Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όποιον θέλει να "αφιερώσει" 2 λεπτά για την cosmote......

 

https://conferience.com/app/unlimit5

"Αυτά δεν τα θεωρώ δώρα , τα έχω πληρώσει και με το παραπάνω όλη την υπόλοιπη χρονιά " , ήταν η απάντησή μου στην ερώτηση εάν μου αρέσουν τα δώρα που δίνουν κατά περιόδους. Και γενικά δεν μου φάνηκαν οι ερωτήσεις τέτοιες, που με τις απαντήσεις θα μπορέσει να βελτιώσει αυτά που με ενοχλούν (και φαντάζομαι και πολλούς ακόμη εδώ μέσα).
Link to comment
Share on other sites

"Αυτά δεν τα θεωρώ δώρα , τα έχω πληρώσει και με το παραπάνω όλη την υπόλοιπη χρονιά " , ήταν η απάντησή μου στην ερώτηση εάν μου αρέσουν τα δώρα που δίνουν κατά περιόδους. Και γενικά δεν μου φάνηκαν οι ερωτήσεις τέτοιες, που με τις απαντήσεις θα μπορέσει να βελτιώσει αυτά που με ενοχλούν (και φαντάζομαι και πολλούς ακόμη εδώ μέσα).

Σε σχέση με τα +60"....δεν στέλνουν μνμ αλλά ή καλείς το 1330 απο τον βατραχο ή μέσα απο την app της cosmote λεει +60.

Στο ερωτηματολόγιο τους "έλουσα" με τρόπο για όλες αυτές τις απατες που κάνουν σε συνεννόηση με τους αλλους 2...

Τέλος πάντων....καληνύχτα...

 

Κάποιος να μας πει αν είναι εβδομάδα διπλασιασμου; ευχαριστώ

Ναι ,είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν λίγη ώρα πακέτο 60' και ενώ έγραφε +60 δεν τα έδωσε , άρχισαν να τα δίνουν με το ζόρι ;

 

Δεν είχε διπλασιασμό μέχρι χτες. Από σήμερα έχει. Μην λαμβάνετε υπόψη το app της frog για το πότε έχει αλλά το 1330 που το αναφέρει. Το app δεν έχω δει να μπορεί να ενημερώνεται σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Αλητεία και αγόρασα πακέτο τρεις μέρες πριν λήξει λόγω της εφαρμογής που έγραφε εχθές +60 . Σε ποια σελίδα FB τους κράζουμε ;

ce7c28079f1bcacaedf5452c392bb730.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,είναι!!

 

ευχαριστω! ειμαστε κι εμεις που βαζουμε για αλλους, μεγαλυτερους ανθρωπους που δεν εχουμε προσβαση στο τηλεφωνο τους,

οποτε χρειαζεται καμια φορα και η πληροφορηση εδω :) ;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! ειμαστε κι εμεις που βαζουμε για αλλους, μεγαλυτερους ανθρωπους που δεν εχουμε προσβαση στο τηλεφωνο τους,

οποτε χρειαζεται καμια φορα και η πληροφορηση εδω :) ;)

 

Ακριβώς...!Παραπάνω γι' αυτό έγραψα για apk Cosmote και όχι apk Frog.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν λίγη ώρα πακέτο 60' και ενώ έγραφε +60 δεν τα έδωσε , άρχισαν να τα δίνουν με το ζόρι ;
Τελικά μετά από επικοινωνία στο FB μου επέστρεψαν τα χρήματα από την αγορά του πακέτου ( μιας και ήταν θέμα της εφαρμογής ) ώστε να πάρω άλλο αυτήν την εβδομάδα .
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από επικοινωνία στο FB μου επέστρεψαν τα χρήματα από την αγορά του πακέτου ( μιας και ήταν θέμα της εφαρμογής ) ώστε να πάρω άλλο αυτήν την εβδομάδα .

 

φίλτατε kosmous

 

οι εβδομάδες διπλασιασμού ουδέποτε επισημαίνονταν στην εφαρμογή cosmote.

με ή χωρίς διπλασιασμό η ένδειξη για το πακέτο 60' ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ είναι +60 ΛΕΠΤΑ

όμοια για το πακέτο με 300' & 300 sms προς frog η ένδειξη είναι +300 ΛΕΠΤΑ +300 SMS

όμοια και στα πακέτα internet η ένδειξη είναι +κάτι... +οτιδήποτε...

 

οι διπλασιασμοί επισημαίνονται στην εφαρμογή frog εντελώς λανθασμένα

για το λίγο διάστημα που χρησιμοποίησα την συγκεκριμένη εφαρμογή η ένδειξη διπλασιασμού ενεργοποιούταν όταν είχε παρέλθει η εβδομάδα διπλασιασμού

έπρεπε να προσέξεις την περίοδο ισχύος της προσφοράς για να μην την πατήσεις

δεν έχω ιδέα αν πλέον το έχουν διορθώσει...

 

μόνο με sms και κλήση στο 1330 ενημερώνεσαι εκ του ασφαλούς για διπλασιασμούς και αυτό με αστερίσκο.

 

κατά τις 5 συνεχόμενες εβδομάδες στα τέλη 2019 - αρχές 2020 που είχε σερί διπλασιασμό(?) ούτε οι προαναφερθείσες ενημερώσεις ήταν διαθεσιμες.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν λίγη ώρα πακέτο 60' και ενώ έγραφε +60 δεν τα έδωσε , άρχισαν να τα δίνουν με το ζόρι ;
Το ίδιο έπαθα και εγώ ( η εφαρμογή της frog έλεγε 60+60). Προσπαθώ να βγάλω γραμμή στην εξυπηρέτηση μάταιο... Τους έχω στείλει mail 10 μέρες τώρα καμιά απάντηση...

