Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

Από τσιγάρα, συνήθως καπνίζω τα Assos classic. Από πούρα έχω ξεχωρίσει τα White Owel, τα Al Capone και τα Cafe cream.

 

χωρις παρεξηγηση αλλα κοριτσι πραμα πουρα???:):lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χωρις παρεξηγηση αλλα κοριτσι πραμα πουρα???:):lol:

:lol::lol::lol:

Τι σχέση έχει το φύλο; :lol:

Και είναι και πολύ απολαυστικά!

Μην ξεχνάς ότι και η Σωσώ τα κάπνιζε! :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Σαν τα prince medioum(mellow taste)δεν εχει.αλλα τελευταια καπνισα απο περιεργια τα davitoff τα μπλε και μπορω να πω οτι μου αρεσαν αρκετα.

προς το παρον παραμενω στα prince και δεν εχω αλλαξει ποτε μαρκα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Από τσιγάρα, συνήθως καπνίζω τα Assos classic. Από πούρα έχω ξεχωρίσει τα White Owel, τα Al Capone και τα Cafe cream.

 

βαρια ποτα βαρια τσιγαρα ε:lol: στριφτο δοκιμασες? :cool:αλλη αισθηση

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω,,αλλα οχι μονο για το στριφτο,γενικα οταν καπνιζει γυναικα μου προκαλει αηδια:ooch:

 

Ουτε εμενα μου αρεσει να καπνιζει μια κοπελα,ποσο μαλλον να στριβει κιολας αλλα δεν μου προκαλει και αηδια,νταξει μπορει να την παρω με στραβο ματι αλλα μεχρι εκει.Παντως τα τελευταια χρονια βλεπω πιο πολυ γυναικες να στριβουν παρα αντρες,ειδικα τις τελευταιες μερες μονο γυναικες.Γιατι αραγε????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω,,αλλα οχι μονο για το στριφτο,γενικα οταν καπνιζει γυναικα μου προκαλει αηδια:ooch:

 

δηλαδι για να καταλαβω αμα καπνιζε μια καρακουκλαρα και τη γουσταρες τρελα:cool: δεν θα τη φιλουσες επειδη καπνιζει?και σου προκαλει αηδια

Link to comment
Share on other sites

δηλαδι για να καταλαβω αμα καπνιζε μια καρακουκλαρα και τη γουσταρες τρελα:cool: δεν θα τη φιλουσες επειδη καπνιζει?και σου προκαλει αηδια

 

ΧΑΧΑΧΑ:lol:

Ετσι οπως το θετεις φυσικα και δεν θα ειχα προβλημα να τη φιλουσα..:*

Απλα ηθελα να πω οτι στις περισσοτερες κοπελες που καπνιζουν δεν εχουν ωραιο στυλ..:geek: και μου προκαλουν μια απεχθεια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ:lol:

Ετσι οπως το θετεις φυσικα και δεν θα ειχα προβλημα να τη φιλουσα..:*

Απλα ηθελα να πω οτι στις περισσοτερες κοπελες που καπνιζουν δεν εχουν ωραιο στυλ..:geek: και μου προκαλουν μια απεχθεια.

 

ΚΑΛΑ τωρα οι περισοτερες τον καταπινουν τον καπνο:lol: οποτε δεν τηθετε θεμα στυλ και να ξερεις οτι αυτες ειναι και ποιο ερωτικες:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κάνω πούρα... :O

 

δν ειπα οχι.αλλα πουρακια.τωρα να δεις μια κοπελα με λεπτα χερια και την πουρακλα ε δν ειναι και τοσο νορμαλ.οντος και η σωσω καπνιζε πουρα:lol::lol: και της πηγαιναν κιολας:lol:

Link to comment
Share on other sites

και ποιος είπε ότι τις θέλουμε νορμάλ;;;;:lol::lol::lol:

πάντως προτιμώ τη γυναίκα να κάνει πούρα/πουράκια/στριφτά από το να κάνει τσιγαράκια slim.

Link to comment
Share on other sites

και ποιος είπε ότι τις θέλουμε νορμάλ;;;;:lol::lol::lol:

πάντως προτιμώ τη γυναίκα να κάνει πούρα/πουράκια/στριφτά από το να κάνει τσιγαράκια slim.

Γιατί το λες αυτό; Και τα slim έχουν τη γοητεία τους...και πάνε πιο πολύ στις γυναίκες παρά στους άντρες...

