Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετώ κι εγώ την παρέα.

Παρακολουθώ το forum εδώ και πολύ καιρό, δεν χρειάστηκε ποτέ να επέμβω σε κάτι γιατί πάντα έβρισκα αυτό που ήθελα.

 

Όμως, τί γινεται με τις φωτογραφίες του N80? έχουμε κάτι νεότερο;

Πολύ noise ρε παιδιά! Φάγαμε παραμύθι μου φαίνεται με την camera του N80... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ Η ΧΡΗΣΗ ΕΝΟΣ ΣΚΟΤΕΙΝΟΥ THEME ΑΥΞΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΤΟΥ Ν80?

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΛΛΑΖΩ ΘΕΜΑΤΑ.

ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ Η ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ Ν80 ΑΓΓΙΖΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΘΕΜΑΤΑ (ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΥΡΑ) ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ? ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΧΡΩΜΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΠΡΟΒΑΛΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ?

ΑΝ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ THEME ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..μπορει καποιος να μου στειλει ενα πμ με το που και πως μπορω να βρω δωρεαν το SMARTMOVIE?????ευχαριστω...

 

 

galinios@yahoo.com ειναι το μαιλ αν μπορει καποιος να μου στειλει τα αρχεια κατεθ8ειαν ....

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ Η ΧΡΗΣΗ ΕΝΟΣ ΣΚΟΤΕΙΝΟΥ THEME ΑΥΞΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΤΟΥ Ν80?

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΛΛΑΖΩ ΘΕΜΑΤΑ.

ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ Η ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ Ν80 ΑΓΓΙΖΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΘΕΜΑΤΑ (ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΥΡΑ) ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ? ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΧΡΩΜΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΠΡΟΒΑΛΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ?

ΑΝ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ THEME ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ?

 

Θα μειωσεις τη φωτεινοτητα της οθονης σου! Ολα τα αλλα ειναι αυτα που λεγονται για να περναει η ωρα και να εχουμε κατι να κανουμε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα πιστευω οτι δεν μειωνεται τοσο η αυτονομια της μπαταριας με τα θεματα.αλλα στο Ν80 μου δεν εχω θεμα,πανω απο 1000kb και παντα βαζω θεματα με default icons.αλλα κατα την γνωμη μου,το ιδανικο θεμα,για μεγιστη αυτονομια μπαταριας και λιγοτερη καταναλωση,ειναι το θεμα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.....!!αυτο εχω εγω και ειμαι ικανοποιημενος....μεχρι αυτη την αγωνιστικη!:lol:

 

Οσο για το smartmovie,φιλε galinie,ψαξε στα 2 πρωτα λινκ της υπογραφης μου και θα το βρεις!:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.

Εχω σπιτι μου ενα wireless network απ το οποιο συνδεομαι στο νετ.

Εχω επισης εγκαταστησει το Windows Live Messeger στο κινητο για να μπορω να μπαινω κ απο εκει.

Το θεμα ειναι ΠΛΕΟΝ για να παιξει το win live messenger μου ζηταει κατι σαν...subscription και 10db per month κ κατι τετοιο.

 

Τι παιζει με αυτο,ξερει κανεις? Αν δηλαδη επιλεξω YES υπαρχει περιπτωση να με χρεωνει κατι extra ?

 

thanks.

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΝΟΕΙΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...? ΕΧΕΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΧΑΡΤΕΣ? ΑΝ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ UPDATE ΣΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ? ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΚΡΙΒΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕ ΦΩΝΗΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΕΙΕΣ?

 

Xrisimopoio route 66 kai to xarti tis athinas o opoios exei kalupsi sxedon 100% kai nai exei fonitikes entoles me akribi diadromi.to xarti tis elladas den exo kataferei na ton doulepso giati mou bgazei error some files are missing.Symfona me kapoion filo o xartis einai palioteros aptin ekdosi tou programatos giauto. to route 66 tha to breis sto ''magazaki'' pou lene edo oi filoi;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

στο Ν80 υπαρχει μενου για να ρυθμισουμετην ΙP του,gateway,DNS.

Δεν λειτουργει οπως μια ασυρματη καρτα δικτου?

Με ξετσεκαριστο το DHCP απο το ρουτερ πως θα συνδεθει?

Link to comment
Share on other sites

αλλαγη προσοψης ωστε να γινει μαυρο το κινητακι ποσο κοστιζει ρε παιδια?

 

είναι η τρίτη φορά που το γράφω στο τόπικ: στο νοκια club της Κηφισιάς έβαλα με 28 ευρώ μονο το μπροστινό μέρος χωρίς το πληκτρολόγιο και χωρίς το πίσω πλαστικό(όχι της μπαταρίας).Δηλαδή αν πας να κάνεις πλήρες αντικατάσταση σε μαύρο δεν συμφέρει.Αλλά το αποτέλεσμα και πάλι είναι καλό. :)

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

xxxxxxxxxxxxxx

μπορεις να κατεβασεις οτι θελεις ραγισμενο αφου κανεις μια εγγραφη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ενω συνδεομουνα κανονικα με το ασυρματο ,τωρα μου γραφει :Υπηρεσιες,καμμια αποκριση πυλης

καμμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.

Εχω σπιτι μου ενα wireless network απ το οποιο συνδεομαι στο νετ.

Εχω επισης εγκαταστησει το Windows Live Messeger στο κινητο για να μπορω να μπαινω κ απο εκει.

Το θεμα ειναι ΠΛΕΟΝ για να παιξει το win live messenger μου ζηταει κατι σαν...subscription και 10db per month κ κατι τετοιο.

