Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν με ενδιαφέρει πόσα dislike θα πάρω αλλά τα απεριόριστα έπρεπε να είναι ακόμα πιο ακριβά. Στην καρτοκινητή και δεν θέλουμε δεσμεύσεις και απαιτούμε πολύ φθηνότερα unlimited από τα συμβόλαια και έχουμε τη νοοτροπία να το ξεφτιλίζουμε στο download μόλις μας έρθει η προσφορά.

Μαγκιά..

Link to comment
Share on other sites

Αν μια απλη διαπιστωση για ανεβασμα τιμων ειναι ικανη να γεννησει αντιζηλιες πλουσιων με συμβολαια και φτωχων με καρτοκινητα στα ματια καποιων, τοτε πολυ καλα μας κανουν και μας τα παιρνουν.

Θα συμφωνησω,οντως ειναι μαγκια να θελεις το καλο ολων και οχι των λιγων.

 

Edited by YarnPoochy
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν με ενδιαφέρει πόσα dislike θα πάρω αλλά τα απεριόριστα έπρεπε να είναι ακόμα πιο ακριβά. Στην καρτοκινητή και δεν θέλουμε δεσμεύσεις και απαιτούμε πολύ φθηνότερα unlimited από τα συμβόλαια και έχουμε τη νοοτροπία να το ξεφτιλίζουμε στο download μόλις μας έρθει η προσφορά.

Μαγκιά..

Δεν σου απαγορεύει κανείς να πληρώνεις περισσότερα.

Βάλε κάρτα 20€, αγόρασε το πακέτο και τα υπόλοιπα άστα να λήξουν.

Έτσι θα είσαι ηθικά εντάξει με την συνείδηση σου και εμείς ευχαριστημένοι.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν με ενδιαφέρει πόσα dislike θα πάρω αλλά τα απεριόριστα έπρεπε να είναι ακόμα πιο ακριβά. Στην καρτοκινητή και δεν θέλουμε δεσμεύσεις και απαιτούμε πολύ φθηνότερα unlimited από τα συμβόλαια και έχουμε τη νοοτροπία να το ξεφτιλίζουμε στο download μόλις μας έρθει η προσφορά.

Μαγκιά..

Ναι αλλά στις γιορτές πρέπει όλοι να έχουμε ελεύθερη επικοινωνία. Δεν πληρώνουμε κάθε μήνα την κάρτα μας;;;;Φυσικά και δεν μιλάμε για μόνιμο πακέτο σε τιμή που καβαλάει τα συμβόλαια,αλλά θεωρώ ότι στις γιορτές είναι άλλη ιστορία. Επίσης το καλοκαιρινό γιατί να ξεπερνά τα 11 ευρώ. Ας έμενε 10.90 ευρώ με όριο. Απλά τα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν με ενδιαφέρει πόσα dislike θα πάρω αλλά τα απεριόριστα έπρεπε να είναι ακόμα πιο ακριβά. Στην καρτοκινητή και δεν θέλουμε δεσμεύσεις και απαιτούμε πολύ φθηνότερα unlimited από τα συμβόλαια και έχουμε τη νοοτροπία να το ξεφτιλίζουμε στο download μόλις μας έρθει η προσφορά.

Μαγκιά..

Βασικά πώς ξέρεις τι ζητάει ο καθένας και μας τσουβαλιάζεις όλους; Σίγουρα υπάρχουν και αυτοι που παθαίνουν "κατοχικά" οταν εχουν απεριοριστο download, αλλά πιστεύω οτι ειναι στη μειονότητα του συνόλου. 

Εννοείται πως η πλειοψηφία ψάχνουμε την οικονομικότερη λύση για τις ανάγκες μας. 

Link to comment
Share on other sites

 

44 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν με ενδιαφέρει πόσα dislike θα πάρω αλλά τα απεριόριστα έπρεπε να είναι ακόμα πιο ακριβά. Στην καρτοκινητή και δεν θέλουμε δεσμεύσεις και απαιτούμε πολύ φθηνότερα unlimited από τα συμβόλαια και έχουμε τη νοοτροπία να το ξεφτιλίζουμε στο download μόλις μας έρθει η προσφορά.

