Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 minutes ago, _NikitaS_ said:

Δε ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά εγώ μόλις ενεργοποίησα ΞΑΝΑ δωρεάν μια μέρα απεριόριστα mb από τον διαγωνισμό στη CU. Πρώτα πάτησα τις 5 μέρες, μου απάντησε ότι έχει ήδη ενεργοποιηθεί το πακέτο και μετά πάτησα το μία μέρα, το πρώτο και μου ενεργοποιηθηκε. Για τσεκάρετε και εσείς. 

Όχι σε εμένα.. μήπως το είχες ξεχάσει και το έκανες πρώτη φορά;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Teiresias_ said:

Όχι σε εμένα.. μήπως το είχες ξεχάσει και το έκανες πρώτη φορά;

Όχι όχι. Το είχα κάνει πρώτο πρώτο. Δε το είχα ξεχάσει. Γενικά μέρα παρά μέρα το πάταγα μη και κολλήσει όπως και στον παλαιότερο διαγωνισμό (για όποιον θυμάται) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, _NikitaS_ said:

Όχι όχι. Το είχα κάνει πρώτο πρώτο. Δε το είχα ξεχάσει. Γενικά μέρα παρά μέρα το πάταγα μη και κολλήσει όπως και στον παλαιότερο διαγωνισμό (για όποιον θυμάται) 

Εννοείται! Κι εγώ τα πατάω συχνά πυκνά αλλά τζίφος! Κάτσε να δω τα φοιτητικά..

Edit: μπααα ούτε στα φοιτητικά..

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, _NikitaS_ said:

Όχι όχι. Το είχα κάνει πρώτο πρώτο. Δε το είχα ξεχάσει. Γενικά μέρα παρά μέρα το πάταγα μη και κολλήσει όπως και στον παλαιότερο διαγωνισμό (για όποιον θυμάται) 

Το κάνω και εγώ,

τυχαία πατάω διάφορα κουμπιά -μιας και δεν έχω υπόλοιπο- και διάφορα πράγματα ενεργοποιούνται ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΑ πάντα 🙂

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Είχα αφήσει το τελευταίο δωρεάν 5θημερο για να το ενεργοποιήσω σήμερα, τελευταία μέρα του διαγωνισμού, οπότε λήγει στις 28/10. Μια χαρά λοιπόν δωρεάν απεριόριστα για το τριήμερο και η Vodafone. (Έχω και frog. Πολλά τα απεριόριστα!!! Θα είμαι σπίτι δυστυχώς...)

Δεν το είχα υπολογίσει να πω την αλήθεια, υποθέτω το είχαν υπολογίσει στη Vodafone. Όπως και να έχει, ευχάριστη έκπληξη 

Link to comment
Share on other sites

Ta 3 gb και το 1gb μονο με κρυστάλλους είναι καλές περιπτώσεις για τα ΣΚ

....για κάποιον που θέλει να; την βγάλει στο τζάμπα, πέρα από διαγωνισμούς και δώρα.

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω όσοι μπορούν να το ενεργοποιήσουν σήμερα το είχαν ενεργοποιήσει τις πρώτες μέρες του διαγωνισμού και δεν τους άφηνε να το ενεργοποιήσουν πάλι για 30 ημέρες, οι οποίες πέρασαν λόγω της παράτασης.

Link to comment
Share on other sites

Απλά μια ερώτηση. Στο πακέτο με απεριόριστη φωνή με τα 200gb αν τα περάσεις σε αφήνει να εχεις πρόσβαση απλά με μειωμένη ταχύτητα όπως έγραψε μέλος σε άλλο topic ; Το έχει δοκιμάσει κάποιος ;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Αν μηδενίσει το υπόλοιπο σε νουμερο CU μπορείς ακόμη να παίζεις και να παίρνεις κρυστάλλους ΄στο big bang ή χάνεις και αυτούς που έχεις;
Και μπορεί με αυτούς τους κρυστάλλους να ενεργοποιηθεί κάποιο πακέτο που δεν χρειάζεται εξτρα €;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, VIPdriver said:

Ξέρουμε στα Μελίσσια ποιά εταιρία έχει καλύτερο σήμα;

@MIKU

 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, elkons said:

Η σωστή ερώτηση πια εταιρία και με τι τεχνολογία edge, 4g, 5g γιατί ξέρουμε πια τις πατάει όλες σε edge 🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Λένε Μελίσσια, γενικά εννοούν ή για συγκεκριμένα σημεία όμως;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, VIPdriver said:

Ξέρουμε στα Μελίσσια ποιά εταιρία έχει καλύτερο σήμα;

Αν εννοείς τα Μελίσσια Αττικής: Cosmote με διαφορά. Ακολουθεί η Nova και τελευταία η Vodafone.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, opmgls said:

