Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν λίγο η Microsoft διέθεσε και επίσημα την τελική έκδοση του MSN Messenger, που πλέον λέγεται Windows Live Messenger.

 

Μπορείτε να κατεβάσετε την έκδοση 8.0.0787 στα αγγλικά από εδώ.

 

Λογικά τις επόμενες ώρες ή μέρες θα βγουν και οι αντίστοιχες εκδόσεις του mess patch και του a-patch.

 

Αφού λοιπόν το WLM έγινε επίσημο πια, κλείνουν τα θέματα του 7.5 και του beta και η συζητήσεις για τον δημοφιλέστερο messenger συνεχίζονται εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτο δεν ειναι που αλλαζεις καποια πραγματα στο msn; οπως την καθυστερηση των nudge.
Link to comment
Share on other sites

Μολις το εκανα setup.Πιο ευχαριστο στο ματι το 7.5 ενω το 8 μας το παιζει minimal design...:lol: :p

 

Πράγματι. Κι εμένα, μου άρεσε περισσότερο ο 7.5 από τον Live... Φυσικά θέμα συνήθειας είναι. Θα το συνηθίσω, που θα μου πάει... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εμφανισιακα μου φαινεται καλυτερος απο τον 7.5. Ισως γιατι τον ειχα βαρεθει.

Απο μνημη πως παει? Γιατι σε μενα ειναι σταθερα στα 50 Mb:!:

Link to comment
Share on other sites

μολις το κατευασα...τιποτα ιδιαιτερο,καμμια αλλαγη σε σχεση με το beta.

τουλαχιστον να φυγουν τα προβληματα

Link to comment
Share on other sites

Πατωντας my computer, εκει που εχει τους δισκους κτλ, υπαρχει ενας φακελος my sharing folders. Λογικα θα μπηκε και σε εσας με την εγκατασταση του Messenger. Πως μπορω να το σβησω / να φυγει απο εκει?
Link to comment
Share on other sites

Ερωτησις!!Τα δικα μας smilies(που αποθηκευουμε απο αυτον που μιλαμε)που τα αποθηκευει?Κριμα να χανουμε τοσα πολλα με καθε format....:cry: :D
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω το νεο messenger εχτες το βραδυ και μεχρι στιγμης ειναι πολυ καλο.Θεμα συνηθειας ειναι αλλωστε και το μεγαλο + ειναι οτι μπορεις να στελνεις αμεσο μνμ και οταν ο αλλος ειναι εκτος συνδεσης και ο αλλος το παιρνει οταν μπει στο net.Γενικα ειναι πολυ βελτιωμενος:) :happy:
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Οταν ξεκιναω το προγραμα και κανω sign in, μου βγαζει την λιστα επαφων και κολλαει εκει περιπου 30 δευτερα. Δηλαδη, οτι και να πατησω στο προγραμμα, δεν ανταποκρινεται και βγαζει not responding. Αμα το αφησω, ξεκολλαει μονο του.

 

Εχει τυχει σε κανεναν?

Link to comment
Share on other sites

Xerete oloi oti to SweeTim einai ADWARE swsta?

 

Deite ti grafei stin selida tous ahahahahahahahahahah

 

Why is my Anti-Spyware program tagging SweetIM for IE as Adware or Spyware?

 

SweetIM for IE is not adware nor spyware. We are however a new application that some anti-spyware programs are unfamiliar with, and therefore might flag as a threat and recommend to delete or not install. If such an alert pops-up for Macrogaming SweetIM for IE, requesting you approval to allow installation, please accept installation, as over one million happy users have already, and start enjoying SweetIM. Please let us know which program tagged us as a threat and we will contact them to update their settings.

 

kai egw eimai o superman!

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη μα επειδη ειμαι λιγο ασχετος, το A-Patch σε τι εξυπηρετει?:)

 

Mε αυτό μπορείς μπορείς να αλλάξεις κάποιες υπάρχουσες λειτουργίες του msn. Έχει αναφερθεί και πιο πάνω. Να βγάλεις τις διαφημήσεις, να απενεργοποιήσεις την καθυστέρηση μεταξύ των nudge έτσι ώστε να μπορείς να στείλεις πολλές κ.α. πολλά..Είναι μικρό σαν πρόγραμμα, εύκολο και απλό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμεις δηλαδη που εχουμε το ΒΕΤΑ, θα πρεπει να κατεβασουμε αμεσα το κανονικο?Βαριεμαι να το κανω install κλπ τωρα :O
Link to comment
Share on other sites

Εμεις δηλαδη που εχουμε το ΒΕΤΑ, θα πρεπει να κατεβασουμε αμεσα το κανονικο?Βαριεμαι να το κανω install κλπ τωρα :O

μια χαρα δεν ειναι και το beta; κι εγω αυτο εχω :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...