Απλά αν θες κάτι από εξυπηρέτηση την πάτησες...

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μήνυμα στο Frog Facebook.

 

εκεί να δεις τα ΄΄ζωα μου αργα΄΄ , έχω στείλει μήνυμα εδώ και 8 ημέρες για να μου πουν που βρίσκω κάρτα 1.png.a96e188659fcdc34467ff94ce494db85.png μου απάντησαν στα ethnic shops ( ποια ????? ) και στην ερώτηση που /ποια είναι αυτά τα μαγαζιά ακόμα περιμένω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εκεί να δεις τα ΄΄ζωα μου αργα΄΄ , έχω στείλει μήνυμα εδώ και 8 ημέρες για να μου πουν που βρίσκω κάρτα 1.png.a96e188659fcdc34467ff94ce494db85.png μου απάντησαν στα ethnic shops ( ποια ????? ) και στην ερώτηση που /ποια είναι αυτά τα μαγαζιά ακόμα περιμένω

Με διεύθυνση το πού είναι δεν νομίζω να σου απαντήσουν....αλλά τα έθνικ γενικά είναι τα μαγαζιά-μαγαζάκια που έχουν οι αλλοδαποί τύπου μπανγκλαντές.π.χ. στο Κέντρο της Αθήνας είναι γεμάτο με τέτοια...μπαίνεις και ρωτάς.

Link to comment
Share on other sites

Με διεύθυνση το πού είναι δεν νομίζω να σου απαντήσουν....αλλά τα έθνικ γενικά είναι τα μαγαζιά-μαγαζάκια που έχουν οι αλλοδαποί τύπου μπανγκλαντές.π.χ. στο Κέντρο της Αθήνας είναι γεμάτο με τέτοια...μπαίνεις και ρωτάς.

 

ποιος κατεβαινει κέντρο και που πας ? Σωκράτους κλπ???? Εχει λίγο ρίσκο η περιοχή ........

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγάζεις άκρη με chat & facebook. Λίγο έξω από τα τετριμμένα να είναι η ερώτηση μπλοκάρουν. Και δεν υπάρχει και εκπαίδευση. Να μαζεύουν φερ ειπείν τα παιδιά τις ερωτήσεις που δεν ήξεραν να απαντήσουν και να τους εκπαιδεύουν.

Τέλος πάντων. Είχα ενημερώσει για Ν.Ιωνία και Ρέντη σε προηγούμενα post. Είδα την ίδια αφίσα 10 μέτρα από το περίπτερο που βρίσκεται έξω από το public Πειραιά. Μέρος που δεν υπάρχουν ethnik μαγαζιά και ιστορίες για αγρίους.

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με τα +60"....δεν στέλνουν μνμ αλλά ή καλείς το 1330 απο τον βατραχο ή μέσα απο την app της cosmote λεει +60.

Στο ερωτηματολόγιο τους "έλουσα" με τρόπο για όλες αυτές τις απατες που κάνουν σε συνεννόηση με τους αλλους 2...

Τέλος πάντων....καληνύχτα...

 

 

Ναι ,είναι!!

 

την προηγουμενη είχαμε διπλασιασμο, άρα αυτη προφανως οχι

Link to comment
Share on other sites

την προηγουμενη είχαμε διπλασιασμο, άρα αυτη προφανως οχι

Ακριβώς.Δεν έχουμε διπλασιασμό!!Και επι της ευκαιρίας να διορθώσω μια προηγούμενη αναφορα μου, ΜΟΝΟ το 1330 είναι πλεον αξιόπιστο για τον διπλασιασμο!!!Αν και η εφαρμογή cosmote λεει +60...δεν ισχύει!!!

Link to comment
Share on other sites

Με διεύθυνση το πού είναι δεν νομίζω να σου απαντήσουν....αλλά τα έθνικ γενικά είναι τα μαγαζιά-μαγαζάκια που έχουν οι αλλοδαποί τύπου μπανγκλαντές.π.χ. στο Κέντρο της Αθήνας είναι γεμάτο με τέτοια...μπαίνεις και ρωτάς.

 

Κυδωνίων 13 Νέα Ιωνία, mini market αλλοδαπού , έχει κάρτες και πήρα 2

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κυδωνίων 13 Νέα Ιωνία, mini market αλλοδαπού , έχει κάρτες και πήρα 2

Αλλο κουφο και αυτο. Εχουν δικαιωμα να παρεχουν πακετο που μπορεις να το βρεις μονο σε συγκεκριμενα μερη; Αυτοι που δεν μενουν εκει, για ποιο λογο δεν μπορουν να το εχουν, δεν ειναι και αυτοι πελατες;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται και από το app της cosmote. Πάνω δεξιά ρυθμίσεις, το νούμερο σου, διαχείριση, επιπλέον υπηρεσίες για σένα.

 

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest makisg3
Γίνεται και από το app της cosmote. Πάνω δεξιά ρυθμίσεις, το νούμερο σου, διαχείριση, επιπλέον υπηρεσίες για σένα.

 

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Εβδομάδα διπλασιασμού, μόλις ανανέωσα

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αλλο κουφο και αυτο. Εχουν δικαιωμα να παρεχουν πακετο που μπορεις να το βρεις μονο σε συγκεκριμενα μερη; Αυτοι που δεν μενουν εκει, για ποιο λογο δεν μπορουν να το εχουν, δεν ειναι και αυτοι πελατες;

 

Όπου κινούμαι , έχω δει τη διαφήμηση. Πειραιάς, Ρέντης, Ν.Ιωνία.

Δεν υπάρχει παντού, σε κάθε περίπτερο, αλλά στην πόλη σου θα βρεις σίγουρα εκεί που θα δεις τις αφίσες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...