Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ θα ήθελα να προσθέσω ένα σημαντικό μειονέκτημα (πρόβλημα) την μπαταρία του.

 

δεν υπάρχει περίπτωση να κρατήσει το kaiser 2 μέρες με χρήση. Μια μεγαλύτερη μπαταρία είναι must για μένα, και περιμένω να βγεί γιατί με ταλαιπωρεί το γεγονός ότι πρέπει να το φορτίζω συνέχεια.

 

την ρουφάει με το καλαμάκι το άτιμο. και για όσους αναρωτιούνται (zaharaki) ναι! έχω wi-fi ανοιχτό. και στο αμάξι και bluetooth (με κλειστό το wi-fi). για αυτό το πήραμε άλλωστε :) για να το χρησιμοποιούμε στα άκρα.

 

η ποιότητα κατασκευής είναι όντως εξαιρετική. και όλα τα πολύ μικρά προβληματάκια που έχει ο καθένας λύνονται.

 

πολύ ωραία αγορά.

 

τέλος επειδή όλοι έχουμε κάποιες απορίες, υπόσχομαι μόλις έρθει η 4gb microSDHC 4 class που παράγγειλα και ξανα βάλω τα προγράμματα που χρειάζονται στο kaiser, να σας πω πως και γιατί ώστε να μην επαναλαμβάνονται οι ίδιες ερωτήσεις συνέχεια.

 

(μήτσο καλά είσαι? καιρό έχω να σε ακούσω)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγώ θα ήθελα να προσθέσω ένα σημαντικό μειονέκτημα (πρόβλημα) την μπαταρία του.

 

δεν υπάρχει περίπτωση να κρατήσει το kaiser 2 μέρες με χρήση. Μια μεγαλύτερη μπαταρία είναι must για μένα, και περιμένω να βγεί γιατί με ταλαιπωρεί το γεγονός ότι πρέπει να το φορτίζω συνέχεια.

 

την ρουφάει με το καλαμάκι το άτιμο. και για όσους αναρωτιούνται (zaharaki) ναι! έχω wi-fi ανοιχτό. και στο αμάξι και bluetooth (με κλειστό το wi-fi). για αυτό το πήραμε άλλωστε :) για να το χρησιμοποιούμε στα άκρα.

 

η ποιότητα κατασκευής είναι όντως εξαιρετική. και όλα τα πολύ μικρά προβληματάκια που έχει ο καθένας λύνονται.

 

πολύ ωραία αγορά.

 

τέλος επειδή όλοι έχουμε κάποιες απορίες, υπόσχομαι μόλις έρθει η 4gb microSDHC 4 class που παράγγειλα και ξανα βάλω τα προγράμματα που χρειάζονται στο kaiser, να σας πω πως και γιατί ώστε να μην επαναλαμβάνονται οι ίδιες ερωτήσεις συνέχεια.

 

(μήτσο καλά είσαι? καιρό έχω να σε ακούσω)

 

NAi nai einai omorfouli kai apsogo ! mera me th mera to latreuw

WebVirus exeis na mou proteineis kati pou mou kollaei to MSN kathws mpainei ? vazw kwdiko kanw eisodo kai kanei menei ekei na fortwnei. Thelei pollh wra h kati exei ?

Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα κ εγ το σαββατο απ το πλαισιο αλλα λογω φορητοτητας δεν το εχω παρει ακομα.μια ερωτηση,ανοιχτη ακροαση εχει η να ψαξω αμεσως για bluetooth;
Link to comment
Share on other sites

εγώ για πλάκα πήγα στο πλαίσιο σήμερα και ταλαιπωρούσα ένα πωλητή στο να μου δείχνει ένα Kaiser και να μου λέει τα χαρακτηριστικά του :D ;) (πλάκα είχε) έπρεπε να δείτε τα μούτρα του όταν μετα απο 15 λεπτά του έδειξα ότι το έχω ήδη :D

 

sx1vg18, εμένα το msn μου θέλει 1 λεπτό για να μπει πάνω κάτω.