 

Τι παιζει με αυτο,ξερει κανεις? Αν δηλαδη επιλεξω YES υπαρχει περιπτωση να με χρεωνει κατι extra ?

 

thanks.

 

Εμενα το Windows Live Messenger συνδεεται κανονικα με το Wireless και δεν μου λεει τιποτα για χρεωσεις.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ενω συνδεομουνα κανονικα με το ασυρματο ,τωρα μου γραφει :Υπηρεσιες,καμμια αποκριση πυλης

καμμια ιδεα?

 

επισης εκανα αναβαθμιση μεσω ιντερνετ στην 4.0623.0.42(20-9-2006)

Μηπως δεν εχει browser αυτη?

παντως το δικτυο το βρισκει,και οταν το κλεινω μου δειχνει οτι αποσυνδεεται.

αλλα δεν μπαινει...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το Windows Live Messenger συνδεεται κανονικα με το Wireless και δεν μου λεει τιποτα για χρεωσεις.

 

Ναι αλλα ποσο καιρο το εχεις βαλει πανω στο κινητο?

ΓΙατι και μενα τους πρωτους 1-2 μηνες δεν μου ζητουσε τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Ενω συνδεομουνα κανονικα με το ασυρματο ,τωρα μου γραφει :Υπηρεσιες,καμμια αποκριση πυλης

καμμια ιδεα?

 

Τσεκαρε παλι τα security settings που εχεις στο wireless router.

Αν κανεις scan για να βρει wireless networks,στο εμφανιζει καθολου? Γιατι αν στο εμφανιζει κ μπαινοντας σου βγαζει το μηνυμα αυτο,τοτε μαλλον εχει να κανει με τα settings του router (Mac filtering κτλ)...

Γιατι εγω θυμαμαι οτι μου το εμφανιζε αυτο οταν ειχα enable το mac filtering και ΔΕΝ ειχα βαλει την MAC address του Ν80 (ενω εδινα το σωστο WEP key).

Link to comment
Share on other sites

το router την βρισκει την MAC του Ν80.Στο MAC εχω βαλει allow all .Απο ασφαλεια το εχω αφησει ανοιχτο.

το κινητο βλεπει το δικτυο αλλα δεν ανοιγει η σελιδα ...

 

το DHCP το εχω ξετσεκαρει απο το router.

Μηπως δεν μπορει να του δωσει ΙP αυτοματα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.θα ήθελα μια γνώμη ή βοήθεια.μου έκαναν δώρο το Ν80 αγορασμένο απ το ντουμπάι και το πήγα σε νόκια κατάστημα για τα ελληνικά και μου είπαν ότι ενδέχεται να μην το δεχτεί, το άφησα εκεί απο χθές και θα ξέρω άυριο.Γνωρίζει κανείς αν ισχύει αυτό και άν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί στην αθήνα που να ασχολείται αποκλειστικά με ξεκλείδωμα τηλεφώνων?
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα ποσο καιρο το εχεις βαλει πανω στο κινητο?

ΓΙατι και μενα τους πρωτους 1-2 μηνες δεν μου ζητουσε τιποτα...

 

Το εχω απο την πρωτη μερα που βγηκε.

Και δεν αναφερει πουθενα για χρεωσεις και ψιλα γραμματα.

Το προγραμμα ειναι καθαρα Freeware.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.θα ήθελα μια γνώμη ή βοήθεια.μου έκαναν δώρο το Ν80 αγορασμένο απ το ντουμπάι και το πήγα σε νόκια κατάστημα για τα ελληνικά και μου είπαν ότι ενδέχεται να μην το δεχτεί, το άφησα εκεί απο χθές και θα ξέρω άυριο.Γνωρίζει κανείς αν ισχύει αυτό και άν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί στην αθήνα που να ασχολείται αποκλειστικά με ξεκλείδωμα τηλεφώνων?

 

Το τηλέφωνο που πήρες άνετα δέχεται τα ελληνικά.Αν δε στο κάνουν αυτοί τότε απλά δε θέλουνε κι όχι ότι δε μπορούνε.Αλλιώς το κάνεις μόνος σου.

Απλά παιζει η περίπτωση να είναι κλειδωμένο σε κάποιο Ταυλενδέζικο δίκτυο (τν βρήκα την χώρα?) και να μη μπορείς να χρησιμοποιήσεις ελληνική σιμ

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

το router την βρισκει την MAC του Ν80.Στο MAC εχω βαλει allow all .Απο ασφαλεια το εχω αφησει ανοιχτο.

το κινητο βλεπει το δικτυο αλλα δεν ανοιγει η σελιδα ...

 

το DHCP το εχω ξετσεκαρει απο το router.

Μηπως δεν μπορει να του δωσει ΙP αυτοματα?

 

Αν θυμαμαι καλα,για το mac filtering,εχει 2 επιλογες: η μια ειναι αυτη που λες (allow all) κ νομιζω οτι εχει αλλη μια που λεει αν θα του επιτρεπεις να χρησιμοποιει ΟΛΕΣ τις υπηρεσιες...θα το δω οταν παω σπιτι κ θα το κανω ενα screenshot να το δεις.

ΓΙα την IP που λες,δεν νομιζω να ειναι αυτο, εκτος κ αν του εχεις πειραξει τιποτα εσυ πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

kalispera.na kanw mia erwthsh...ebala ena arxeio .pdf megethoys 5 mb sto kin.otan paw na to anoiksw kanei kapoia sec kai meta moy leei energeia apetyxe kai meta aneparkhs mhnmh.ena allo pdf mikroteroy megethoys to anoigei kanonika.peite moy an kserete giati kaigomai

einai sobaro paidia .kaneis den kserei?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...