Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά help!! έδωσα σήμερα το 3600 που ειχα και είμαι στην δύσκολη θέση να αποφασίσω αν έκανα βλακεία που το έδωσα για να πάρω σήμερα το ΤΥΤΝ ΙΙ !!! να το πάρω τελικά η οχι? ειναι καλύτερο απο το 3600 που είχα?:wacko:

 

εννοειται....ειναι φοβερο μην το σκεφτεσαι.

το ειχα το p3600 γι'αυτο σου λεω.

αν παλι εισαι σε τοση δυσκολη αποφαση.

πηγαινε στο πλαισιο να το ριξεις μια ματια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εννοειται....ειναι φοβερο μην το σκεφτεσαι.

το ειχα το p3600 γι'αυτο σου λεω.

αν παλι εισαι σε τοση δυσκολη αποφαση.

πηγαινε στο πλαισιο να το ριξεις μια ματια.:)

 

το εχω δει απλα δεν το εχω δουλέψει καθόλου και δεν ξερω αν ειναι πιο γρήγορο απο το 3600 που ειχε 2 επεξεργαστές!

Link to comment
Share on other sites

καλήσπερα στους φιλο-kaiserους :)

 

Μήτσο Τετάρτη στα λημέρια σου ήμουν. Χαλκίδα

 

ησουν αλλα τηλ δεν πηρες να πιουμε καφε :!:

 

θα τιμωρηθεις :lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

το respect παει εκει οπου ειναι και η"" πηγη ""

 

http://www.ipmart-forum.com/showpost.php?p=1391372&postcount=224

 

και οχι σε οποιον το πηρε απο εκει ......

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις συδεσει το bluetooth clip d με το kaiser? Το εχει κανενας?

Εκανα factory reset και απο τοτε δεν το βρισκει ουτε το kaiser ουτε η προηγουμενη συσκευη που το ειχα συνδεσει.

Ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει?

 

κοιτα εκει αν δεν το εχεις ηδη δει ;)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=184382

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

λογικα θα σου εχει αλλαξει τις τοπικες ρυθμισεις σε αλλη χωρα-ζωνη.

 

αλλαξε τις ρυθμισεις ωρας και τις τοπικες ρυθμισεις σε ελλαδα.επανεκκινηση και παρακολουθησε το παλι.

 

Κάτι περίεργο συμβαίνει. Είχα την ώρα σε GMT +2. Στα regional settings είχα Εnglish (UK). Kαι η αλλαγή στην ώρα που κάνει είναι μια ώρα μόνο και όχι δύο που είναι η Βρετανία.

 

Γύρισα τα regional settings στο Greek και περιμένω να δω τι θα γίνει τώρα..

 

Α και κάτι ακόμα. Από sleep μπορώ να το "ξυπνήσω" μόνο με το power button? Δεν μπορώ να κάνω remap κάποιο άλλο πλήκτρο?

Link to comment
Share on other sites

Photo Contacts Pro, Call Firewall, SmartFilter etc

 

γιαννη να προσθεσω και το call sms blocker :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κάτι περίεργο συμβαίνει. Είχα την ώρα σε GMT +2. Στα regional settings είχα Εnglish (UK). Kαι η αλλαγή στην ώρα που κάνει είναι μια ώρα μόνο και όχι δύο που είναι η Βρετανία.

 

Γύρισα τα regional settings στο Greek και περιμένω να δω τι θα γίνει τώρα..

 

Α και κάτι ακόμα. Από sleep μπορώ να το "ξυπνήσω" μόνο με το power button? Δεν μπορώ να κάνω remap κάποιο άλλο πλήκτρο?

να βαλεις αλλο πληκτρο για να σου ανοιγει μονο απο αυτο οχι δεν μπορεις φιλε μου..αλλα

μπορεις να πας στις ρυθμισεις κλειδωματος και να αλλαξεις την επιλογη να αφηνει ξεκλειδωτο μονο το power button αλλα ματα με τα πληκτρα call,end call και ok θα ανοιγει μολις το ακουμπησεις..δεν ειναι και οτι καλυτερο να ανοιγει με το παραμικρο...νομιζω πως ετσι ειναι οτι πιο ασφαλες :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

πως λέω στο htc task manager να κάνει minimize και όχι να κλείνει τα προγράμματα στο Χ.

