Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πακέτο 60'+60' καταργήθηκε? Νομίζω την προηγούμενη εβδομάδα δεν έχει διπλασιασμό. Δεν θα έπρεπε να έχει αυτή?

 

Στάλθηκε από το Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές τον μήνα είναι ο διπλασιασμός.

Αν ο μήνας έχει 5 Δευτέρες δεν δίνει την 5η Δευτέρα.

Από Ιούνιο πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές τον μήνα είναι ο διπλασιασμός.

Αν ο μήνας έχει 5 Δευτέρες δεν δίνει την 5η Δευτέρα.

Από Ιούνιο πάλι.

 

α οκ. δεν το ήξερα. Ευχαριστώ πολύ!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές τον μήνα είναι ο διπλασιασμός.

Αν ο μήνας έχει 5 Δευτέρες δεν δίνει την 5η Δευτέρα.

Από Ιούνιο πάλι.

 

Και αν το αντιληφθηκα σωστά, όταν έχει τη προσφορά τελειώνει πάντα Κυριακή το βράδυ, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές τον μήνα είναι ο διπλασιασμός.

Αν ο μήνας έχει 5 Δευτέρες δεν δίνει την 5η Δευτέρα.

Από Ιούνιο πάλι.

 

Το εχω ξαναγραψει οτι δεν ισχυει αυτο. Τον προηγουμενο μηνα ειχε 5 Δευτερες και εδωσε στις 2/4,16/4 και 30/4.

 

Φαινεται να ισχυει πλεον αυτό που είχε πει o jimmis. Οτι δηλαδη αν η εβδομαδα περιεχει >=2 μέρες από προηγούμενο μήνα, τότε δεν δίνει. Παλιοτερα αυτό δεν ίσχυε.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ξαναγραψει οτι δεν ισχυει αυτο. Τον προηγουμενο μηνα ειχε 5 Δευτερες και εδωσε στις 2/4,16/4 και 30/4.

 

Φαινεται να ισχυει πλεον αυτό που είχε πει o jimmis. Οτι δηλαδη αν η εβδομαδα περιεχει >=2 μέρες από προηγούμενο μήνα, τότε δεν δίνει. Παλιοτερα αυτό δεν ίσχυε.

 

Πράγματι, αυτός είναι ο μοναδικός αλγόριθμος από όσους έχουν προταθεί, που επαληθεύεται ως τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Οπότε αφού έδωσε το τελευταίο διπλασιασμό 14/5-20/5, δεν έδωσε 21/5-27/5, δε δίνει αυτή τη βδομάδα 28/5-3/6 επειδή έχει 4 μέρες του προηγούμενου μήνα, λογικά θα δώσει στις 4/6-10/6, μετά τίποτα για 11/6-17/6, μετά αναμένεται διπλασιασμός στις 18/6-24/6 κτλ κτλ.
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα, τώρα θα βάζεις ταληρακι,σου φτάνει να ενεργοποιεις το πακέτο όταν έχει διπλασιασμό.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, σας έχει έρθει μήνυμα διπλασιασμού 60+60 λεπτά στο frog; (...γιατί δε μπορώ να πάρω στο 1330, μένω στο εξωτερικό...)

iphone 11

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, σας έχει έρθει μήνυμα διπλασιασμού 60+60 λεπτά στο frog; (...γιατί δε μπορώ να πάρω στο 1330, μένω στο εξωτερικό...)

 

Σε μένα ήρθε από το πρωί το μήνυμα για τα 60+60.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. ήθελα και εγώ αυτήν την πληροφορία.
Link to comment
Share on other sites

Έχει 60'+60 αυτή τη βδομάδα. Στο 1330 έλεγε για το διπλασιασμό στις 01:30 μετά τα μεσάνυχτα που πήρα τηλέφωνο, ήρθε και το μήνυμα στις 12:46 το μεσημέρι.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους... στο μεταξύ μου ήρθε και μένα το μήνυμα

iphone 11

Link to comment
Share on other sites

Guys, ειχα φραγη, εβαλα 5€, εβαλα και το πακετο με τα 2GB και πλεον μπορω να παρω τηλ, να με παρουν, αλλα στο ιντερνετ μονο οταν εχει 3G συνδεεται. Οταν παει στο 4G και παω να μπω σε καποια σελιδα μου βγαζει πως δεν εχει ενεργοποιηθει πακετο δεδομενων. Ξερει κανεις τιποτα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Για στείλε 4G στο 1333 μήπως δεν είναι ενεργοποιημένο το 4G .

Αν είναι πρόβλημα από την φραγή που υπήρχε , θα διορθωθεί σύντομα .

Link to comment
Share on other sites

@YAziDis

 

Ξέρω εγώ σε κάποια στιγμή είχε μπει φραγή για μια ημέρα προσπαθούσα να βάλω 4G τίποτα ενώ πριν πάρα πολύ καιρό είχε ενεργοποιηθεί το 4G στην γραμμή μου

 

 

Τελικά έστρωσε αφού έστειλα END 4G στο 1333 και μετά ξανά ενεργοποίηση 4G στο 1333

 

ολο το παραπάνω έγινε από την φραγή αλλιώς εάν δεν το έκανα έτσι όπως το λέω παραπάνω 4G δεν έβλεπα με τίποτα

 

 

Guys, ειχα φραγη, εβαλα 5€, εβαλα και το πακετο με τα 2GB και πλεον μπορω να παρω τηλ, να με παρουν, αλλα στο ιντερνετ μονο οταν εχει 3G συνδεεται. Οταν παει στο 4G και παω να μπω σε καποια σελιδα μου βγαζει πως δεν εχει ενεργοποιηθει πακετο δεδομενων. Ξερει κανεις τιποτα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δες παραπάνω λογικά αυτό που λέω συμβαίνει

 

Εάν πιο πριν είχες 4G συμβαίνει το παραπάνω και έγινε μετά την φραγή

 

 

Αλλιώς δεν έχεις κάνει ενεργοποίηση στο 4G

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, έχω 2 screenshots από το υπόλοιπο που στέλνει το Y στο 1330 και αυτό που δείχνει η εφαρμογή της cosmote.

 

https://imgur.com/a/EfYqLun

 

Το Y δείχνει τη λήξη των 120 λεπτών στις 12 το μεσημέρι ενώ η εφαρμογή στις 23:59 της ίδιας μέρας. Ποιο από τα δύο είναι το σωστό; Το έχω επισημάνει στο FB της φρογκ (και για το θέμα με τα 600 προς frog που δε τα δείχνει η εφαρμογή) αλλά δε μπόρεσαν να απαντήσουν για κανένα από τα θέματα, μόνο ότι θα το δούμε - ακόμα περιμένω. Έχει κανείς ιδέα;

Edited by apagogeas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...