Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα το vodafone double λιγο μετα την 28η που πηρα το S6 ... oποτε οι SIM (ή μηπως sims ? ) που μου δώσανε ειναι αρκετα καινουριες θαρρω. :P ειναι κ απ αυτες που προσαρμοζονται στο μεγεθος που θελεις...
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 500Mb δώρο συνεχίζεται στις ανανεώσεις των 10 και άνω?

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 500Mb δώρο συνεχίζεται στις ανανεώσεις των 10 και άνω?

 

Χθες πήγα σε κατάστημα το βραδυ και πήρα μια καινούργια σιμ.Έβαλα 10€ και μου έδωσε 500MB απο το Just surf Bonus και 500MB Bonus ανανέωσης καταστήματος.Υποθέτω οτι ισχύει και ονλαιν,πάντως στο κατάστημα ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Χθες πήγα σε κατάστημα το βραδυ και πήρα μια καινούργια σιμ.Έβαλα 10€ και μου έδωσε 500MB απο το Just surf Bonus και 500MB Bonus ανανέωσης καταστήματος.Υποθέτω οτι ισχύει και ονλαιν,πάντως στο κατάστημα ισχύει.

 

Νόμιζα ότι ήταν και μέσω κάρτας το bonus. Κρίμα.

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! :)

 

Edit: Αν ενεργοποιήσω το πακέτο που δίνει 1Gb με αυτόματη ενεργοποίηση, μπορώ να το απενεργοποιήσω και να πάρω το "δώρο" χωρίς να ξαναενεργοποιηθεί;

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη αν έχει απαντηθεί σε κάποια προηγούμενη σελίδα αλλά είμαι και από κινητό κ δεν βρίσκω κάτι.

 

Τον αριθμό σου πότε τον χάνεις; πόσους μήνες μετά την τελευταία ανανέωση;

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα ότι ήταν και μέσω κάρτας το bonus. Κρίμα.

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! :)

 

Edit: Αν ενεργοποιήσω το πακέτο που δίνει 1Gb με αυτόματη ενεργοποίηση, μπορώ να το απενεργοποιήσω και να πάρω το "δώρο" χωρίς να ξαναενεργοποιηθεί;

Γίνεται κανονικά αυτό που λες

Link to comment
Share on other sites

" TI ΠAIZEI ME TO ΦIΛO ΣOY; EXEI HΔH ΠAPEI TA 5 ΔΩPA TOY ΓI' AYTO TO MHNA! MHN ΣKAΣ! TON EΠOMENO ANANEΩΣE NΩPIΣ ΓIA NA 'ΠAPEI NA 'XEI' AΠO ΣENA!"

Αυτο έλαβε η κοπελα μου η οποια εχει μονο εμενα στο παρε να χεις..δεν ηξερα οτι υπαρχει όριο στο να σου δινουν μονο 5 ατομα καθε μηνα γιατι δεν είχε ξανατυχει ποτε οι 6 φιλοι που μου δίνουν να βαλουν καρτα τον ιδιο μηνα..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Αύριο λέω να κάνω φορητότητα απο wu σε cu.

Παίρνω κάποιο μπόνους? Επίσης έχω και σταθερό Vodafone. Συνδιάζονται τα 2 τους ώστε να έχω κάποιο όφελος?

Link to comment
Share on other sites

Αύριο λέω να κάνω φορητότητα απο wu σε cu.

Παίρνω κάποιο μπόνους? Επίσης έχω και σταθερό Vodafone. Συνδιάζονται τα 2 τους ώστε να έχω κάποιο όφελος?

 

Ρώτα καλύτερα και σε κανένα κατάστημα λέγοντας τους ότι θα κάνεις την φορητότητα μπας και σε κάνουν καμία εξατομικευμένη προσφορά. :)

Link to comment
Share on other sites

Για θυμηστε μου τι ισχυει (δυστυχως) πλεον:

αν δεν βαλω καρτα στο 3μηνο, χανω το υπολοιπο,

κι αν δεν βαλω καρτα μες το 12μηνο, ακυρωνεται η sim?

Link to comment
Share on other sites

Ρώτα καλύτερα και σε κανένα κατάστημα λέγοντας τους ότι θα κάνεις την φορητότητα μπας και σε κάνουν καμία εξατομικευμένη προσφορά. :)

ειχα ρωτησει στου ευοσμου και δεν εκαναν τιποτα :(

 

εδιτ:

ρωτησα χτες στο ιδιο καταστημα.

ζητησαν και 20 ευρω εγγυηση. οταν ρωτησα τον λογο με απαντησαν: "για εγγυηση". ξαναρωταω: "για ποιο λογο εγγυση?" απανταν: "για εγγυηση"

τα οποια λεει επιστρεφουν στο υπολοιπο. ΑΝ δεν επιστρεψουν πρεπει να τους ενημερωσω για να δωσουν εντολη.

ισχυει αυτο ρε παιδια;

Edited by mol
Link to comment
Share on other sites

Μπονους επειδη ερχεσαι απο αλλη εταιρια δε σου δινουν. Οσον αδορα αν συνδυαζεται δε νομιζω αφου ειναι καρτα
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να σβηστηκε το μηνυμα μου, περιεργο, ειχα ρωτησει πριν 2-3 μερες και δεν το βρισκω....

 

Τελικα, στο 3μηνο η vodafone 'σβηνει' το υπολοιπο και χανεις τα χρηματα που ειχες, αν δεν βαλεις νεα καρτα, πριν την εκπνοη του 3μηνου.

