Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω φοιτητικο καρτοκινητο vodafone cu και double play 24αρι στο σπιτι. Μου κανανε μια προσφορα μετατροπης του καρτοκινητου σε συμβολαιο στα 10,07 ευρω και επιπλεον εκπτωση 2 ευρω στο παγιο του double play (απο 19 σε 17 περιπου).

Ακομη μια προσφορα τους ειναι για απεριοριστη ομιλια και 8GB ή 11,64 ευρω για απεριοριστη ομιλια και 16GB.

Και τα 2 για 24 μηνες.

Αξιζει λετε; Τα GB μου φτανουν σε καθε σεναριο λογω wifi στο σπιτι και στην εργασια.

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, spiliot said:

Ήρθε ένα μήνυμα κάνε ανανέωση μέχρι τότε για 5000" και 30gb. Ξέρει κανείς αν δουλεύει και με Cashback?

Πολύ πιθανόν.. σε κάποιες περιπτώσεις έχει δουλέψει σίγουρα και με μαρτυρίες εδώ μέσα..

 

5 minutes ago, r31134 said:

Εχω φοιτητικο καρτοκινητο vodafone cu και double play 24αρι στο σπιτι. Μου κανανε μια προσφορα μετατροπης του καρτοκινητου σε συμβολαιο στα 10,07 ευρω και επιπλεον εκπτωση 2 ευρω στο παγιο του double play (απο 19 σε 17 περιπου).

Ακομη μια προσφορα τους ειναι για απεριοριστη ομιλια και 8GB ή 11,64 ευρω για απεριοριστη ομιλια και 16GB.

Και τα 2 για 24 μηνες.

Αξιζει λετε; Τα GB μου φτανουν σε καθε σεναριο λογω wifi στο σπιτι και στην εργασια.

Δεν αξίζει.. με 8,5 έχεις το φοιτητικό που σου φτάνει έτσι κι αλλιώς. Με το πρόγραμμα δεν θ έχεις τις προσφορές του CU που πολύ συχνά δίνει απεριόριστα κλπ σε καλοκαίρια και γιορτές. Επιπλέον με το πρόγραμμα θα δεσμευτείς για 2 χρόνια.

Δική σου η απόφαση. 😉

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, r31134 said:

Εχω φοιτητικο καρτοκινητο vodafone cu και double play 24αρι στο σπιτι. Μου κανανε μια προσφορα μετατροπης του καρτοκινητου σε συμβολαιο στα 10,07 ευρω και επιπλεον εκπτωση 2 ευρω στο παγιο του double play (απο 19 σε 17 περιπου).

Ακομη μια προσφορα τους ειναι για απεριοριστη ομιλια και 8GB ή 11,64 ευρω για απεριοριστη ομιλια και 16GB.

Και τα 2 για 24 μηνες.

Αξιζει λετε; Τα GB μου φτανουν σε καθε σεναριο λογω wifi στο σπιτι και στην εργασια.

Και εμένα μου έκαναν προσφορά με 1600',1600sms και 7GB μόνο με 9.07€ αλλά δεν την επέλεξα. Έβαλα κάτω τα πράγματα,τα ζύγισα και είδα πως με το καρτοκινητό έχω περισσότερες επιλογές κατά περιόδους,δεν έχω δέσμευση,μου προσφέρει ελαφρώς περισσότερα και τελευταίο το σήμα μπορεί να είναι καλό στην περιοχή σου,αλλά αν κάποια στιγμή πας αλλού και δεν σε ικανοποιεί έχεις συμβόλαιο 

ΥΓ:Κατά τον 13ο μήνα του συμβολαίου σου πληρώνεις επιπλέον 1,5€ για πληθωρισμό και επενδύσεις του δικτύου 

ΥΓ2:Αυτό από 28/2 ισχύει και τα καινούργια συμβόλαια σταθερής/ανανέωση συμβολαίου σταθερής 

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ένα μήνυμα κάνε ανανέωση μέχρι τότε για 5000" και 30gb. Ξέρει κανείς αν δουλεύει και με Cashback?
Παλιότερα δούλευε, τώρα πλέον όχι

Όσες προσφορές μου έχουν έρθει καμμία δεν έχει δουλέψει (διαχειρίζομαι αρκετά κινητά voda)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή!
IMG_2456.thumb.png.f330cc860e7ed9dd506885bb329b2d36.png
Το νου σας στα υπόλοιπα και την λήξη τους

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HEO said:

Το νου σας στα υπόλοιπα και την λήξη τους

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Να προσθέσω οτι συνήθως οι αναβαθμίσεις παίρνουν περισσότερες μέρες από αυτές που λένε.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mobileras said:

Να προσθέσω οτι συνήθως οι αναβαθμίσεις παίρνουν περισσότερες μέρες από αυτές που λένε.

