Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

+1!!!kai gw den to mporw to gold...antithetws to blue einai polu kalo...

A mhn ksexasw na anaferw pws egw kapnizw marlboro sklhro!polu kalo tsigaro...mou aresei kai dyskola tha to allaksw oti kai na lene...

 

ναι και το rich blue είναι αξιοπρεπές :).

Link to comment
Share on other sites

ποιο έκανες; το classic μ'αρέσει και μένα αρκετά και το προτιμώ για τράκα όταν ξεμένω.Αυτό που δε μ'αρέσει είναι το gold...μου φαίνεται σαν να καπνίζω πλαστικό.

 

το μαυρο το πακετο.τα μαλμπορο αν και εκανα παλια μου φενοντε αισχος ποια το εχουν χαλασει πολυ το τσιγαρο αυτο

Link to comment
Share on other sites

αρχισα τα marlboro medium.εγω προσωπικα δεν καταλαβαινω διαφορα απ τα κανονικα.αλλα ενα περιεργο πραγμα.τωρα που αρχισα τα medium,εχω πονολαιμο.πριν που εκανα ενα πακετο την ημερα απ τα κανονικα,δεν με πειραζε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αρχισα τα marlboro medium.εγω προσωπικα δεν καταλαβαινω διαφορα απ τα κανονικα.αλλα ενα περιεργο πραγμα.τωρα που αρχισα τα medium,εχω πονολαιμο.πριν που εκανα ενα πακετο την ημερα απ τα κανονικα,δεν με πειραζε.

 

εγω με με την συγκεκριμενη μαρκα εχω πονολεμο

Link to comment
Share on other sites

Τα marlboro lights μου φαίνεται ότι αφήνουν μεγάλη μπόχα,όσες φορές έχω κάνει μετά ψάχνω τσίχλα :p ...

 

Ego pleon to girisa sta lights gt 2-3 paketa tin imera apo ta baria foni dn 8a exo se ligo kairo.Mia xara einai ta lights.

Link to comment
Share on other sites

για σε ολους καλη φαση αυτο το θεματακι σημερα το ανακαλυψα :)παλιος και εγω στο αθλημα εχω αλαξει πολλες μαρκες με πρωτη το prince-μαλακο και τελευταια DRUM-white με φιλτρακια rizla μπλε κακη συνηθεια αλλα ποιος θελει να ζησει για παντα.. εδω που τα λεμε ο μεγαλυτερος φοβος μου ειναι μην μου προκαλεσει ανικανοτητα:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

για σε ολους καλη φαση αυτο το θεματακι σημερα το ανακαλυψα :)παλιος και εγω στο αθλημα εχω αλαξει πολλες μαρκες με πρωτη το prince-μαλακο και τελευταια DRUM-white με φιλτρακια rizla μπλε κακη συνηθεια αλλα ποιος θελει να ζησει για παντα.. εδω που τα λεμε ο μεγαλυτερος φοβος μου ειναι μην μου προκαλεσει ανικανοτητα:lol::lol:

 

Πέρα από την πλάκα αυτό πιστεύω ότι απασχολεί κάθε άντρα παρά ο καρκίνος... :p

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα αυτό πιστεύω ότι απασχολεί κάθε άντρα παρά ο καρκίνος... :p

 

νομιζω οτι ο ακατονομαστος :pειναι προνομιο των γυναικων βεβαια εμεις εχουμε καβατζοσει τα εμφραγματα γ:X

Link to comment
Share on other sites

Ego pleon to girisa sta lights gt 2-3 paketa tin imera apo ta baria foni dn 8a exo se ligo kairo.Mia xara einai ta lights.

