Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεκίνησε βδομάδα διπλασιασμου

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σίγουρα?

Ρωτώ γιατί σε μένα δεν ήρθε ειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα?

Ρωτώ γιατί σε μένα δεν ήρθε ειδοποίηση.

 

Και σε εμένα δεν ήρθε ειδοποιηση αλλα ειναι η αναμενομενη εβδομαδα διπλασιασμου μιας και την προηγούμενη δεν είχε.

Link to comment
Share on other sites

Guest makisg3

Έκανα σήμερα ανανεωση χρονου ομιλίας τρίτου 10€ από το site cosmote.gr μια λειτουργία που κάνω πολλά χρόνια και πληρώνω με paypal.

 

Πληρωμη με paypal δεν λειτουργει πια σε αυτή τη περιπτωση και έτσι επέλεξα με κάρτα,πλήρωσα κανονικά και η κάρτα μπήκε στον κύριο αριθμό μου,όχι στον αριθμό τρίτου που είχα δηλώσει.

 

Τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών 2 φορές,περίμενα μια ώρα στην αναμονή και δεν επικοινώνησα ποτέ με εκπρόσωπο

Link to comment
Share on other sites

Guest makisg3
Έκανα σήμερα ανανεωση χρονου ομιλίας τρίτου 10€ από το site cosmote.gr μια λειτουργία που κάνω πολλά χρόνια και πληρώνω με paypal.

 

Πληρωμη με paypal δεν λειτουργει πια σε αυτή τη περιπτωση και έτσι επέλεξα με κάρτα,πλήρωσα κανονικά και η κάρτα μπήκε στον κύριο αριθμό μου,όχι στον αριθμό τρίτου που είχα δηλώσει.

 

Τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών 2 φορές,περίμενα μια ώρα στην αναμονή και δεν επικοινώνησα ποτέ με εκπρόσωπο

 

Έπειτα από ατέλειωτες ώρες αναμονής για την εξυπηρέτηση πελατών(χρεώσιμη υπηρεσία) όταν επικοινώνησα με εκπρόσωπο, μου απάντησαν ότι δε μπορούν να κάνουν την μεταφορά ούτε να μου επιστρέψουν τα χρήματα με μορφή κάρτας ανανέωσης που ζήτησα.

Θα κάνω καταγγελία σε συνηγορο του καταναλωτη και γενική γραμματεια.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα σήμερα ανανεωση χρονου ομιλίας τρίτου 10€ από το site cosmote.gr μια λειτουργία που κάνω πολλά χρόνια και πληρώνω με paypal.

 

Πληρωμη με paypal δεν λειτουργει πια σε αυτή τη περιπτωση και έτσι επέλεξα με κάρτα,πλήρωσα κανονικά και η κάρτα μπήκε στον κύριο αριθμό μου,όχι στον αριθμό τρίτου που είχα δηλώσει.

 

Τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών 2 φορές,περίμενα μια ώρα στην αναμονή και δεν επικοινώνησα ποτέ με εκπρόσωπο

 

Ετσι την πάτησα και εγω δυο φορές!!Την πρώτη φορά μάλιστα είπα.......μάλλον δεν πάω καλά.....αλλα γράφω άλλα στέλνω.....Την δεύτερη φορά (μετά απο λίγες ημέρες) παλι τα ίδια.. μου εκανε ανανέωση παλι σε αλλο δικό μου αριθμό δυστυχώς. Ολα αυτά εγιναν μέσω google chrome ,μέσω της εφαρμογής στο κινητό ολα πήγαν καλά

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Έκανα σήμερα ανανεωση χρονου ομιλίας τρίτου 10€ από το site cosmote.gr μια λειτουργία που κάνω πολλά χρόνια και πληρώνω με paypal.

 

Πληρωμη με paypal δεν λειτουργει πια σε αυτή τη περιπτωση και έτσι επέλεξα με κάρτα,πλήρωσα κανονικά και η κάρτα μπήκε στον κύριο αριθμό μου,όχι στον αριθμό τρίτου που είχα δηλώσει.

 

Τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών 2 φορές,περίμενα μια ώρα στην αναμονή και δεν επικοινώνησα ποτέ με εκπρόσωπο

 

Ετσι την πάτησα και εγω δυο φορές!!Την πρώτη φορά μάλιστα είπα.......μάλλον δεν πάω καλά.....αλλα γράφω άλλα στέλνω.....Την δεύτερη φορά (μετά απο λίγες ημέρες) παλι τα ίδια.. μου εκανε ανανέωση παλι σε αλλο δικό μου αριθμό δυστυχώς. Ολα αυτά εγιναν μέσω google chrome ,μέσω της εφαρμογής στο κινητό ολα πήγαν καλά

 

Σοβαρη νεα bugαρα δηλαδη που καταργει στην ουσια την λειτουργικοτητα της ανανεωσης σε ξενο αριθμο απο το δικο μας προφιλ.

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από ατέλειωτες ώρες αναμονής για την εξυπηρέτηση πελατών(χρεώσιμη υπηρεσία) όταν επικοινώνησα με εκπρόσωπο, μου απάντησαν ότι δε μπορούν να κάνουν την μεταφορά ούτε να μου επιστρέψουν τα χρήματα με μορφή κάρτας ανανέωσης που ζήτησα.

Θα κάνω καταγγελία σε συνηγορο του καταναλωτη και γενική γραμματεια.

 

Αξίζει η φασαρία για 10€;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η φασαρία για 10€;

 

Ολοι αυτο λεμε και για αυτο δεν ασχολουνται να φτιαξουν τα bugs τους. Το web site της cosmote εχει τρομερα προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο ποιο φτηνος τρόπος απο cosmokarta se frog?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αλπάκ στο 1314 με κόστος 10 ευρώ. Αυτή είναι η φτηνώτερη , ή και ακριβώτερη λύση.

