Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

32 minutes ago, kmpatra said:

Οχι. Ο πιο κοντινος τρόπος γι'αυτό που ζητάς ειναι αγορά κωδικού voucher για ενεργοποίηση πακέτου μέσω wifigreece. Πληρώνοντας ανανεώνεις το υπόλοιπο για 2 μήνες ενεργοποιώντας παράλληλα τις αντίστοιχες παροχές. Φτηνοτερο πακέτο μέσω wifigreece τα 6 gb με 6€ για 25 μέρες (προσωρινά δεν υπάρχει απόθεμα απ'ότι φαίνεται στο site τους)

Προφανώς ο φίλος ψάχνει κατι αντίστοιχο αυτού που κάνει η Νόβα όπου η ενεργοποίηση πακέτου επεκτείνει και τη διάρκεια του υπολοίπου. Αυτό δεν παίζει εδώ. Ωστόσο δε χρειάζεται κιόλας αφου έχεις το πλεονέκτημα ότι οι παροχές των πακέτων δεν εξαφανίζονται με τη λήξη της κάρτας στο 2μηνο.

Με την ευκαιρία, δεν εχω καταλάβει το λόγο που υπάρχει η συγκεκριμένη bundle card, αφου υπάρχει φθηνότερο ως πακέτο που δίνει ακριβώς τα ίδια (6GB για 25ημέρες) με 5,35€. 

Link to comment
Share on other sites

Το κανονικό πακέτο το βάζεις αν έχεις ήδη το υπόλοιπο των 5,35. Αν δεν το έχεις υπάρχει επιλογή να δώσεις 8 ευρώ της κανονικής ανανέωσης και να σου μείνουνε επιπλέον σχεδόν δύο ευρώ στο υπόλοιπο μετα την ενεργοποίηση του πακέτου. Η επιλογή του voucher card θα σου κοστίσει 2 ευρώ λιγότερο αλλά δεν θα μείνει επιπλέον υπόλοιπο. Και με τις δύο επιλογές θα έχεις επέκταση της λήξης υπολοίπου. Η αλήθεια είναι ότι η voucher card ήταν ακόμα πιο πολύ συμφέρουσα όταν η ελάχιστη ανανέωση ήταν στα 10 ευρώ.

 

Υ. Γ. Ουσιαστικά η τιμή της voucher card είναι η ίδια με το κανονικό πακέτο, απλά αυτό που πληρώνεις με τη voucher card περιλαμβάνει το φόρο, γιατί λογίζεται παράλληλα και ως κάρτα ανανέωσης.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kmpatra said:

Το κανονικό πακέτο το βάζεις αν έχεις ήδη το υπόλοιπο των 5,35. Αν δεν το έχεις υπάρχει επιλογή να δώσεις 8 ευρώ της κανονικής ανανέωσης και να σου μείνουνε επιπλέον σχεδόν δύο ευρώ στο υπόλοιπο μετα την ενεργοποίηση του πακέτο. Η επιλογή του voucher card θα σου κοστίσει λιγότερο αλλά δεν θα μείνει επιλέον υπόλοιπο. Και με τις δύο επιλογές θα έχεις επέκταση της λήξης υπολοίπου. Η αλήθεια είναι ότι η voucher card ήταν ακόμα πιο πολύ συμφέρουσα όταν η ελάχιστη ανανέωση ήταν στα 10 ευρώ.

 

Αν ο σκοπός είναι να χρησιμοποιήσεις την bundle card των 6€ ως "ανανέωση" συμφωνώ. Αλλιώς, έχεις το μειονέκτημα του ακριβότερου πακέτου αλλά και του οτι χάνεις το μπόνους ανανέωσης.

Με ανανέωση 12€ παίρνεις 1,5GB δώρο (3GB μεσω payzy) και αγοράζεις 2 φορές το πακέτο των 6GB. Και μάλιστα χωρίς τον αστάθμητο παράγοντα των εξαντλημένων καρτών στο wifigreece (μάλιστα είδα πριν λίγο οτι μόνο η bundle card των 10€ είναι διαθέσιμη, ολες οι αλλες φαίνονται εξαντλημένες).

