Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα

Απλα μπορεις να παρεις τον ηδη εγκατεστημενο φακελο και να τον περασεις στην μνημη...Και υστερα ανοιγεις το exe..:)

 

 

to mono pou de douleuei einai i automati allagi tou status

otan anoigeis ena mp3 me to mediaplayer,

kata ta alla douleuei apsoga

:lock:

 

twitter.com/jojoGPS

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sorry κιολας

 

εχτες κατεβασαν update τα χρ

 

τα εκανα εγκατασταση και απο εκεινη την ωρα δε μπορω να συνδεθω με τον λογαριασμο μου στο μσν

 

το περιεργο ειναι οτι με αλλο user account, με συνδεει κανονικα

 

μπορει καποιος να μου πει τι γινεται?

σας παρακαλω πολυ δηλαδη γιατι εχω πελαγωσει πια με κατι τετοια. Δε τα μπορω εγω αυτα τα του διαβολου

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1331565&postcount=51

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

to mono pou de douleuei einai i automati allagi tou status

otan anoigeis ena mp3 me to mediaplayer,

kata ta alla douleuei apsoga

 

Δουλευει κανονικα , τουλαχιστον στην 7.5..Τωρα για την 8 δεν γνωριζω:O

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

se mena den doulevi. exi apo xthes vradi pou den me sindei. ti simveni?

 

Συνηθισμένα προβλήματα του Messenger. Θα του περάσει...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μπορείτε αν ξέρετε να μου πείτε γιατί μετά απο άνοιγμα ενός e-mail απο msn messenger το κείμενο εμφανίζεται με ακαταλαβίστικους χαρακτήρες? Επισυνάπτω screenshot, μόνο εκει υπάρχει το πρόβλημα.:(. Αφου κάνω την διόρθωση του en conding για να το διαβάσω, στο επόμενο μήνυμα ξανά το ίδιο κάνει και πάλι την ίδια διαδικασία θέλει:mad: .Αφαίρεσα ξαναεγκατατέστησα το Msn και μάλιστα με την τελευταια έκδοση μπας και αλλάξει κάτι, το αποτέλεσμα το ίδιο:worry:
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε ένα μεγαλύτερο screenshot γιατί σε αυτό δεν φαίνεται τίποτα. Κατα πάσα πιθανότητα πάντως αν υπάρχει το πρόβλημα που νομίζω, θα οφείλεται στο encoding.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μπορείτε αν ξέρετε να μου πείτε γιατί μετά απο άνοιγμα ενός e-mail απο msn messenger το κείμενο εμφανίζεται με ακαταλαβίστικους χαρακτήρες? Επισυνάπτω screenshot, μόνο εκει υπάρχει το πρόβλημα.:(

 

Ναι όντως από το screenshot που δίνεις δε φαίνεται καλά είναι μικρό, όπως είπε και ο Hostolis. Βάλε πιο μεγάλο να καταλάβουμε τι παίζει:p . Αν είναι αυτό που είπε και ο hostolis τότε αν έχεις firefox πάτα view/character encoding και επέλεξε unicode(utf-8) (αν είναι πάλι κινέζικα δοκίμασε κάποιο αλλο, με κάποιο από αυτά που έχει εκεί μέσα θα δεις αποτέλεσμα). Αν έχεις ie πάτα αντίστοιχα view/encoding και επέλεξε unicode όπως είπαμε πριν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε ένα μεγαλύτερο screenshot γιατί σε αυτό δεν φαίνεται τίποτα. Κατα πάσα πιθανότητα πάντως αν υπάρχει το πρόβλημα που νομίζω, θα οφείλεται στο encoding.

 

Το διόρθωσα στο αρχικό μου mail

Link to comment
Share on other sites

Επομένως φταίει το encoding, πρέπει να διαλέξεις iso-8859-7.

 

Tο επιλέγω, αλλα στο επόμενο mail που θα επιχειρήσω να ανοίξω θα πρέπει να ξανακάνω την ίδια διαδικασία, δεν μένει μόνιμα η εντολή:wacko: . Αυτό που μου πρότεινες ήταν η πρώτη μου αντίδραση καθώς έβλεπα τα γράμματα ετσι...

Link to comment
Share on other sites

Tο επιλέγω, αλλα στο επόμενο mail που θα επιχειρήσω να ανοίξω θα πρέπει να ξανακάνω την ίδια διαδικασία, δεν μένει μόνιμα η εντολή:wacko: . Αυτό που μου πρότεινες ήταν η πρώτη μου αντίδραση καθώς έβλεπα τα γράμματα ετσι...

ακριβως το ιδιο προβλημα κι εγω παιδια. διορθωνεται στο mail που κοιταζω και στο επομενο παλι κινεζικα

:shoot: Μην πυροβολείτε τις σκέψεις κανενός. Κάθε σκέψη είναι μια αχτίδα φωτός...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε που μπορω να βρω δωρεαν emotions και αλλα τετοια ?????

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιαα μολις εβαλα την καινουργια εκδοση του Msn δεν ειναι και ασχημη..

 

Μια πληροφορια θα ηθελα αν καποιος γνωριζει..διπλα στις συνδεδεμενες επαφες δε μου γραφει τη κατασταση του καθε user(δηλ Απασχολημενος κτλ) παρα μονο ενα μικρο σαν ρολογακι που υπηρχε φυσικα στις παλιοτερες εκδοσεις μαζι ομως με την ενδειξη της εκαστοτε καταστασης..Γνωριζει καποιος κατι καποια ρυθμιση ισως?

Η Δημοκρατία καταστρέφεται διότι καταχράστηκε το δικαίωμα της Ελευθερίας και της Ισότητας. Έμαθε στους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα, την αναρχία ως ευδαιμονία.

 

Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει βαλει κανεις το σκριπτακι auto-hey?πολυ καλο :D

 

το οποίο τι κάνει;

Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

οταν σου γραφει καποιος hey απανταει μονο του Hey! :D

εχει κ ενα αλλο που οταν σου γραφει κατι που το χεις ηδη καταχωρησει απανταει αναλογα οπως (παλι) εσυ το εχεις καταχωρησει πχ

σου λεει καποιος bb η bye..το καθοριζεις εσυ να απανταει οπως θες.

πχ stavros: bb

me: bye bye

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ειναι πολύ ωραίο!!!

Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο. Πώς γίνεται όταν πατάω να δω τα mail μου απο το msn να μην μου ανοιγει το link με τον IE αλλά με τον Opera?

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω πως γινεται ο msn να ξεκλειδωσει για να στελνει απεριοριστες δονησεις συνεχεια και αν υπαρχει καποιο site (ή αν εχετε εσεις) με δωρεαν emoticons.

 

 

 

 

 

 

 

p.s. Συγγνωμη αν έχουν ξανααναφερθει αυτα.:O

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω πως γινεται ο msn να ξεκλειδωσει για να στελνει απεριοριστες δονησεις συνεχεια και αν υπαρχει καποιο site (ή αν εχετε εσεις) με δωρεαν emoticons.

 

 

 

 

 

 

 

p.s. Συγγνωμη αν έχουν ξανααναφερθει αυτα.:O

 

Με κάποιο patch μπορείς να το κάνεις αυτό. Π.χ. με το A-patch. Αφού το τρέξεις Κάπου θα σου έχει την επιλογή "remove nudge delay".

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...