Δεν ημουν σιγουρος, καθως δεν ειναι η βασικη μου καρτα η voda, αλλα μου που εβαλα την sim σε κινητο,

δεν με ξεχασαν, αμεσως sms, αν δεν βαλω καρτα σε μια βδομαδα χανω το υπολοιπο.

Μπραβο, αντε και καρτοκινητο με αναγκαστικη μηνιαια ανανεωση, αλλιως βασανιστηρια στον χρηστη που δεν εβαλε καρτα.

Ας καταργησουν και τα παγια, αφου και τα καρτοκινητα πλεον τα εκαναν σαν παγια.

:(

Link to comment
Share on other sites

Μπονους επειδη ερχεσαι απο αλλη εταιρια δε σου δινουν. Οσον αδορα αν συνδυαζεται δε νομιζω αφου ειναι καρτα

Η wind μια χαρά συνδιάζει καρτοκινητο και σταθερη παντως, δίνοντας κάποιο μπόνους (λεπτα ή mb) κάθε μήνα δωρεάν.

 

Το 20ευρω που ζήτησαν έχει κάποια βαση?

Link to comment
Share on other sites

ειχα ρωτησει στου ευοσμου και δεν εκαναν τιποτα :(

 

εδιτ:

ρωτησα χτες στο ιδιο καταστημα.

ζητησαν και 20 ευρω εγγυηση. οταν ρωτησα τον λογο με απαντησαν: "για εγγυηση". ξαναρωταω: "για ποιο λογο εγγυση?" απανταν: "για εγγυηση"

τα οποια λεει επιστρεφουν στο υπολοιπο. ΑΝ δεν επιστρεψουν πρεπει να τους ενημερωσω για να δωσουν εντολη.

ισχυει αυτο ρε παιδια;

 

Και μια φίλη μου που έκανε φορητότητα απο frog σε CU σε κατάστημα της Θεσσαλονίκης, το ίδιο της είπαν.20 ευρώ τα οποία θα μπούν στην κάρτα αργότερα και θα ολοκληρωθεί η φορητότητα σε τρείς βδομάδες. Και μένα μου κανε εντύπωση και μου φάνηκε περίεργο. Είναι γενικότερα πολιτική της vodafone για τις φορητότητες σε καρτοκινητά της ή "τοπικό κόλπο" των καταστημάτων vodafone της Θεσσαλονίκης;

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να σβηστηκε το μηνυμα μου, περιεργο, ειχα ρωτησει πριν 2-3 μερες και δεν το βρισκω....

 

Τελικα, στο 3μηνο η vodafone 'σβηνει' το υπολοιπο και χανεις τα χρηματα που ειχες, αν δεν βαλεις νεα καρτα, πριν την εκπνοη του 3μηνου.

Δεν ημουν σιγουρος, καθως δεν ειναι η βασικη μου καρτα η voda, αλλα μου που εβαλα την sim σε κινητο,

δεν με ξεχασαν, αμεσως sms, αν δεν βαλω καρτα σε μια βδομαδα χανω το υπολοιπο.

Μπραβο, αντε και καρτοκινητο με αναγκαστικη μηνιαια ανανεωση, αλλιως βασανιστηρια στον χρηστη που δεν εβαλε καρτα.

Ας καταργησουν και τα παγια, αφου και τα καρτοκινητα πλεον τα εκαναν σαν παγια.

:(

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6494829#post6494829

Link to comment
Share on other sites

ειχα ρωτησει στου ευοσμου και δεν εκαναν τιποτα :(

 

εδιτ:

ρωτησα χτες στο ιδιο καταστημα.

ζητησαν και 20 ευρω εγγυηση. οταν ρωτησα τον λογο με απαντησαν: "για εγγυηση". ξαναρωταω: "για ποιο λογο εγγυση?" απανταν: "για εγγυηση"

τα οποια λεει επιστρεφουν στο υπολοιπο. ΑΝ δεν επιστρεψουν πρεπει να τους ενημερωσω για να δωσουν εντολη.

ισχυει αυτο ρε παιδια;

 

Αυτό ισχύει σε πολλά καταστήματα τής βόντα και πρέπει να "φάει" μια γερή καταγγελία μπας και βάλουν μυαλό. Το χειρότερο είναι ότι σε συνδέεουν όποτε γουστάρουν, μπορεί να περάσει και μήνας και να μη σε ενεργοποιήσουν στο δίκτυο τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιλησα στο fb με την εξυπηρέτηση.

Οντως πληρωνεις 20€ (μπαινουν στο υπολοιπο)και δε παιρνει πανω 2 βδομαδες

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έγινα CU από What's Up (φοιτητικό) μέσα σε τρεις μέρες! Και δεν πλήρωσα τίποτα! Και ναι, στη Θεσσαλονίκη! Μήπως να δοκιμάσεις άλλο κατάστημα; Γιατί και με μηδέν ευρώ κάρτα μου έδωσαν και τα πακέτα με λεπτά προς όλους και ΜΒ δωρεάν. Ψαξ'το ;)
Link to comment
Share on other sites

Στο κατάστημα Vodafone Εγνατίας 17 (στάση Κολόμβου με Αντιγονιδών). Πήγαινε αύριο και πες ότι θες να πας με τον ίδιο αριθμό και ρωτά τι χρειάζεται.. Αν σου ζητήσουν από μόνοι τους 20€ οκ πάω πάσο αλλά σου λέω πως δε μου ζήτησαν τίποτα..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...