Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ζήτησα φορητότητα και ξεκίνησε να μου έρχεται η σιμ ενώ δεν μου ήρθαν τα sms που συνήθως λένε ότι έγινε αίτηση φορητότητας ή εγκρίθηκε κλπ..

Έχετε ανάλογη πρόσφατη εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ζήτησα φορητότητα και ξεκίνησε να μου έρχεται η σιμ ενώ δεν μου ήρθαν τα sms που συνήθως λένε ότι έγινε αίτηση φορητότητας ή εγκρίθηκε κλπ..

Έχετε ανάλογη πρόσφατη εμπειρία;

Συνήθως κάνουν την αίτηση στην εβδαφ μαζί με την επεξεργασία των δικαιολογητικών. Στο μεσοδιάστημα όμως φεύγει η κάρτα ώστε να την έχεις παραλάβει και μόλις πάρουν την έγκριση, να ενεργοποιηθείς κατευθείαν. Είσαι μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, spiliot said:

Ένα νούμερο ακόμα παυλίτσες δείχνει και δε δέχεται καμία αλλαγή. Στα άλλα ότι δοκίμασα δούλεψε.

Μιλά μαζί τους στο live chat και θα στο φτιάξουν 😉

Link to comment
Share on other sites

Πότε είναι καλό να αλλάζουμε την μπάρα; Πχ δύο μέρες πρίν την λήξη;

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή της μπάρας γίνεται δεκτή μέσα σε 5-10' οπότε και μέχρι 8:45 της ίδιας ημέρας πληρωμής θεωρητικά προλαβαίνεις, αφού η εκτέλεση πληρωμής γίνεται 9:0+ .

Edited by duellergr
Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή της μπάρας γίνεται δεκτή μέσα σε 5-10' οπότε και μέχρι 8:45 της ίδιας ημέρας πληρωμής θεωρητικά προλαβαίνεις, αφού η εκτέλεση πληρωμής γίνεται 9:0+ .
Σε ευχαριστώ πολύ

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Steleon said:

Μιλά μαζί τους στο live chat και θα στο φτιάξουν 😉

Ακόμα περιμένω να με καλέσουν από την πρώτη και δεύτερη επικοινωνία 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πότε είναι καλό να αλλάζουμε την μπάρα; Πχ δύο μέρες πρίν την λήξη;

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Καλό είναι να την αλλάζεις κάθε 15-20 μέρες, τζάμπα είναι δεν χρεώνεται κατι

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

https://techmaniacs.gr/aperiorista-dedomena-gia-2-mines-sti-vodafone-kerdise-ta-kanontas-ena-like/

Η Vodafone δίνει απεριόριστα δεδομένα σε πέντε τυχερούς, μέσω ενός κλασικού διαγωνισμού Instagram. Ο διαγωνισμός ξεκίνησε χθες και θα διαρκέσει μέχρι τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2023 και 12:00 π.μ. ώρα Ελλάδος. Όσον αφορά την κλήρωση; Αυτή θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 22 Νοεμβρίου 2023 στις 3:30 μ.μ. ώρα Ελλάδος.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, nick.76 said:

https://techmaniacs.gr/aperiorista-dedomena-gia-2-mines-sti-vodafone-kerdise-ta-kanontas-ena-like/

Η Vodafone δίνει απεριόριστα δεδομένα σε πέντε τυχερούς, μέσω ενός κλασικού διαγωνισμού Instagram. Ο διαγωνισμός ξεκίνησε χθες και θα διαρκέσει μέχρι τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2023 και 12:00 π.μ. ώρα Ελλάδος. Όσον αφορά την κλήρωση; Αυτή θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 22 Νοεμβρίου 2023 στις 3:30 μ.μ. ώρα Ελλάδος.

Χαζομάρες. Νόμιζα ότι τέτοιου είδους διαγωνισμοί ανήκουν στο παρελθόν.

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να την αλλάζεις κάθε 15-20 μέρες, τζάμπα είναι δεν χρεώνεται κατι

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Ήταν περίπου 26 Νοεμβρίου αν θυμάμαι καλά και πήγα να την αλλάξω και πάει μέχρι 28. Δύο μέρες αργότερα Μπορώ αργότερα να την επεκτείνω και άλλο;

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tolisfar said:

Ήταν περίπου 26 Νοεμβρίου αν θυμάμαι καλά και πήγα να την αλλάξω και πάει μέχρι 28. Δύο μέρες αργότερα Μπορώ αργότερα να την επεκτείνω και άλλο;

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πηγαινε την μπαρα πιο πισω και θα σου βγαλει τον επομενο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε την μπαρα πιο πισω και θα σου βγαλει τον επομενο μηνα.
Σε ευχαριστώ

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτρέπεται να πουλήσω κουπόνια 18-24 travel που πήρα από το διαγωνισμό καλοκαιριστές;

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, eridion25 said:

Επιτρέπεται να πουλήσω κουπόνια 18-24 travel που πήρα από το διαγωνισμό καλοκαιριστές;

Κανονικά όχι..