 

Start->Settings->System->Task Manager->Button(tab) και ξετσεκάρεις το "Enable the X button to end running programs"

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

φιλε ζαχαρακη μηπως μπορεις να δωσεις την γνωμη σου στα ερωτηματα μου στα post μου?

 

φιλε μου αν ενοεις για αυτο σου το μηνυμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2050279#post2050279

 

 

ειχα και εγω το 3600 και δεν το συγκρινω καθολου με το καιζερ :)

 

ειναι πολυ καλυτερο σε ολα εκτος απο το βαρος.

δεν θα πιασω το θεμα επεξεργαστη μιας και ειναι νωρις ακομη να ξερουμε τι μπορει να κανει του καισερ με μια καλη ρομ ;)

 

αλλα το καιζερ εχει σε συγκριση με το 3600 παραπανω

 

1.hardware buttons περισσοτερα

κατι που ειναι πολυ χρησιμο στην καθημερινοτητα μαςδουλευοντας το τηλ κατι που θεωρουσα απο τα μεγαλυτερα μειονεκτηματα του 3600.

2.καλυτερο gps

 

3.συνδιαζει υπαρξη πληκτρολογιου hardware χωρις να διαφερει πολυ σε παχος συγκριτικα με την διαφορα που ειχε το 3600 απο τον τιτανα ας πουμε)

 

4.256mb rom

 

5.128mb ram

 

6. 3 mp camera

 

7.design και ποιοτητα κατασκευης που πραγματικα ειναι κορυφαια!χωρις να θελω να μειωσω την ποιοτητα του 3600,του καιζερ οντως κανει την διαφορα..

με μονο μελανο σημειο το παιξιμο που υπαρχει στο λαμακι που περιβαλει τα πληκτρα στην προσοψη του τηλ και αμφιβαλλω αν το εχουν προσεξει ολοι οσοι το εχουν παρει :lol: γιατι πρεπει να το ψαξεις καπως για να δεις πως το κανει..

 

8.wm6 που το 3600 official wm6 (βασει δηλωσεων της htc) δεν προκειται να δει

 

ειναι και αλλα που πιανοντας το τηλ στα χερια σου θα τα διαπιστωσεις απο μονος σου..

 

παντως ειλικρινα ,μην το σκεφτεσαι ;)

 

πηγαινε παρτο :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν ενοεις για αυτο σου το μηνυμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2050279#post2050279

 

 

ειχα και εγω το 3600 και δεν το συγκρινω καθολου με το καιζερ :)

 

ειναι πολυ καλυτερο σε ολα εκτος απο το βαρος.

δεν θα πιασω το θεμα επεξεργαστη μιας και ειναι νωρις ακομη να ξερουμε τι μπορει να κανει του καισερ με μια καλη ρομ ;)

 

αλλα το καιζερ εχει σε συγκριση με το 3600 παραπανω

 

1.hardware buttons περισσοτερα

κατι που ειναι πολυ χρησιμο στην καθημερινοτητα μαςδουλευοντας το τηλ κατι που θεωρουσα απο τα μεγαλυτερα μειονεκτηματα του 3600.

2.καλυτερο gps

 

3.συνδιαζει υπαρξη πληκτρολογιου hardware χωρις να διαφερει πολυ σε παχος συγκριτικα με την διαφορα που ειχε το 3600 απο τον τιτανα ας πουμε)

 

4.256mb rom

 

5.128mb ram

 

6. 3 mp camera

 

7.design και ποιοτητα κατασκευης που πραγματικα ειναι κορυφαια!χωρις να θελω να μειωσω την ποιοτητα του 3600,του καιζερ οντως κανει την διαφορα..

με μονο μελανο σημειο το παιξιμο που υπαρχει στο λαμακι που περιβαλει τα πληκτρα στην προσοψη του τηλ και αμφιβαλλω αν το εχουν προσεξει ολοι οσοι το εχουν παρει :lol: γιατι πρεπει να το ψαξεις καπως για να δεις πως το κανει..

 

8.wm6 που το 3600 official wm6 (βασει δηλωσεων της htc) δεν προκειται να δει

 

ειναι και αλλα που πιανοντας το τηλ στα χερια σου θα τα διαπιστωσεις απο μονος σου..