 

εγώ τη μνήμη μου θα την πάρω σε 6 μέρες πάνω κάτω, μιας και παράγγειλα τις καινούργιες Kingston 4 class.

Link to comment
Share on other sites

εγώ για πλάκα πήγα στο πλαίσιο σήμερα και ταλαιπωρούσα ένα πωλητή στο να μου δείχνει ένα Kaiser και να μου λέει τα χαρακτηριστικά του :D ;) (πλάκα είχε) έπρεπε να δείτε τα μούτρα του όταν μετα απο 15 λεπτά του έδειξα ότι το έχω ήδη :D

 

sx1vg18, εμένα το msn μου θέλει 1 λεπτό για να μπει πάνω κάτω.

 

εγώ τη μνήμη μου θα την πάρω σε 6 μέρες πάνω κάτω, μιας και παράγγειλα τις καινούργιες Kingston 4 class.

 

Μεγαλη μαγκια που εχεις Kaizer ε? Φανταζομαι τα μουτρα του πωλητη θα ειχαν σχηματισει ενα "τι τεραστιος μ....ς ειναι τουτος παλι?".

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που να πηρε το Καιζερ και να ειχε πριν το ETEN Χ500?

Ρωταω γιατι θελω να συγκρινω την αποκριση του επεξεργαστη και του GPS...

Δυστυχως εχω ξεμεινει απο τηλεφωνο γιατι το Χ500 τα εφτυσε και επειδη δεν υπαρχει σερβις στην Ελλαδα,το Πλαισιο το εστειλε Γερμανια..Ζησε Μαη μου να φας τριφυλλι..Σκεφτομαι να παρω το Καιζερ γιατι μου αρεσει το πληκτρολογιο και οχι το Χ800 με τη VGA..

Τα τελευταια 5 χρονια ειχα παντα Pocket Pc Phone..(ξεκινησα με το XDA) και εχουν περασει διαφορα μοντελα απο τα χερια μου κατα καιρους,αλλα παντα εδινα σημασια στην ταχυτητα..

Αυτος ηταν ο λογος που τα τελευταια χρονια επερνα τα μοντελα της ΕΤΕΝ το Μ600 και το Χ500...και οχι ας πουμε το Αρτεμις που αν δε του περναγες τιποτα "χακιες",για να ανοιξει τα προγραμματα,αναβες τσιγαρο και περιμενες..

Με ενδιαφερει λοιπον να ξερω...

-Το GPS,αν οχι εφαμιλλο με το Χ500...ειναι τουλαχιστον λειτουργικο?

-Το Destinator τρεχει καλα?

-Τα βιντεακια παιζουν καλα με το TCPMP,η τρωνε κολληματα?

-Ο επεξεργαστης ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ απο τον ΟΜΑπα που εβαζε πριν στα μηχανακια της?

Για ποιοτητα κατασκευης και τεχνικη υποστηριξη,δε ρωταω γιατι ειναι σιγουρα καλυτερη απο της ΕΤΕΝ...

Ευχαριστω..

Ειχα Αρτεμις μετα Μ700 και τωρα ΚΑΙΣΕΡ.

Λοιπον το ΚΑΙΣΕΡ ειναι καλυτερο παντού. Πιο γρήγορο απο όλα. πιο όμορφο και καλύτερη ποιοτητα κατασκευής και δεν 'κολλαει' όπως τα αλλα δύο.

Το GPS στο αρτεμις απαραδεκτο στα Μ700 καλο αλλά στο Καισερ μάλλον πιο γρήγορο και συμβατο με όλα τα προγραμματα.

ΤΟ TCPMP και το Coreplayer πεζουν καλα σε ολα τα μηχανήματα. Εξαρταται βέβαια απο τα αρχεία που πέζεις αλλα με τις κατάλληλες ρυθμίσεις έχεις ομαλό πεξιμο σε όλα τα μηχανήματα δεν είδα εκεί διαφορα με τον ΟΜΑP.

Μην ξεχναμε επισης το Καισερ το ακουμπάς και στο γραφείο και βλέπεις.