 

μια απο τα ιδια και για αυτο δν ξανα εκανα αυτη την μαρκα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Den sou aresoune ta mrlboro?Simera ekana ena paketo ligths germanika pou einai akoma pio elafria kai ine apesia!!!!poli mapa!!!Gt ta germanika ine pio elafria kserete?
Link to comment
Share on other sites

Den sou aresoune ta mrlboro?Simera ekana ena paketo ligths germanika pou einai akoma pio elafria kai ine apesia!!!!poli mapa!!!Gt ta germanika ine pio elafria kserete?

 

γιατι οι γερμανοι ειναι ξενερωτοι:lol:παρε γαλικα να βρεις την υγεια σου:cool:

παντος τα χειροτερα τσιγαρα κατε με ειναι τα west και τα winston τα καπνιζα ενα φεγγαρι φανταρος και τα συχαθηκα:blink:

Link to comment
Share on other sites

γιατι οι γερμανοι ειναι ξενερωτοι:lol:παρε γαλικα να βρεις την υγεια σου:cool:

παντος τα χειροτερα τσιγαρα κατε με ειναι τα west και τα winston τα καπνιζα ενα φεγγαρι φανταρος και τα συχαθηκα:blink:

 

Λόγω εξεταστικής που πλησιάζει, εργασιών, θεμάτων υγείας, και γενικά χάλια ψυχολογίας, αποφάσισα να αρχίσω το κάπνισμα.Λέω να κάνω την αρχή με marlboro malako.(έχω καπνίσει σε εξόδους μου στο παρελθόν, αλλά ποτέ συστηματικά, όμως δεν αντέχω άλλο....)

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Λόγω εξεταστικής που πλησιάζει, εργασιών, θεμάτων υγείας, και γενικά χάλια ψυχολογίας, αποφάσισα να αρχίσω το κάπνισμα.Λέω να κάνω την αρχή με marlboro malako.(έχω καπνίσει σε εξόδους μου στο παρελθόν, αλλά ποτέ συστηματικά, όμως δεν αντέχω άλλο....)

 

καλα ειναι τα μαλεμπορο αλλα να ξερεις αμα το αρχησεις δυσκολα κοβεται μετα...

βεβαια βοηθαει πολυ το ατιμο σε αγχος προβληματα κτλ

Link to comment
Share on other sites

Λόγω εξεταστικής που πλησιάζει, εργασιών, θεμάτων υγείας, και γενικά χάλια ψυχολογίας, αποφάσισα να αρχίσω το κάπνισμα.Λέω να κάνω την αρχή με marlboro malako.(έχω καπνίσει σε εξόδους μου στο παρελθόν, αλλά ποτέ συστηματικά, όμως δεν αντέχω άλλο....)

 

Περπάτα παρέα με καλή μουσικούλα και άσε το κάπνισμα.

 

Αποφορτίζεσαι,γουστάρεις,ξανανιώθεις.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαν κ οι παραπάνω μην το αρχίσεις...Γιατί κάποτε το άγχος και τα προβλήματα θα φύγουν, και εσύ θα είσαι ακόμα με ένα τσιγάρο στο χέρι...αλλά και πάλι από τη στιγμή που είσαι ενήλικος είναι επιλογή σου.Άμα το αρχίσεις να βρεις μια καλή μάρκα και να αποφύγεις αυτά των 2 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Έχω καπνίσει πολλά είδη τσιγάρων και ακόμη περισσότερα είδη πούρων...μου αρέσουν οι πειραματισμοί, αλλά δεν το παρακάνω!
Link to comment
Share on other sites

Έχω καπνίσει πολλά είδη τσιγάρων και ακόμη περισσότερα είδη πούρων...μου αρέσουν οι πειραματισμοί, αλλά δεν το παρακάνω!

 

Kαι ποιά ξεχώρισες ανάμεσα σε αυτά; :)

Link to comment
Share on other sites

Kαι ποιά ξεχώρισες ανάμεσα σε αυτά; :)

Από τσιγάρα, συνήθως καπνίζω τα Assos classic. Από πούρα έχω ξεχωρίσει τα White Owel, τα Al Capone και τα Cafe cream.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...