 

παντως ειλικρινα ,μην το σκεφτεσαι ;)

 

πηγαινε παρτο :)

 

σε ευχαριστώ πάρα πολύ! με κάλυψες 100% φεύγω να προλάβω το κατάστημα ανοιχτό να το πάρω!!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

παιδες ερωτηση μιας και ειμαι καινουργιος στα pda μεχρι τωρα ειχα ψωρα με τη νοκια αλλα πηραν τον μπουλο απο μερους μου οπως και απο πολλους ακομη!

 

το καισερ ειναι το tytn 2 ?

σε σχεση με το 3300 που εχω τωρα θα εχει μεγαλη διαφορα στις εφαρμογες ?το αλλο που με προβληματιζει ειναι η ποιοτητα κατασκευης του!το 3300 μου επεσε 2 φορες αλλα ευτυχως δεν επαθε τιποτα!

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

παιδες ερωτηση μιας και ειμαι καινουργιος στα pda μεχρι τωρα ειχα ψωρα με τη νοκια αλλα πηραν τον μπουλο απο μερους μου οπως και απο πολλους ακομη!

 

το καισερ ειναι το tytn 2 ?

σε σχεση με το 3300 που εχω τωρα θα εχει μεγαλη διαφορα στις εφαρμογες ?το αλλο που με προβληματιζει ειναι η ποιοτητα κατασκευης του!το 3300 μου επεσε 2 φορες αλλα ευτυχως δεν επαθε τιποτα!

 

Ναι, είναι το tytn II.

Ναι, σε σχέση με το 3300 θα δεις διαφορά στην ταχύτητα γενικότερα.

Η ποιότητα κατασκευής του απ'ότι λένε οι κάτοχοι είναι άριστη, καλό βέβαια είναι να το προσέχεις να μη σου πέφτει. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Τελικα με το dialpad skin καμια βοηθεια κανεις?Πως θα το επαναφερω?
iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

Τελικα με το dialpad skin καμια βοηθεια κανεις?Πως θα το επαναφερω?

 

ριξε μια ματια στους xda ;)

 

http://forum.xda-developers.com/

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πάρα πολύ! με κάλυψες 100% φεύγω να προλάβω το κατάστημα ανοιχτό να το πάρω!!!!:cool:

 

μολις το παρεις στειλε μου ενα πμ ;)

 

ετσι για τα καλοριζικα :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδες ερωτηση μιας και ειμαι καινουργιος στα pda μεχρι τωρα ειχα ψωρα με τη νοκια αλλα πηραν τον μπουλο απο μερους μου οπως και απο πολλους ακομη!

 

το καισερ ειναι το tytn 2 ?

σε σχεση με το 3300 που εχω τωρα θα εχει μεγαλη διαφορα στις εφαρμογες ?το αλλο που με προβληματιζει ειναι η ποιοτητα κατασκευης του!το 3300 μου επεσε 2 φορες αλλα ευτυχως δεν επαθε τιποτα!

 

φιλε μου το καλο που μας θελω ολων μας :worry:

 

μην μας πεσει ποτε κατω :cry::cry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια που μπορω να βρω δωρεαν apps για το kaizer?δευτερα θα το παραλαβω μαλλον!

 

κοιτα εδω

http://www.ipmart-forum.com/ :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια που μπορω να βρω δωρεαν apps για το kaizer?δευτερα θα το παραλαβω μαλλον!

 

 

iPmart® forum - Powered by our members! :!:

 

που αλλου ???;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ριξε μια ματια στους xda ;)

 

http://forum.xda-developers.com/

 

Κοιταξα και δεν βρησκω κατι.Ολα οσα κατεβασα δεν παιζουν σωστα.Εγω μονο τα αρχεια θελω.Θα σκασω...:mad:

iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξα και δεν βρησκω κατι.Ολα οσα κατεβασα δεν παιζουν σωστα.Εγω μονο τα αρχεια θελω.Θα σκασω...:mad:

 

κοιτα εκει wmblack - Home of the Black Satin ROM (Windows Mobile 6)

 

απο εκει ειχα παρει πιο παλια καποια σκινς για το dial pad του τιτανα και ειχαν καπου (δεν εχω χρονο να ψαξω καλα τωρα) και το dial pad απο το kaizer;)

 

αλλιως hard reset ..δυστυχως :(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...