Μπορείς και τη Vodafone tv να την πουλήσεις τους 7 μήνες σε τιμή των 5.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Δίνει για νέα νούμερα ή φορητότητα 50GB και απεριόριστα λεπτά ομιλίας με 13€/μήνα για 9 μήνες.

Αυτό για black Friday.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δίνει για νέα νούμερα ή φορητότητα 50GB και απεριόριστα λεπτά ομιλίας με 13€/μήνα για 9 μήνες.

Αυτό για black Friday.

Καλύτερη είναι η προσφορά με τη συνεργασία με το myPhone. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, VIPdriver said:

Καλύτερη είναι η προσφορά με τη συνεργασία με το myPhone. 

Ναι κι εγώ που έκανα του myphone δεν το μετάνιωσα που δεν περίμενα τη black.

Στο μεταξύ @VIPdriver, πιθανότατα σημερα να γίνεται και ο συνδυασμός των προσφορών. Σήμερα λένε ότι λήγει του myphone.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ ακόμη να ενεργοποιήσω το δώρο vodafone tv αλλά φοβάμαι ότι κάτι δεν πάει καλά και θα με χρεώσει.

Ενώ μου βγάζει ότι έχω 7 μήνες δώρο, ζητάει κάρτα πληρωμής (λογικά για την αυτόματη ανανέωση), βάζω επίτηδες μία κάρτα revolut χωρίς χρήματα και μου έρχεται μήνυμα επιβεβαίωσης στη revolut για χρέωση €6.90 που δεν μπορώ να εγκρίνω γιατί δεν έχει χρήματα. Τι πάει λάθος; Θα με χρεώσει €6.90 και θα τα επιστρέψει;

 

1.png

2.png

3.png

Edited by ioanniskar
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ioanniskar said:

Προσπαθώ ακόμη να ενεργοποιήσω το δώρο vodafone tv αλλά φοβάμαι ότι κάτι δεν πάει καλά και θα με χρεώσει.

Ενώ μου βγάζει ότι έχω 7 μήνες δώρο, ζητάει κάρτα πληρωμής (λογικά για την αυτόματη ανανέωση), βάζω επίτηδες μία κάρτα revolut χωρίς χρήματα και μου έρχεται μήνυμα επιβεβαίωσης στη revolut για χρέωση €6.90 που δεν μπορώ να εγκρίνω γιατί δεν έχει χρήματα. Τι πάει λάθος; Θα με χρεώσει €6.90 και θα τα επιστρέψει;

 

1.png

2.png

3.png

Δεν θα σε χρεώσει.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ioanniskar said:

Προσπαθώ ακόμη να ενεργοποιήσω το δώρο vodafone tv αλλά φοβάμαι ότι κάτι δεν πάει καλά και θα με χρεώσει.

Ενα ευρω χρέωσε εμενα και το επεστρεψε ας εγραφε 6 . Το εκανα με την virtual μιας χρήσης, εβγαλε ενα μήνυμα οτι δεν μπορεις να κανεις συνδρομη το revolut αλλά περασε και μετα την εσβησε η καρτα αυτόματα ,  για να μην εχεις το νου σου σε 7 μηνες . Και με άλλη κάρτα που είχα 2 ευρω πέρασε και δεν ειδα καμια χρέωση εκει αλλα νομιζω θα πήρε επίσης 1 ευρω και η καρτα δεν το αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, blizard said:

Ενα ευρω χρέωσε εμενα και το επεστρεψε ας εγραφε 6 . Το εκανα με την virtual μιας χρήσης, εβγαλε ενα μήνυμα οτι δεν μπορεις να κανεις συνδρομη το revolut αλλά περασε και μετα την εσβησε η καρτα αυτόματα ,  για να μην εχεις το νου σου σε 7 μηνες . Και με άλλη κάρτα που είχα 2 ευρω πέρασε και δεν ειδα καμια χρέωση εκει αλλα νομιζω θα πήρε επίσης 1 ευρω και η καρτα δεν το αναφέρει.

Όπως είχα γράψει και στις αρχές του μήνα που το έβαλα, σ'εμένα ζήτησε να χρεώσει 6,99€ σε Payzy κάρτα που είχε μέσα 4€ και η πληρωμή εγκρίθηκε χωρίς να με χρεώσει κάτι. 

ήταν η πρώτη φορά που βλέπω χρέωση μεγαλύτερη του ποσού να εγκρίνεται, έχω φάει άκυρο σε παραγγελία από eFood γιατί είχα 0,05€ λιγότερα :P 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Όπως προαναφέρθηκε, η vf έβγαλε πρώτη προσφορά για την Black Friday. 

- Απεριόριστη ομιλία  

- 50GB Ίντερνετ  

- Δωρεάν ή αυλή κάρτα (οποίος την επιλέξει)

- Δώρο ένα power bank. 
 

Αυτά για εννέα μήνες με 13€ /μήνα. 
 

Εγώ τη θεωρώ μια πολύ καλή προσφορά. 
 

 

IMG_4562.png

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...