Μην είσαι κακούλης... 😋
Έχουν υπάρξει και τυπικοί... 😉

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, konstantinos77 said:

Μην είσαι κακούλης... 😋
Έχουν υπάρξει και τυπικοί... 😉

γι'αυτό έγραψα "συνήθως" ...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Για τα πρακτικά, να πω πώς πριν από μία ώρα μου έληξε το πακέτο με τα απεριόριστα της προσφοράς, έκανα ανανεωση και μέσα σε 5 λεπτά μου είχε έρθει μήνυμα ότι το πακέτο ενεργοποιηθηκε και να ανανεώσω ξανά τον επόμενο μήνα. gg VF. 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, θα θέλαμε πολύ να μοιραστείτε τη γνώμη σας για την αρχική σας εμπειρία από τη χρήση των νέων προϊόντων & υπηρεσιών Vodafone.
Βοηθήστε μας να βελτιωθούμε απαντώντας σε μερικές σύντομες ερωτήσεις κάνοντας κλικ εδώ https://heartbeat.vodafone.com/?e2bdfpm2hk693t68xnpmht&lang=el

(το μνμ μάλλον αφορά τους 500 )

Απάντησα σχετικά με την κάλυψη του δικτύου. 

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, hercoulis said:

Γεια σας, θα θέλαμε πολύ να μοιραστείτε τη γνώμη σας για την αρχική σας εμπειρία από τη χρήση των νέων προϊόντων & υπηρεσιών Vodafone.
Βοηθήστε μας να βελτιωθούμε απαντώντας σε μερικές σύντομες ερωτήσεις κάνοντας κλικ εδώ https://heartbeat.vodafone.com/?e2bdfpm2hk693t68xnpmht&lang=el
 

(το μνμ μάλλον αφορά τους 500 )

Απάντησα σχετικά με την κάλυψη του δικτύου. 

Στο λινκ αυτό απλώς σε ευχαριστεί! 😉

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

On 21/4/2023 at 10:25 ΠΜ, spiliot said:

Ήρθε ένα μήνυμα κάνε ανανέωση μέχρι τότε για 5000" και 30gb.  

Εχει δοκιμάσει κανείς με 8 ευρω ?  φαίνεται κομμένο από κάθε bonus αυτό το ποσό ... εγώ εβαλα 8 ευρω από μπάρα αυτόματης ανανεωσης του liquid και δεν την εμφάνισε καν στο ιστορικό (εμφάνισε τα 8 ευρω πιο μετά που τα έβαλα χειροκίνητα), αλλά ακόμα και με αυτα τα 16 ευρω σε 30 μέρες δεν δούλεψε το smart pocket.

2 ώρες πριν, hercoulis said:

Απάντησα σχετικά με την κάλυψη του δικτύου. 

Οπως πάνε τα πράγματα ο Ιανουάριος μπορεί να μας βρει με την τιμή αυτή μόνιμη και για όλους επιτέλους  ... ή αντίθετα πολύ ανεβασμένη - να μην υπάρχει καθόλου - να μας πουλάνε φύκια και ελπίδες από την αρχή  ... γιαυτό προσοχή τι επιλέγουμε ΄)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω γνώση επί του θέματος

Το σμαρτ πόκετ θέλει μια κάρτα 15 ευρώ τον μήνα για να δουλέψει;;; Όχι ποσα άθροισμενα ;;

Παράδειγμα 8 στις 2 Απριλίου και άλλα 8 στις 22 Απριλίου μας κάνουν 16 ευρώ αλλά το πόκετ θέλει ολόκληρη κάρτα

.... αυτό μας λες blizzard;;

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον.. Αρα πρακτικά.. Αμα κάποιος βάζει 8αρες ανανεώσεις και μαζευτεί ένα χ ποσό.. Για να το κάνει smart pocket θα πρέπει να βάλει μια έξτρα 12αρα?