 

Link to comment
Share on other sites

Για το αν είναι ακριβότερο το πακέτο έγραψα μετα στο υστερόγραφο, ισως δεν το είδες. Το σκεπτικό μου είχε να κάνει με το μικρότερο δυνατό κόστος. Αν θες να πας στα 12 ευρώ ναι, συμφέρει αυτό που λες περισσότερο.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό υπολόγισα με τα 12 ευρώ και ήρθα στη frog. Το νούμερο το έχω ως δεύτερο και με ενδιαφέρουν πιο πολύ τα mb (δίκαρτο κινητό). Και με την payzy με συμφέρει τα 3 πρώτα gb να με φτάσουν για 10 μέρες (τα έχω υπολογίσει ότι με φτάνουν και μπορεί να περισσεύουν κιόλας) και έπειτα δύο 25ήμερα με το πακέτο των 5.35. Σύνολο 60 μέρες. Θα μου πείτε γιατί δεν πήγα liquid. Το κύριο μου νούμερο είναι σε liquid από την μία και από την άλλη με έχει κουράσει η vodafone με το σήμα της. Οπότε τουλάχιστον για internet έψαχνα κάτι άλλο.

Edited by staurosmar
Link to comment
Share on other sites

https://www.wifigreece.gr/product/frog-bundle-card-20e-unlimited-internet-1200-to-all-_1200-to-frog/

Σε αυτη την καρτα τα 70gb πιυ λεει , είναι διαθέσιμα ολο το 24ωρο ή ειναι κάποια του μεταμεσονύχτιου και κάποια του ΣΚ και δεν ξερω τι αλλο . 

Όμοια ερώτηση και τα 1200 λεπτά ομιλίας . 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό υπολόγισα με τα 12 ευρώ και ήρθα στη frog. Το νούμερο το έχω ως δεύτερο και με ενδιαφέρουν πιο πολύ τα mb (δίκαρτο κινητό). Και με την payzy με συμφέρει τα 3 πρώτα gb να με φτάσουν για 10 μέρες (τα έχω υπολογίσει ότι με φτάνουν και μπορεί να περισσεύουν κιόλας) και έπειτα δύο 25ήμερα με το πακέτο των 5.35. Σύνολο 60 μέρες. Θα μου πείτε γιατί δεν πήγα liquid. Το κύριο μου νούμερο είναι σε liquid από την μία και από την άλλη με έχει κουράσει η vodafone με το σήμα της. Οπότε τουλάχιστον για internet έψαχνα κάτι άλλο.
Συμφέρει περισσότερο το liquid από το frog για χρήση μόνο δεδομένων (10-15 τον μήνα)? Πχ στο frog το πρώτο τρίμηνο έβαζα το πακέτο ενεργοποίησης και ήταν υπεραρκετό. Τώρα για αυτόν τον μήνα θα βάλω τα απεριόριστα λόγω διακοπών και από Σεπτέμβριο θα βάζω το πακέτο των 8.9 ευρώ με τα 10 γιγα και τα λεπτά. Μαζί με τα 3 από την ανανέωση λογικά θα μου φτάνουν. Σε αντίστοιχη περίπτωση στο liquid πόσο θα πλήρωνα;

Στάλθηκε από το 22101316G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, NeCrOmAnCeR19 said:

https://www.wifigreece.gr/product/frog-bundle-card-20e-unlimited-internet-1200-to-all-_1200-to-frog/

Σε αυτη την καρτα τα 70gb πιυ λεει , είναι διαθέσιμα ολο το 24ωρο ή ειναι κάποια του μεταμεσονύχτιου και κάποια του ΣΚ και δεν ξερω τι αλλο . 

Όμοια ερώτηση και τα 1200 λεπτά ομιλίας . 