Μαγκιά..

Καλό, θα είναι να μιλήσεις με τον @blizard

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, EllinikoNisi said:

 

Καλό, θα είναι να μιλήσεις με τον @blizard

Έχουμε την Dimitroula τώρα... Δεν μασάμε!! 😋😉😂

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, VIPdriver said:

Βασικά πώς ξέρεις τι ζητάει ο καθένας και μας τσουβαλιάζεις όλους; Σίγουρα υπάρχουν και αυτοι που παθαίνουν "κατοχικά" οταν εχουν απεριοριστο download, αλλά πιστεύω οτι ειναι στη μειονότητα του συνόλου. 

Εννοείται πως η πλειοψηφία ψάχνουμε την οικονομικότερη λύση για τις ανάγκες μας. 

Εντάξει δεν θα πάρουμε και την κάθε περίπτωση ξεχωριστά για να πούμε την άποψή μας..

7 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

 

Καλό, θα είναι να μιλήσεις με τον @blizard

Έχω μιλήσει και είπαμε να φάω το ban εγώ αυτή τη φορά.

8 ώρες πριν, YarnPoochy said:

φτωχων με καρτοκινητα

Λες αυτούς με τα καρτοκινητά iphone 15 που αναγκάστηκαν να πληρώσουν κάτι παραπάνω για να έχουν το τελευταίο μόντεμ στο κινητό να κάνουν τη δουλειά τους... 😉

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, YarnPoochy said:

Τα απεριοριστα καλοκαιριου ,Πασχα και Χριστουγεννων ξεκινησαν στα 9.90 και αφου πηγαν τις καρτες στα 13 ευρω ανεβασαν και την τιμη τους στα 11.5.

Μια χαρά.

ΤΕΛΕΙΑ είναι αν διάβαζες λίγο το φορουμ . για αυτο ειμαστε εδω.

Μην ξεχνάς ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ LIQUID  και ο κόσμος το μαθαίνει .... μέχρι πέρσι τέτοια εποχή έπρεπε να δώσεις κάπου 8-9 ευρω για τα απεριόριστα data αλλά και ακομα 6-9 για ομιλία (δεν θυμάμαι)   οπότε έβγαινε καπου 16-20 τελική,

Φέτος δίνουμε 15 ευρω , μας μένουν 2ευρω  και έχουμε όλα απεριόριστα  ...  

Επίσης ολοι αγοράσαμε την κάρτα με τα 10 ευρω δώρο που ρίχνουν την τιμη στα 1.65 ευρω μόνο ολα απεριόριστα - απαιτεί βέβαια να μπορέσεις να χαλάσεις το υπόλοιπό σου αξιοπρεπώς ... δλδ να βρείς σουβλάκια και προιόντα σουπερμαρκετ που έπαιρνες τα ιδια ή σε κοντινή τιμή και όχι σαν την δημητρούλα που παίρνει το σουβλάκι 2.5 ευρω αλλά στο e-food δεν μπορεί να βρει κατω απο 7 ευρω (αν και πάλι την συμφέρει αλλα΄δεν το καταλαβαινει)

Και ο διαγωνισμός με τα πολλά δώρα και τους πολλούς κρυσταλους (εγω μαζεψα 100κ) κάνει πανευκολο να συνεχίσεις με τα 200gb που βγαίνουν τζαμπα τουλάχιστον για όσους δεν ειχαν ασχοληθεί , οπότε μια χαρά θα την βγάλουμε φέτος με κόστος κάτω απο 2 ευρω συν τις σωστές αγορές που δεν θα μας κοστίσουν πολύ

