Jump to content

Καλοκαιρινό Myphone meeting - Αθήνα, 09/07/2006


teitzis
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το καλοκαιρινό Myphone meeting της Αθήνας?  

84 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το καλοκαιρινό Myphone meeting της Αθήνας?

    • Κυριακή 25 Ιουνίου
      33
    • Κυριακή 2 Ιουλίου
      16
    • Κυριακή 9 Ιουλίου
      35


Recommended Posts

Πάντως η πλέον ακατάλληλη ημερομηνιά για το meeting είναι στις 9/6. Τελικός mundial έτσι; όχι τώρα να λέμε...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 458
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με λύπη μου διαπιστώνω οτι η μόνη περίπτωση να έρθω αν γίνει στις 25/6 είναι αν χαθεί η εξεταστική. Το πρόβλημα είναι οτι σπουδάζω Καλαμάτα και είναι εκ των πραγμάτων αδύνατο τη μια μέρα να είμαι στο meeting και την άλλη να δίνω μάθημα :( . Θα είναι το πρώτο meeting που χάνω απο την εγγραφή μου στο myphone... :cry: :cry:
Link to comment
Share on other sites

Υπ' όψιν ότι πέρσι δεν καταφέραμε να συμφωνήσουμε σε ημερομηνία και αυτή ορίστηκε από εμάς 4 μέρες πριν. Η προσέλευση ήταν γύρω στα 30 άτομα. Αν φέτος το κανονίσουμε έγκαιρα θα έχουμε παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Υπ' όψιν ότι πέρσι δεν καταφέραμε να συμφωνήσουμε σε ημερομηνία και αυτή ορίστηκε από εμάς 4 μέρες πριν. Η προσέλευση ήταν γύρω στα 30 άτομα. Αν φέτος το κανονίσουμε έγκαιρα θα έχουμε παραπάνω.

 

Mono???! Ligoi.. Sthn comdex ap oso 8ymamai prepei na xan perasei polloiii perissoteroi. . . Ante na ginei etsi kai to kalokairi na mazeytoume 150+ aneta! ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντα με προλαβαίνετε και έλεγα και εγώ να ανοίξω το θέμα :p Όπως έχουμε συζητήσει με αρκετά παιδιά στο meeting, νομίζω ότι ο περσινός χώρος του Yes κοντά στο ΣΕΦ μας βόλεψε όλους και σαν service και σαν πάρκιγνκ και κατάλληλος για την εποχή ήταν και γενικά κάποιο αρνητικό δεν άκουσα από κανέναν. Καλό και το the mall αλλά είπαμε καλοκαίρι ήρθε να τιμήσουμε και λίγο τα νότια :D Άρα ας ψάχνουμε την ημερομηνία περισσότερο (αν και με τις απεργίες θα παιδευτούμε). Εγώ πρόβλημα δεν έχω, όποια Κυριακή θέλετε αρκεί να μην πάμε μέσα Ιουλίου :p
+ 1 και από 'μένα.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Kai gw arxika mall elega alla telika konta sto sef einai kalytera. . .

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

Mono???! Ligoi.. Sthn comdex ap oso 8ymamai prepei na xan perasei polloiii perissoteroi. . . Ante na ginei etsi kai to kalokairi na mazeytoume 150+ aneta! ;)

 

easy saylor!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

25 θα ειμαι Κω για κατι δουλειες οποτε δεν μπορω σιγουρα.Για τις αλλες ημερομηνιες,count me in,εκτος απροοπτου..:D
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

Mono???! Ligoi.. Sthn comdex ap oso 8ymamai prepei na xan perasei polloiii perissoteroi. . . Ante na ginei etsi kai to kalokairi na mazeytoume 150+ aneta! ;)

 

easy saylor!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

 

:p pou to vrhkes auto to post twra :p anwy, an 8ymamai kala tis ypografer stn afisa, kapou tosoi eixan perasei. . . ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα χάσω και το φετινό καλοκαιρινό meeting :p . Νομίζω καλύτερα να πούμε για τις 9. Παίζει να λείπω 11 Ιουλίου και μετά.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Μωρε κοσμο να εχει και να το διασκεδασουμε και ας γινει οποτε θελει.....:cool:

 

Απλα να ενημερωθουμε..:p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω για 25 Ιούνίου και για ΝΠ.

τό θέμα είναι όπου πάμε να υπάρχει κοντά κάποιο δημόσιο μέσω μεταφοράς για να διευκοληθούν οι περισσότεροι.

Εγώ είναι μέσα για Κυριακή 25, όχι Σαβββάτο όμως.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Κανενά κοριτσάκι δεν θα πάει? :confused:

Θα πάει θα πάει ;) !! Απλά περιμένουμε να δούμε πως θα πανε τα πράγματα με την εξεταστική... Θα γίνει δε θα γίνει? Κι αν ναι πότε? Θελω να πιστέυω ότι θα δώσουμε εμείς οι γυναίκες το παρόν μας και εκεί!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν θελετε μπορειτε να ρθειτε και στο δικο μας! :)

ειστε ευπροσδεκτες!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

To kakiasmeno και τον dogas να δω στο meeting και τι στο κόσμο! :D :up:

Εντάξει ο Hunter είναι σίγουρος οπότε καλά πάμε! ;)

 

ΝΠ και από εμένα... :whistle: :ninja:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

25/6 να γίνει είμαι μέσα.Ρεπάρο κιόλας και θα επιλέξω και'γω φυσικά τα ΝΠ.

ΝΠ!!

Μπα;;;; Τι έγινε; Ζηλέψαμε ζηλέψαμε;; :lol: :lol: :p

 

titinaki εννοείται ότι κάνω πλάκα ε; :)

Είπα να δώσω πνοή στο thread. :confused: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

titinaki εννοείται ότι κάνω πλάκα ε; :)

Είπα να δώσω πνοή στο thread. :confused: :lol:

 

Ναι,βρε το κατάλαβα δεν και είπα τπτ. :)

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

ΝΠ και από μένα...:D

Αλλά ρε παιδιά καλύτερα 09/06... 25 είναι λίγο μετά το τέλος των εξετάσεων μου και αμέσως μετά την έναρξη των καλοκαιρινών στο φροντιστήριο!:blink: :X

Θέλω να ηρεμίσω λίγο πρώτα και μετά...:worry:

Link to comment
Share on other sites

ΝΠ και από μένα...:D

Αλλά ρε παιδιά καλύτερα 09/06... 25 είναι λίγο μετά το τέλος των εξετάσεων μου και αμέσως μετά την έναρξη των καλοκαιρινών στο φροντιστήριο!:blink: :X

Θέλω να ηρεμίσω λίγο πρώτα και μετά...:worry:

να γυρισουμε το χρονο πισω; :p

μια βολτα για καφε θα βγουμε, γιατι το βλεπεις ετσι; οτι και καλα να ηρεμησεις λιγο; :)

Δεν το κόβω να έρχονατι πολλοί,σύμφωνα με το σύνολο των ποστ..
αφου θα'ρθω εγω τι σε πειραζει; :lol:

χαβαλες :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...