Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να μειωθεί χλωμό..να μείνουμε χωρίς λεφτά σίγουρο..

Ακριβως!! μου πηρες την κουβεντα απο το στομα :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι,δεν θα μειωθει?????:blink::blink::blink:

 

αμα ειναι και ετσι και το πετρελεο το αυξανουν για να μην το παρει κανεις.:lol::lol:μ ετσι λενε οτι το ακριβενουν για να το κοψουμε αλλα στο τελος θα κανουμε ερανο τα τσιγαρα

Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι και ετσι και το πετρελεο το αυξανουν για να μην το παρει κανεις.:lol::lol:μ ετσι λενε οτι το ακριβενουν για να το κοψουμε αλλα στο τελος θα κανουμε ερανο τα τσιγαρα

 

Εεε εχεις δικιο αλλα θα ειναι πιο δυσκολο για νεους να το αρχισουν;);)

 

Οι χρονιοι καπνιστες δυσκολα το κοβουν:(:(

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, αν θελήσει κάποιος να το αρχίσει δεν θα κολλώσει στην τιμή, υπάρχουν τόσοι και τόσοι τρόποι...

Αλίμονο σε εμάς τους υπόλοιπους που καπνίζουμε, και ήδη μας φαίνονται πολλά αυτά τα λευτά... Αν γίνει και άλλη αύξηση... :(

Αλλά... :(

Link to comment
Share on other sites

Εεε εχεις δικιο αλλα θα ειναι πιο δυσκολο για νεους να το αρχισουν;);)

 

Οι χρονιοι καπνιστες δυσκολα το κοβουν:(:(

 

καλα οι νεοι δεν εχουν και πολυ μυαλο και χτυπανε τα next με το 1ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα οι νεοι δεν εχουν και πολυ μυαλο και χτυπανε τα next με το 1ευρω

 

και ρε παιδί μου έχουν μια μπόχα τα next που δε παλεύονται.Αλήθεια,προτιμώ να κόψω το κάπνισμα παρά να αρχίσω next.:ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

και ρε παιδί μου έχουν μια μπόχα τα next που δε παλεύονται.Αλήθεια,προτιμώ να κόψω το κάπνισμα παρά να αρχίσω next.:ninja::ninja:

 

μια απο τα ιδια μην σου πω οτι προτιμαω να κοψω τα δακτυλα μου:lol::p

Link to comment
Share on other sites

Τα Memphis τα καταστορια κυκλοφορούν ακόμά; Απο τιμη,γευση,πισα και νικοτινη,τι λενε; Τα κάπνιζε με μανια ένας παλιος γειτονας και καθως μου ήρθε στο μυαλο αυτος,μου ήρθαν και τα τσιγάρα του,που δεν ετυχε να τα δοκιμάσω ποτε.
Link to comment
Share on other sites

Τα Memphis τα καταστορια κυκλοφορούν ακόμά; Απο τιμη,γευση,πισα και νικοτινη,τι λενε; Τα κάπνιζε με μανια ένας παλιος γειτονας και καθως μου ήρθε στο μυαλο αυτος,μου ήρθαν και τα τσιγάρα του,που δεν ετυχε να τα δοκιμάσω ποτε.

 

Ακουστά τα έχω μόνο από ένα πελάτη που είχε πάει να πάρει τσιγάρα πριν από μένα. Έψαχνε memphis μαλακό θυμάμαι και δεν έβρισκε και έτσι είχε πάρει κατοστάρι. Πάει καιρός όμως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

για τα lucky strike λενε οτι ειναι λες και καπνιζεις πετρελαιο...ισχυει?

βασικα εγω marlboro καπνιζω.και δεν κανω πολλα (οπως το παρει κανεις)...10 την ημερα περιπου.ειδικα οταν βγαινω ενα 20αρι το τελειωνω σε 1 τριωρο.ειναι η κατασταση τετοια οταν εισαι εξω για καφε,για ποτο,στα μπουζουκια & στα clubs με παρεα που σηκωνει τσιγαρακι...:p

και οταν βλεπω ταινιες το παθαινω αυτο.εστω και δω ηθοποιο σε ταινια να φουμαρει τον αντιγραφω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για τα lucky strike λενε οτι ειναι λες και καπνιζεις πετρελαιο...ισχυει?

βασικα εγω marlboro καπνιζω.και δεν κανω πολλα (οπως το παρει κανεις)...10 την ημερα περιπου.ειδικα οταν βγαινω ενα 20αρι το τελειωνω σε 1 τριωρο.ειναι η κατασταση τετοια οταν εισαι εξω για καφε,για ποτο,στα μπουζουκια & στα clubs με παρεα που σηκωνει τσιγαρακι...:p

και οταν βλεπω ταινιες το παθαινω αυτο.εστω και δω ηθοποιο σε ταινια να φουμαρει τον αντιγραφω.