ΥΓ

Απλά θέλει λίγο ενημέρωση  και να μην σε παρασύρουν ....πάντα οι εταιρίες κοιτάνε να αυξήσουν το κέρδος τους απο άτομα που δεν τους νοιάζει αλλά θα δώσουν φτηνά σε όποιον το ψάξει. Δεν θα πέσουν και στο επίπεδο μερικών εδώ (ανωνυμία και ανοχή) αλλά δεν θα σε πάρουν και ποτέ τηλ να σου πουν λήγει το συμβόλαιο σου των 12 ευρω και το πάμε 14 αλλά μπορείς να παρεις ενα αλλο ή το iquid με 3 

 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Στο ένα προβληματικό που έχει κολλήσει, φτάνουμε 6η βδομάδα που στη βόνταφον αγρόν ηγόραζαν. Μου βάλανε κάποια λεπτά ομιλίας "να κάνω δουλειά" όσο το φτιάχνουν αλλά δεν έχει ίντερνετ και αν στείλω sms θα με χρεώσει τον ποπό του γιατί δουλεύει σαν απλό cu, όμως στο app εμφανίζεται σαν liquid με παυλίτσες οπότε ούτε πακέτο επιτρέπει να βάλω ούτε liquid μπορώ να ξαναμπώ.

Παλιότερα σε φίλο είχε κολλήσει σε κατάσταση που έδινε χρεώσεις liquid αλλά μπορούσες να βάλεις και κανονικά πακέτα cu, το αντίθετο που έχω εγώ εντελώς βλακεία.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στην 6η ημερα που περιμένω το κασμπακ να φανεί...

Η βονταφον έχει τα πιο συχνά συστημικά προβλήματα, αλλά τη σώζει η καλή εξυπηρέτηση πελατών. 

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να το γράψω και εγώ στην έκτη μέρα είμαι αν και έχει μεσολαβήσει σαββατοκύριακο, πρώτη φορά αργεί τόσο...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kmpatra said:

Ήθελα να το γράψω και εγώ στην έκτη μέρα είμαι αν και έχει μεσολαβήσει σαββατοκύριακο, πρώτη φορά αργεί τόσο...

Πάντα μου έκανε 2 εργάσιμες μέρες, τώρα είναι η 2η συνεχόμενη φορά που παίρνει 7 μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spiliot said:

Στο ένα προβληματικό που έχει κολλήσει, φτάνουμε 6η βδομάδα που στη βόνταφον αγρόν ηγόραζαν. Μου βάλανε κάποια λεπτά ομιλίας "να κάνω δουλειά" όσο το φτιάχνουν αλλά δεν έχει ίντερνετ και αν στείλω sms θα με χρεώσει τον ποπό του γιατί δουλεύει σαν απλό cu, όμως στο app εμφανίζεται σαν liquid με παυλίτσες οπότε ούτε πακέτο επιτρέπει να βάλω ούτε liquid μπορώ να ξαναμπώ.

Παλιότερα σε φίλο είχε κολλήσει σε κατάσταση που έδινε χρεώσεις liquid αλλά μπορούσες να βάλεις και κανονικά πακέτα cu, το αντίθετο που έχω εγώ εντελώς βλακεία.

Αν εχεις ομιλία ιντερνετ αγοράζεις απο το big bang ή βάζεις λεφτά και shake ... δεν νομιζω να υπάρχει κάτι στο cu καλυτερο έται και αλλιώς τι θα έπαιρνες .

Οταν κολλήσει (εγω είχα κόλλημα με την μπάρα δεν εδειχνε να αλλάζει) , δεν δοκιμάζουμε ξανα να κάνουμε την ίδια ενέργεια , πρεπει να το αφήσεις όπως ειναι .

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Εσείς που μπαινοβγαίνετε στο liquid, έχετε κάποιο θέμα τελευταία ή όλα ρολόι;

Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να μπαινο βγαίνεις   (αντε να παρεις κανα πακέτο του στυλ απεριόριστα σαβατοκύριακα ?) όλα τα κάνεις απο μέσα με παλιές app προς το παρόν . 

