Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

23 minutes ago, Ilovemetal said:

Αρκετά δελεαστική προσφορά.

ΔΩΡΕΑΝ DATA ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ; BRING A FRIEND ΣΤΟ CU ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ 5GB ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ. ΜΑΘΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΩΔΙΚΟ ΕΔΩ: https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-bring-a-friend/?c_source=sms&c_medium=sms&c_owner=mk-cu&c_term=1st&c_name=20230424-cu-bringafriend

Πολύ καλή η προσφορά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, HEO said:

Το νου σας....

Στα δώρα μπορείς να φέρεις τον εαυτό σου 🙂

(Δηλαδή άλλο νούμερο που έχεις στο όνομα σου σε άλλο δίκτυο η νέο νούμερο)
 

Βρε τι πάθαμε αν ισχύει αυτό που είπες ...   🙂  !  Πολύ καλά τα  5 gb δώρο σε συνδιασμό με το smartpocket . 

Βασικά τρομερή προσφορά για όλους είναι , με τόσες προσφορές που έχει και το liquid βγαίνει πολύ καλά για κάποιο νέο ... Και εδώ στο forum  όποιος σκέφτεται να έρθει πρέπει να μιλάει  , ειναι πολύ έυκολο) 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατάφερε κανείς να ενεργοποιήσει την προσφορά με το unlimited για 9 μήνες με ανανέωση 8€; Ή θέλει οπωσδήποτε 12€;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Βρε τι πάθαμε αν ισχύει αυτό που είπες ...     !  Πολύ καλά τα  5 gb δώρο σε συνδιασμό με το smartpocket . 
Βασικά τρομερή προσφορά για όλους είναι , με τόσες προσφορές που έχει και το liquid βγαίνει πολύ καλά για κάποιο νέο ... Και εδώ στο forum  όποιος σκέφτεται να έρθει πρέπει να μιλάει  , ειναι πολύ έυκολο) 
Εχω δοκιμάσει το εξής

Έφερα την φουκαριαρα την μάνα μου από το βάτραχο στην Βόδα

Το κινητό της όμως είναι στο όνομα μου οπότε έβαλα κωδικό bring a friend από το δικό μου νούμερο βοδα

Και τα δύο νούμερα (στο όνομα μου) πήραν το μπόνους των 5 ευρώ

Λογικά θα ισχύει και για αυτή την περίπτωση :)



Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, HEO said:

Εχω δοκιμάσει το εξής

Έφερα την φουκαριαρα την μάνα μου από το βάτραχο στην Βόδα

Το κινητό της όμως είναι στο όνομα μου οπότε έβαλα κωδικό bring a friend από το δικό μου νούμερο βοδα

Και τα δύο νούμερα (στο όνομα μου) πήραν το μπόνους των 5 ευρώ

Λογικά θα ισχύει και για αυτή την περίπτωση :)



Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Προφανώς.. αλλιώς θα έγραφε σε αστεράκι ότι δεν αποδίδεται σε αριθμούς ίδιου ΑΦΜ. Από τη στιγμή που δεν το λένε, μπορείς να επικαλεστείς ότι φίλο σου θεωρείς τον άλλο σου εαυτό και να το απαιτήσεις!! 😉😂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalitexnis_g said:

Προφανώς.. αλλιώς θα έγραφε σε αστεράκι ότι δεν αποδίδεται σε αριθμούς ίδιου ΑΦΜ. Από τη στιγμή που δεν το λένε, μπορείς να επικαλεστείς ότι φίλο σου θεωρείς τον άλλο σου εαυτό και να το απαιτήσεις!! 😉😂

Το νούμερο θέλουν να έρθει στη vodafone!

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Το νούμερο θέλουν να έρθει στη vodafone!

Θα τα πάμε όλα στη Vodafone να μας δώσει η Nova τα 2 unlimited 13€..

