Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, kalitexnis_g said:

Καμιά σχέση.. 10GB είναι.. πού το είδες το απεριόριστο;

Για το δικό μου συμβόλαιο μιλάω βρε καλλιτέχνη. 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

20 minutes ago, Nikolas14 said:

Θα συμφωνήσω, η Vodafone στο κέντρο όσο ειχα εγώ τουλάχιστον σε 4G και με φίλους είναι απλά απογοητευτική. Χαμηλές ταχύτητες σε καθημερινή βάση. Προς Φάληρο και Ανάληψη είναι μέτρια, αλλά έως εκεί.

Στο κέντρο έχω συχνά dropped calls , μιλάμε για αστεία πραγματα στο κέντρο της 2ης μεγαλύτερης πολης της χώρας! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ffc said:

Για το δικό μου συμβόλαιο μιλάω βρε καλλιτέχνη. 🙂

🙂ναι αλλά δεν ήταν αυτό το θέμα μας ρε παιδιά.. ξεκινήσαμε με την προσφορά που έστειλε ο Vip

@ffc προφανώς καλά κάνεις αφού πέτυχες τέτοια τιμή..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VIPdriver said:

Στο κέντρο έχω συχνά dropped calls , μιλάμε για αστεία πραγματα στο κέντρο της 2ης μεγαλύτερης πολης της χώρας! 

Τα ίδια θέματα ειχα εγώ και ο πατέρας μου. Για αυτό φύγαμε. Βέβαια στη Θέρμη και Περαια παίζει αρκετά καλά, καθώς και στα δυτικά έχει ανεβεί αρκετά σε κάλυψη και ταχύτητες. Εύοσμο παράδειγμα και Μόνη Λαζαριστων είναι καλύτερη από τη Nova σε ταχύτητες και κάλυψη σε εσωτερικούς χώρους. 

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalitexnis_g said:

🙂ναι αλλά δεν ήταν αυτό το θέμα μας ρε παιδιά.. ξεκινήσαμε με την προσφορά που έστειλε ο Vip

και σχολίασα οτι δεν είναι πανάκεια το 5G τουλάχιστον με την Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

το συμβολαιο μου ληγει τα Μαιου εχω το RED Unlimited με 32,18 πηρα τηλεφωνο προφασιζωμενος προσφορα απο nova και μου το δινουν 28 ευρω μαζι με την εκπτωση του σταθερου ζητησα να μιλησω με το τμημα διακοπων πιστευετε οτι μπορω να παω πιο κατω?

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dimitris15 said:

το συμβολαιο μου ληγει τα Μαιου εχω το RED Unlimited με 32,18 πηρα τηλεφωνο προφασιζωμενος προσφορα απο nova και μου το δινουν 28 ευρω μαζι με την εκπτωση του σταθερου ζητησα να μιλησω με το τμημα διακοπων πιστευετε οτι μπορω να παω πιο κατω?

Σίγουρα μπορούν να το δώσουν πιο κάτω αλλά ίσως όχι ακόμα ή να θέλει να δουν αίτηση φορητότητας.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dimitris15 said:

το συμβολαιο μου ληγει τα Μαιου εχω το RED Unlimited με 32,18 πηρα τηλεφωνο προφασιζωμενος προσφορα απο nova και μου το δινουν 28 ευρω μαζι με την εκπτωση του σταθερου ζητησα να μιλησω με το τμημα διακοπων πιστευετε οτι μπορω να παω πιο κατω?

Καλή τιμή είναι. Αν είσαι ικανοποιημένος κλειστό. Μετά το επόμενο βήμα θα είναι φορητότητα σε κάποια άλλη εταιρεία(καρτοκινητό)

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dimitris15 said:

το συμβολαιο μου ληγει τα Μαιου εχω το RED Unlimited με 32,18 πηρα τηλεφωνο προφασιζωμενος προσφορα απο nova και μου το δινουν 28 ευρω μαζι με την εκπτωση του σταθερου ζητησα να μιλησω με το τμημα διακοπων πιστευετε οτι μπορω να παω πιο κατω?

Αναλόγως πόσα gb ξοδεύεις. Θα προτιμούσα liquid με 15€ και χωρίς δέσμευση. Unlimited ομιλία και 200gb.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, dimitris15 said:

το συμβολαιο μου ληγει τα Μαιου εχω το RED Unlimited με 32,18 πηρα τηλεφωνο προφασιζωμενος προσφορα απο nova και μου το δινουν 28 ευρω μαζι με την εκπτωση του σταθερου ζητησα να μιλησω με το τμημα διακοπων πιστευετε οτι μπορω να παω πιο κατω?

Περιμένεις Απρίλη τηλεφωνική προσφορά.Αν δεις οτι δεν μπορείς να πάρεις πιο κάτω ρίξε φορητότητα και καρτοκινητο σε άλλη εταιρεία και περιμένεις.Φυσικά καλό θα είναι να δείς αν μπορείς να πάρεις και από αλλού προσφορά για UNLIMITED 
Και γώ μπαίνω στον μήνα ανανέωσης απο 10/3  και το ίδιο θα κάνω.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Αναλόγως πόσα gb ξοδεύεις. Θα προτιμούσα liquid με 15€ και χωρίς δέσμευση. Unlimited ομιλία και 200gb.

Μπορείς να μου δείξεις που φαίνεται με 15€ απεριόριστη ομιλία και 200gb data? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geotrvs said:

Μπορείς να μου δείξεις που φαίνεται με 15€ απεριόριστη ομιλία και 200gb data? 