 

δν ειπα οχι.αλλα πουρακια.τωρα να δεις μια κοπελα με λεπτα χερια και την πουρακλα ε δν ειναι και τοσο νορμαλ.οντος και η σωσω καπνιζε πουρα:lol::lol: και της πηγαιναν κιολας:lol:

Γι' αυτό το ανέφερα αυτό με τη Σωσώ...:lol: Δεν ήταν τυχαίο, γιατί στην παρέα μου που έχουμε βγάλει παρατσούκλια ο ένας στον άλλον...μάντεψε ποιο είναι το δικό μου...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Σας έχω ευχάριστα νέα πουλάκια μου καπνιστές .... για ρίξτε ένα βλέφαρο εδώ!:D
Link to comment
Share on other sites

Σας έχω ευχάριστα νέα πουλάκια μου καπνιστές .... για ρίξτε ένα βλέφαρο εδώ!:D

Μέχρι το 2010 θα το χουμε κόψει.

Εγώ προσωπικά πάνω από 3 φορές. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σας έχω ευχάριστα νέα πουλάκια μου καπνιστές .... για ρίξτε ένα βλέφαρο εδώ!:D

 

Ναι καλά! Άντε πες στων Έλληνα ότι απαγορεύεται το κάπνισμα :lol:.

 

Αν και στους «δημόσιους χώρους» συμφωνώ και εγώ ότι χρειάζεται :)..

αλλά όμως σε «εστιατόρια» και τα «νυκτερινά κέντρα» :down:.

 

Πάντως ΔΕΝ νομίζω να ισχύσει ένα τέτοιο μέτρο (στην Ελλάδα).

Link to comment
Share on other sites

το εκοψα και σωθηκα πριν 5 χρονια.

http://i218.photobucket.com/albums/cc107/SkapoGr10/Diafora/dHJ.jpg

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

ΠΛΥΘΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά! Άντε πες στων Έλληνα ότι απαγορεύεται το κάπνισμα :lol:.

 

Αν και στους «δημόσιους χώρους» συμφωνώ και εγώ ότι χρειάζεται :)..

αλλά όμως σε «εστιατόρια» και τα «νυκτερινά κέντρα» :down:.

 

Πάντως ΔΕΝ νομίζω να ισχύσει ένα τέτοιο μέτρο (στην Ελλάδα).

Θα ισχυσει,αλλά για την μικρομεσαια επιχειρηση και όλη την οικονομια γενικότερα θα είναι καταστροφη. Εγω προσωπικα εφοσων δεν μπορω να καπνισω,δεν υπάρχει περιπτωση να πάω σε μπουζουκσιδικο ή σε μπαρ και να πλακωθω στα ξυδια. Μποικοταζ.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες αυτό; Και τα slim έχουν τη γοητεία τους...και πάνε πιο πολύ στις γυναίκες παρά στους άντρες...

 

 

Γι' αυτό το ανέφερα αυτό με τη Σωσώ...:lol: Δεν ήταν τυχαίο, γιατί στην παρέα μου που έχουμε βγάλει παρατσούκλια ο ένας στον άλλον...μάντεψε ποιο είναι το δικό μου...:lol:

 

τα σλιμ πιστευω οτι ειναι πολυ ασχημο στους αντρες και οχι στις γυναικες.προσωπικα εκτος απο την σωσω:lol::lol: δν εχω δει αλλη γυναικα.και ποτε δν ειναι αργα:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Σας έχω ευχάριστα νέα πουλάκια μου καπνιστές .... για ρίξτε ένα βλέφαρο εδώ!:D

 

δε νομιζω να γινει κατι τετοιο στην ελλαδαρα μας ενα απο τα πολλα θα...ειναι κιαυτο και πως να γινει αλωστε οταν οι υπαληλοι και τα στελεχοι ολων των υπηρεσιων καπνιζουν. οποτε τη θα πεις στον αλλον οτι απαγορευετε το καπνισμα ενω εσυ το εχεις αναμενο:lol:παντος αμα γινει καμια στραβη 300αρι και τσιγαρο θα παει η δουλεια:lol:

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να γινει κατι τετοιο στην ελλαδαρα μας ενα απο τα πολλα θα...ειναι κιαυτο και πως να γινει αλωστε οταν οι υπαληλοι και τα στελεχοι ολων των υπηρεσιων καπνιζουν. οποτε τη θα πεις στον αλλον οτι απαγορευετε το καπνισμα ενω εσυ το εχεις αναμενο:lol:παντος αμα γινει καμια στραβη 300αρι και τσιγαρο θα παει η δουλεια:lol:

 

στην ευρωπη γινετε εδω και αρκετα χρονια.οποιος μου ζητησει 300 ευρω θα τον φαω λαχανο παντος:lol::p:rolleyes::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...