Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι γενική ειδοποίηση.

Αρκεί να το έχει κάποιος στο πίσω μέρος του μυαλού του, σε περίπτωση που χρειαστεί - δεν χρειάζεται κάποια ενέργεια ούτε είναι πρόβλημα. Εν γένει το WiFi calling δίνει συνολικά καλύτερη διαθεσιμότητα κλήσεων, όχι χειρότερη.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Και πως μπορώ να το αλλάξω;

ΥΓ Μόλις έκλεισα το WiFi το μήνυμα έφυγε. 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις κλήσεων και βάλε να έχει προτεραιότητα το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας και μετά το wifi. Σκέψου δημόσιο wifi μιας καφετέριας και να προσπαθεί η συσκευή να βγάλει κλήση από εκείνο το wifi. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, belial said:

Σε όσους ήρθαν τα ακουστικά από την προσφορά, σας ήρθε ειδοποίηση από courier ή ήρθαν ξαφνικά;

Μου ήρθε μήνυμα από acs στο viber, μπήκα στην εφαρμογή έβαλα τον κωδικό και είδα ότι έχει ξεκινήσει μια παράδοση, κάλεσα στο τοπικό κατάστημα μήπως και τους προλάβω, έδωσα τον αριθμό αποστολής και μου απάντησε "ανύπαρκτο πακέτο", δεν ήξερα τι μπορεί να είναι, μετά από ώρα με κάλεσε η σύζυγος και μου είπε ότι ήρθαν τα ακουστικά. 

Εγώ δουλεύω στο Πολύκαστρο, η παραγγελία ήταν για την διεύθυνση στο χωριό, παρέλαβε η σύζυγος στην Γουμένισσα. 

Τα καλά της μικρής κοινωνίας, ο διανομέας θυμόταν το όνομα μου και ότι μια από όλες στην Γουμένισσα είναι η σύζυγος. 

6 ώρες πριν, belial said:

Σε όσους ήρθαν τα ακουστικά από την προσφορά, σας ήρθε ειδοποίηση από courier ή ήρθαν ξαφνικά;

Μου ήρθε μήνυμα από acs στο viber, μπήκα στην εφαρμογή έβαλα τον κωδικό και είδα ότι έχει ξεκινήσει μια παράδοση, κάλεσα στο τοπικό κατάστημα μήπως και τους προλάβω, έδωσα τον αριθμό αποστολής και μου απάντησε "ανύπαρκτο πακέτο", δεν ήξερα τι μπορεί να είναι, μετά από ώρα με κάλεσε η σύζυγος και μου είπε ότι ήρθαν τα ακουστικά. 

Εγώ δουλεύω στο Πολύκαστρο, η παραγγελία ήταν για την διεύθυνση στο χωριό, παρέλαβε η σύζυγος στην Γουμένισσα. 

Τα καλά της μικρής κοινωνίας, ο διανομέας θυμόταν το όνομα μου και ότι μια από όλες στην Γουμένισσα είναι η σύζυγος. 

6 ώρες πριν, belial said:

Σε όσους ήρθαν τα ακουστικά από την προσφορά, σας ήρθε ειδοποίηση από courier ή ήρθαν ξαφνικά;

Μου ήρθε μήνυμα από acs στο viber, μπήκα στην εφαρμογή έβαλα τον κωδικό και είδα ότι έχει ξεκινήσει μια παράδοση, κάλεσα στο τοπικό κατάστημα μήπως και τους προλάβω, έδωσα τον αριθμό αποστολής και μου απάντησε "ανύπαρκτο πακέτο", δεν ήξερα τι μπορεί να είναι, μετά από ώρα με κάλεσε η σύζυγος και μου είπε ότι ήρθαν τα ακουστικά. 

Εγώ δουλεύω στο Πολύκαστρο, η παραγγελία ήταν για την διεύθυνση στο χωριό, παρέλαβε η σύζυγος στην Γουμένισσα. 

