Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωστόσο, στην καινούρια δεν μπορείς να κάνεις ανανέωση με ένα κλικ μέσω PayPal.

Φαντάζομαι ότι θα λυθεί με κάποιο update. Μην ξεχνάμε ότι είναι η πρώτη έκδοση της εφαρμογής

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι θα λυθεί με κάποιο update. Μην ξεχνάμε ότι είναι η πρώτη έκδοση της εφαρμογής

 

καταρχήν, δεν υπάρχει κανένας λόγος να στέλνουν μήνυμα υπενθύμισης λήξης πακέτου... ειμαστε υπεύθυνοι άνθρωποι, ας κανουμε κατι να το θυμόμαστε (και εγω την εχω παθει για να προλάβω κάποιους )

 

δευτερον, η εφαρμογή cu βγήκε και για ios? γαιτι δεν την βρήκα...

ευχαριστω

 

edit..found it....ευχαριστω

Edited by kalgeorge
Link to comment
Share on other sites

Η βασικότερη ότι πλέον σκανάρει τις επαφές σου και αναγνωρίζει ποιες έχουν cu

 

Καλησπέρα ,μπορείς να μου πείς πως γίνετε αυτό;εψαξα στήν εφαρμογή και δεν το βρίσκω.ευχαριστώ

Edited by dhmhtrhs71
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Δύο εφαρμογές ίδιες πάνω κάτω για Android/ios και καμία για WP.

 

Θα πας στο μενού My CU --> Οι CU Φίλοι μου, πατάς στο tab "CU Επαφές" και ξεκινά

 

Και κάθε φορά πρέπει να περιμένεις να βρει τις επαφές σου από την αρχή!

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Δύο εφαρμογές ίδιες πάνω κάτω για Android/ios και καμία για WP.

 

 

 

Και κάθε φορά πρέπει να περιμένεις να βρει τις επαφές σου από την αρχή!

 

Το βρήκα μετά απο την ερώτηση που έκανα εδω ξαναεψαξα...ευχαριστώ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μάλιστα. Δύο εφαρμογές ίδιες πάνω κάτω για Android/ios και καμία για WP.

 

 

 

Και κάθε φορά πρέπει να περιμένεις να βρει τις επαφές σου από την αρχή!

 

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

την ανανέωση του daily pack στο εξωτερικό απο internet άμα βάζανε θα ήταν μια ουσιαστική βελτίωση.

χρεώνεσαι απλά για να στείλεις το sms ενεργοποίησης..:(

Link to comment
Share on other sites

Η Υπηρεσία Vodafone Double υποστηρίζει 4G?.Φλος θέλει να κάνει αντικατάσταση καρτας sim του CU student αλλα χωρίς να χάσει και το προνόμιο. Aπο οτι διάβασα πληρώνεις εφ' απαξ 10 για την υπηρεσία.
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

η νέα εφαρμογή για cυ έχει πολυ καλο widget που λειτουργεί απροβληματιστα με wi fi....

 

ευγε :) επιτέλους

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

η νέα εφαρμογή για cυ έχει πολυ καλο widget που λειτουργεί απροβληματιστα με wi fi....

 

ευγε :) επιτέλους

 

Κι εγώ που την δοκίμασα το ίδιο διαπίστωσα! Το Widget επιτέλους δουλεύει σωστά και με Wifi. Επίσης η εφαρμογή σου δείχνει επιτέλους αναλυτικά όλα τα πακέτα που έχεις ενεργοποιημένα ΚΑΙ τον χρόνο λήξης τους. Για όσους έχουν CU η εφαρμογή My CU θεωρώ οτι είναι απαραίτητη!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Η Υπηρεσία Vodafone Double υποστηρίζει 4G?.Φλος θέλει να κάνει αντικατάσταση καρτας sim του CU student αλλα χωρίς να χάσει και το προνόμιο. Aπο οτι διάβασα πληρώνεις εφ' απαξ 10 για την υπηρεσία.

Ναι, κανονικά. Πριν από 7-8 μήνες που έψαχνα double με micro sim δεν είχε κανένα κατάστημα. Και ζήτησα από την εξυπηρέτηση πελατών και μου τη στείλανε σπίτι, και multi sim μάλιστα (mini/micro/nano).

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κανονικά. Πριν από 7-8 μήνες που έψαχνα double με micro sim δεν είχε κανένα κατάστημα. Και ζήτησα από την εξυπηρέτηση πελατών και μου τη στείλανε σπίτι, και multi sim μάλιστα (mini/micro/nano).

κόστος;;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις μεταφέρει την εφαρμογή στην κάρτα μνήμης; Αν ναι, τότε δεν εμφανίζεται.