Γενικα το Καισερ είναι το πρώτο PPC που εχω ποθ νιώθεις ότι δενθα σε προδώσει και θα κανεις την δουλεία σου σίγουρα και σχετικά γρήγορα.

 

Επισης σε 2-3 ημέρες θα έχω την microSD με τα 6GB!!!!!!!!!

Ξερει κανεις πως μπορώ να βρώ αξιοπρεπές προστατευτικό οθόνης στην ελλάδα γιατί αυτό που έχει μέσα είναι από τα αναλώσιμα?

Και τέλος ήθελα να τσεκαρω αν ειμαι ο πρώτος που έχει χάσει και τα 2 πενάκια του...

Link to comment
Share on other sites

Ειχα Αρτεμις μετα Μ700 και τωρα ΚΑΙΣΕΡ.

Λοιπον το ΚΑΙΣΕΡ ειναι καλυτερο παντού. Πιο γρήγορο απο όλα. πιο όμορφο και καλύτερη ποιοτητα κατασκευής και δεν 'κολλαει' όπως τα αλλα δύο.

Το GPS στο αρτεμις απαραδεκτο στα Μ700 καλο αλλά στο Καισερ μάλλον πιο γρήγορο και συμβατο με όλα τα προγραμματα.

ΤΟ TCPMP και το Coreplayer πεζουν καλα σε ολα τα μηχανήματα. Εξαρταται βέβαια απο τα αρχεία που πέζεις αλλα με τις κατάλληλες ρυθμίσεις έχεις ομαλό πεξιμο σε όλα τα μηχανήματα δεν είδα εκεί διαφορα με τον ΟΜΑP.

Μην ξεχναμε επισης το Καισερ το ακουμπάς και στο γραφείο και βλέπεις.

Γενικα το Καισερ είναι το πρώτο PPC που εχω ποθ νιώθεις ότι δενθα σε προδώσει και θα κανεις την δουλεία σου σίγουρα και σχετικά γρήγορα.

 

Επισης σε 2-3 ημέρες θα έχω την microSD με τα 6GB!!!!!!!!!

Ξερει κανεις πως μπορώ να βρώ αξιοπρεπές προστατευτικό οθόνης στην ελλάδα γιατί αυτό που έχει μέσα είναι από τα αναλώσιμα?

Και τέλος ήθελα να τσεκαρω αν ειμαι ο πρώτος που έχει χάσει και τα 2 πενάκια του...

 

 

Μαλλον τα ιδια ενιωθες οταν επιασες για πρωτη φορα και τα 2 προιγουμενα σου ppc,αλλα το καινουργιο ειναι παντα καινουργιο!Απλα επειδη ειχα G500,X500, και τωρα Μ700 και δεν μου κολλαγε κανενα,και ποτε δεν ειχα προβλημα ασυμβατοτητας με προγραμματα,και πως ναεχω βεβαια αφου ολα το ιδιο λειτουργικο τρεχουνε,θα ελεγα οτι σε λιγο καιρο θα σου κολλαει και το καισερ,και θα ξεκινισει να μην ειναι και τοσο συμβατο..;)Μεχρι να βγει κατι καινουργιο και να το αλλαξεις!

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

μόλις διαπίστωσα κάτι ανησυχητικό.. οταν στέλνω μηνύματα με το εξωτερικό πληκτρολόγιο στα ελληνικά (χρησιμοποιώντας το ΑΕΚmap) ενω εγω τα βλέπω κανονικά, αυτοι που τα λαμβάνουν βλέπουν αντι για τα γράμματα ερωτηματικά!! έχει συμβει σε κανεναν άλλο αυτό.? και πιο σημαντικο.. εχει κανεις ιδεα για το τι φταιει και πως μπορω να το διορθώσω;
Link to comment
Share on other sites

μόλις διαπίστωσα κάτι ανησυχητικό.. οταν στέλνω μηνύματα με το εξωτερικό πληκτρολόγιο στα ελληνικά (χρησιμοποιώντας το ΑΕΚmap) ενω εγω τα βλέπω κανονικά, αυτοι που τα λαμβάνουν βλέπουν αντι για τα γράμματα ερωτηματικά!! έχει συμβει σε κανεναν άλλο αυτό.? και πιο σημαντικο.. εχει κανεις ιδεα για το τι φταιει και πως μπορω να το διορθώσω;

δεν είναι τίποτα. πηγαίνε στις ρυθμίσεις του λογαριασμού sms/mms και τίκαρε την επιλογή use unicode when neseccary.

