόμενη ημέρα μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και το πολυπόθητο sms για 200 λεπτά και 1giga με 3 ευρώ!Μια χαρά για τις γιορτές!

 

Το είχες αφήσει ώσπου να πλησιάσει το 6μηνο υπολοίπου;

 

Προσφορά Wind Free2go : Με πακέτο Absolute Surf 15€ τώρα 10 GB (αντί για 5GB).

Μόνο σε καταστήματα...

 

Αααα και για όσους μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν με ταχύτητες 0,020Mbps (σε πολλές περιοχές της χώρας από τη Wind)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις έκανα!

 

Τι να πω, προσπάθησα πολλές φορές και δεν τα κατάφερα. Τελικά ανανέωσα με χρήση κάρτας.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και το πολυπόθητο sms για 200 λεπτά και 1giga με 3 ευρώ!Μια χαρά για τις γιορτές!

Πλεον αυτη την προσφορα στελνουν? Παει το sms για 1500' με 8€ ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου είχε έρθει ποτέ η προσφορά με τα 8e

Πλεον αυτη την προσφορα στελνουν? Παει το sms για 1500' με 8€ ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εάν ενεργοποιήσεις τα 1500 με τα 8 € , σου ανοίγουν τα Turbo ή τα σκέτα More?? το έχει δει κανένας ??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εάν ενεργοποιήσεις τα 1500 με τα 8 € , σου ανοίγουν τα Turbo ή τα σκέτα More?? το έχει δει κανένας ??

 

Ναι, έχω το πακέτο με τα 1500 στα 8€ και τα More@2 λειτουργούν κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Πλεον αυτη την προσφορα στελνουν? Παει το sms για 1500' με 8€ ?

 

Σε μενα ερχεται συνεχεια η προσφορα με τα 8 ευρω, παρ οτι την εχω παρει. Σημερα μου ηρθε παλι μηνυμα.

Αντιθετος δεν μου εχει ερθει ποτε αυτη με τα 3 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχω το πακέτο με τα 1500 στα 8€ και τα More@2 λειτουργούν κανονικά...

Δεν ρώτησε αυτό όμως, ρώτησε αν απλα ανοίγουν τα more (που ναι, ανοίγουν) ή αν ανοίγει και turbo 2€ για 24 ώρες, όπως με αλλα πακέτα.

Αυτό δεν το έχω κοιτάξει να πω την αλήθεια..και θα το κοιτάξω σε ενα μήνα περίπου παλι, λογικά μέχρι τοτε όλο και κάποιος θα ενεργοποιήσει τέτοιο πακέτο και θα δει, αν όχι θα το δω κι εγω :)

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εάν ενεργοποιήσεις τα 1500 με τα 8 € , σου ανοίγουν τα Turbo ή τα σκέτα More?? το έχει δει κανένας ??

Όχι, δεν ανοίγουν τα turbo, μόνο τα more ανοίγουν.

Link to comment
Share on other sites

Ποία είναι η εντολή για τα 200 λεπτά προς όλους και ένα γιγα με 3 ευρώ ???
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...