1 hour ago, VIPdriver said:

Εγω ειμαι στην 6η ημερα που περιμένω το κασμπακ να φανεί...

Η βονταφον έχει τα πιο συχνά συστημικά προβλήματα, αλλά τη σώζει η καλή εξυπηρέτηση πελατών. 

Ειναι και που θα πέσεις , αλλά μου έκανε τρομερή εντύπωση ένας τύπος με τον τρόπο που μιλούσε ... μου ειχε πει οτι το κουπόνι μου θα φτιαχτεί αυριο αλλά μετά απο 5 λεπτα με πήρε τηλ γιατί είδε οτι μπορεί να μου επιστρέψει τα λεφτά αμεσα  να μην περιμένω .. Και γενικά μιλάνε ανθρώπινα και βοηθάνε.

Και φυσικά όταν απο λάθος του συστήματος έβαλα 2 φορές λεφτά και δεν τα έβλεπα καθολου , αμέσως μου πρόσθεσαν  κάποια gb που απο λάθος τους ήταν 100 terabyte τελικά 😉 ανανεωνοταν και τα έχασα με τις αλλαγές που έκαναν στο shake. 

1 hour ago, VIPdriver said:

Πάντα μου έκανε 2 εργάσιμες μέρες, τώρα είναι η 2η συνεχόμενη φορά που παίρνει 7 μέρες. 

Περα του να τσεκάρετε για λάθος και να δοκιμάσεις να βάλεις ξανα την αποδειξη , τους στελνεις στο suport@pockee την απόδειξη με τον αριθμό cashe back που θα βρεις στο vodafonapp , και την περιγραφή του προιόντος και το βάζουν πολύ γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο ATM 8€ καρτών στο κατάστημα στη Σούδα! Πρώτη φορά το έκανα καλή φάση!

Και δεν σε πρίζουν καθόλου για συμβόλαια..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, blizard said:

...μου πρόσθεσαν  κάποια gb που απο λάθος τους ήταν 100 terabyte τελικά 😉 ανανεωνοταν και τα έχασα με τις αλλαγές που έκαναν στο shake...

Σε καθυστέρηση ενεργοποίησης μιας extrasim και μετά από τηλεφωνική επικοινωνία (την 3η στη σειρά) μου πρόσθεσαν σε ένα cu απεριόριστα δεδομένα, δεν τα έβλεπα στην εφαρμογή όμως κατά την χρήση δεν υπήρχε μείωση των δεδομένων που υπήρχαν από πριν. 

Όταν ενημερώθηκα ότι έγινε η ενεργοποίηση της extrasim δεν βρισκόμουν στο σπίτι, γύρισα την επόμενη, μέχρι να βγάλω την κάρτα cu για να βάλω την extrasim στη συσκευή ήταν ενεργά τα απεριόριστα δεδομένα. Αμέσως μετά από την αλλαγή κάρτας έχω την αίσθηση ότι διακόπηκε το "απεριόριστα μέχρι την λύση του προβλήματος". 

Οπότε λογικά με την αφαίρεση της κάρτας από την συσκευή και ενώ είχε ενεργοποιηθεί η extrasim το σύστημα "είδε" την κίνηση και διέκοψε αυτόματα το πακέτο εξυπηρέτησης. 

Υ.γ. Από την στιγμή που είχα την υπηρεσία που είχα ζητήσει, δεν δοκίμασα να ελέγξω μέχρι πιο χρονικό διάστημα ήταν ενεργό το προσωρινό πακέτο που μου δόθηκε. 

Υ.γ.2 Μέχρι στιγμής έχω πολύ καλή εντύπωση από την εξυπηρέτηση της εταιρείας και ειδικά στο θέμα των cu ελίσσεται πιο εύκολα σε σχέση με το συμβόλαιο (που και εδώ είναι πολύ καλή). 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο ATM 8€ καρτών στο κατάστημα στη Σούδα! Πρώτη φορά το έκανα καλή φάση!
Και δεν σε πρίζουν καθόλου για συμβόλαια..

