Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση σχετικά με το διπλασιασμό του πακέτου 60 + 60. Ο κανόνας είναι ότι ο διπλασιασμός ισχύει βδομάδα παρά βδομάδα συνεχόμενα; Διότι θυμάμαι ότι κάπου είχα διαβάσει πως γίνεται μία καραμπόλα όταν αλλάζει ημερολογιακά ο μήνας.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gpapas640 said:

Ερώτηση σχετικά με το διπλασιασμό του πακέτου 60 + 60. Ο κανόνας είναι ότι ο διπλασιασμός ισχύει βδομάδα παρά βδομάδα συνεχόμενα; Διότι θυμάμαι ότι κάπου είχα διαβάσει πως γίνεται μία καραμπόλα όταν αλλάζει ημερολογιακά ο μήνας.

Πολύ σπάνιο να τύχει 2 εβδομάδες να μην δίνει 60+60 αλλά έχει συμβεί. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Πολύ σπάνιο να τύχει 2 εβδομάδες να μην δίνει 60+60 αλλά έχει συμβεί. 

Άρα καλά θυμόμουν. Νομίζω ότι κάποιος είχε εξηγήσει πότε συμβαίνει αυτό αλλά ήταν αρκετά παλιά.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, belial said:

Και η ερώτηση της εβδομάδας. Είμαστε σε εβδομάδα διπλασιασμού; 🤣

Ναι (μπορείς να το δεις και στο app του frog) 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, gpapas640 said:

Άρα καλά θυμόμουν. Νομίζω ότι κάποιος είχε εξηγήσει πότε συμβαίνει αυτό αλλά ήταν αρκετά παλιά.

Έχεις δίκιο, κι εγώ το είχα διαβάσει αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς. Ήταν μετά από εβδομάδες ομαδικών προσφορών, νομίζω η μία περίπτωση ήταν αν έπεφτε διπλασιασμός μετά τα Χριστούγεννα ή Πρωτοχρονιά, και η δεύτερη κάτι αντίστοιχο.

Link to comment
Share on other sites

On 29/6/2023 at 1:50 ΜΜ, gpapas640 said:

Ερώτηση σχετικά με το διπλασιασμό του πακέτου 60 + 60. Ο κανόνας είναι ότι ο διπλασιασμός ισχύει βδομάδα παρά βδομάδα συνεχόμενα; Διότι θυμάμαι ότι κάπου είχα διαβάσει πως γίνεται μία καραμπόλα όταν αλλάζει ημερολογιακά ο μήνας.

 

1 hour ago, gag said:

Έχεις δίκιο, κι εγώ το είχα διαβάσει αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς. Ήταν μετά από εβδομάδες ομαδικών προσφορών, νομίζω η μία περίπτωση ήταν αν έπεφτε διπλασιασμός μετά τα Χριστούγεννα ή Πρωτοχρονιά, και η δεύτερη κάτι αντίστοιχο.

Ξεκιναει τον διπλασιασμό την 1η Δευτέρα κάθε έτους-πρωτοχρονιά και κανει reset, αν χρειαστει (δεν συμπέσει), την Δευτέρα του Πάσχα. Αρα max δύο 3βδόμαδα/έτος.

https://myphone.gr/forum/topic/26782/page/661/?tab=comments#comment-7171262

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

Είστε μεγάλα αλάνια! Ευχαριστούμε δεόντως!

Ως νέος στη φρογκ έχω αρχίσει να ξεψειριζω τα ψιλά γράμματα... Ερωτώ λοιπόν τους πάλιουρες:

Καθε φορά (σταθερή ημέρα κάθε μήνα, από οσο κατάλαβα) που αποδίδεται το δώρο 60(+60), η ημερομηνία λήξης των υπολειπόμενων λεπτών του προηγούμενου μήνα συμψηφιζεται με του νέου;

 

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gpapas640 said:

η ημερομηνία λήξης των υπολειπόμενων λεπτών του προηγούμενου μήνα συμψηφιζεται με του νέου;

Ναι αρκεί να βάλεις το ίδιο πακέτο πριν λήξει το προηγούμενο. Δηλαδή με 10€ έχεις 3 μήνες από 120' κάθε μήνα αν δεν θέλεις ίντερνετ.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλαμε ομως για το μπονους 60' +60' απο την εφαρμογή που δίνεται δωρεάν κάθε μήνα τον πρώτο χρόνο (όχι το μόνιμο πακέτο),αυτά δεν μεταφέρονται. Μάλλον αυτά εννοεί αφου μιλάμε για "σταθερή ημερομηνία".