Αν μηδενίσει το υπόλοιπο σε νουμερο CU μπορείς ακόμη να παίζεις και να παίρνεις κρυστάλλους ΄στο big bang ή χάνεις και αυτούς που έχεις;
Και μπορεί με αυτούς τους κρυστάλλους να ενεργοποιηθεί κάποιο πακέτο που δεν χρειάζεται εξτρα €;

Θεωρητικά μπορείς αλλά πώς θα πληρειται η προϋπόθεση των 22€ τις τελευταίες 90 ημέρες?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GREGORYMO said:

Θεωρητικά μπορείς αλλά πώς θα πληρειται η προϋπόθεση των 22€ τις τελευταίες 90 ημέρες?

Απαιτείται αλλά δεν εφαρμόζεται

Νούμερο που ζει με Cashback

Επισης σχετικά με το ερώτημα του φίλου

 

Δεν έχω εμπειρία, μπορώ μόνο να υποθεσω ότι μαζεύεις κρυστάλλους και αγοραζεις πακετά ΦΤΑΝΕΙ να μην έχει ΛΗΞΕΙ το υπόλοιπο 

Που στοιριζω αυτή τη αποψη:

Ακύρωσα νούμερο πηρα το υπόλοιπο και μετά τους πήρα τηλέφωνο και ξανάενεργοποίησαν το νούμερο...οι κρύσταλλοι ήταν εκεί

Άλλοι είπαν ότι εκαναν φορητότητα και επέστρεψαν ξανα στο cu και οι κρύσταλλοι τους περίμεναν 

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HEO said:

Απαιτείται αλλά δεν εφαρμόζεται

Νούμερο που ζει με Cashback

Επισης σχετικά με το ερώτημα του φίλου

 

Δεν έχω εμπειρία, μπορώ μόνο να υποθεσω ότι μαζεύεις κρυστάλλους και αγοραζεις πακετά ΦΤΑΝΕΙ να μην έχει ΛΗΞΕΙ το υπόλοιπο 

Που στοιριζω αυτή τη αποψη:

Ακύρωσα νούμερο πηρα το υπόλοιπο και μετά τους πήρα τηλέφωνο και ξανάενεργοποίησαν το νούμερο...οι κρύσταλλοι ήταν εκεί

Άλλοι είπαν ότι εκαναν φορητότητα και επέστρεψαν ξανα στο cu και οι κρύσταλλοι τους περίμεναν 

 

ΕΓΩ έγραψα ότι τα πακέτα που ΔΕΝ θέλουν € , έχουν προϋπόθεση τα 22€ το τρίμηνο 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

ΕΓΩ έγραψα ότι τα πακέτα που ΔΕΝ θέλουν € , έχουν προϋπόθεση τα 22€ το τρίμηνο 

Μήπως δεν ισχύει ο περιορισμός σε φοιτητικό; Δεν ξέρω, απλώς αναρωτιέμαι..

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, GREGORYMO said:

ΕΓΩ έγραψα ότι τα πακέτα που ΔΕΝ θέλουν € , έχουν προϋπόθεση τα 22€ το τρίμηνο 

Αυτό πριν μερικούς μήνες ίσχυε και στην πράξη.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, GREGORYMO said:

ΤΩΡΑ δεν ισχύει?

εέχω νούμερο που δεν έχω βάλει κάρτα από τοτε που το πήρα 

Πάνω από 1.5 χρόνο.

Ε σε αυτό το νούμερο ενεργοποουνται κανόνικα τα πακέτα που δεν θέλουν ευρώ αλλά μόνο κρυστάλλους.

Το κάνω από το καλοκαίρι 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HEO said:

εέχω νούμερο που δεν έχω βάλει κάρτα από τοτε που το πήρα 

Πάνω από 1.5 χρόνο.

Ε σε αυτό το νούμερο ενεργοποουνται κανόνικα τα πακέτα που δεν θέλουν ευρώ αλλά μόνο κρυστάλλους.

Το κάνω από το καλοκαίρι 

Είναι φοιτητικό?

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Είναι φοιτητικό?

Ναι

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, GREGORYMO said:

ΤΩΡΑ δεν ισχύει?

Το δοκίμασα πάλι, ο περιορισμός ισχύει, βγάζει σφάλμα "δεν έχεις πραγματοποιήσει τον αριθμό/αξία ανανεώσεων που απαιτεί το πακέτο <μπλα μπλα>". Το νούμερο δεν είναι φοιτητικό, αν δεν ήταν τόση μανούρα να πρέπει να ζητήσω sms θα το δοκίμαζα και σε ένα φοιτητικό που παίρνει μόνο cashback αν και πιστεύω τον @HEO δε λέει βλακείες.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...