Στο κατάστημα της Σούδας τα παιδιά είναι εξαιρετικά.
Αποκορώνου ούτε απ´έξω
Σκαλίδη ούτε κρύο ούτε ζέστη.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ρε γατονια κανένα ΑΤΜ καρτών έχει στην Αθήνα;;;

Κοτζαμ πρωτεύουσα και τιποτα, μας έφαγε λάχανο η επαρχία;;; :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, blizard said:

ΤΕΛΕΙΑ είναι αν διάβαζες λίγο το φορουμ . για αυτο ειμαστε εδω.

Μην ξεχνάς ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ LIQUID  και ο κόσμος το μαθαίνει .... μέχρι πέρσι τέτοια εποχή έπρεπε να δώσεις κάπου 8-9 ευρω για τα απεριόριστα data αλλά και ακομα 6-9 για ομιλία (δεν θυμάμαι)   οπότε έβγαινε καπου 16-20 τελική,

Φέτος δίνουμε 15 ευρω , μας μένουν 2ευρω  και έχουμε όλα απεριόριστα  ...  

Επίσης ολοι αγοράσαμε την κάρτα με τα 10 ευρω δώρο που ρίχνουν την τιμη στα 1.65 ευρω μόνο ολα απεριόριστα - απαιτεί βέβαια να μπορέσεις να χαλάσεις το υπόλοιπό σου αξιοπρεπώς ... δλδ να βρείς σουβλάκια και προιόντα σουπερμαρκετ που έπαιρνες τα ιδια ή σε κοντινή τιμή και όχι σαν την δημητρούλα που παίρνει το σουβλάκι 2.5 ευρω αλλά στο e-food δεν μπορεί να βρει κατω απο 7 ευρω (αν και πάλι την συμφέρει αλλα΄δεν το καταλαβαινει)

Και ο διαγωνισμός με τα πολλά δώρα και τους πολλούς κρυσταλους (εγω μαζεψα 100κ) κάνει πανευκολο να συνεχίσεις με τα 200gb που βγαίνουν τζαμπα τουλάχιστον για όσους δεν ειχαν ασχοληθεί , οπότε μια χαρά θα την βγάλουμε φέτος με κόστος κάτω απο 2 ευρω συν τις σωστές αγορές που δεν θα μας κοστίσουν πολύ

ΥΓ

Απλά θέλει λίγο ενημέρωση  και να μην σε παρασύρουν ....πάντα οι εταιρίες κοιτάνε να αυξήσουν το κέρδος τους απο άτομα που δεν τους νοιάζει αλλά θα δώσουν φτηνά σε όποιον το ψάξει. Δεν θα πέσουν και στο επίπεδο μερικών εδώ (ανωνυμία και ανοχή) αλλά δεν θα σε πάρουν και ποτέ τηλ να σου πουν λήγει το συμβόλαιο σου των 12 ευρω και το πάμε 14 αλλά μπορείς να παρεις ενα αλλο ή το iquid με 3 

 

πως ειναι ολα απεριοριστα; και τι εννοεις οτι αλλοι αγορασανε την καρτα των 10 ευρω και ριχνουνε την τιμη στα 1,65 ευρω;  ητανε προσφορα για αγορα νεου νουμερου; . online ; . ή ειναι η προσφορα της ευρωπαικης καρτας νεων ; . 
κατι αλλο στο απλο cu ή απλο νουμερο vodafone που εχεις προσβαση στο my vodafone app μπορουσες να δηλωσεις προβλημα καλυψης και να παρεις απεριοριστη ομιλια και απεριοριστο ιντερνετ για 24 ωρες τωρα σαν συνδρομητης cu liquid εχει βρει καποιος καποιον τροπο να τα παρουμε; 
 
tireCAPTCHA

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, JOHNMEGARYTHMOS said:

πως ειναι ολα απεριοριστα; και τι εννοεις οτι αλλοι αγορασανε την καρτα των 10 ευρω και ριχνουνε την τιμη στα 1,65 ευρω;  ητανε προσφορα για αγορα νεου νουμερου; . online ; . ή ειναι η προσφορα της ευρωπαικης καρτας νεων ; . 