Link to comment
Share on other sites

μόλις διαπίστωσα κάτι ανησυχητικό.. οταν στέλνω μηνύματα με το εξωτερικό πληκτρολόγιο στα ελληνικά (χρησιμοποιώντας το ΑΕΚmap) ενω εγω τα βλέπω κανονικά, αυτοι που τα λαμβάνουν βλέπουν αντι για τα γράμματα ερωτηματικά!! έχει συμβει σε κανεναν άλλο αυτό.? και πιο σημαντικο.. εχει κανεις ιδεα για το τι φταιει και πως μπορω να το διορθώσω;

 

Φαντάζομαι πως στέλνεις ελληνικά με 70 χαρακτήρες (Unicode δηλαδή) & όχι 160,σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως στέλνεις ελληνικά με 70 χαρακτήρες (Unicode δηλαδή) & όχι 160,σωστά?

 

oxi , me to hardware pliktorlogio kai to AEKmap, καννονικα ελληνικα δουλεψε πλεον μια χαρά με την ρυθμιση που ανεφερε ο φιλος πιο πανω..

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον τα ιδια ενιωθες οταν επιασες για πρωτη φορα και τα 2 προιγουμενα σου ppc,αλλα το καινουργιο ειναι παντα καινουργιο!Απλα επειδη ειχα G500,X500, και τωρα Μ700 και δεν μου κολλαγε κανενα,και ποτε δεν ειχα προβλημα ασυμβατοτητας με προγραμματα,και πως ναεχω βεβαια αφου ολα το ιδιο λειτουργικο τρεχουνε,θα ελεγα οτι σε λιγο καιρο θα σου κολλαει και το καισερ,και θα ξεκινισει να μην ειναι και τοσο συμβατο..;)Μεχρι να βγει κατι καινουργιο και να το αλλαξεις!

 

Φιλε μου,επειδη τελικα μπηκα στο πειρασμο και το πηρα,αν και ημουνα ορκισμενος εχθρος της HTC και των OMAPα και υπερμαχος της ΕΤΕΝ,θα σου πω να κανεις μια βολτα απο ενα ΠΛΑΙΣΙΟ και να το πιασεις λιγο στα χερια σου...

Η διαφορα στη ποιοτητα κατασκευης σε σχεση ειδικα με το Μ700 (και οχι τοσο με το Χ500),ειναι χαωδης...Το Μ700 διπλα του μοιαζει με Αγιο-Βασιλιατικο κινεζικο παιχνιδι..Και ειμαι σιγουρος οτι στο Μ700 σε λιγες μερες επειδη ηδη εχουν ΜΗΔΕΝΙΣΤΕΙ οι πωλησεις του,θα πεσει κατα πολυ η τιμη του..Σιγουρα κατω απο τα 500 ευρω..

ΤΟ ΜΟΝΟ ισχυρο ατου του Μ700 ειναι το "εξωτικο" GPS...

Δε λεω πως του Καιζερ ειναι μαπα,αλλα...καμμια σχεση με του Μ700,που σε εμενα τουλαχιστον κλειδωνε δορυφορους ακομα και μεσα στο ασανσερ του σπιτιου μου!!

Το Καιζερ εχει ενα πολυ καλο,γρηγορο και απροβληματιστο GPS,που θα αφησει τον μεσο χρηστη απολυτα ικανοποιημενο...ΔΕΝ ειναι ομως ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ σα του ΕΤΕΝ...

Με λιγα λογια..