Τα καλά της μικρής κοινωνίας, ο διανομέας θυμόταν το όνομα μου και ότι μια από όλες στην Γουμένισσα είναι η σύζυγος. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, elephant said:

Στην περίπτωση που το δώρο της φορητότητας είναι ένα φορητό ηχείο ξέρουμε τι μάρκα είναι και ποιο μοντέλο;

Στο σάιτ δεν λέει μάρκα/μοντέλο του ηχειου. Μόνο όταν καποιος το παραλαβει θα μάθουμε τι γράφει η συσκευασία. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2023 at 10:24 ΠΜ, dimitroula10 said:

Θα σου πρότεινα να κάνεις αυτή την ερώτηση στην ανάρτηση σύγκρισης και να διαβάσεις προηγούμενα σχόλια. 

Που είναι αυτή η ανάρτηση που μου προτείνεις; δεν την βρίσκω 

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2023 at 12:49 ΠΜ, elephant said:

Στην περίπτωση που το δώρο της φορητότητας είναι ένα φορητό ηχείο ξέρουμε τι μάρκα είναι και ποιο μοντέλο;

Ρώτησα στο chat. Ένα setty junior των 7€ είναι. Παλιότερα μου είχαν πει κάτι για Huawei αλλά μάλλον το σημερινό είναι το αληθινό.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ρώτησα στο chat. Ένα setty junior των 7€ είναι. Παλιότερα μου είχαν πει κάτι για Huawei αλλά μάλλον το σημερινό είναι το αληθινό.

Χρήσιμη πληροφορία, ευχαριστούμε.

Μόλις βγάλει κάποια καλή προσφορά / δώρο για φορητότητα θα την κάνω με συνοπτικές διαδικασίες από το F2G που με ανανέωση €8 δίνει ψίχουλα και στο καπάκι θα το κάνω ρευστό.

Επειδή δε με ενδιαφέρει να βάζω €12 το μήνα που θέλει η προσφορά της φορητότητας, οπότε ποντάρω περισσότερο στο δώρο που θα μου δώσουν 🙂

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, geoponer said:

Χρήσιμη πληροφορία, ευχαριστούμε.

Μόλις βγάλει κάποια καλή προσφορά / δώρο για φορητότητα θα την κάνω με συνοπτικές διαδικασίες από το F2G που με ανανέωση €8 δίνει ψίχουλα και στο καπάκι θα το κάνω ρευστό.

Επειδή δε με ενδιαφέρει να βάζω €12 το μήνα που θέλει η προσφορά της φορητότητας, οπότε ποντάρω περισσότερο στο δώρο που θα μου δώσουν 🙂

O,τι δώρο και αν δώσουν θα θέλει για να το πάρεις μια κάρτα ανά μήνα. Αντε να πάρεις μερικά δώρα για να βγάλεις τον 1ο και ίσως 2ο μήνα δωρεάν μετά την φορητότητα. Ο μόνος τρόπος για να μην βάζεις κάρτα ανα μήνα και να έχεις και παροχές είναι το cu liquid με το κόλπο της μετακίνησης της μπάρας..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bbbb said:

O,τι δώρο και αν δώσουν θα θέλει για να το πάρεις μια κάρτα ανά μήνα. Αντε να πάρεις μερικά δώρα για να βγάλεις τον 1ο και ίσως 2ο μήνα δωρεάν μετά την φορητότητα. Ο μόνος τρόπος για να μην βάζεις κάρτα ανα μήνα και να έχεις και παροχές είναι το cu liquid με το κόλπο της μετακίνησης της μπάρας..

Όχι εννοεί ότι ποντάρει στο χειροπιαστό το δώρο. Κάτι άλλο εκτός του ηχείου.

Πάντως @geoponer μην περιμένεις δώρο μεγαλύτερης αξίας από 10€.. 😉

Link to comment
Share on other sites

Σας δουλεύει η online ανανέωση μέσω του app? Εδώ και ώρα βγάζει κάτι πήγε στραβά...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sgatzo said:

Σας δουλεύει η online ανανέωση μέσω του app? Εδώ και ώρα βγάζει κάτι πήγε στραβά...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι έχει κάποιο θεματάκι.. εμένα που πατάω να δω τη συνδρομή μου, μου βγάζει το ίδιο μνμ

Link to comment
Share on other sites

Όχι εννοεί ότι ποντάρει στο χειροπιαστό το δώρο. Κάτι άλλο εκτός του ηχείου.
Πάντως @geoponer μην περιμένεις δώρο μεγαλύτερης αξίας από 10€..
Πάντως το power bank είναι αστέρι :)