Πριν λίγο καιρό έτρεχε μία προσφορά του φόρουμ σε συνεργασία με τη Vodafone. Με κάθε ανανέωση των 13€ και άνω, σου έδινε άλλα 10€ για έναν μήνα, συνολικά για  χρόνο. Ουσιαστικά είναι η κάρτα νέων. Με το liquid, με την ανανέωση των 15€, σου δίνει απεριόριστη ομιλία, με τα 10€ από την προσφορά, έπαιρνες και τα 200gb από το bing bang  και ήσουν κομπλέ

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

Ηταν με μεγάλο banner η προσφορά μέχρι τις 15 Νοεβρίου   ... εφτιαξα και ένα τοπικ "προσφορές vodafon" (εστω και τελευταία μέρα γιατι είμουν ban:) που έγραψα τι ακριβώς ειναι, οποιος θέλει ας το κανει να του στέλνει notification , να γράφουμε εκει τις προσφορές με κάποιες πληροφορίες για να μην τις χάνουμε

Με την ευκαιρία ξέρει κανενας αν στο πακέτο CU MONO SCROLL MONTH που γίνεται απεριοριστο μια φορά το χρόνο με 10.90 , είναι ημερολογιακός ο χρόνος ή πρέπει να περάσουν 12 μηνες απο την στιγμή που το βάλεις ? Θελω να παρω απεριόριστα και μετά από την τωρινή προσφορά του 11.5 (το είπα 1.65 ευρω αφαιρώντας τα 10 του δωρου και βαζοντας φορο τηλεφωνιας) και αν τυχων δεν σε αφήνει να αγοράσεις και δεύτερη φορά το πακετο του 11.5 μέχρι τις 5 ιανουαρίου θα το κάνω με το scroll  

 

1 hour ago, JOHNMEGARYTHMOS said:
στο απλο cu ή απλο νουμερο vodafone που εχεις προσβαση στο my vodafone app μπορουσες να δηλωσεις προβλημα καλυψης και να παρεις απεριοριστη ομιλια και απεριοριστο ιντερνετ για 24 ωρες τωρα σαν συνδρομητης cu liquid εχει βρει καποιος καποιον τροπο να τα παρουμε; 

Δεν το βρίσκω καν αυτο που λες "πας στο μενου μετα υπηρεσιες και εργαλεια και μετα εγγυηση δικτυου." ουτε απο cu  απλό λογικά γιατι δεν έχω σταθερό vodafone , δοκίμασε με παλιά εφαρμογή πριν το Νοεμβριο 2022 να δεις , αλλιώς οκ πρέπει να βγείς και ισως δεν γίνεται, κυρίως τώρα ακούω οτι κάποια παιδιά έχουν θεματα. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, HEO said:

Ρε γατονια κανένα ΑΤΜ καρτών έχει στην Αθήνα;;;

Κοτζαμ πρωτεύουσα και τιποτα, μας έφαγε λάχανο η επαρχία;;; 🙂

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Στα Χανιά έχει 3 καταστήματα και τουλάχιστον τα 2 έχουν .

ΚΑΣ λέγονται. ΟΧΙ ΑΤΜ 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, GREGORYMO said:

Στα Χανιά έχει 3 καταστήματα και τουλάχιστον τα 2 έχουν .

ΚΑΣ λέγονται. ΟΧΙ ΑΤΜ 

ATM είναι το μηχάνημα και ΚΑΣ τα μετρητά. 😉

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

ATM είναι το μηχάνημα και ΚΑΣ τα μετρητά. 😉

Εγώ ξέρω ότι πάω στο κατάστημα Αποκορώνου και ανανεώνω με 8€.

Τα υπόλοιπα περιττεύουν 

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...