Τα 800 ευρω του "ελληνικου" Καιζερ η τα 700 του "αγγλικου",ειναι μια περα ως περα τιμια προταση...Και συγκρινοντας τη με τα 700 που ζηταει το Πλαισιο για το ΕΤΕΝ Μ700,ειναι ΤΡΕΛΛΗ ευκαιρια...

Τα 2 ισχυρα ατου της ΕΤΕΝ απεναντι στην HTC,το GPS και η ταχυτητα...εγιναν μονο ενα..το καλυτερο GPS...

Γιατι το Καιζερ ειναι αν οχι πιο γρηγορο,σιγουρα εφαμιλλο της ΕΤΕΝ..

-Με καλυτερη ποιοτητα κατασκευης

-Περισσοτερα προγραμματα προεγκατεστημενα (Μακραν το πιο πλουσιο που εχει βγει ποτε στην αγορα)

-Καλυτερη τεχνικη υποστηριξη,μιας και τουλαχιστον υπαρχει σερβις στην Ελλαδα,αντιθετα με τα ΕΤΕΝ που το δικο μου τουλαχιστον ειναι ηδη στη Γερμανια για επισκευη και θα κανει 1-2 μηνες για να ερθει πισω...

 

Το εκανα edit...Για να μη γινουμε εντελως ρομπα...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

β)Θεωρω απαραδεκτο απο τη στιγμη που πληρωνεις συν 100 ευρω για τον εξελληνισμο της Ρομ,να πρεπει να κανεις χακιες,περνοντας το ΑΕΚmap για να γραψεις ελληνικα μεσω του πληκτρολογιου...

 

πραγματικά απαράδεκτο οπως λες..............αν ισχύει

 

για δοκίμασε να πατήσεις Shift και μετά space .

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως αν και δεν το έχω. το έχω πιάσει όμως και το έχω χειριστεί. Ψήνομαι πολύ (γιατί άλλωστε θα ήμουν σε αυτό το θέμα). :lol: Θα προσπαθήσω να περιμένω όμως λίγο να δω τι παίζει με το Polaris

και μια ερώτηση: το ad2p profile για bluetooth το υποστηρίζει;

Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Τα μονα ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΚΑ του Καιζερ ειναι

α)Το οτι ΔΕΝ εχει audio out,ουτε 3,5mm ουτε καν 2,5mm,παρα χρησιμοποιει με δικια της πατεντα η HTC,την εισοδο φορτισης του mini USB,οποτε αν θες να το συνδεσεις με εξωτερικη πηγη ηχου,η δικα σου ακουστικα ψειρες,απλα..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ..

 

και ομως ΜΠΟΡΕΙΣ.

υπαρχει μετατροπεας με εξοδο 3,5 mm.

πωλειται χωριστα βεβαια αλλα υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως αν και δεν το έχω. το έχω πιάσει όμως και το έχω χειριστεί. Ψήνομαι πολύ (γιατί άλλωστε θα ήμουν σε αυτό το θέμα). :lol: Θα προσπαθήσω να περιμένω όμως λίγο να δω τι παίζει με το Polaris

και μια ερώτηση: το ad2p profile για bluetooth το υποστηρίζει;

Ναί το υποστηρίζει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θεωρω απαραδεκτο απο τη στιγμη που πληρωνεις συν 100 ευρω για τον εξελληνισμο της Ρομ,να πρεπει να κανεις χακιες,περνοντας το ΑΕΚmap για να γραψεις ελληνικα μεσω του πληκτρολογιου...

Αυτό ποιός το λέει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πραγματικά απαράδεκτο οπως λες..............αν ισχύει

 

για δοκίμασε να πατήσεις Shift και μετά space .

 

Η πολυχρονη αποχη μου απο τα μηχανακια της HTC,μου δημιουργησε τελικα νοητικα προβληματα..Περαν του οτι βεβαια δεν ειμαι γενικα φιλος των μηνυματων..Στελνω ενα το μηνα και αν...

(Μα τοσο ******* ειμαι?:O)

Και οσον αφορα το μεταροπεα σε 3,5 ναι υπαρχει...αλλα και παλι το θεωρω ******* γιατι τι γινεται οταν θελεις και να το φορτιζεις ταυτοχρονα?