28 minutes ago, blizard said:

Εχει δοκιμάσει κανείς με 8 ευρω ?  φαίνεται κομμένο από κάθε bonus αυτό το ποσό ... εγώ εβαλα 8 ευρω από μπάρα αυτόματης ανανεωσης του liquid και δεν την εμφάνισε καν στο ιστορικό (εμφάνισε τα 8 ευρω πιο μετά που τα έβαλα χειροκίνητα), αλλά ακόμα και με αυτα τα 16 ευρω σε 30 μέρες δεν δούλεψε το smart pocket.

Οπως πάνε τα πράγματα ο Ιανουάριος μπορεί να μας βρει με την τιμή αυτή μόνιμη και για όλους επιτέλους  ... ή αντίθετα πολύ ανεβασμένη - να μην υπάρχει καθόλου - να μας πουλάνε φύκια και ελπίδες από την αρχή  ... γιαυτό προσοχή τι επιλέγουμε ΄)

Πρακτικά λοιπόν την πάτησες εσύ για να μην την πατήσουμε και οι υπόλοιποι. χαχα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

Επειδή δεν έχω γνώση επί του θέματος

Το σμαρτ πόκετ θέλει μια κάρτα 15 ευρώ τον μήνα για να δουλέψει;;; Όχι ποσα άθροισμενα ;;

Παράδειγμα 8 στις 2 Απριλίου και άλλα 8 στις 22 Απριλίου μας κάνουν 16 ευρώ αλλά το πόκετ θέλει ολόκληρη κάρτα
 

Με 12 ευρω δουλέυει το smart pocket , και εντος και εκτός liquid να τα βάλεις με κάθε τρόπο (δεν δοκίμασα μόνο από καρτα περιπτέρου) Mε 8 ευρω πριν 20 μέρες από αυτόματη μπάρα liquid και άλλα 8 με το χέρι μέσα από liquid δεν δούλεψε (δεν είχε γράψει στο ιστορικό τα 8 της μπάρας - αλλά είχαν μπει και είρθε  απόδειξη ακόμα και στο εμαιλ) 

Προσέξτε τις προσφορές δεν ξέρω αν δουλέυουν με 8 .... ας το πει όποιος ξέρει . Eχω και εγω μια αλλα θα βάλω 12 

25 minutes ago, Mobileras said:

Εάν είναι κλασικό cu θα έπρεπε να έχει και αγορασμενο πακέτο, έτσι δεν είναι;

Ναι , αλλά μπαίνεις 10 λεπτά liquid  αν είναι και δεν έχεις ανάγκη το πακέτο, γιαυτό μιλάω,.

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, blizard said:

Εχει δοκιμάσει κανείς με 8 ευρω ?  φαίνεται κομμένο από κάθε bonus αυτό το ποσό ... εγώ εβαλα 8 ευρω από μπάρα αυτόματης ανανεωσης του liquid και δεν την εμφάνισε καν στο ιστορικό (εμφάνισε τα 8 ευρω πιο μετά που τα έβαλα χειροκίνητα), αλλά ακόμα και με αυτα τα 16 ευρω σε 30 μέρες δεν δούλεψε το smart pocket.

Οπως πάνε τα πράγματα ο Ιανουάριος μπορεί να μας βρει με την τιμή αυτή μόνιμη και για όλους επιτέλους  ... ή αντίθετα πολύ ανεβασμένη - να μην υπάρχει καθόλου - να μας πουλάνε φύκια και ελπίδες από την αρχή  ... γιαυτό προσοχή τι επιλέγουμε ΄)

Αυτό που ρώτησα εννοείς; Χρησιμοποίησε το screenshot και ρώτησε γιατί δεν γίνεται σε εσένα.

IMG_20230422_160306.jpg

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Στην σελίδα και στην μπάρα γράφουν ότι θέλει 15 ευρω σε 30 μερες , στο chat λένε 8 ευρω , στην πραγματικότητα ειναι 12 😉 

Τελικά με έφαγε η περιέργεια και έβαλα ξανά 8 ευρω χειροκίνητα και δούλεψε το smart pocket .... είχα βάλει 8 ευρω με τον ίδιο τρόπο πριν 3 μέρες και δεν δούλευε (και πριν λίγες μερες είχε πάρει ακόμα 8 με αυτόματη μπάρα που δεν τα είχε γράψει στο ιστορικό ανανεώσεων όμως )

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι κάτι δεν πήγε καλά στην ανανέωση που δεν φαίνεται στο ιστορικό

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, HEO said:

Φαίνεται ότι κάτι δεν πήγε καλά στην ανανέωση που δεν φαίνεται στο ιστορικό

Σε ποια ανανέωση αναφέρεσαι;

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...