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kmpatra said:

Αν μιλαμε ομως για το μπονους 60' +60' απο την εφαρμογή που δίνεται δωρεάν κάθε μήνα τον πρώτο χρόνο (όχι το μόνιμο πακέτο),αυτά δεν μεταφέρονται. Μάλλον αυτά εννοεί αφου μιλάμε για "σταθερή ημερομηνία".

Προφανώς και αναφέρω αυτά, αφού αναφέρομαι σε δώρο.

Να φανταστώ ότι δεν γίνεται συμψηφισμός ούτε κατά την χειροκίνητη ενεργοποίηση των 60 λεπτών από το frog app. Είναι δηλαδή σαν κάθε φουρνιά των 60 λεπτών να είναι ξεχωριστό-αυτονομο πακέτο

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

Προφανώς και αναφέρω αυτά, αφού αναφέρομαι σε δώρο.

Να φανταστώ ότι δεν γίνεται συμψηφισμός ούτε κατά την χειροκίνητη ενεργοποίηση των 60 λεπτών από το frog app. Είναι δηλαδή σαν κάθε φουρνιά των 60 λεπτών να είναι ξεχωριστό-αυτονομο πακέτο

Ναι είναι άλλο. Ξεχωριστό και αυτόνομο πακέτο. Αυτά έχουν χρέωση/ 3 λεπτό. Σε αντίθεση με το αγοραστό πακέτο 60+60 που είναι / δευτερόλεπτο. 

Επίσης τα λεπτά του δώρου δεν μεταφέρονται στον άλλο μήνα, μηδενίζουν και ξανά 60 αυτόματα και 60 χειροκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, yyyy said:

Καλημέρα! Αγόρασα πριν λίγο το πακέτο των 60', αλλά δε μου έδωσε τα 60' επιπλέον! Σίγουρα είμαστε σε εβδομάδα 60+60;

Μπορείς και εσύ τώρα να έχεις 60' + 60' Δωρεάν προς εθνικά! 

Η προσφορά ισχύει μέχρι 2/7

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ιδιο!.... αγόρασα μεσω κοσμοτε αππ για 2 ατομα και εδωσε 60λεπτα αντί 120 στον καθένα με 3,02€!

Link to comment
Share on other sites

Μιλήστε με την εξυπηρετηση πελατων ή στο facebook

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, yyyy said:

Καλημέρα! Αγόρασα πριν λίγο το πακέτο των 60', αλλά δε μου έδωσε τα 60' επιπλέον! Σίγουρα είμαστε σε εβδομάδα 60+60;

Και εγώ πήρα πριν λίγο για την κόρη μου αλλά έδωσε μόνο 60 παρ ολο που στην εφαρμογή της frog γράφει ότι έχει 60+60 μέχρι 2-7

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα στο τσατ και μου καταχωρησαν αιτημα τεχνικου ελεγχου.... οπότε καντε κι εσείς όσοι ειχατε το συγκεκριμένο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εγώ τα πήρα χθές και μου έδωσε κανονικά τα 60 +60

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θυμήστε μου, εντός Ε.Ε πόσα data είναι διαθέσιμα ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Θυμήστε μου, εντός Ε.Ε πόσα data είναι διαθέσιμα ?

Το λέει σε κάθε πακέτο στην εφαρμογή

Στάλθηκε από το SM-S911B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, VIPdriver said:

Οσοι δεν πήρατε τα +60 αυτην την εβδομάδα τελικα τα πήρατε;

 

Ούτε σε μένα μπήκαν για το πακέτο που πήρα χθες 2/7. 

Edited by ioanniskar
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να άλλαξε τακτική η κοσμοτέ και να σταματήσει τα +60; Ήδη ανακοίνωσε στο what's up ότι δεν θα ανανεώνεται η ημερομηνία λήξης από μεταφορά χρημάτων....... 

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...