Εχεις δικιο :p:p:p !!! Ευχαριστω πολύ!!! Χρόνια πολλα κ καλη χρονιά.

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τα λέει καλά η Vodafone. Ενώ μέχρι σήμερα με το talk 2 Vodafone 300, μου έδινε συνολικά 300 προς όλους και 200 προς Vodafone, πλέον το πακέτο άλλαξε και δίνει 200+200. Άλλαξε και όνομα το πακέτο και χάνω και ένα μικρό υπόλοιπο έτσι. Τόσος κόσμος έχει πάει σε κάρτα πλέον και άρχισαν τις περικοπές;

 

Edit: Τελικά φταίει ότι έκανα την αγορά του πακέτου από την νέα εφαρμογή στην οποία δεν είχαν περάσει την προνομιακή προσφορά που έχω για 300+200. Μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών και την ενεργοποίησαν, μου ακύρωσαν και την αγορά του πακέτου και θα το αγοράσω ξανά με 300+200. Οπότε προσοχή όσοι ανανεώσουν από τη νέα εφαρμογή. Να μιλήσουν πρώτα με εξυπηρέτηση πελατών αν δεν φαίνεται η προσφορά

Edited by pektis7
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τα λέει καλά η Vodafone. Ενώ μέχρι σήμερα με το talk 2 Vodafone 300, μου έδινε συνολικά 300 προς όλους και 200 προς Vodafone, πλέον το πακέτο άλλαξε και δίνει 200+200. Άλλαξε και όνομα το πακέτο και χάνω και ένα μικρό υπόλοιπο έτσι. Τόσος κόσμος έχει πάει σε κάρτα πλέον και άρχισαν τις περικοπές;

 

Edit: Τελικά φταίει ότι έκανα την αγορά του πακέτου από την νέα εφαρμογή στην οποία δεν είχαν περάσει την προνομιακή προσφορά που έχω για 300+200. Μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών και την ενεργοποίησαν, μου ακύρωσαν και την αγορά του πακέτου και θα το αγοράσω ξανά με 300+200. Οπότε προσοχή όσοι ανανεώσουν από τη νέα εφαρμογή. Να μιλήσουν πρώτα με εξυπηρέτηση πελατών αν δεν φαίνεται η προσφορά

 

Έδωσε η CU

Από το app My Vodafone

Δεν γνωρίζω αν δίνει 500ΜΒ και από το app My CU

 

http://i65.tinypic.com/zipp3t.png

 

http://i65.tinypic.com/333eid0.png

Link to comment
Share on other sites

^ Υπάρχει κάποιος όρος προκειμένου να πάρεις τα 500ΜΒ; Ή αρκεί απλώς να έχεις κάποιο υπόλοιπο στην κάρτα;
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά με τόσες προσφορές που βλέπω απο την Vodafone θελω να ρθω.Το μόνο που με κρατάει είναι το φοιτητικό What's up που κρατάει ακομα μέχρι να ξυπνήσουν ενα πρωί στραβά και να μου το αφαιρέσουν μιας και δεν το δικαιούμαι τώρα
Link to comment
Share on other sites

Στην myCU δεν πήρε κάτι το μάτι μου για τα mb. Μάλλον θα βάλω τις επόμενες μέρες την myVodafone, θα πάρω τα mb και θα φάει πάλι σουτ.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

^ Υπάρχει κάποιος όρος προκειμένου να πάρεις τα 500ΜΒ; Ή αρκεί απλώς να έχεις κάποιο υπόλοιπο στην κάρτα;

 

Έχω να ανανεώσω ("κάρτα") από Ιούλη 2015.

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

σε εμένα, με ανανέωση 26/12 πάντως δεν βγάζει τη προσφορά των 500ΜΒ.

 

Στο app My Vodafone εννοείς;

 

Για δοκίμασε να το απεγκαταστήσεις/καταργήσεις και ξανακατεβάσεις/εγκαταστήσεις: Στις προσφορές θα πας αφού κάνεις login (να θυμάσαι τους κωδικούς σου). Πριν το login δεν τη βγάζει την προσφορά με τα 500ΜΒ . Το βγάζει πάνω-πάνω, πριν την προσφορά για συνδέσεις/καρτοπρόγραμμα.

Χτες 1/1/2016 μου το'βγαλε με τελείως καινούρια εγκατάσταση του My Vodafone. Και από WiFi εγκατάσταση, όχι με δεδομένα Voda CU.

 

Να ρωτήσω:

Το My CU app δεν ανοίγει αν το κινητό που το έχεις εγκαταστήσει δεν έχει εκείνη τη στιγμή μέσα τη sim της CU;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...