Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νομίζω πως επειδή ανήκει ήδη στην wind δεν χρειάζεται νέα σιμ.. τουλάχιστον στην κοσμοτε που άλλαξα από καρτοκινητό σε καρτοσυμβόλαιο κ το αντίθετο έχω κρατήσει την ίδια κάρτα σιμ! απλά νομίζω χρειάζεται να πάει σε κάποιο κατάστημα για ταυτοποίηση των στοιχείων..

Το έχω ακούσει και εγώ από γνωστό μου ότι στην cosmote δεν χρειάζεται να αλλάξει η SIM. Στη WIND, δυστυχώς, θα πρέπει να πάρεις άλλη κάρτα SIM. Και εγώ όταν πήγα από πάγιο σε καρτοκινητό f2g, πήγα σε κατάστημα WIND όπου και μου έδωσαν άλλη SIM την οποία και θα βάλεις στη συσκευή όταν θα σταματήσει η κάρτα της σύνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι αρκετα. Γυρω στα 1000 με 1500 προς ολους κ 1gb. Οποτε εγω εχω υπολογισει γυρω στα 20 ευρω τον μηνα να χρειαζομαι.

 

ψάξε για φοιτητικό. Μπορείς και χωρίς να είσαι φοιτητης.

Link to comment
Share on other sites

Γίνε λίγο ποιο αναλυτικός αν θες... 1000-1500' συμπεριλαμβάνεται και τα νούμερα Wind-Q ή ξεκάθαρα μιλάς προς τρίτους (εκτός παρόχου);

 

Για να δούμε τι ακριβώς ζητάς και το συνδυασμοί μπορεί να σε βολεύουν αν και λίγο πάλι πιστεύω αυτά που έχουν προαναφερθεί είναι εξίσου καλά.

 

 

Εννοω μαζι με wind. Περιπου 500 στους αλλους κ 500 προς wind.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ψάξε για φοιτητικό. Μπορείς και χωρίς να είσαι φοιτητης.

 

Σε ευχαριστω αλλα δεν θελω ν αλλαξω αριθμο. Ουτε να μπλεξω με προωθηση

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως επειδή ανήκει ήδη στην wind δεν χρειάζεται νέα σιμ.. τουλάχιστον στην κοσμοτε που άλλαξα από καρτοκινητό σε καρτοσυμβόλαιο κ το αντίθετο έχω κρατήσει την ίδια κάρτα σιμ! απλά νομίζω χρειάζεται να πάει σε κάποιο κατάστημα για ταυτοποίηση των στοιχείων..

 

Αυτο δεν το γνωρίζω με ακρίβεια που λες...

Αν και...

 

Το έχω ακούσει και εγώ από γνωστό μου ότι στην cosmote δεν χρειάζεται να αλλάξει η SIM. Στη WIND, δυστυχώς, θα πρέπει να πάρεις άλλη κάρτα SIM. Και εγώ όταν πήγα από πάγιο σε καρτοκινητό f2g, πήγα σε κατάστημα WIND όπου και μου έδωσαν άλλη SIM την οποία και θα βάλεις στη συσκευή όταν θα σταματήσει η κάρτα της σύνδεσης.

 

...εδω επιβεβαιώνεται πως χρειάζεται αλλαγή ;)

 

Εννοω μαζι με wind. Περιπου 500 στους αλλους κ 500 προς wind.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σε ευχαριστω αλλα δεν θελω ν αλλαξω αριθμο. Ουτε να μπλεξω με προωθηση

 

Άρα απ ότι βλέπω σε βολεύει ο συνδυασμός που αναφέρει σε προηγούμενο μήνυμα η #evoula_, θα μιλάς δηλαδή για ένα κόστος 19€/μήνα.