βάζεις τη συνδρομή των 15€ που σου δίνει απεριόριστη ομιλία από μόνο του και στη συνέχεια, παίζοντας το big bang και μαζεύοντας πόντους, παίρνεις το πακέτο των 10€ που δίνει 200gb (10€+κρυστάλλους)

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ParafronGR said:

βάζεις τη συνδρομή των 15€ που σου δίνει απεριόριστη ομιλία από μόνο του και στη συνέχεια, παίζοντας το big bang και μαζεύοντας πόντους, παίρνεις το πακέτο των 10€ που δίνει 200gb (10€+κρυστάλλους)

Οπότε 25€ αν κατάλαβα καλά και να έχεις 30.000 κρυστάλλους. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, geotrvs said:

Οπότε 25€ αν κατάλαβα καλά και να έχεις 30.000 κρυστάλλους. 

Όχι. Κάνεις ανανέωση 15€ και τα χρήματα μένουν στην κάρτα. Το liquid αυτόματα σου δίνει δωρεάν απεριόριστα ομιλία γιατί έκανες μεγάλη ανανέωση. Μετά ξοδεύεις τα 10€ μαζί με τους κρυστάλλους στο πακέτο που δίνει 200gb.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, geotrvs said:

Οπότε 25€ αν κατάλαβα καλά και να έχεις 30.000 κρυστάλλους. 

Όχι, η συνδρομή κάνει 15€ και έχεις απεριόριστα προς όλους αυτόματα και σου μένουν στην κάρτα 13,κάτι. Από αυτά τα 13, δίνεις τα 10 για τα 200gb

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, geotrvs said:

Οπότε 25€ αν κατάλαβα καλά και να έχεις 30.000 κρυστάλλους. 

Όχι.. τα από τα 15 που θα μπούνε από τη συνδρομή, θα χρησιμοποιήσεις τα 10 στο πακέτο των 200GB και θα σου μείνουν και 3€ καβάτζα. Έτσι θα έχεις απεριόριστη ομιλία και 200GB με 10€.

1 minute ago, ParafronGR said:

Όχι, η συνδρομή κάνει 15€ και έχεις απεριόριστα προς όλους αυτόματα και σου μένουν στην κάρτα 13,κάτι. Από αυτά τα 13, δίνεις τα 10 για τα 200gb

Πιάσε κόκκινο..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Το νήμα είναι για συμβόλαια ή για το cu; Μπερδεύτηκα.. 🤔🤔

Edited by katsiletra
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, katsiletra said:

Το νήμα είναι για συμβόλαια ή για το cu; Μπερδεύτηκα.. 🤔🤔

Είναι για συμβόλαια αλλά μιλάμε για το CU..

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία ερώτηση και το κλείνουμε... Αυτά τα 200GB για ένα μήνα είναι?

Γίνονται rollover?

Ή είναι μέχρι να φαγωθούν?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, hercoulis said:

Τελευταία ερώτηση και το κλείνουμε... Αυτά τα 200GB για ένα μήνα είναι?

Γίνονται rollover?

Ή είναι μέχρι να φαγωθούν?

30 ημέρες έχουν διάρκεια και αν ενεργοποιήσεις το ίδιο πακέτο παίρνουν παράταση.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, hercoulis said:

Τελευταία ερώτηση και το κλείνουμε... Αυτά τα 200GB για ένα μήνα είναι?

Γίνονται rollover?

Ή είναι μέχρι να φαγωθούν?

30 μέρες, κάνουν ρολοβερ εάν ενεργοποιήσεις το ίδιο πακετο πριν λήξει. 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που κόψανε τις extrasim στην κοσμοτε εμείς που έχουμε unlimted για τα επόμενα 2 χρόνια τι κάνουμε... τρέχουμε από αύριο να βγάλουμε i4s έστω και με 300 γιγα οριο  και οσο κρατήσει? 🤔

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, zerokill said:

Τώρα που κόψανε τις extrasim στην κοσμοτε εμείς που έχουμε unlimted για τα επόμενα 2 χρόνια τι κάνουμε... τρέχουμε από αύριο να βγάλουμε i4s έστω και με 300 γιγα οριο  και οσο κρατήσει? 🤔

Ακριβώς αυτό σκέφτηκα και εγώ. Τσιγκουνευομουν τα 3 ευρώ και Έλεγα να πάρω την έξτρα sim αργότερα αλλά απ ότι βλέπω αν δεν την παρω άμεσα δε θα την πάρω ποτέ. 

Ηρθε στη γειτονιά μας (cosmote) , θα ρθει και στο σπιτι μας (Vodafone) 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!εχω σταθερο στην βονταφον...με ημερομηνια ληξεις 4/8/24 αν διακοψο τωρα θα πληρωσο το 1/4 τον παγιων που απομενουν?

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vasilhs_lamia said:

καλησπερα!εχω σταθερο στην βονταφον...με ημερομηνια ληξεις 4/8/24 αν διακοψο τωρα θα πληρωσο το 1/4 τον παγιων που απομενουν?

 

Ναι. Κοίτα και το συμβόλαιό σου όμως για να το επαληθεύσεις. Επίσης στη σταθερή χρεώνεται και το υπόλοιπο της επιδότησης που δίνουν για το router και τα τέλη σύνδεσης.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...