Είναι διαθέσιμα όλο το 24ωρο (Ομοίως και τα λεπτά ομιλίας)

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, angelos06 said:

Συμφέρει περισσότερο το liquid από το frog για χρήση μόνο δεδομένων (10-15 τον μήνα)? Πχ στο frog το πρώτο τρίμηνο έβαζα το πακέτο ενεργοποίησης και ήταν υπεραρκετό. Τώρα για αυτόν τον μήνα θα βάλω τα απεριόριστα λόγω διακοπών και από Σεπτέμβριο θα βάζω το πακέτο των 8.9 ευρώ με τα 10 γιγα και τα λεπτά. Μαζί με τα 3 από την ανανέωση λογικά θα μου φτάνουν. Σε αντίστοιχη περίπτωση στο liquid πόσο θα πλήρωνα;

Στάλθηκε από το 22101316G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Η φάση με το liquid είναι διαφορετική. Ο,τι κάψεις αυτά πληρώνεις. Κατανάλωσες 4172 mb; Πληρώνεις 4172x0,0012 που είναι η χρέωση του κάθε mb στο liquid, σύνολο 5,0064 ευρώ. 5 ευρώ στην ουσία. Όμως στη frog όπως και σε όλα τα άλλα καρτοκινητά αν ενεργοποιήσεις πακέτο 10gb και καταναλώσεις μόνο τα 4172mb στην ουσία πληρώνεις 8.9 ευρώ/4172mb που βγαίνει 0,0021 περίπου για το κάθε mb αφού τα υπόλοιπα χάνονται αν δεν τα χρησιμοποιήσεις. Που είναι πιο ακριβό από το liquid. Αν όμως καταναλώσεις 10000mb έχεις 8,9 ευρώ/10000mb που βγαίνει 0,00089 Που είναι πιο φτηνό από το liquid. Το κλειδί λοιπόν είναι να ξέρεις τις ανάγκες σου και το πακέτο που θα ενεργοποιήσεις να το καταναλώσεις όλο για να μην έχεις τύψεις που δεν είσαι στο liquid. 😁 Για μένα ας πούμε το πακέτο με 6gb 5.35 ευρώ είναι ιδανικό. Πιο πολύ δεν με συμφέρει. Αλλά όπως είπα το κύριο νούμερο μου είναι σε liquid και το έχω για κλήσεις και μηνύματα και το δεύτερο νούμερο το έφερα σε frog για ίντερνετ με καλύτερο σήμα και ταχύτητες (τουλάχιστον στις περιοχές που κινούμαι με δίκαρτο κινητό).

Υ.Γ. ελπίζω να μην έκανα καμία βλακεία με τους υπολογισμούς 😎

Link to comment
Share on other sites

Η φάση με το liquid είναι διαφορετική. Ο,τι κάψεις αυτά πληρώνεις. Κατανάλωσες 4172 mb; Πληρώνεις 4172x0,0012 που είναι η χρέωση του κάθε mb στο liquid, σύνολο 5,0064 ευρώ. 5 ευρώ στην ουσία. Όμως στη frog όπως και σε όλα τα άλλα καρτοκινητά αν ενεργοποιήσεις πακέτο 10gb και καταναλώσεις μόνο τα 4172mb στην ουσία πληρώνεις 8.9 ευρώ/4172mb που βγαίνει 0,0021 περίπου για το κάθε mb αφού τα υπόλοιπα χάνονται αν δεν τα χρησιμοποιήσεις. Που είναι πιο ακριβό από το liquid. Αν όμως καταναλώσεις 10000mb έχεις 8,9 ευρώ/10000mb που βγαίνει 0,00089 Που είναι πιο φτηνό από το liquid. Το κλειδί λοιπόν είναι να ξέρεις τις ανάγκες σου και το πακέτο που θα ενεργοποιήσεις να το καταναλώσεις όλο για να μην έχεις τύψεις που δεν είσαι στο liquid. Για μένα ας πούμε το πακέτο με 6gb 5.35 ευρώ είναι ιδανικό. Πιο πολύ δεν με συμφέρει. Αλλά όπως είπα το κύριο νούμερο μου είναι σε liquid και το έχω για κλήσεις και μηνύματα και το δεύτερο νούμερο το έφερα σε frog για ίντερνετ με καλύτερο σήμα και ταχύτητες (τουλάχιστον στις περιοχές που κινούμαι με δίκαρτο κινητό).
Υ.Γ. ελπίζω να μην έκανα καμία βλακεία με τους υπολογισμούς
Σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική απάντηση! Η αλήθεια είναι ότι είμαι περίπου 3 μήνες στο φρογκ και ακόμη λίγο προσπαθώ να υπολογίσω περίπου πόσα καταναλώνω τον μήνα (ήμουν q και έχω την εντύπωση ότι έτρωγε παραπάνω απ' ότι έπρεπε + ότι άλλαξα σε 5G συσκευή και νομίζω έχει αυξηθεί λίγο η κατανάλωση μου) οπότε η αλήθεια είναι ότι θέλω λίγο να δω πόσα καταναλώνω ανά μήνα.