Η μόνη που υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Αλπάκ στο 1314 με κόστος 10 ευρώ. Αυτή είναι η φτηνώτερη , ή και ακριβώτερη λύση.

Η μόνη που υπάρχει.

 

Ευχαριστώ πολύ

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή η εβδομάδα ήταν εβδομάδα διπλασιασμού ή από αύριο θα ξεκινήσει; Έβαλε κάνεις τα 60 λεπτά να μας πει αν του έδωσε τον διπλασιασμό;
Link to comment
Share on other sites

Ήταν εβδομάδα διπλασιασμού. Όπως τα απεριόριστα mb μπορείς να τα αγοράσεις μέχρι 9/12. Μπορείς να το επιβεβαιώσεις καλώντας το 1330.

 

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ. Τη Δευτέρα που είχα πάρει στο 1330 δεν μου έλεγε ότι είχε διπλασιασμό. Τώρα όντως μου λέει ότι έχει.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω όταν με καλούν να δείχνει Κατειλημμένο ( Εφόσον μιλάω ) και να μου έρχεται sms ότι με κάλεσε ο τάδε ...

Τι πρέπει να κάνω ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλω όταν με καλούν να δείχνει Κατειλημμένο ( Εφόσον μιλάω ) και να μου έρχεται sms ότι με κάλεσε ο τάδε ...

Τι πρέπει να κάνω ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Πρέπει να απενεργοποιήσεις την αναμονή κλήσεων. Δες τις ρυθμίσεις της συσκευής σου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή η εβδομάδα ήταν, ως τις 11.59μμ σήμερα Κυριακή μπορείτε να έχετε διπλασιασμό από 60 στα 120 λεπτά για εθνικά δίκτυα με 3.02 ευρώ.

Edit: ως να το ανεβάσω, απαντήθηκε.. :)

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Pioneer BDP-320 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αίτηση για φορητότητα σε frog από vodafone cu πριν μια βδομάδα. Στο τηλέφωνο μου είχε πει ο υπάλληλος πως θα μου στείλει sim με πακέτο frog απευθείας για να γλιτώσω τα €10 της αλλαγής και θα ενεργοποιηθεί σε 1-3 μέρες. Ήρθε η sim (γράφει πάνω triple sim) αλλά τώρα στο τηλ μου λένε πως θα ενεργοποιηθεί σε 3 βδομάδες. Παίρνει τόσο πολύ η φορητότητα;

 

Εδώ για τα δωρεάν 120' προς όλους λέει "Με κάθε αγορά ενός νέου αριθμού FROG...". Θα ισχύουν σε μένα που είμαι με φορητότητα;

Επίσης σε νούμερο που έχω ήδη και είναι what's up αν το κάνω frog θα έχει τα δωρεάν 120' προς όλους για 12 μήνες;

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αίτηση για φορητότητα σε frog από vodafone cu πριν μια βδομάδα. Στο τηλέφωνο μου είχε πει ο υπάλληλος πως θα μου στείλει sim με πακέτο frog απευθείας για να γλιτώσω τα €10 της αλλαγής και θα ενεργοποιηθεί σε 1-3 μέρες. Ήρθε η sim (γράφει πάνω triple sim) αλλά τώρα στο τηλ μου λένε πως θα ενεργοποιηθεί σε 3 βδομάδες. Παίρνει τόσο πολύ η φορητότητα;

 

 

 

Εδώ για τα δωρεάν 120' προς όλους λέει "Με κάθε αγορά ενός νέου αριθμού FROG...". Θα ισχύουν σε μένα που είμαι με φορητότητα;

 

Επίσης σε νούμερο που έχω ήδη και είναι what's up αν το κάνω frog θα έχει τα δωρεάν 120' προς όλους για 12 μήνες;

Ναι και στα δύο αν ισχύει ακόμα το δώρο για τους νέους συνδρομητές
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αίτηση για φορητότητα σε frog από vodafone cu πριν μια βδομάδα. Στο τηλέφωνο μου είχε πει ο υπάλληλος πως θα μου στείλει sim με πακέτο frog απευθείας για να γλιτώσω τα €10 της αλλαγής και θα ενεργοποιηθεί σε 1-3 μέρες

 

Σε ποιο τηλέφωνο πήρες και σου έκαναν φορητότητα;

Όταν επικοινώνησα την προηγούμενη εβδομάδα, ισχυρίστηκαν ότι μέσω τηλεφώνου γίνεται μόνο για συμβόλαια.

Για καρτοκινητό, με παρέπεμψαν σε κατάστημα (Cosmote / Γερμανό)

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο τηλέφωνο πήρες και σου έκαναν φορητότητα;

Όταν επικοινώνησα την προηγούμενη εβδομάδα, ισχυρίστηκαν ότι μέσω τηλεφώνου γίνεται μόνο για συμβόλαια.

Για καρτοκινητό, με παρέπεμψαν σε κατάστημα (Cosmote / Γερμανό)

 

 

21 0651 3888

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι προϋπόθεση θα είναι να το ταΐζει καποιος 10ε/2μηνο; Για να παίρνει κάθε μήνα το δώρο εννοω...

 

Καθε μήνα τάισμα-λαδωμα για να ερθει δώρο. Αν δεν το λαδώσεις , δεν δουλεύει καλα. :p

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο τηλέφωνο πήρες και σου έκαναν φορητότητα;

Όταν επικοινώνησα την προηγούμενη εβδομάδα, ισχυρίστηκαν ότι μέσω τηλεφώνου γίνεται μόνο για συμβόλαια.

Για καρτοκινητό, με παρέπεμψαν σε κατάστημα (Cosmote / Γερμανό)

 

Πήρα στο 6971013888.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...