Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

Σε λίγους μήνες και στην Ελλάδα:

 

Απαγόρευση καπνίσματος

Την επέκταση της ρητής απαγόρευσης του καπνίσματος σε κλειστούς δημόσιους χώρους, υπηρεσίες (υπουργεία, εφορίες και άλλα δημόσια κτίρια) και χώρους συνάθροισης (εστιατόρια, καφέ, μπαρ κ.λπ.), προβλέπει νομοσχέδιο του υπουργείο Υγείας που αναμένεται να ψηφιστεί εντός του 2008.

 

πλήρες άρθρο

 

Edit: Μόλις είδα ότι το έχει αναφέρει και ο hasiotis_john[/member] σε αυτό το post.Καλύτερα όμως να συνεχιστεί η κουβέντα εδώ και όχι στο "τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε" για προφανείς λόγους :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα μεγαλα η τα πουρακια? χρονια καλα:)

 

Σας ευχαριστώ όλους για τα χρόνια πολλά, κι εσείς ότι επιθυμείτε παιδιά! :)

 

Και τα πουράκια, αλλά και τα μεγάλα πούρα, και περισσότερο τα δεύτερα... :D

@argi_7: Μάλλον πρέπει να δεις και εμένα και ίσως να αναθεωρήσεις την αποψή σου...

@hasiotis_john: Κάτσε να το απαγορεύσουν, κάτσε να συμμορφωθεί ο Ελληνάρας και μέχρι τότε εγώ θα βρίσκομαι στην 7η προσπάθεια να το κόψω! :lol:

@Descented: :respect:

@Mysterious_girl: Σωσώ; :lol:

Προσωπικά αν δω άντρα να καπνίζει slim το έχει σίγουρο τα δούλεμα από μένα... Άσε που μου τη σπάνε και οι κοπέλες που τα καπνίζουν με ένα τουπέ και με ένα στυλάκι! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τα χρόνια πολλά, κι εσείς ότι επιθυμείτε παιδιά! :)

 

Προσωπικά αν δω άντρα να καπνίζει slim το έχει σίγουρο τα δούλεμα από μένα... Άσε που μου τη σπάνε και οι κοπέλες που τα καπνίζουν με ένα τουπέ και με ένα στυλάκι! :mad:

 

εμενα καθηγητης μου στην σχολη.εκει τι να του πεις????

Link to comment
Share on other sites

εγώ είχα δει έναν άντρα που κάπνιζε slim και μου είπε για λόγους υγείας.Αλλά ως εκεί.Να αποσυρθούν καλύτερα.

 

Έπρεπε να του πεις ότι όλα τα τσιγάρα το ίδιο είναι!

 

Μου έχει τύχει και εμένα το ίδιο περιστατικό...

Link to comment
Share on other sites

Τα Camel άλλαξαν το πακετο τους; Κάτι τετοιο πήρε το αυτι μου,ξερει κανεις τίποτα;

 

ναι αλαξε...μην φανταστεις τπτ τρομακτικο.απλα καναν λιγο ποιο αεροδυναμικο το μεροσ που φενετε οταν ανοιγει το πακετο

Link to comment
Share on other sites

ναι αλαξε...μην φανταστεις τπτ τρομακτικο.απλα καναν λιγο ποιο αεροδυναμικο το μεροσ που φενετε οταν ανοιγει το πακετο

 

Mην μου πεις ότι δεν αφαιρεσες την ζελατινα! Κάτω απο αυτην υπάρχει ενα άλλο πακετο το νεο.

Link to comment
Share on other sites

Kikloforoun stin Ellada xartakia diafani gia strifta...?

 

Profanws ennoeis ena prama pou einai san zelatina .

Kukloforoun, kai malista kai se megalo mege8os :P:P:P

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Ένα παλικάρι στην κατάληψη είχε ένα καπνό bali shag.Έστριψα ένα και μπορώ να πω ότι μου άρεσε πολύ αλλά δε τον βρίσκω στα περίπτερα(έχω ψάξει σε πάνω από 10).
Link to comment
Share on other sites

σας αρεσε το καινουργει πακετο τις καμελ????εγω δν το ειχα καταλαβει και κατα τυχη εβγαλα την ζελατινα και το ειδα
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν υπαρχει παρομοιο θεμα για την οριστικη απαγορευση του 2010.

αλλα το βλεπω πολυ δυσκολο.

μου θυμιζει τοτε που λεγαν για το 2008 πριν καποια χρονια και λεγαμε "ναι? ποτε θα γινει αυτο?" και απαντουσαμε το 2010!! ε να που ηρθε η ωρα!

δηλαδη θα πας μπουζουκια και δεν θα καπνισεις? ή ο υπαλληλος της τραπεζας δεν θα καπνιζει πισω απο ταμειο? ποιες οι επιπτωσεις σε αυτους??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Parolo pou kapnizw psifizw apagoreusi se dimosious xwrous..Den mas ftaine paidakia ilikiwmenoi k genika o kosmos pou den kapnizei.. An k polu amfivalw oti tha efarmostei auto stin Ellada..:wacko:
Link to comment
Share on other sites

xmmm είμαστε στο 10% οι Davidoffικοί του φόρουμ χεχεχε ... καλό ποσοστό :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Parolo pou kapnizw psifizw apagoreusi se dimosious xwrous..Den mas ftaine paidakia ilikiwmenoi k genika o kosmos pou den kapnizei.. An k polu amfivalw oti tha efarmostei auto stin Ellada..:wacko:

 

Μακαρι να εφαρμοστει,αν κ ουτε εγω το νομιζω! :mad:

Link to comment
Share on other sites

exw dei na diafimizoyn kati kainoyria davidoff.. kai i diafimisi grafei 3mg..

 

ayto simainei oti vgikan kainoyria davidoff me 3gr pissa kai nikotini?

 

xerei kaneis ti paizei?:)

Link to comment
Share on other sites

exw dei na diafimizoyn kati kainoyria davidoff.. kai i diafimisi grafei 3mg..

 

ayto simainei oti vgikan kainoyria davidoff me 3gr pissa kai nikotini?

 

xerei kaneis ti paizei?:)

 

Μιλάς για τα γαλάζια Davidoff;

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αρχίσει να αποσύρονται τα πράσινα Rizla με το κόψιμο στις γωνίες, ή οι περιπτεράδες μου έμειναν όλοι από στοκ τον τελευταίο μήνα;
Link to comment
Share on other sites

Έχουν αρχίσει να αποσύρονται τα πράσινα Rizla με το κόψιμο στις γωνίες, ή οι περιπτεράδες μου έμειναν όλοι από στοκ τον τελευταίο μήνα;

 

Κορυδαλλό και Πάτρα, βρίσκω χαλαρά. Χτες αγόρασα κιόλας.

(Να πω κάτι; Πειράζει που δε βλέπω καμιά διαφορά με το κόψιμο στις γωνίες; Το ίδιο εύκολα έστριφα και τα κόκκινα Rizzla) :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Μα από 5 διαφορετικά περίπτερα παίρνω και τον τελευταίο καιρό 4/5 που μου δίνουν είναι χωρίς κόψιμο...

Δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα, αλλά με βολεύουν περισσότερο σε σχέση με τα άλλα μιας και δε στρίβω και πολύ καιρό. Χρειάζομαι ακόμα τις βοηθητικές στο ποδήλατο. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...