Επίσης στο liquid υπάρχει όριο το 1.5€ την ημέρα και μετά γίνονται δωρεάν; Άρα στα 1.2GB και μετέπειτα είναι δωρεάν; Τα λεπτά τα βγάζω τελείως εκτός διότι ζήτημα να μιλήσω 40-50 λεπτά τον μήνα.

Στάλθηκε από το 22101316G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Όταν μέσα σε μία μέρα η κατανάλωση φτάνει για τα megabyte π.χ. το 1,5 ευρώ, μετά είναι απεριόριστο μέχρι το τέλος της ημέρας. Αν κάνεις τόση χρήση κάθε μέρα εννοείται ότι δεν σε συμφέρει. Θα θέλεις 45€ το μήνα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, angelos06 said:

Σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική απάντηση! Η αλήθεια είναι ότι είμαι περίπου 3 μήνες στο φρογκ και ακόμη λίγο προσπαθώ να υπολογίσω περίπου πόσα καταναλώνω τον μήνα (ήμουν q και έχω την εντύπωση ότι έτρωγε παραπάνω απ' ότι έπρεπε + ότι άλλαξα σε 5G συσκευή και νομίζω έχει αυξηθεί λίγο η κατανάλωση μου) οπότε η αλήθεια είναι ότι θέλω λίγο να δω πόσα καταναλώνω ανά μήνα.

Επίσης στο liquid υπάρχει όριο το 1.5€ την ημέρα και μετά γίνονται δωρεάν; Άρα στα 1.2GB και μετέπειτα είναι δωρεάν; Τα λεπτά τα βγάζω τελείως εκτός διότι ζήτημα να μιλήσω 40-50 λεπτά τον μήνα.

Στάλθηκε από το 22101316G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από την μια ναι, μετά το 1.5 ευρώ είναι όλα δωρεάν (κλήσεις μηνύματα δεδομένα) για την υπόλοιπη μέρα, αλλά μιλάμε πλέον για 45 ευρώ το μήνα. Εάν καταναλώνεις τόσο πολύ μπορείς να κάνεις συμβόλαιο με λιγότερα χρήματα και όλα απεριόριστα. Από την άλλη 1.5 ευρώ στο liquid είναι 1.2GB τα οποία για μένα προσωπικά είναι υπερβολικά. Προσωπικά θέλω γύρω στα 200 mb την ημέρα. Αν αυξηθούν οι ανάγκες μου θα πάω σε μεγαλύτερο πακέτο ή σε πακέτο περιορισμένης διάρκειας τύπου μιας εβδομάδας ή μια-δύο μέρες αναλόγως εάν πέφτει και Σαββατοκύριακο. 

Επίσης, υπάρχουν και άλλα που πρέπει να λάβει κανείς υπόψιν. Όπως το ότι τα περισσότερα πακέτα κάνουν roll over σε ό,τι δεν καταναλώθηκε στον επόμενο μήνα. Αλλά και πάλι πόσες φορές δεν έχουν πει άτομα εδώ μέσα ότι τους μαζεύτηκαν δεκάδες gb τα οποία δεν κατάφεραν να τα καταναλώσουν και κάποια στιγμή πήραν την απόφαση να τα αφήσουν να χαθούν γιατί πλήρωναν 10ευρα και μπορεί και περισσότερα για να διατηρούν αυτά τα gb; Και μιλάω για όλες τις καρτοκινητές.