 

Καμία σχέση αυτό για τα Lucky Strike, δοκίμασε και εσύ για να το διαπιστώσεις... ;)

Link to comment
Share on other sites

για τα lucky strike λενε οτι ειναι λες και καπνιζεις πετρελαιο...ισχυει?

 

Που το άκουσες αυτό;Απλά δεν είναι τσιγάρο για πολλούς:X:X...εγώ κάνω 2 πακέτα Lucky strike την ημέρα κ δεν έχω καταλάβει γεύση πετρελαίου μέχρι τώρα.Απλά έχει την πιο ωραία γεύση κ οι άλλοι τα σνομπάρουν. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Που το άκουσες αυτό;Απλά δεν είναι τσιγάρο για πολλούς:X:X...εγώ κάνω 2 πακέτα Lucky strike την ημέρα κ δεν έχω καταλάβει γεύση πετρελαίου μέχρι τώρα.Απλά έχει την πιο ωραία γεύση κ οι άλλοι τα σνομπάρουν. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Έτσι ακριβώς είναι, έχουν την πιο ωραία γεύση, που δεν πάυει όμως να είναι πολύ ιδιαίτερη... Είναι βαριά τσιγάρα και πολλούς τους πειράζουν στο λαιμό...

Link to comment
Share on other sites

Για ενα διαστημα τα δοκιμασα, αλλα δεν αντεξα πανω απο μηνα. Τελικα οποιος κανει Marlboro Lights ειναι παρα πολυ δυσκολο να αλλαξει μαρκα.

 

Εμενα μονο Marlboro Lights και στριφτα Old Holborn μου καθονται. Οτιδηποτε αλλο ειναι απλα συμβιβασμος :P

Link to comment
Share on other sites

ειμαι δυστιχος ενας απο αυτους[/QUOΤΕ]

 

Και δεν εισαι μονο εσυ... Εγω μεχρι τα 20 μου δεν ειχα βαλει τσιγαρο στο στομα μου.. Τωρα ομως...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς είναι, έχουν την πιο ωραία γεύση, που δεν πάυει όμως να είναι πολύ ιδιαίτερη... Είναι βαριά τσιγάρα και πολλούς τους πειράζουν στο λαιμό...

 

Μ'αρέσει που οι καπνιστές lucky συμπληρώνουν ο ένας τον άλλο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απο πουρακια (μικρου μεγεθους) με γευση ποια θεωρειτε ως τα καλυτερα??

 

Τα caprice σοκολατα (τα κλασικα) ειναι φοβερα,,,,εβγαλαν και με μαυρη σοκολατα αλλα δεν ειναι τοσο ωραια,,,

 

υπαρχουν και τα fineti αν θες τα οποια ειναι πολυ τραγανα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Τα caprice σοκολατα (τα κλασικα) ειναι φοβερα,,,,εβγαλαν και με μαυρη σοκολατα αλλα δεν ειναι τοσο ωραια,,,

 

υπαρχουν και τα fineti αν θες τα οποια ειναι πολυ τραγανα.

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ελεοςςςςςς :D

Τα αλ καπονε πουρακια ειναι ωραια ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Που το άκουσες αυτό;Απλά δεν είναι τσιγάρο για πολλούς:X:X...εγώ κάνω 2 πακέτα Lucky strike την ημέρα κ δεν έχω καταλάβει γεύση πετρελαίου μέχρι τώρα.Απλά έχει την πιο ωραία γεύση κ οι άλλοι τα σνομπάρουν. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Έτσι ακριβώς είναι, έχουν την πιο ωραία γεύση, που δεν πάυει όμως να είναι πολύ ιδιαίτερη... Είναι βαριά τσιγάρα και πολλούς τους πειράζουν στο λαιμό...

 

Είναι ποιο βαριά από τα Marlboro?? το κανονικό το σκληρό πακέτο εννοώ...όχι light και τέτοια...

Link to comment
Share on other sites

Είναι ποιο βαριά από τα Marlboro?? το κανονικό το σκληρό πακέτο εννοώ...όχι light και τέτοια...

 

Oxi re isa isa sta idia kumainontai alla ta marlboro exoun polu pio plousia geush. Genikws ama parathrhsete gurw sas xwris na 8i3w kanenan alla osoi kapnizoun gia mostra kanoun h marlboro light h lucky red. :wacko:

 

a kai dn nomizw na perneis sklhro marlboro ??

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...