 

Και καλά θα κάνεις...ούτε δεύτερες συσκευές ούτε προωθήσεις κλπ :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εννοω μαζι με wind. Περιπου 500 στους αλλους κ 500 προς wind.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σε ευχαριστω αλλα δεν θελω ν αλλαξω αριθμο. Ουτε να μπλεξω με προωθηση

 

νομίζω πως το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να κοιτάξεις μόνος σου τα πακέτα στο σαιτ του f2g κ να κάνεις τους συνδιασούς που σε βολεύουν ώστε να βγεις εσύ κερδισμένος ανάλογα με τις ανάγκες σου.. αυτό που θα σου πρότεινα είναι αν έχεις smartphone να κατεβάσεις την εφαρμογή myf2g κ να ελέγχεις μέσα από αυτό τα υπόλοιπα σου κ αν μπορείς να το ελέγχεις τακτικά τότε το καλύτερο θα ήταν να ενεργοποιείς σταδιακά το κάθε πακέτο των 5€ ώστε να έχεις για μεγαλύτερο διάστημα διαθέσιμα τα πακέτα των 2€ που είναι πολύ καλές οικονομικές προτάσεις!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι αρκετα. Γυρω στα 1000 με 1500 προς ολους κ 1gb. Οποτε εγω εχω υπολογισει γυρω στα 20 ευρω τον μηνα να χρειαζομαι.

 

Ρίξε μια ματιά στις προτάσεις απο την wind για πιο εύκολα αποτελέσματα

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/exupnoi-sunduasmoi/

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ξερετε αν ειναι απο την wind αυτο το τηλ 2111819506

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

 

με μια πρόχειρη αναζήτηση, ναι, από wind είναι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ξερετε αν ειναι απο την wind αυτο το τηλ 2111819506

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

 

2111819506 Προσφορά καρτοκινιτής Wind

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κάποιος ανανέωση 20 euro από το site του F2G; Δίνει 2πλασιαμό χρόνου ομιλίας και 5 ώρες προς WIND/Q όπως στα καταστήματα;

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Εννοω μαζι με wind. Περιπου 500 στους αλλους κ 500 προς wind.

 

Σε ευχαριστω αλλα δεν θελω ν αλλαξω αριθμο. Ουτε να μπλεξω με προωθηση

 

Νομίζω 20 ευρώ είναι αρκετά. Στην συγκεκριμένη χρονική περίοδο παίζει και διπλασιασμός από τα καταστήματα wind σε ανανεώσεις από 20 ευρώ και άνω. Έτσι αν κάνεις εκεί ανανέωση 20 ευρώ έχεις κάτι λιγότερο από 18 ευρώ καθαρά χρήματα στο λογαριασμό σου, 20 ευρώ bonus που πρέπει όμως να ξοδευτούν σε ένα μήνα και 300 λεπτά προς wind bonus για ένα μήνα. Τα 20 ευρώ του bonus θα σε καλύψουν για για τον ένα μήνα. Ίσως μάλιστα να έβαζες και παραπάνω χρήματα εφόσον μιλάς τόσο καθώς όσα βάλεις διπλασιάζονται απλά φρόντισε την τελευταία μέρα που λήγει το bonus να αγοράσεις πακέτα για τον επόμενο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Δωσε λεπτομερειες...

 

Λεπτομέρειες μπορείς να βρεις εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=384309

Link to comment
Share on other sites

το καλύτερο θα ήταν να ενεργοποιείς σταδιακά το κάθε πακέτο των 5€ ώστε να έχεις για μεγαλύτερο διάστημα διαθέσιμα τα πακέτα των 2€ που είναι πολύ καλές οικονομικές προτάσεις!

 

 

πολύ σωστή σε βρίσκω;) σούπερ αυτα τα πακετάκια-μακάρι να κρατήσουν

Link to comment
Share on other sites

ισχυει ακομα και σημερα αν παω αυριο και κανω ανανεωση 20Ε ξερει κανεισ να πει υπευθυνα παιδια αν παιρνω οπωσ τα χριστουγεννα 2πλασιασμο γιατι εδω το καταστημα ειναι FRANCHISE??και αν ανανεωσω με καρτα 20Ε παιρνω τα ιδια?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

Link to comment
Share on other sites

ισχυει ακομα και σημερα αν παω αυριο και κανω ανανεωση 20Ε ξερει κανεισ να πει υπευθυνα παιδια αν παιρνω οπωσ τα χριστουγεννα 2πλασιασμο γιατι εδω το καταστημα ειναι FRANCHISE??και αν ανανεωσω με καρτα 20Ε παιρνω τα ιδια?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

 