Γι'αυτό πρέπει να βλέπεις τις ρεαλιστικές σου ανάγκες και όχι το ψυχολογικό των απεριόριστων που μοιράζουν από εδώ και από εκεί είτε σε δεδομένα είτε σε λεπτά ομιλίας. Δεν λέω, για κάποιο άτομο που όντως καταναλώνει πολύ θα έχει βρει την υγειά του είτε με το liquid είτε με τα 200 gb που δίνει το cu μέσω του big bang είτε των εβδομαδιαίων απεριόριστων αλλά τέλος πάντων προσωπικά δεν είμαι μέσα σε αυτούς. 

Μετά από τόση σκέψη που έχω κάνει λοιπόν και γω κατέληξα στο όσο γίνεται καλύτερο ίντερνετ σε ταχύτητα και σήμα, γι'αυτό δεν το έκανα και αυτό το νούμερο liquid.

Τέλος πάντων σκεφτείτε παιδιά τι πραγματικά χρειάζεστε και όλοι θα βολευτούμε. Επιλογές υπάρχουν και οι φορητότητες πάνε και έρχονται.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, staurosmar said:

Από την μια ναι, μετά το 1.5 ευρώ είναι όλα δωρεάν (κλήσεις μηνύματα δεδομένα) για την υπόλοιπη μέρα, αλλά μιλάμε πλέον για 45 ευρώ το μήνα. Εάν καταναλώνεις τόσο πολύ μπορείς να κάνεις συμβόλαιο με λιγότερα χρήματα και όλα απεριόριστα. Από την άλλη 1.5 ευρώ στο liquid είναι 1.2GB τα οποία για μένα προσωπικά είναι υπερβολικά. Προσωπικά θέλω γύρω στα 200 mb την ημέρα. Αν αυξηθούν οι ανάγκες μου θα πάω σε μεγαλύτερο πακέτο ή σε πακέτο περιορισμένης διάρκειας τύπου μιας εβδομάδας ή μια-δύο μέρες αναλόγως εάν πέφτει και Σαββατοκύριακο. 

Επίσης, υπάρχουν και άλλα που πρέπει να λάβει κανείς υπόψιν. Όπως το ότι τα περισσότερα πακέτα κάνουν roll over σε ό,τι δεν καταναλώθηκε στον επόμενο μήνα. Αλλά και πάλι πόσες φορές δεν έχουν πει άτομα εδώ μέσα ότι τους μαζεύτηκαν δεκάδες gb τα οποία δεν κατάφεραν να τα καταναλώσουν και κάποια στιγμή πήραν την απόφαση να τα αφήσουν να χαθούν γιατί πλήρωναν 10ευρα και μπορεί και περισσότερα για να διατηρούν αυτά τα gb; Και μιλάω για όλες τις καρτοκινητές.

Γι'αυτό πρέπει να βλέπεις τις ρεαλιστικές σου ανάγκες και όχι το ψυχολογικό των απεριόριστων που μοιράζουν από εδώ και από εκεί είτε σε δεδομένα είτε σε λεπτά ομιλίας. Δεν λέω, για κάποιο άτομο που όντως καταναλώνει πολύ θα έχει βρει την υγειά του είτε με το liquid είτε με τα 200 gb που δίνει το cu μέσω του big bang είτε των εβδομαδιαίων απεριόριστων αλλά τέλος πάντων προσωπικά δεν είμαι μέσα σε αυτούς. 

Μετά από τόση σκέψη που έχω κάνει λοιπόν και γω κατέληξα στο όσο γίνεται καλύτερο ίντερνετ σε ταχύτητα και σήμα, γι'αυτό δεν το έκανα και αυτό το νούμερο liquid.

Τέλος πάντων σκεφτείτε παιδιά τι πραγματικά χρειάζεστε και όλοι θα βολευτούμε. Επιλογές υπάρχουν και οι φορητότητες πάνε και έρχονται.