Βεβαια υπαρχει και ανταπτορας απο μινιUSB σε 2 εξοδους..Μια για3,5 και μια για μινιUSB,ωστε να μπορεις να κανεις και τα 2...

Υπαρχει ομως στην Ελλαδα?Το εχει βρει κανεις καπου?

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Η πολυχρονη αποχη μου απο τα μηχανακια της HTC,μου δημιουργησε τελικα νοητικα προβληματα..Περαν του οτι βεβαια δεν ειμαι γενικα φιλος των μηνυματων..Στελνω ενα το μηνα και αν...

(Μα τοσο ******* ειμαι?:O)

Και οσον αφορα το μεταροπεα σε 3,5 ναι υπαρχει...αλλα και παλι το θεωρω ******* γιατι τι γινεται οταν θελεις και να το φορτιζεις ταυτοχρονα?

Βεβαια υπαρχει και ανταπτορας απο μινιUSB σε 2 εξοδους..Μια για3,5 και μια για μινιUSB,ωστε να μπορεις να κανεις και τα 2...

Υπαρχει ομως στην Ελλαδα?Το εχει βρει κανεις καπου?

αυτόν λες?;)

Link to comment
Share on other sites

Και οσον αφορα το μεταροπεα σε 3,5 ναι υπαρχει...αλλα και παλι το θεωρω ******* γιατι τι γινεται οταν θελεις και να το φορτιζεις ταυτοχρονα?

Βεβαια υπαρχει και ανταπτορας απο μινιUSB σε 2 εξοδους..Μια για3,5 και μια για μινιUSB,ωστε να μπορεις να κανεις και τα 2...

Υπαρχει ομως στην Ελλαδα?Το εχει βρει κανεις καπου?

 

Το Y-Cable της HTC με δύο εξόδους mini USB υπάρχει εδώ κατόπιν παραγγελίας :

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=666&product=930415

 

Το play247 έχει επίσης 2 διαφορετικά είδη Y-Cable της HTC :

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=6586

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=7929

 

Όμως σαν καλύτερη λύση θεωρώ την εξής :

http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=01947&dept_id=039&cat_id=763

 

Η επιλογή δική σας :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα και εγώ το Kaiser και το ανακαλύπτω καθώς φορτίζει.

 

Πρώτη εντύπωση είναι η πολύ καλή ποιότητα κατασκευής που πραγματικά δεν την περίμενα τόσο καλή.

 

Σίγουρα θα περάσω τις πρώτες μέρες αλλάζοντας του τα φώτα.Επειδή από την πρωτύτερη εμπειρία μου ξέρω ότι αφού βρώ το setup που θέλω. θα κάνω hard reset για να το στήσω με το ιδανικό για μένα τρόπο, έχω την εξής απορία:

 

Αν κάνω hard reset στο Kaiser, τα έξτρα της ACE (εξελληνισμός κτλ)θα χαθούν ή όχι ? (η λογική λέει πως όχι μια και ειναι περασμένα στη ROM αλλά δεν είναι κακό να σιγουρευτώ :D )

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα και εγώ το Kaiser και το ανακαλύπτω καθώς φορτίζει.

 

Πρώτη εντύπωση είναι η πολύ καλή ποιότητα κατασκευής που πραγματικά δεν την περίμενα τόσο καλή.

 

Σίγουρα θα περάσω τις πρώτες μέρες αλλάζοντας του τα φώτα.Επειδή από την πρωτύτερη εμπειρία μου ξέρω ότι αφού βρώ το setup που θέλω. θα κάνω hard reset για να το στήσω με το ιδανικό για μένα τρόπο, έχω την εξής απορία:

 

Αν κάνω hard reset στο Kaiser, τα έξτρα της ACE (εξελληνισμός κτλ)θα χαθούν ή όχι ? (η λογική λέει πως όχι μια και ειναι περασμένα στη ROM αλλά δεν είναι κακό να σιγουρευτώ :D )

 

Όχι, δε θα χαθούν.

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...