Σκυλί μαύρο για την ακρίβεια.... LoL

Πολύ το συμπάθησα, αν το ξαναβάλετε θα πάρω ακόμα ένα καινούργιο νούμερο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HEO said:

Πάντως το power bank είναι αστέρι 🙂

Σκυλί μαύρο για την ακρίβεια.... LoL emoji23.png

Πολύ το συμπάθησα, αν το ξαναβάλετε θα πάρω ακόμα ένα καινούργιο νούμερο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Εχω την φωτογραφια του μοντελου που δινουν:

blanco.jpg?itok=yU4H0LEs

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, HEO said:

Πάντως το power bank είναι αστέρι 🙂

Σκυλί μαύρο για την ακρίβεια.... LoL emoji23.png

Πολύ το συμπάθησα, αν το ξαναβάλετε θα πάρω ακόμα ένα καινούργιο νούμερο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Ποιας εταιρίας αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2023 at 5:03 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Όχι εννοεί ότι ποντάρει στο χειροπιαστό το δώρο. Κάτι άλλο εκτός του ηχείου.

Πάντως @geoponer μην περιμένεις δώρο μεγαλύτερης αξίας από 10€.. 😉

Αυτό ακριβώς εννοούσα! Το ηχείο δε με ενδιαφέρει, δεν πρόλαβα τα ακουστικά ούτε το power bank που θα χρησιμοποιούσα περισσότερο.

Πλέον είμαι έτοιμος, έχω ροκανίσει το υπόλοιπο μου και ανά πάσα στιγμή μπορώ να την κάνω.

Edited by geoponer
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Εχω την φωτογραφια του μοντελου που δινουν:
blanco.jpg?itok=yU4H0LEs
LoL .... όμορφο σκυλί

Αυτό είναι το power bank

https://www.skroutz.gr/s/19973572/Setty-GSM043159-Power-Bank-5000mAh-%CE%BC%CE%B5-2-%CE%98%CF%8D%CF%81%CE%B5%CF%82-USB-A-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Τελείωσε ο 10πλασιασμος του daily bonus του big bang. 

Από χθες. Πάλι καλά κι όλα, κανονικά ίσχυε έως 1 Ιουλίου.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω αίτημα φορητότητας για cu στο κατάστημα Vodafone του Μακεδονία εμπορικό στην Πυλαία Θεσσαλονίκης και ο υπάλληλος μου ζήτησε 32€. 10€ για sim 5€ για τη διαδικασία και 15€ για να βάλει χρήματα στην κάρτα. Ισχύει κάτι τέτοιο;;; 

Edited by foris
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και όχι. Συνήθως ζητάνε μόνο την αξία ανανέωσης (12€) που σου τη δίνουν στο υπόλοιπο 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, foris said:

Πήγα να κάνω αίτημα φορητότητας για cu στο κατάστημα Vodafone του Μακεδονία εμπορικό στην Πυλαία Θεσσαλονίκης και ο υπάλληλος μου ζήτησε 32€. 10€ για sim 5€ για τη διαδικασία και 15€ για να βάλει χρήματα στην κάρτα. Ισχύει κάτι τέτοιο;;; 

Κοίτα προφανώς τους έχουν δώσει το ελεύθερο να ζητάνε ό,τι θέλουν και ο συγκεκριμένος υπάλληλος το ξεφτίλισε.

Εσύ πήγαινε μέσω site για δωρεάν καλύτερα. 12€.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Ντροπή ρε παιδιά. Χαλάστηκα πολύ και σκέφτομαι να μην πάω καν στη Vodafone. Ευχαριστώ για την ενημέρωση πάντως. Και το συγκεκριμένο είναι της εταιρείας κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή ρε παιδιά. Χαλάστηκα πολύ και σκέφτομαι να μην πάω καν στη Vodafone. Ευχαριστώ για την ενημέρωση πάντως. Και το συγκεκριμένο είναι της εταιρείας κατάστημα
Απατεώνες, πράγματι είναι ντροπή να υπάρχουν τέτοια άτομα

Από την σελίδα τους γίνεται εύκολα η διαδικασία και σου μένει και το δώρο

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk


Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...