Καλά σίγουρα δεν καταναλώνω τόσα σε μια μέρα. Μέχρι τώρα είμαι υπέρ ευχαριστημένος με τον βάτραχο, αλλά όπως λες, και επιλογές υπάρχουν αν οτιδήποτε αλλάξει. 😎

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, kmpatra said:

Για το αν είναι ακριβότερο το πακέτο έγραψα μετα στο υστερόγραφο, ισως δεν το είδες. Το σκεπτικό μου είχε να κάνει με το μικρότερο δυνατό κόστος. Αν θες να πας στα 12 ευρώ ναι, συμφέρει αυτό που λες περισσότερο.

Ακόμη και αν συνυπολογιστεί ο φόρος (από τον οποίο ορισμένοι απαλλάσσονται) και πάλι βγαίνει φθηνότερο το πακέτο.

Παρεμπιπτόντως, όσον αφορά την bundle card που με 10€ δινει 10GB, 200' προς όλους και 400' προς frog, και πάλι υπάρχει ως πακέτο με 8.90€ (κόστος 9,79€ μαζί με το φορο).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, albiz said:

Διαθέσιμες ξανά στο wifigreece Frog Voucher 12€ (Unlimited GB + 200′ National + 400′ to frog ) για όποιον ενδιαφέρεται   

Τα 200 λεπτά είναι με πρώτο βήμα 3 λεπτα και μετά ανά δευτερόλεπτο ή από την αρχή ανά δευτερόλεπτο;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, opmgls said:

Τα 200 λεπτά είναι με πρώτο βήμα 3 λεπτα και μετά ανά δευτερόλεπτο ή από την αρχή ανά δευτερόλεπτο;

Τα 200 λεπτά είναι ανά 3 λεπτά

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2023 at 6:17 ΜΜ, albiz said:

Διαθέσιμες ξανά στο wifigreece Frog Voucher 12€ (Unlimited GB + 200′ National + 400′ to frog ) για όποιον ενδιαφέρεται   

Οι προσφορές του wifi Greece ισχύουν ως πακέτα κάθε μήνα ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εβδομάδα 60+60

"Μπορείς και εσύ τώρα να έχεις 60' + 60' Δωρεάν προς εθνικά! 

Η προσφορά ισχύει μέχρι 13/8"

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πόσες μέρες κάνει η μεταφορά του αριθμού από άλλο καρτοκινητό σε καινούργιο frog?

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Mivas said:

Γνωρίζει κανείς πόσες μέρες κάνει η μεταφορά του αριθμού από άλλο καρτοκινητό σε καινούργιο frog?

Έκανα την αίτηση Τετάρτη. Με πήραν τηλέφωνο την Παρασκευή. Ο courier ήρθε την επόμενη Πέμπτη και ενεργοποιήθηκε την επόμενη Τρίτη. 2 εβδομάδες παρά 1 μέρα για Κρήτη.

Edited by staurosmar
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, elephant said:

Οι προσφορές του wifi Greece ισχύουν ως πακέτα κάθε μήνα ;

Οι προσφορές ισχύουν για περιορισμένο χρονικό διάστημα. Το προνόμιο της κάρτας είναι η αυτόματη μετατροπή του χρηματικού υπολοίπου αποκλειστικά στην προσφορά που αγοράζεις. Συνήθως κρατάει για κάποιο διάστημα τις ίδιες προσφορές όμως δεν είναι σίγουρο πότε σταματάει η διάθεση κάθε προσφοράς. Η κάρτα των 12€, το χειμώνα έδινε 20gb και όχι απεριόριστα που δίνει τώρα (ενεργοποίηση έως 31/8). Αυτό σημαίνει ότι αν εσύ αγοράσεις τώρα την συγκεκριμένη προσφορά με τα απεριόριστα και πας να την ενεργοποιήσεις μετά τις 31/8, θα πάρεις ότι προσφορά υπάρχει τη δεδομένη στιγμή και όχι αυτό που αγόρασες τώρα δλδ τα απεριόριστα gb και όλα τα υπόλοιπα.

 

  image.png.a762be5087f0d842fb51bea95304e138.png 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...