😂😂

@olympios1 αν θέλεις να σε tagάρω όταν ποστάρω για τη nova να μου κάνεις τα dislike πιο εύκολα.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Θα τα πάμε όλα στη Vodafone να μας δώσει η Nova τα 2 unlimited 13€.. 😂😂

Με ταχύτητα 384kb/s μετά τα 2GB;; Καλύτερα Vodafone κι ας έχω 3G που και που. Χαχαχαχα

Edited by katsiletra
Link to comment
Share on other sites

Just now, katsiletra said:

Με ταχύτητα 384kb/s μετά τα 2GB;; Καλύτερα Vodafone κι ας έχω 3G που και που. Χαχαχαχα

Όχι αυτό που λες είναι άλλη περίπτωση και είναι για 1 νούμερο. Εγώ λέω για 2 νούμερα 13€ πραγματικό unlimited.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, blizard said:

Βρε τι πάθαμε αν ισχύει αυτό που είπες ...   🙂  !  Πολύ καλά τα  5 gb δώρο σε συνδιασμό με το smartpocket . 

Βασικά τρομερή προσφορά για όλους είναι , με τόσες προσφορές που έχει και το liquid βγαίνει πολύ καλά για κάποιο νέο ... Και εδώ στο forum  όποιος σκέφτεται να έρθει πρέπει να μιλάει  , ειναι πολύ έυκολο) 

Φαίνεται πράγματι ενδιαφέρον, ωστόσο προσωπικά θα τη θεωρούσα εξαιρετική προσφορά, αν αυτά τα 5Gb γίνονταν και rollover, που δεν γνωρίζω αν ισχύει. 🤔 Σε κάποια ευκαιρία θα ρωτήσω ωστόσο...

Link to comment
Share on other sites

On 21/4/2023 at 11:07 ΠΜ, HEO said:

Παλιότερα δούλευε, τώρα πλέον όχι

Όσες προσφορές μου έχουν έρθει καμμία δεν έχει δουλέψει (διαχειρίζομαι αρκετά κινητά voda)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Σήμερα, 1 μέρα πριν την λήξη της προσφοράς, μου την έδωσε με CashBack 3E.

Είχε πάρα πολύ καιρό από την τελευταία φορά , με CashBack, λίγο μετά το καλοκαίρι , και πάλι με μεγάλο ποσό CashBack τύπου 2-3Ε. Δε την δίνει με ψιλολόγια 0,10-0,50Ε.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pppe said:

Σήμερα, 1 μέρα πριν την λήξη της προσφοράς, μου την έδωσε με CashBack 3E.

Είχε πάρα πολύ καιρό από την τελευταία φορά , με CashBack, λίγο μετά το καλοκαίρι , και πάλι με μεγάλο ποσό CashBack τύπου 2-3Ε. Δε την δίνει με ψιλολόγια 0,10-0,50Ε.

Σε εμάς τα πτωχαδάκια των 0.10-0.40 (και 0.70 στο τσακίρ κέφι) δεν δίνει τίποτα... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, 1 μέρα πριν την λήξη της προσφοράς, μου την έδωσε με CashBack 3E.
Είχε πάρα πολύ καιρό από την τελευταία φορά , με CashBack, λίγο μετά το καλοκαίρι , και πάλι με μεγάλο ποσό CashBack τύπου 2-3Ε. Δε την δίνει με ψιλολόγια 0,10-0,50Ε.
έτσι πρέπει να είναι

Θέλει.ενα ποσό μεγάλο σχετικα πόσο όχι ευρολεπτα

ίσως >1 ευρώ ίσως και 2 ευρώ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobileras said:

Σε εμάς τα πτωχαδάκια των 0.10-0.40 (και 0.70 στο τσακίρ κέφι) δεν δίνει τίποτα... 

Από τον αρακά με αγκινάρες 5Ε , που είχε βάλει ο @blizard και τώρα δεν υπάρχει πιά στο forum (!!!!), Market In που έδινε 3Ε , ουσιαστικά 1κιλό με 2Ε, τα έβαλα μέσα Μάρτη. Άμα "έχεις τρόπο" δε θέλει πολύ κόπο (και χρήμα, όπως υπονοείς).

Και να το δώρο με 5Ε 1 κιλό αγκινάρες με αρακά (ΟΚ: Φαγώθηκαν αυτά με 2Ε!) :

 

Screenshot_20230426_151525_Parallel Space 64Bit Support.jpg

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Και να βάλεις 8 ευρώ να πάρεις το δώρο και να φας τα λεφτά σε σουβλάκια που λέει ο blizzard, πάλι δεν είναι άσχημο :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα με το "αποτελεσμα" των εκλογων το ξαναβλεπουν οι εταιριες. Πρωτα ο λαγος οπως παντα. Και θα δουνε και "εδω".

