Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εεεεεε.... μια κουτη (?) ερωτησουλα...

 

Εχω yahoo! messenger, στο οποιο εχω αρκετες καταχωρησεις, και θελω να μιλησω με εναν φιλο μου που εχει msn.

Μπορω να τον δω και να επικοινωνησω μαζι του μεσα απο το yahoo! ?

Απλα δε θελω να εγκαταστησω το msn για ενα μονο ατομο... :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εμενα εχει ενα προβλημα με τους ηχους..δεν ακουγονται τα nudges και γενικα οταν μου στελνουν μηνυμα..μερικες φορες ουτε αναβοσβηνει..

:what:

PS:εχω το script mute ,αλλα το χω απενεργοποιησει..

Link to comment
Share on other sites

εεεεεε.... μια κουτη (?) ερωτησουλα...

 

Εχω yahoo! messenger, στο οποιο εχω αρκετες καταχωρησεις, και θελω να μιλησω με εναν φιλο μου που εχει msn.

Μπορω να τον δω και να επικοινωνησω μαζι του μεσα απο το yahoo! ?

Απλα δε θελω να εγκαταστησω το msn για ενα μονο ατομο... :O

 

Ναι μπορείς. Κανε τον add..

 

εμενα εχει ενα προβλημα με τους ηχους..δεν ακουγονται τα nudges και γενικα οταν μου στελνουν μηνυμα..μερικες φορες ουτε αναβοσβηνει..

:what:

PS:εχω το script mute ,αλλα το χω απενεργοποιησει..

 

Προφανώς αυτό θα γίνεται όταν έχεις την επιλογή ''busy'' ή ''in a call''. Σε αυτές τις περιπτώσεις ούτε nudge θα ακούς ούτε ποιος μπαίνει και βγαίνει κλπ.

Σε άλλη περίπτωση δεν γνωρίζω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι ηχοι στις επιλογες ειναι οκ? Τα εχεις ελεγξει γιατι μπορεις να απενεργοποιησεις τους ηχους αν θες.

Αληθεια μηπως ξερει κανεις αν γινεται τα mail απο ενα λογαριασμο να στελνονται σε αλλο αυτοματα ή εστω να μου πειτε τις ρυθμισεις που πρεπει να κανω για να ερχονται στο outlook. Υπαρχει καποια διευθυνση που να εχει free emoticons?

Link to comment
Share on other sites

tnx meganium..αυτο ηταν αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως αλλαξαν μονα τους..μαλλον εκλεισα το pc ενω ειχα ενεργοποιημενο το script mute ;)
Link to comment
Share on other sites

προχτες μου ηρθε μειλ για το νεο ΜΣΝ 8,1 μπετα!

nai einai pleon public beta..

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασε κανεις?καμια διαφορα?

Eγω αυτο χρησιμοποιώ. Ε λίγες αισθητικές διαφορές. Μη φανταστείς τίποτα δραματικό.

Το καλό είναι πάντως ότι δουλεύει απρόσκοπτα. 0 προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

το messenger plus με το 8.1 ειναι συμβατο η θελει ξανα να κατεβαζουμε αλλο κ αντε ξανα τις ρυθμισεις απο την αρχη?
Link to comment
Share on other sites

Είδατε καμιά διαφορά στο 8.1; Η μόνη διαφορά που εντόπισα είναι στον τίτλο που έχει ένα κόκκινο Beta και στην κάρτα επαφών που είναι λίγο διαφορετική (που εμένα η παλιά μου άρεσε περισσότερο).

Αφήστε που προς το παρόν είναι στα Αγγλικά (όχι πως είναι και πρόβλημα αυτό...).

Ξέρουμε πότε περίπου βγαίνει η τελική (αν και πολύ νωρίς το βλέπω καθώς δεν έχει πολύ καιρό που κυκλοφόρησε η κανονική 8 έκδοση);

Link to comment
Share on other sites

chris twra pou vgikan ta Vista (afou to beta 8.1 itan gia ta Vista) na to perimeneis arxes Noemvriou :)
Link to comment
Share on other sites

το κείμενο δίπλα στο όνομα παραμένει ακόμα και όταν γίνει sing-up από άλλο τερματικό. έτσι νομίζω έλεγε στο email.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να παραμείνω στο Windows Live Messenger 8 ? :confused:

Δεν αξίζει να το τσεκάρω/δω?:worry:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι ρυθμισεις πρεπει να κανει καποιος ωστε να μπορεσει να παρει τις φωτογραφιες που εχει στο MSN?? Σας εχει τυχει ποτε??? Εμενα μου ετυχε χτες αλλα δεν καταλαβα πως εγινε!!!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

MSN 7.5 + Stuffplug = Steal Display Picture (ena apo ta polla features)

einai plugin gia to Messenger PLUS!

 

Distixws den exei kykloforisei gia WLM 8

 

http://www.stuffplug.com

Link to comment
Share on other sites

και φαντασου οτι υπαρχουν μερικοι που πιστευουν οτι φωτο πρεπει να δειχνεις μονο στο μσν για να μη σου κλεψουν τη φωτο...οι ανοητοι...
:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...