Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

22 minutes ago, netvasilis said:

Ήσουν Voda;  ή την πήρες απο φορητότητα; Μπορείς να μου στείλεις και εμένα σε παρακαλώ; Ευχαριστώ!

Θα σου το στείλω αμέσως. Για να πάρεις την προσφορά πρέπει να είσαι σε άλλον πάροχο και να μεταφέρεις σταθερό και κινητό μαζί στη voda

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, Gv2008 said:

Θα σου το στείλω αμέσως. Για να πάρεις την προσφορά πρέπει να είσαι σε άλλον πάροχο και να μεταφέρεις σταθερό και κινητό μαζί στη voda

Και σε εμένα αν μπορείς να στείλεις.. Σε ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που το σταθερό λήγει τον Φεβρουάριο και τα κινητά τον Ιούνιο, μπορώ να κάνω κάτι για να πάρω συνδυαστική προσφορά με φορητότητα στη vodafone; 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει ή να κόψεις νωρίτερα τα κινητά ή να αφήσεις το σταθερό να τρέχει αορίστου με ότι αυτό συνεπάγεται. Αν τα κόψεις 4 μήνες πριν, πρακτικά είναι το τέλος διακοπής μόνο 1 πάγιο (αφού πληρώνεις μέχρι το 1/4 των υπολειπόμενων παγίων) συν αν έχεις πάρει κάποια επιδότηση συσκευής.

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

Είχα cu και μου έκαναν προσφορά το Vodafone red 5gb στα 11€ (+5 gb λόγω σταθερού + 3 μήνες unlimited data) ενεργοποιήθηκε σήμερα το συμβόλαιο νομίζω πολύ καλά

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nucleogenesis said:

Είχα cu και μου έκαναν προσφορά το Vodafone red 5gb στα 11€ (+5 gb λόγω σταθερού + 3 μήνες unlimited data) ενεργοποιήθηκε σήμερα το συμβόλαιο νομίζω πολύ καλά

Τρομερή η προσφορά 

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά τηλεφωνική σε εμένα όλα απεριοριστα με το Vodafone ultra στα 22€ τελική… Καλά είναι;; Βέβαια το σκέφτομαι. Έχω what’s up φοιτητικό… Αν και τα mb με περιορίζουν πολύ στο what’s up, όλο και κάτι μαζεύω με box και τέτοια. 

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά τηλεφωνική σε εμένα όλα απεριοριστα με το Vodafone ultra στα 22€ τελική… Καλά είναι;; Βέβαια το σκέφτομαι. Έχω what’s up φοιτητικό… Αν και τα mb με περιορίζουν πολύ στο what’s up, όλο και κάτι μαζεύω με box και τέτοια. 
Αν έχεις καλό σήμα στην περιοχή σου και αναβαθμισμένο σταθμό συμφέρει άπειρα! Γιατί είναι μερικές περιοχές που δεν έχει κάλυψη ή έχει κάλυψη αλλά ο σταθμός είναι πίτα από κόσμο και σέρνεται.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει η σύζυγος Vodafone και δεν έχει παραπονεθεί για σήμα πουθενά. Στο σπίτι έχουμε οριακά χαμηλή κάλυψη αλλα εκεί είναι υο μόνο που δεν με ενδιαφέρει με Wi-Fi calling ενεργό.

Εν τω μεταξύ μπαίνω από Tapatalk και χρησιμοποιεί το username εδώ αντί για το noter από πάνω.
Ο ίδιος είμαι.
Καλά πήγε κ αυτό..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mi-fi δώρο από την vodafone. 

39.90€ εάν το αγοράσεις χωρίς την δώροεπιταγη. 

 

IMG_20230713_185342.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2023 at 7:23 ΜΜ, Gv2008 said:

Εγώ έκανα σήμερα προσφορά από τη vf 100αρι σταθερό απεριόριστα όλα στα 23 ευρώ νομίζω περίπου και το κινητό στα 14,5€ όλα απεριόριστα 

Φιλε μου ατειλε και σε μένα .λήγουν συμβολαια σε μερικες μερες

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, dalton114 said:

Φιλε μου ατειλε και σε μένα .λήγουν συμβολαια σε μερικες μερες

Τι εταιρεία έχεις;

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, VIPdriver said:

Ξέρει κανείς τί παίζει εδώ:

 

Screenshot_20230714_082436_Instagram.thumb.jpg.294285eaf19265b9bac3e7d96a81333a.jpg

Είναι εταιρεία με δικό της δίκτυο ftth στην Αθήνα και στη Θεσσαλονίκη. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 Ενεργοποιήθηκα πριν 20 ημέρες στην nova κινητή από τη Vodafone. Δέχθηκα μια προσφορά πριν λίγες ημέρες από τη Vodafone για επιστροφή στο δίκτυο της. Μου προσφέρουν απεριόριστες κλήσεις, μηνύματα και 20 gb data στα 13€. Επίσης μου πληρώνουν τυχόν αναπόσβεστο που θα χρεωθώ από τη Nova.
 Τους είπα να το σκεφτώ μέχρι την Τρίτη αλλά λέω να πω το ναι.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, MPOUM said:

Καλησπέρα σας,

 Ενεργοποιήθηκα πριν 20 ημέρες στην nova κινητή από τη Vodafone. Δέχθηκα μια προσφορά πριν λίγες ημέρες από τη Vodafone για επιστροφή στο δίκτυο της. Μου προσφέρουν απεριόριστες κλήσεις, μηνύματα και 20 gb data στα 13€. Επίσης μου πληρώνουν τυχόν αναπόσβεστο που θα χρεωθώ από τη Nova.
 Τους είπα να το σκεφτώ μέχρι την Τρίτη αλλά λέω να πω το ναι.