Δεν έχω δει κάπου επίσημα ότι ισχύει ακόμη αλλά πολλοί έχουν γράψει ότι ισχύει. Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις για να βεβαιωθείς είναι να ρωτήσεις το ίδιο το κατάστημα πριν κάνεις την ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερουν τπτ στο καταστημα εδω franchise ημαστε λενε ανεπισημα οχι αυτοι ο κοσμοστι να πω αν δεν κανω ανανεωση δεν θα το διαπιστοσω τζιφοσ!!!αλλα αν αν κανει καποιοσ 20ευρω απο εδω την οnline ανανεωση ασ πει παιδια ενταξει?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα και μου διπλασίασε σε κατάστημα WIND
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα και μου διπλασίασε σε κατάστημα WIND

 

Ο διπλασιασμός αυτός ισχύει για αγορά πακέτων?

Είναι για 30 ημέρες ή για έναν χρόνο?

Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμός αυτός ισχύει για αγορά πακέτων?

Είναι για 30 ημέρες ή για έναν χρόνο?

 

ο διπλασιασμός μπορεί να καταναλωθεί με όποιον τρόπο θέλεις αλλά είναι μόνο για 30 ημέρες

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

ο διπλασιασμός μπορεί να καταναλωθεί με όποιον τρόπο θέλεις αλλά είναι μόνο για 30 ημέρες

 

Σ' ευχαριστώ evoula!

Εννοείται ότι καλύτερα θα ήταν να ισχύει για 1 χρόνο, αλλά ακόμα κι έτσι θα περάσω 1 μήνα με 300' bonus και την τελευταία ημέρα (από τις 30) θα ενεργοποιήσω όσα πακέτα μπορώ για να περάσω άλλες 30 ημέρες με αυτά (π.χ. 3 πακέτα των 5€ + 1 των 2€).:cool:

 

Υ.Γ.: Προφανώς ο διπλασιασμός για ανανέωση 20€ ισχύει και μέσω online ανανέωσης από το site της Wind...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ evoula!

Εννοείται ότι καλύτερα θα ήταν να ισχύει για 1 χρόνο, αλλά ακόμα κι έτσι θα περάσω 1 μήνα με 300' bonus και την τελευταία ημέρα (από τις 30) θα ενεργοποιήσω όσα πακέτα μπορώ για να περάσω άλλες 30 ημέρες με αυτά (π.χ. 3 πακέτα των 5€ + 1 των 2€).:cool:

 

Υ.Γ.: Προφανώς ο διπλασιασμός για ανανέωση 20€ ισχύει και μέσω online ανανέωσης από το site της Wind...:blink:

 

Πως μπορουμε να επιβεβαιωσουμε για τον διπλασιασμο?

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ evoula!

Εννοείται ότι καλύτερα θα ήταν να ισχύει για 1 χρόνο, αλλά ακόμα κι έτσι θα περάσω 1 μήνα με 300' bonus και την τελευταία ημέρα (από τις 30) θα ενεργοποιήσω όσα πακέτα μπορώ για να περάσω άλλες 30 ημέρες με αυτά (π.χ. 3 πακέτα των 5€ + 1 των 2€).:cool:

 

Υ.Γ.: Προφανώς ο διπλασιασμός για ανανέωση 20€ ισχύει και μέσω online ανανέωσης από το site της Wind...:blink:

 

Σε εμενα παντως το τελευταιο μηνυμα ελεγε ξεκαθαρα οτι ο διπλασιασμος δεν μπορει να χρησιμοποιηθει για αγορα πακετων

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα παντως το τελευταιο μηνυμα ελεγε ξεκαθαρα οτι ο διπλασιασμος δεν μπορει να χρησιμοποιηθει για αγορα πακετων

Άλλος ο ενας διπλασιασμος άλλος ο άλλος. Οι κλασικοι που ερχονται σαν μηνυμα στο τηλ ανανενωσε κλπ κλπ δε χρησιμοποιουνται για αγορά πακέτων. Η ανανέωση από καταστημα με 20€ εκει μονο αν και λήγει σε 30ημέρες μπορει να χρησιμοποιηθεί και για αγορά πακέτων. Τουλάχιστον αυτό ίσχυε μέχρι 15 γενάρη που υπηρχε η προσφορα επισημα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...