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pppe said:

Αναλογα με το "αποτελεσμα" των εκλογων το ξαναβλεπουν οι εταιριες. Πρωτα ο λαγος οπως παντα. Και θα δουνε και "εδω".

 

Δηλαδή, αν βγει η ΝΔ η ο ΣΥΡΙΖΑ θα γίνει?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bedazzled said:

Θυμάται κανείς πότε ακριβώς καταργείται η ανανέωση των €12;

ποιός σου είπε ότι θα καταργηθεί;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, bedazzled said:

Θυμάται κανείς πότε ακριβώς καταργείται η ανανέωση των €12;

 

22 minutes ago, Mobileras said:

ποιός σου είπε ότι θα καταργηθεί;

Η απάντηση βρίσκεται στο όταν αποφασίσει η nova να την καταργήσει..

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, GREGORYMO said:

Δηλαδή, αν βγει η ΝΔ η ο ΣΥΡΙΖΑ θα γίνει?

Όπως είναι προφανέστατο, καμία απολύτως σχέση δεν έχει το αποτέλεσμα των εκλογών με τα ελάχιστα ποσά ανανέωσης οποιασδήποτε εταιρείας κινητής τηλεφωνίας δραστηριοποιείται στη χώρα μας.

Είναι αστείο και να το συζητάμε ακόμη.

28 minutes ago, Mobileras said:

ποιός σου είπε ότι θα καταργηθεί;

Πολύ σωστά, άλλη μια θεωρία συνωμοσίας βγήκε στην επιφάνεια.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, p_k said:

Όπως είναι προφανέστατο, καμία απολύτως σχέση δεν έχει το αποτέλεσμα των εκλογών με τα ελάχιστα ποσά ανανέωσης οποιασδήποτε εταιρείας κινητής τηλεφωνίας δραστηριοποιείται στη χώρα μας.

Είναι αστείο και να το συζητάμε ακόμη.

Πολύ σωστά, άλλη μια θεωρία συνωμοσίας βγήκε στην επιφάνεια.

Εννοείται.

Η χαρά του ψεκα.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, GREGORYMO said:

Δηλαδή, αν βγει η ΝΔ η ο ΣΥΡΙΖΑ θα γίνει?

Δεν είναι κομματικό, αλλά η Vodafone δίνει μια μάχη κόντρα στην νοοτροπία της χώρας μας που λέει ότι σταθερό-κινητό πρέπει να έχουν μεγάλα πάγια και μεγάλη φορολογία (τα λεφτά θα πάνε σε κοινωνικό έργο) , ενω για ευπαθείς ομάδες που θέλουν φτηνό τηλέφωνο θα υπάρχει κρατική μέριμνα .

Για ποιό λόγο να πληρώνουμε  υποχρεωτικά 10% φόρο τηλεφωνίας και 24% φπα όταν βάζουμε 12 ευρω στην vodafone , όταν με αυτά τα λεφτά αγοράζουμε σουβλάκια και φακές από σουπερ μάρκετ που δεν έχουν φόρο τηλεφωνίας ή μεγάλο φπα ???

Πιέζει όσο μπορεί για αλλαγή της νοοτροπίας , αλλά αν αποτύχει και δεν σπάσει τελικά η λογική του παγίου και φορολογίας θα καταργηθεί το 12 ευρω (η το 2μηνο) κάποια στιγμή, και θα βολευτούν εκει και οι εταιρίες και οι κυβερνήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ασκεί δηλαδή κοινωνική πολιτική η Vodafone, σωστά το καταλαβαίνω;

Νοιάζεται για τα σουβλάκια και τις φακές του λαού.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εμ τι νόμιζες @p_k ; Για το κέρδος δραστηριοποιείται; Έλα Χριστέ και Παναγιά! Σου δίνει γάιδαρο και τον κοιτάζεις στα δόντια!

 

EDIT: Μόλις κοίταξα από το παράθυρο, ο CEO της Vodafonάρας μόλις βοήθησε μια γιαγιάκα να περάσει το δρόμο!! Ε θα βάλω 20 ευρώ κάρτα!!

Edited by jaranor
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...