Αν έχεις καλό σήμα στην περιοχή σου να πεις ναι. Καλή είναι η προσφορά 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο box now έχουν οφέλη μόνο όσοι έχουν cosmote; δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε και οι υπόλοιποι; 

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, teopanta1 said:

Παιδιά στο box now έχουν οφέλη μόνο όσοι έχουν cosmote; δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε και οι υπόλοιποι; 

Box σκέτο. Μπορείς αλλά χωρίς να έχεις δώρο ΜΒ με παραγγελία. Μαζεύεις πόντους κανονικά και τους εξαργυρώνεις σε παραγγελίες 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, MPOUM said:

Καλησπέρα σας,

 Ενεργοποιήθηκα πριν 20 ημέρες στην nova κινητή από τη Vodafone. Δέχθηκα μια προσφορά πριν λίγες ημέρες από τη Vodafone για επιστροφή στο δίκτυο της. Μου προσφέρουν απεριόριστες κλήσεις, μηνύματα και 20 gb data στα 13€. Επίσης μου πληρώνουν τυχόν αναπόσβεστο που θα χρεωθώ από τη Nova.
 Τους είπα να το σκεφτώ μέχρι την Τρίτη αλλά λέω να πω το ναι.

Κάνε παζάρι, πες ότι σου προσφέρει κάτι ακόμα η nova, Ζήτησε ακόμα unlimited data και πες ναι. 

Αν έχεις κάλυψη! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά τηλεφωνική σε εμένα όλα απεριοριστα με το Vodafone ultra στα 22€ τελική… Καλά είναι;; Βέβαια το σκέφτομαι. Έχω what’s up φοιτητικό… Αν και τα mb με περιορίζουν πολύ στο what’s up, όλο και κάτι μαζεύω με box και τέτοια. 
Πολύ καλά είναι. Χτύπα το.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, zananiro said:

Πολύ καλά είναι. Χτύπα το.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk
 

Καλημέρα. Το χτύπησα και με ένα πάγιο δώρο με λίγο ζόρι. Τρίτη παραλαμβάνω σιμ. 
Σε ευχαριστώ για την απάντηση! 

Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και 5 χρονια vodafone σταθερο ιντερνετ μαζι με τηλεφωνο(36 ευρω πλεον ο λογαριασμος με 100αρα ταχυτητα) και το μονο που μπορω να αξιοποιησω ειναι μια vodafone cu που διατηρω απο τον νοεμβρη εχετε καμια προταση να τους παζαρεψω το unlimited απο 20 και κατω?... 

Στο σημειο εχω καλυψη απο 3500 μπαντα και ταχυτητα 350-550 (εσωτερικα) και μεχρι 900 μπορει να φτασει αμα κανω πατεντα στην βεραντα 😂

Θα προτιμουσα να σπασω το συμβολαιο που εχω μεχρι του χρονου τον Σεπτεμβρη αμα σταξει καμια δυνατη προσφορα εσεις τι λετε? 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και 5 χρονια vodafone σταθερο ιντερνετ μαζι με τηλεφωνο(36 ευρω πλεον ο λογαριασμος με 100αρα ταχυτητα) και το μονο που μπορω να αξιοποιησω ειναι μια vodafone cu που διατηρω απο τον νοεμβρη εχετε καμια προταση να τους παζαρεψω το unlimited απο 20 και κατω?... 
Στο σημειο εχω καλυψη απο 3500 μπαντα και ταχυτητα 350-550 (εσωτερικα) και μεχρι 900 μπορει να φτασει αμα κανω πατεντα στην βεραντα
Θα προτιμουσα να σπασω το συμβολαιο που εχω μεχρι του χρονου τον Σεπτεμβρη αμα σταξει καμια δυνατη προσφορα εσεις τι λετε? 
 
Πιστεύω άμα δεν κάνεις καμιά αίτηση φορητότητας σε άλλη εταιρεία δύσκολα να το πάρεις κάτω από 20€ το unlimited. Αλλά αν έχεις τέτοιες ταχύτητες στην περιοχή σου αξίζει άπειρα!

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cris4524 said:

Πιστεύω άμα δεν κάνεις καμιά αίτηση φορητότητας σε άλλη εταιρεία δύσκολα να το πάρεις κάτω από 20€ το unlimited. Αλλά αν έχεις τέτοιες ταχύτητες στην περιοχή σου αξίζει άπειρα!

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι στα 27 που το εχουν τωρα λιγο με ζοριζει γι αυτο το λεω παντα με vf σταθερο αλλα ευχαριστω για την απαντηση! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...